Menüü
Ostukorv

LUMIKVARTS poleeritud

LUMIKVARTS poleeritud  KRISTALLID
LUMIKVARTS poleeritud
2.40€
Maksudeta: 1.97€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIKVARTS poleeritud

Võimalikud valikud

LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamisega ja enesetunde paremaks muutmisega.

Lumikvarts aitab erinevatel asjadel mällu jääda või meelde jääda, seega on see kasulik neile, kes tihtipeale unustavad oma kohustused või vajalikud asjad ära, mis vajavad kordasaatmist. Sellisel puhul soovitan hoida tükk Lumikvartsi kristalli koolilaual, töölaual, kabinetist või kotis, mida endaga pidevalt kaasas kannad. Lumikvarts aitab asjades meelde tulla ennem, kui liiga hilja. Lumikvartsi võite hoida märkmiku või märkmete vahel, et see kõige paremini toimiks.

Lumikvarts sobib magamistuppa või ruumidesse, kus soovitakse lõõgastuda - massaaži tubadesse, SPA ruumidesse, lastetubadesse, vannituppa, pesuruumidesse jne. Lumikvarts nendes tubades aitab kiiremini lõõgastuda, end hästi tunda, uinuda, rahuneda, liigsetest mõtetest lahti saada. Lumikvarts sobib eraldiseisva kristallina ja mina soovitan tavaliselt sellele loominguliselt koht leida enda kodus. Lumikvartsi võib hoida valgete Orhideede juurte peal või vahel, et valge Orhidee tooks sinna ruumi rahustavat energiat. Lumikvartsi võib hoida Tõlvlehiku mullapalli peal, et Tõlvlehik saaks endale ülesandeks ruumis olevat stressi energiat filtreerida positiivseks. Lumikvartsi võib hoida lihtsalt mõne läbipaistva klaasist anuma sees, et see toimiks. Lumikvartsi soovitan kokku viia taimedega, kuna sellel on oskus taimedele informatsiooni edastada ja läbi nende võimsamini tööd teha.

Lumikvarts kiirendab meditatsiooniseisundisse laskumist, selleks hoitakse kausitäis Lumikvartse mediteerides enda lähedal.

Kiirendab mõtlemist, asjade selgeks arutamist, analüüsivõimet ja erineval tasemel suhtekriisidele lahenduse leidmisel. Selleks soovitan Lumikvartsi kanda koos Apatiidiga.

Lumikvarts kaitseb radioaktiivsuse eest, selleks kandke erinevatel meditsiinilistel protsetuuridel seda koos Šungiidiga. Šungiit võiks olla talismanina kurgu- ja südametšakra kohal, Lumikvarts aga võimalikult lähedale kehaosale, millele protseduur osutatakse.

Aitab lahti saada märtri mängimisest või pidevast tundest, et keegi kiusab. Selleks kantakse koos Oonüksiga võimalikult lähedal nahale, soovituslikult ehetena.

See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise. Aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

Kristalli eesmärgiks on sind viia sellisesse emotsionaalsesse seisundisse, kus sa suudad isikliku probleemi lahutada inimesest või teemast. See annab sulle oskuse stressi, viha ja raskete emotsioonidega ringi käia nii, et sa ei süüdistaks teisi enda kehvas enesetundes. Tegemist on emotsionaalset keha tervendava ja raviva energiaga. Kanna stressi leevenduseks ja heaolu tunde suurendamiseks. 

Kontroll enda mõtete üle

Lumikvarts on kristall, mis õpetab sind mõtteid filtreerima. Väga olulise energiaga kristall, mis suudab ebaolulise eemale suunata ja jätta vaid olulise sinu juurde. Väga paljud inimesed tulevad pidevalt minu juurde küsimusega: "Kuidas enda mõtteid kontrollida?", suur mure on sellega, et halvad mõtted, hirmud ja paanika vallutab pea. Kui ei suudeta ise end vaimselt turgutada ja julgustada mitte mõtlema selliste asjade peale, siis soovitan kasutada Lumikvartsi väge. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul jõuda selleni, et hakkad iseenda mõtete üle kontrolli hoidma.


Emotsioonide tervendaja

Lumikvarts aitab inimese meeli ja emotsioone tervendada. See on vabastava toimega kristall, mis aitab loobuda energiatest, mis on Auraväljas üleliigsed. Lumikvarts on salajane Aurapuhastaja, millel on oskus tasa ja targu inimese emotsionaalselt keha tervendada.

Väikelapsed või vastsündinute heaolu

Lumikvarts sobib kokku väikeste lastega ja seda võib viia nende voodi kõrvale, et nende uni oleks täisväärtuslik, ilma õudusunenägudeta ja aidates neil kiiremini unne minna. Lumikvarts on kasulik neile lastele, kes on ülitundlikud valjule häälele ja seetõttu võivad kergelt ehmuda või unest üles ärgata.

Kui ütled impulsiivsed sõnu välja

Lumikvartsi kanna endaga kaasas, kui sul on probleeme sellega, et ütled liialt impulsiivseid sõnu pidevalt välja, tehes nende sõnadega teistele haiget. Lumikvartsi kanna senikaua, kuni see probleem hakkab sinu seest minema minema. Kui oled probleemist lahti saanud, siis tänutäheks vii kristall kuuse metsa või koduhoovis oleva kuusepuu alla.
 
RAVITSEMINE

Kanna Lumikvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Lumikvartsi on alati sobilik kanda tervendamise eesmärgil, kui lisakristallina õigele tervendaja kristalli kõrval. Ma soovitan seda sellepärast kanda, kuna sellel on oskus lasta sul iseendal terveneda. Lumikvarts eemaldab hirmud, mis ei lase tervendusteraapiatel õigetesse kohtadesse sinu Auras kohale jõuda. See muudab sinu Aura leebeks ja pehmeks, aidates sul olla tervendus kristallidele vastuvõtlik. 

- Ärevushäire, paanikahood, hüperaktiivsus, kurbus, närvilisus, stress, depressioon, melanhoolia.

- Lumikvartsi on kasulik kanda menopausi ajal, et leevendada tujude kõikumist ja kehva emotsionaalset enesetunnet. Lumikvarts aitab menopausi ajal hormoonidel tasakaalus olla ja tervendab neid.

KROONTŠAKRA

Lumikvarts töötab väga edukalt kõikide Tšakratega, kuid üks Tšakra milleks on seitsmes Tšakra on kõige enam Lumikvartsist mõjutatud. Lumikvarts aitab Kroontšakrale jõudu anda, sellega suudab see kristall äratada üles eluisu, soovi edasi liikuda ning annab vaimset jõudu eksisteerimiseks. Lumikvarts hajutab eemale kõik negatiivse ja pessimistlikku suhtumise tulevikku. Seda selleks, et inimene ise suudaks elus edasi liikuda, mitte koha peal seista.

SODIAAK

Lumikvarts on KAALUDE tasakaalustaja. Lumikvarts on see kristall, mis aitab kriitikat ja negatiivsust taluda ja mis suudab Kaalusid veidigi mõjutada heas mõttes. Lumikvartsil on oskus aidata Kaaludel aktsepteerida negatiivsust ja seda mitte niivõrd hinge võtta. Seda on kasulik kanda neil Kaaludel, kes on väga tundlikud ja haavatavad. Lumikvartsi kristalli soovitan ma hoida Kaalude kodus armastusekristallide keskel, kui soovitakse oma kaaslasega paremini läbi saada ja probleemide korral osata nendest rääkida. Lumikvarts aitab Kaaludel tugevamaks kasvada ning annab jõudu juurde nende Kurgutšakrale seda tasakaalustades.

Lisaks sellele on Lumikvarts Kaalude jaoks äärmiselt rahustava, tasakaalustava, stressi leevendava ja head energiat loova toimega. See on suurepäraseks maandajaks ja tervendajaks. Tervendades Kaalude emotsionaalset ja vaimset keha. Suurendab heaolutunnet ja oskust hetkes elada ning sellest rõõmu tunda. Lumikvarts suurendab kindlasti Kaalude isiklikku õnne ja rahulolu. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
12.40€
Maksudeta:10.16€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
8.10€
Maksudeta:6.64€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristalle terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kelle koduenergiat stressi ees..
27.00€
Maksudeta:22.13€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kasutamiseks. Lumikvarts on üks ..
19.90€
Maksudeta:16.31€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
0.40€
Maksudeta:0.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.