Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - eluteenumber 3 RSS Feed

30 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 14
0 22801
Kui sa oled sündinud 14. kuupäeval, siis oled kindlasti mõelnud seda, mida see number küll sinule andnud on. Ma aitan sul seda mõista. Tegemist on äärmiselt keerulise ja värvilise numbriga, mis mõjutab sind suurejooneliselt. See loob sinust kameeleoni, värvilise liblika, kes suudab kohanduda vastava..
09 juuli DEEMONID INIMKEHADES - VÄGA KARM JA KURB TÕDE
0 39462
Enne, kui sa hakkad minu mõtteid lugema, soovin, et sa mõistaksid üht - kõik, mida olen siia kirjutanud, on selleks, et avalikustada ja tuua tähelepanu kõige jõhkramatele tegudele inimeste eludes. Sisu on raske ning selleks, et mind täielikult mõista, võta lugemiseks aega. Võta sellest artiklist kaa..
27 jaan PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 30110
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom kelle iseloom kandub üle inimesele, kes sellel aastal sünnib. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, mõjutab sinu iseloomu. Loomulikult mõjutavad sed..
09 okt ASTROLOOGIA JA NUMEROLOOGIA ARTIKLITE ÕIGE TÕLGENDAMINE
admin 0 5936
Minu lehel artikleid lugedes oled kindlasti märganud, et olen aastate jooksul kirjutanud palju teemadel, mis puudutavad astroloogiat ja numeroloogiat. See on väga lai, huvitav ja vajalik teema iseenda teekonna mõistmiseks. Astroloogia ja numeroloogia põhjal on võimalik mõista, kes me sellised oleme,..
11 apr SÜNNIKRISTALLID - SINU ISIKLIKUD ÕNNETOOJAD
admin 0 26464
Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt..
27 veebr KEHAPIKKUS JA SELLE MÕJU SINU ISELOOMULE
admin 0 18000
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et sinu kehapikkus mõjutab sind ka spirituaalses mõttes? Tõepoolest nii ongi, et kehapikkus ei määra ainult seda, kuidas inimene füüsiliselt välja paistab, vaid see mõjutab ka iseloomu. Enne minu artikli lugema asumist leia kõigepealt vastus sellele küsimusel..
21 aug KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR
admin 0 81156
Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepooles..
16 juuni JÄNES - HIINA ASTROLOOGIA
admin 0 50085
Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa oled sündinud, mõj..
Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.