Menüü
Ostukorv

KOLLANE JASPIS poleeritud

KOLLANE JASPIS poleeritud KRISTALLID
KOLLANE JASPIS poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

KOLLANE JASPIS suurendab enesekindlust ja julgustab. Aitab sul enda eriala peal edukas olla, aidates tööd paremini ja osavamalt korraldada. Kollane Jaspis suurendab positiivsust ja aitab sul olla optimistlik ning tuleviku suhtes lootusrikas.

Kollane Jaspis on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et kõikidel erinevat sorti Jaspistel on olemas oskust inimest kaitsta. Igal Jaspisel on oma unikaalne vägi, lisaks Jaspisele omasele kaitsvale väele. Kollane Jaspis on kollakat ja sinepikarva tooni, peamiselt on Kollane Jaspis veidi tuhmi värvusega. Kollase Jaspise kristalli sees on kollakat tooni sellepärast, et selle mineraali koostises on ka rauda, mis muudab selle Jaspise kollakaks. Kollase Jaspise peamisteks leiupaikadeks on Madagaskar, Brasiilia ja India. Lisaks nendele kolmele riigile leidub Kollast Jaspist ka Uruguais ja Austraalias.

Kollane Jaspis on kristall, mis aitab kaitsta sind nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Näiteks on Kollane Jaspis see kristall, mis kaitseb sind enda teekonna ära kaotamise eest. Kollane Jaspis blokeerib sind valele teele minemise eest ja sellepärast on seda kristalli väga kasulik enda elus hoida.

Kollane Jaspis on see kristall, mis aitab sulle head õnne ligi kutsuda ja selliseid kogemusi, mis muudaksid sind õnnelikumaks. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul häid kogemusi kogeda, siis Kollane Jaspis on kindlasti õige valik.

Kollast Jaspist on väga kasulik kinkida inimesele, kes kolib kaugele ära või läheb välismaale elama. Kollane Jaspis toob head õnne tundmatusse kohta minnes.

Soovitan Kollast Jaspist lisada Kagu ilmakaarde rahaõnne kristallide keskele. Kollane Jaspis aitab heaõnne energial suureneda ja seega toetab see ka rahaõnne kristallide tööd. Kollast Jaspist saab kasutada erinevate rahaõnne rituaalide ja maagiate tegemises, sellepärast võid leida selle vajalikkuse just sellistes nõiduslikes protsessides.

Kollase Jaspise kristalli on väga kasulik lapsele kinkida või lapsel kasutada, kes on enda iseloomult arg ja, kes ei julge kergelt uute inimestega seltsida.

Kollase Jaspise kristalli on väga kasulik kodus hoida, kui 9. kuupäeval on sinu sünnipäev. Kollast Jaspist hoia kindlasti kodu Kagu või Ida ilmakaares, et see head õnne tooks või Loode ilmakaares, et see kaitseks sind halbade inimeste eest. Kollase Jaspise võib asetada ka iseendale tehtud sünnikristallide keskele. Sünnikristallide komplekti saab igaüks endale luua, see on komplekt, kus viiakse kokku kõik kristallid vastavalt elutee numbrile, tähtkujule ja teistele näitajatele, mis siis hakkavad sulle igas aspektis head õnne tooma. 

Õnnelik ja positiivne kodu

Kollase Jaspise kristalli on hea hoida enda kodus selleks, et kodu õnnelikumaks kohaks muuta. Kui Kollast Jaspist on kodus, siis see aitab sul ja teistel pereliikmetel end koduseinte vahel õnnelikuna tunda. Mida rohkem on Kollast Jaspist, seda paremini sa end kodus tunned. Kõige paremaks kohaks Kollase Jaspise jaoks kodus, on toataimede potid. Taimede vägi juhatab Kollase Jaspise energia kogu majapidamisse.

Kui kodu ehitatakse, siis on kasulik Kollast Jaspist vundamendi sisse ära peita, et kodu saaks kohe head õnne kaasa. Kui Kollast Jaspist peita vundamendi sisse, siis hakkavad hiljem kõik teised kristallid kodus õnne loomise nimel kiiremini tööle.

Enesekindlus

Kollane Jaspis on kristall, mis aitab enesekindlamaks muutuda sellel alal, millel töötatakse. Kollane Jaspis aitab ilma häbi tundmata end arendada ja väljendada. Vahel on nii, et ei ole julgust näidata välja enda oskusi sellepärast, mis teised küll sellest arvata võivad. Kollane Jaspis suurendab enesekindlust ka sellel hetkel, kui oled alles milleski amatöör.

Dieet

Kollane Jaspis aitab dieeti pidada ja tervislikult toituda. Eriti kasulik on Kollane Jaspis siis, kui soovitakse enda toitumisharjumusi muuta ja kui seda on väga raske teha. Selleks hoia Kollase Jaspise kristalli enda külmkapi sees, siis sellisel juhul töötab Kollane Jaspis terve perekonnaga.

Ära sõnumine, halvad ja salakavalad inimesed

Kollane Jaspis on kristall, mis töötab edukalt selle nimel, et kaitsta halbadest inimestest tingitud probleemide eest. Kollasel Jaspisel on olemas oskus halbu inimesi sinu elust eemale hoida ja kui nad sinu elus eksisteerivad, siis Kollane Jaspis aitab nende salakavalaid ning halbu kavatsusi rikkuda. Kollasel Jaspisel on oskus aidata sind selliste inimeste eest, kes teadlikult soovivad sulle liiga teha ja kes tegelevad ärasõnumisega. Kollasel Jaspisel on oskus kaitsta sind ka selliste inimeste eest, kelle puhul sa üldse ei teagi ohtu tnnetada ehk need, kes oskavad enda kahepalgelisust väga hästi varjata. Kollane Jaspis tajub ära halvad kavatsused enne seda, kui need kavatsused jõuavad reaalsuseks muutuda ja tänu sellele aitab ta anda kaitsvat väge selle kõige takistamise jaoks.

Kollase Jaspise kristalli on kasulik kodu Feng Shui teraapia järgi hoida Loode ilmakaares, kus asub energiakanal, mille kaudu väliskeskkond ja teised inimesed meid mõjutavad. Loode ilmakaares Kollase Jaspise kristalli hoides aitab see kaitsta tervet perekonda selle eest, et keegi perekonnale liiga ei saaks teha.

Kui perekonda ahistatakse, siis on kasulik teha "Halbade inimeste eest kaitsmise magiat", mille leiad SIIT. Seda maagiat hoitakse samuti kodu Loode ilmakaares, kui soovitakse tervet perekonda kaitsta. Kui maagiat ei soovi teha, siis aseta enda kodu Loode ilmakaarde täpselt kuus Kollase Jaspise kristalli. Kuus sümboliseerib kurjuse vastast väge ja kuus Kollast Jaspist koos töötavad palju efektiivsemalt probleemi eemaldamiseks.

Ma soovitan lapsel Kollast Jaspist kaasas kanda näiteks koolis või lasteaias jopetaskus, et teised lapsed ei saaks teda kiusata ja narrida.

Ideaalne kristall tööruumide jaoks

Kollast Jaspist on väga kasulik hoida tööruumides, sellel on oskus töökvaliteeti paremaks muuta. Kollane Jaspis aitab töökohustustele keskenduda ja need edukalt lõpuni viia. Eriti hästi aitab Kollane Jaspis sellisel perioodil, kus tööd on väga palju ja aega töö tegemiseks on vähe. Kollane Jaspis aitab tööd paremini organiseerida.

Õnne- ja tööedukristall ambiverdile

Kollane Jaspis on kristall, mis on sulle kasulik, kui oled isikutüübilt ambivert. Kollane Jaspis aitab tasakaalustada selle isikutüübi energiaid, aitab tuua õnne tema tegevustesse ja tuua esile positiivseid iseloomujooni. See on suurepärane tööedu- ja õnnekristall, mis aitab ambiverdil leida iseenda jaoks alati parimaid lahendusi. Loe ambiverdi kohta lähemalt SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Koolane jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab rauda.

- Kollane Jaspis on kristall, mis annab alternatiivteraapias tervendust sapikividele. Kristall, mis aitab sapikivide teket ennetada, ravida ja peatada. Kui sul on sapikividega probleeme, need annavad tunda ja põhjustavad ebamugavust, siis on kindlasti kasulik kanda seda kristalli ehtena. Kuna kristallid on osa alternatiivteraapiast, siis tuleks sellise probleemi korral kindlasti kasutada ka teisi ravimisvõtteid.
 
- Aitab kehale märguannet anda, et see hakkaks verest toksiine vabastama.

- Kantakse siis, kui soovitakse neerusid tugevdada või neerud on haiged.

- Kollane Jaspis on väga kasulik dieedipidamise kristall, kuna sel on oskus sind dieedipidamisel distsiplineerida. Kollane Jaspis aitab sul järjepidevalt endaga tegeleda, oma toitumisharjumusi muuta ja see blokeerib tagasilangusi. 

PÄIKESEPÕIMIK

Kollane Jaspis tervendab Päikesepõimikut, aidates vabastada muremõtteid, stressi ja tööalast depressiooni. Tööalane depressioon on see, mis on tekkinud töömurede või töö puudulikkuse pärast. Kollane Jaspis aitab Päikesepõimikul tugevamaks muuta ja seega aitab see materiaalselt kehvast seisusest välja tulla. Kollane Jaspis aitab heal õnnel tagasi tulla ja leida võimalusi selleks, et enda rahaasju paremaks muuta.
  
SODIAAK

Tähemärgilt on Kollane Jaspis ideaalne rõõmutooja LÕVIDELEKAKSIKUTELE ja KALJUKITSEDELE.

Kollane Jaspis on Lõvi jaoks suurepärane positiivsuse süstija. Sellest kristallist on võimalik Lõvil endasse saada palju head energiat, mis saadab teda tema eluteel. See kaitseb kurbuse, stressi ja probleemide tekke eest. Toob välja Lõvi suurepärased iseloomujooned, muudab teda ambitsioonikaks, töökaks ja edendab tema tööelu. Kollane Jaspis on Lõvi jaoks rikkuse, külluse ja rahaõnne kristall. 

NUMEROLOOGIA

Kollane Jaspis on 9. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Kollane Jaspis aitab 9. kuupäeval sündinule head õnne ligi kutsuda, see on külluse- ja edukristalliks. Samal ajal, kui Kollane Jaspis toob head õnne, aitab see kaitsta 9. kuupäeval sündinut halbade, kahjulike, salakavalate ja omakasupüüdlike inimeste eest. Kollane Jaspis aitab inimeste tundmise osas intuitiivsemaks muutuda ja see blokeerib ära teiste poolt tekitatud probleemidesse sattumise. 

Kollast Jaspist võid laadida Šampanja Aura geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Nag Champa viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
14.30€
Maksudeta:11.72€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
6.70€
Maksudeta:5.49€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et kõik..
4.50€
Maksudeta:3.69€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
4.90€
Maksudeta:4.02€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
8.70€
Maksudeta:7.13€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.20€
Maksudeta:0.98€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
5.10€
Maksudeta:4.18€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.