Menüü
Ostukorv

KRÜSOKOLLA poleeritud

KRÜSOKOLLA poleeritud KRISTALLID
KRÜSOKOLLA poleeritud
23.20€
Maksudeta: 19.01€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KRÜSOKOLLA poleeritud

Võimalikud valikud

KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, Hispaanias, Austraalias, Mehhikos ning samuti ka väga paljudes teistes riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsam ja hinnalisem see kristall on.

Krüsokolla on väga atraktiivne oma välimuse ja energiaomaduste tõttu. Krüsokolla on kristall, mille tekkeprotsess algab vase oksüdeerumisest ja seega on selles kristallis ka vase energiat. Vask energeetilises mõttes väga tugeva kaitseomadusega ja sellepärast ka Krüsokolla suudab kaitsta väga hästi näiteks tervist. 

Krüsokolla on tervendaja-kristall, mis suudab immuunsust tugevdada ja ülemisi hingamisteid tervendada. Krüsokolla on väga rahustava toimega kristall, mida saab kasutada ennekõike stressi või ärevustunde leevendamiseks. Krüsokolla on "vabastaja" kristall, mis tähendab seda, et see aitab ebavajalikest emotsioonidest ja tunnetest vabaneda. Krüsokolla vabastab mineviku peale mõtlemisest ja tervendab haavasid, mis on sügavast lapsepõlvest kaasa võetud.

Krüsokolla on suhtlemist soodustav ja tunnete väljendamise kristall

Ennekõike tuleb Krüsokolla puhul mõista seda, et tegemist on kristalliga, mis on seotud suhtlemisega ja sotsiaalsusega. Krüsokolla on kristall, mis aitab sul olla avameelsem, enda tunnetest vabalt kõneleda ja sind aktiivsemaks suhtlejaks muuta. Krüsokolla - kui see kristall saab au leida oma koht sinu kõrval - siis see kristall aktiveerib sind suhtlema. Krüsokolla aitab sul olla see, kes sa tegelikult oled ja see aitab sul välja öelda seda, mida sa tegelikult soovid välja öelda. Krüsokolla eemaldab hirmu, mis on seotud suhtlemisega ja seda eriti veel võõraste inimestega. Krüsokolla aitab sind, kui sa ei julge enda tundeid teistele inimestele väljendada ja enda arvamust avaldada siis, kui sa tegelikult peaksid ning võiksid seda teha. Kanna või kasuta Krüsokollat senikaua, kuni sa tunned, et sa oled piisavalt julge, et enda eest seista või enda emotsioone täielikult väljendada. Krüsokolla aitab sul hetkes reageerida, aidates suhtlemise ajal enda mõtete väljendamisel õigeid sõnu kasutada ja mitte jätta teisele inimesele enda tunnete suhtes valearvamust. Näiteks on Krüsokolla väga kasulikuks kristalliks lastele, kes ei julge teiste inimestega suhelda, kes ei julge iseenda jaoks midagi küsida või isegi väljapool kodu liigelda. Krüsokollat tuleks sellisel juhul ehtena kanda või hoida seda enda kodus võimalikult lähedal voodile, et Krüsokolla saaks tervendustööd teha.

Krüsokolla sotsiaalsete omaduste tõttu on hea hoida seda kristalli teraapiatubades, kus on vaja inimesi suhtlema avada. Näiteks prühholoogid võiksid enda teraapiakabinetis hoida tükikest Krüsokollat, et patsient avaks end psühholoogile.Lisaks sellele oskab Krüsokolla nendele probleemidele ka tervendust pakkuda.

Krüsokollat on väga kasulik hoida kodus ja seda tegelikult ükskõik kus kohas kodus. Krüsokolla aitab sul sinu kodus läbi saada oma teiste pereliikmetega. Krüsokolla aitab ära hoida suhtealaseid probleeme, ja kui need eksisteerivad, siis neid lahendada. Lisaks aitab Krüsokolla probleemidest rääkides takistada osapooltel omavahel riidu minemast. Kindlasti hoia Krüsokollat kõige enamkäidavas toas või selles toas, kus perekond veedab tihti koos aega.

Kingi Krüsokolla lapsele, kes ei julge end väljendada ja kellel on suhtlemisega probleeme. Krüsokolla julgustab teda ja aitab tal sõpru leida.

Üks parimaid ja universaalsemaid tervendajaid

Krüsokolla on immuunsust tugevdava toimega ja see on kristall, mis annab enda tervendavat väge ükskõik millise terviseprobleemi korda saamiseks. Krüsokollat hoia enda kodus Idapoolses ilmakaares, kus asub sinu kodu tervisekanal. Tervisekanali kohal Krüsokollat hoides muutud sina ise ja ka kogu perekond tervemaks. Feng Shui kanaleid tuleb tervena hoida, et kodus valitseks harmoonia, tasakaal ja õnn.

Krüsokollat hoia voodis või voodi lähedal, kui sa oled haige. Ma soovitan kinkida Krüsokollat vanematele inimestele, kes vaevlevad mitmete erinevate tervisemurede käes. Krüsokolla on see kristall, mis aitab tervenemisel toimuda.

Krüsokollat kanna või kasuta siis, kui sa ise soovid läbi enda intuitsiooni leida üles see kõige õigem alternatiive ravi oma haigusele. Kui hakata Krüsokollat kandma, siis see kristall viib sind tervenemise poole.

Krüsokolla leevendab allergiaid ja kui kodus on allergikuid, siis tasub Krüsokollat koju tuua. Krüsokolla aseta sellisel juhul kokku 
tõlvlehikuga või havisabaga.

Krüsokolla on immuunsust turgutava toimega kristall. Lisaks sellele, et Krüsokolla on suurepärane intuitsiooni arendaja, vaimse tervise turgutaja ja spirituaalset arengut soodustava toimega, on see ka sinu füüsilisele tervisele hea. Kui sa soovid end kristallienergiaga kaitsta, siis kanna Krüsokollat. Krüsokolla aitab nõrga tervisega inimesi, juhatab tähelepanu sellele, kuidas end tervendada ja tervena hoida. See suurendab sinu isiklikku vaistu sinu enda tervise suhtes. Krüsokolla toob selget teadmist selle kohta, kuidas ja millega end ravida. See on eneseravimiseks ideaalne kristall. Eriti kasulik allergikutele ja neile, kelle tervis on väga habras.

Krüsokolla õpetab ja aiatab elu mõista

Krüsokolla on selline kristall, mis aitab sul rohkem mõista maailma ja enda elus toimuvat. Kuna on tegemist Kurgutšakra kristalliga, siis Krüsokollal on olemas oskus avada sind spirituaalselt arenema. Krüsokolla aitab sul mõista seda, miks on üks või teine asi sinu elus juhtunud ja ennekõike seda, mida need on sulle õpetama tulnud. Krüsokolla aitab sul õppida nendest teemadest, mis on sinu elus olnud ja nendest kasu saada.

Lisaks kõigele sellele on Krüsokolla väga kasulik ka õppimisele endale ja väga kasulikuks kristalliks lastele või noortele, kes õpivad üldharidust või mõnda konkreetset ametit. Krüsokollat on kasulik hoida koolilaua peal või koolis lausa kaasas kanda, et kõik see, mis on õpetatud, ka meelde jääks.

Muusikute talisman ja õnnetooja

Krüsokolla on õnnetoovaks kristalliks muusikutele. Kürsokolla toetab muusikainstrumentide selgeks õppimist, nendega mängimist ja nende kasutamist. Krüsokolla aitab olla muusikainstrumentidega loominguline ja see avab meeled, et sa üldse suudaksid mõnda pilli tunnetada. Krüsokolla aitab muusikul end arendada, edukamaks muutuda ja selles valdkonnas õnne tuua. Krüsokolla on muusikule arendavaks kristalliks ja ka õnnetoovaks kristalliks. Krüsokolla aitab muusikul enda palasid luua ja kuulsamaks saada.

Kindlasti soovitan ma muusikul kanda Krüsokollat ehtena või kristalli kaasas kanda, kui harjutatakse muusikapalasid või ka esinemise ajal. Krüsokolla aitab paremini tunnetada, mida võiks enda esitluses parandada. Krüsokolla haarab sind muusikasse.

Elektroonikast tekkiv stress ja kurnatustunne

Krüsokolla on üks kristallidest, mis suudab blokeerida elektroonikast tekkivat stressi ja kurnatustunnet. Krüsokolla ei lase sul haigeks jääda selle tõttu, et sa pead näiteks pidevalt arvutiga tööd tegema või et sinu töökeskkond on elektroonilisi seadmeid täis. Krüsokollat hoia töö ajal kindlasti enda lähedal, kui sinu töökeskkonnas on palju elektroonilisi seadmeid. Krüsokolla takistab sul sellest kiirgusest, mida elektroonilised seadmed endast kiirgavad, füüsiliselt haigeks jääda.

Romantilise suhte taastaja ja tervendaja

Krüsokolla on suhteid tervendava toimega kristall ja seda tervendust jagab Krüsokolla hea meelega ka romantilisse suhtesse. Krüsokolla aitab erimeelsustel laheneda ja see avab mõlemad suhtepooled üksteisega rääkima, end avama ning enda emotsioone jagama. Krüsokolla aitab tuua suhtesse üksteisega emotsioonide jagamist ja avada partnereid teineteisega rääkima. Krüsokollat on väga kasulik hoida koos armastusekristallidega, ja kui suhte jaoks on loodud eraldi armastuseõnne toov kristallikomplekt, siis kindlasti lisa tükike Kürsokollat ka nende kristallide keskele. Teine võimalus on see, et kingid Krüsokollat oma partnerile, kellega sa soovid paremat suhet luua. 

Hoia seda eluruumides või kontoris, see ühendab inimesi omavahel

Krüsokollal on üks väga tugev anne, milleks on inimeste omavaheline ühendamine. Krüsokolla suudab avada inimesi omavahel suhtlema, olema avameelsed ja see julgustab üleüldse aktiivsemalt osa võtma erinevates vestlustes. Eriti kasulik on Krüsokollat eluruumides või kontoris hoida siis, kui keegi perekonnaliikmetest või töökaaslastest ei julge suhelda. Krüsokolla õpetab inimestele seda, kui oluline on mõtete ja tunnete jagamine. Krüsokolla aitab seda kõike leebel ja tolerantsel viisil teha. Igasugune suhtlus ja avameelsus aitab kaasa paremate suhete ja sidemete loomisele. Krüsokolla sobib koos hoidmiseks Sinise Pitsahhaadi ja Sinise Kaltsedoniga, kui on soov väga tagasihoidlikku ja introvertset inimest suhtlemisel abistada. Neid kristalle võib olla mitmeid ja mida rohkem neid on, seda suurem, aktiivsem ja kiirem toime on kristallimaagial.

Isiklik transformatsioon

Krüsokolla aitab läbi viia isiklikku transformatsiooni. Tegemist on tugeva spirituaalse energiaga kristalliga, mis aitab sul mõista, kus on vaja muudatused ellu viia. Krüsokolla aitab kujundada iseloomu sinu enda kasuks, aidates kiiremini ja kergemini õppida ning end ümber kujundada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Krüsokolla on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vaske. 

- Krüsokolla aitab allergilisi reaktsioone maandada, allergiaid tervendada ja mis kõige tähtsam ning üks minu lemmik omadustest, miks ma ka seda paljudele inimestele soovitan on see, et sellel on oskus leida allergia põhjus üles. Seda selles suhtes, et see aitab märke tuua, mis ja miks mõni aine allergiliselt mõjub. 

- Tervendab hingamissüsteemi, hingamisteede haiguseid, kopsude probleeme, kopsuhaiguseid, tolmuallergiat, astmat ja allergilist nohu.

Üks soovitus kõigile, kes kannatavad mõne viimases lõigus kirja pandud haigusseisundi all, neil ma soovitan enda magamistuppa tuua selline taim nagu tõlvlehik ja sinna mullale lisada Krüsokolla kristall koos Vanadiniit Bariidiga. See on lisavägi, mida sa veel saaksid, kui kannad Krüsokollat.

KURGUTŠAKRA

Krüsokolla on kõige enam seotud viienda Tšakraga, milleks on Kurgutšakra. See aitab avada sealseid blokaade, mis takistavad eneseväljendamist, enese eest seismist ja enda tunnete eest võitlemist. Peale selle aitab selle Tšakra tervenemine lahti saada ka väga paljudest terviseprobleemidest, mille jaoks Krüsokolla energiat annab.
  
SODIAAK

Tähemärgilt sobivad Krüsokolla ehted kõige enam KALADELE, see on selle tähtkuju üks õnnekristallidest. Krüsokolla tervendab Kurgutšakrat ja aitab Kaladel tuua välja enda kõige kvaliteetsemad suhtlemisoskused ja avada enda parimad küljed.

Krüsokolla aitab Kaladel muutuda intuitiivsemaks, hakata usaldama enda sisetunnet ning hoida valenägemusi eemal. Intuitiivsuse blokeerimine võib kaasa tuua paranoilisuse, aga seda pole Kaladele vaja. Krüsokolla muudab nende meeled teravaks ja selgeks. Sobib neile, kes tegelevad pendeldamisega või ennustuskristallidega. Krüsokolla on see kristall, mis aitab Kalade laiskusest vabaks saada ja nad enda tekitatud mugavustsoonist välja tuua.

NUMEROLOOGIA

Krüsokolla on 17. kuupäeval sündinute kristall sünnikuupäeva numeroloogiliste näitajate järgi. Krüsokolla aitab 17. kuupäeval sündinul end rohkem suhtes avada, enda elust stressi välja juhtida, enda eluga rahul olla ja mõista seda, millist teed pidi on võimalik soovitud, ihaldatud ning unistatud materiaalset staatust kätte saada. Krüsokolla toob ideid, mis viivad tippu ja aitavad ambitsioone täita. Samas aitab Krüsokolla ka leevendada 17. kuupäeva negatiivseid jooni ning esile tõsta vaid nende tugevamaid külgi.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Krüsokollat võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
16.95€
Maksudeta:13.90€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel e..
11.97€ 17.10€
Maksudeta:9.81€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
1.20€
Maksudeta:0.98€
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
13.50€
Maksudeta:11.06€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
1.80€
Maksudeta:1.48€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.