Menüü
Ostukorv

KRÜSOPRAAS poleeritud

KRÜSOPRAAS poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS poleeritud
8.70€
Maksudeta: 7.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KRÜSOPRAAS poleeritud

Võimalikud valikud

KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.

Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias.

Krüsopraas on mineraal, mis koosneb peamiselt silikoondioksiidist. Krüsopraas kuulub Kaltsedonide mineraalide gruppi, mis on omakorda Kvartsiliste grupi üks alamliike. Krüsopraasile on omane pruunikas-rohekas toon. Pruun värv sümboliseerib Krüsopraasis maalähedust, maisust, tasakaalu ja harmooniat. Rohekas värvus sümboliseerib Krüsopraasis õnne, küllust ja armastust. Rohekas värvus tekib selle kristalli sisse Kvartsi ja nikli ühinemisel. Väga kaunis on Krüsopraas siis, kui selles on esindatud ilus tumepruun ja õunaroheline toon. Kuigi Krüsopraas, olgu see üleni roheline või enamjaolt pruun, teeb see oma energiatöö siiski ilma igasuguse probleemita ära. Krüsopraas on suurepärane rikkuse- ja rahaõnne kristall.

Krüsopraas on suurepärane kristallivalik, kui sa otsid kristalli, mis tooks sinu ellu õnne. Krüsopraas on ideaalne majandusliku edu, selle kasvu ja parendamise kristall. Lisaks sellele ka väga kasulik inimesele, kes otsib enda ellu armastust või õnnetunnet. Kui Krüsopraas lummab sind, siis on see märk sellest, et sul on vaja seda kristalli. Kui kristall kutsub sind enda poole, siis anna talle võimalus end tervendada.

Seda kristalli peetakse jumalanna Veenuse kristalliks, kuna lisaks külluslikele, materiaalsetele ja õnnetoovatele omadustele sümboliseerib krüsopraas ka armastuseenergiat. Krüsopraas suudab sinu ellu ligi kutsuda rikkust kui ka armastust. See kristall on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast "kuldne" selle õnnetoova energia tõttu ja sõnast "porru" selle ilusa roheka värvuse tõttu.

Krüsopraas edendab positiivset ellusuhtumist ja optimistlikku mõtlemist. See, kes kasutab, kannab või hoiab seda kristalli enda kodus, sellele Krüsopraas rõõmu pakub. Krüsopraas aitab mõista, et kõike on võimalik saavutada, kui sul on hea ja optimistlik suhtumine.


Krüsopraas aitab seltskonda head atmosfääri luua, aidates erinevatel inimestel kiiremini sõbruneda ning seega sobib ideaalselt peolauale, terrassile või lõõgastumiseks mõeldud tuppa. Krüsopraas toob huumorimeelt ja sobib eriti nende koju, kes ei suuda mõista teiste naljana mõeldud ütlusi, vaid pigem tunnevad, et nad kritiseerivad või kiusavad oma sõnadega. Krüsopraas aitab elus kõike lihtsamini võtta, õpetades nägema silmaklappideta ja endale seatud piirideta.

See, kuidas Krüsopraasi paigutada, annab teile tema poolt erinevad omadused. Kui viia Krüsopraas magamistuppa ja seal on veel mõned armastusekristallid, siis see aitab suhetest tingitud probleeme lahendada, ja kui see aspekt on täidetud, siis hakkab Krüsopraas head armastust ligi tõmbama. Selle kristalli elutuppa viimine loob head meeleolu ning tekitab huumorit. Asetades Krüsopraasi kodu Ida- või Kagu-piirkonda, aitab see ligi meelitada materiaalset küllust. 

Raha ja õnn

Krüsopraas kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija. Krüsopraas on nr 1 LOTOÕNNE, rahaõnne, küllusliku energiat ligi tõmbava ja head õnne aktiveeriv kristall. Seda kandes, suudad sa ära tabada, kuhu enda raha investeerida, kuhu mitte. Mis on hea "diil" sinu jaoks, milline mitte. Mis töökoht sulle sobiks, milline mitte. Mida enda ettevõttes teha ja mida mitte. Ehk see loob ekstra kõrge selgustasandi, kuidas rahaenergiat liikuma panna ja millistel viisidel.

Küllusenurga aktiveerimine

Kombineerige Krüsopraas nende kristallidega - TiigrisilmPüriitRoheline Aventuriin, MäekristallKarneoolGagaat jne, et avada kodus küllust ligi tõmbav portaal. Tehke nende kristallide jaoks mõni puidust alus või karp ning asetage need kodu Ida- ja Kagu-piirkonda.

Julguse suurendamine

Kombineerige Krüsopraasi Püriidiga, et suurendada julgust suhtlemiseks ning eemaldada hirmud, mis on seotud teiste inimestega kontakteerumisega.

Andestamine

Kombineerige Krüsopraas ühega neist kristallidest - RodoniitKuntsiit või Berüll - ning kandke endaga kaasas. Neid kristalle endale soetades mõelge, kellele te soovite andestada ning alles seejärel hakake neid kasutama. Kandke senimaani neid endaga kaasas, kuni tunnete, et olete sellest tundest lahti laskunud, mis see konkreetne inimene teile põhjustas. Peale seda viige kristallid loodusesse puhkama, mõne puu alla või jõevette.

Depressioonist lahtisaamine

Hoidke Krüsopraasi ja võimalikult lillakat tooni Lepidoliiti nädal aega enda voodi all valge riide sees ning peale seda hakake neid kristalle kandma. Kandke seni kuni tunnete, et mõtted on positiivsemaks muutnud, ja alles siis viige need kristallid vabasse loodusesse.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Krüsopraas on ravitsemise eesmärgil väga kasulik sulle, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled mees ja sul on probleeme viljakusega. Krüsopraas aitab Auraväljas viljakuseenergial tekkida ja kui see energia eksisteerib Auraväljas, siis inimese enda hing on suuteline lapsevanemaks saada. Kindlasti tasub seda kristalli kanda senikaua, kuni probleem on ära kadunud.

- Emotsionaalsel tasandil aitab Krüsopraas tervendada seksuaalseid probleeme nagu näiteks probleeme füüsilise lähedusega. Krüsopraas aitab tervendada alateadvust ja sealt juhtida välja emotsioone, mis ei lase sul seksuaalne olla.

- Krüsopraasi on ravitsemise eesmärgil väga kasulik kasutada ja kanda siis, kui on probleeme kopsudega. Krüsopraas aitab tervendada kopsuhaiguseid ja kaitsta kopsuvähi tekke eest. Väga kasulik on Krüsopraasi kanda kopsuvähki põdeval inimesel, et Krüsopraas saaks toetada selle haiguse tervenemisprotsessi.

- See on kristall, mida kandes see aitab kehal paremini C-vitamiini omastada. 

SÜDAMETŠAKRA

Krüsopraas on ideaalne Südametšakra tervendaja, kui seda kanda otse südame kohal talismanina või sellest valmistada vee-eliksiiri, et kristallienergia saaks Südametšakrasse jõuda. Krüsopraas aitab avada südame armastusele. See aitab sind ette valmistada tulevase armastuse jaoks ja seega on seda kasulik kanda südame kohal ajal, mil ootad, et sinu ellu saabuks keegi, keda sina suudad armastada ja kes ka sind vastu suudab armastada. Krüsopraas avab Südametšakras oleva armastuseõnne energia, aidates ligi kutsuda armastust sellisel tasandil, millisel tasandil sa seda unistad.

PÄIKESEPÕIMIK

Krüsopraas töötab Päikesepõimikuga ehk sinu kolmanda Tšakraga väga edukalt sõna otseses mõttes. Krüsopraas avab Päikesepõimikus küllusekanali. See kanal asub selles Tšakras. Selleks, et Krüsopraas saaks küllusekanali avada ja selle kaudu sinu ellu rahalist õnne ja edu tuua, selleks kanna seda pikema paela või keti otsas, mis ulatuks Päikesepõimikuni. Päikesepõimik asub täpselt sinu naba kohal. Kui sa soovid selle täpset asukohta välja selgitada, siis pane oma peopesa naba kohale ja kogu see ala, mis jääb sinu käe alla, see ongi sinu Päikesepõimik.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Krüsopraas emotsionaalselt tasakaalustava toimega. Lisaks sellele on Krüsopraas üks peamisi kristalle, mis suurendab Kaalude õnnevõimalusi igas eluvaldkonnas, olgu selleks vedamini, õigel ajal õiges kohas olemine, töö, äriline edu. Kaalude peamise õnnekristallina suurendab Krüsopraas õnneenergiat, et selle tähtkuju esindajad saaksid eluga rahul olla. Krüsopraas on oma loomuselt ka armastusekristall ning seda suudab see kristall Kaalude ellu väga palju tuua. Krüsopraas toob õnne ja armastust ning aitab Kaalude eluolu parandada. Krüsopraas toob vallalisele Kaalule uut armastust ja suhtes olevale Kaalule armastuseõnne.

LÕVIDEL võimendab Krüsopraasist saadud energia oskuse raha teenida, aidates neil enda häid ideid õigesti rakendada, et need ka õitsema läheksid.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Krüsopraas õnnekristall neile, kes on sündinud elutee number 3 all. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kürsopraasi võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.00€
Maksudeta:4.92€
VARISKIIT on rohekas kristall, mille seest võib leida ka pruunikaid ja valgeid mustreid. Variskiidi roheline on üldiselt hele ja see kristall mee..
9.00€
Maksudeta:7.38€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on õnnetunnet, rahulolu ja positiivsust loova toimega. Suurendab õnne ja edu võimal..
5.90€
Maksudeta:4.84€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
3.30€
Maksudeta:2.70€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Roheline Aventuriin ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on ..
6.70€
Maksudeta:5.49€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
4.55€ 6.50€
Maksudeta:3.73€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
1.80€
Maksudeta:1.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.