Menüü
Ostukorv

MESIKALTSIIT poleeritud

MESIKALTSIIT poleeritud KRISTALLID
MESIKALTSIIT poleeritud KRISTALLID
MESIKALTSIIT poleeritud KRISTALLID
MESIKALTSIIT poleeritud KRISTALLID
MESIKALTSIIT poleeritud
10.10€
Maksudeta: 8.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MESIKALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud


MESIKALTSIIT on kollakat tooni ja läbikumava tekstuuriga Kaltsiidi üks liikidest. Mesikaltsiit näeb enda tekstuurilt küllaltki praguline välja, nii nagu enamus kristallid, kuid selle läbikumava väljanägemise tõttu võib seda lihtsalt rohkem märgata. Mesikaltsiit on väga õrna energiavibratsiooniga, mis tähendab seda, et seda kristalli saavad kasutada ka need inimesed, kes on kristallide energiale ülitundlikud. Üldiselt on ülitundlikud väikesed beebid või ülitundliku energiaväljaga inimesed. See aga ei tähenda seda, et Mesikaltsiidi energia oleks nõrk. Mesikaltsiit on tugevatoimeline kristall, millel on väga konkreetsed omadused. Mesikaltsiidi peamiseks kaevanduskohaks maailmas on Mehhiko, India ja Brasiilia.


See on kristall, mis õpetab inimest kõike hindama, mis tema elus eksisteerib. Kasulik kristall igale ühele, andes oskuse mõista asjade väärtust ja õppides ahnusest üle olema. Ahnus on madal emotsioon, mis blokeerib külluse kanali tööd ja Mesikaltsiit on see kristall, mis aitab sellisest probleemist üle olla. Eriliselt kasulik on Mesikaltsiit siis, kui sa hoiad seda enda kontorilaua peal, tööruumis või lihtsalt kodus erinevates tubades. Piisab sellest, et sa oled Mesikaltsiidi lähedal, et see aitaks sul sellisest probleemist üle saada.

Mesikaltsiit õpetab sind võimukal positsioonil olles teisi inimesi väärtustama. See on kristall neile, kellele on antud võimu, rikkust ja andeid. Kristall, mis aitab sul lahti saada kõrgist suhtumisest ja negatiivsest egoismist. Mesikaltsiit õpetab sulle seda, et hoolimata meie saavutustest ei tohiks me mitte kunagi teistesse halvasti suhtuda. Kasuta Mesikaltsiidi kristalli enda kodu energia tasakaalustamiseks, kui sa tunned, et sinu kodus on keegi, kes nii käitub. Näiteks kasuta seda kristalli "hea tuju" kristallikomplektis. See on komplekt, kuhu pannakse kokku kõik positiivsed kristallid, mis suurendavad huumorimeelt, positiivset energiat ja head suhtumist. Sinna komplekti võiks kuuluda veel Tsitriin, Oranž Kaltsiit, Kollane Kvarts, Kollane KaltsiitKarneool ja paljud teised positiivsed kristallid.

Mesikaltsiit sümboliseerib kõiki Päikesepõimiku omadusi ja see on üks tugevamaid Päikesepõimiku tervendus kristalle. Mesikaltsiit aitab sul ennekõike õppida iseennast väärtustama, blokeerides sul enesesabotaaži ja liigse enesekriitika. Asendades sellised negatiivsed mõtted positiivsusega. Ka see on üks suurimaid põhjuseid, miks Mesikaltsiidi kristalli enda koju tuua ja seda koos teiste positiivsete kristallidega koos hoida. Kui sul tekib küsimus, et kus sa võiksid neid kristalle hoida, siis selleks oleks kõige parem koht enimläbikäidav ruum sinu kodus.


Mesikaltsiit on kristall, mis aitab avada inimese Auraväljas oleva Päikesepõimiku Tšakra kohal eksisteeriva teadlikkuse kanali. Teadlikkus, mis aitab mõista seda, milleks on hing erialases mõttes loodud ehk mõista, milline eriala on hinge jaoks kasulik nii materiaalses mõttes kui ka emotsionaalses mõttes. Aidates mõista, millega rahule jäädakse ja mis toob sellist edu, mis õnnelikuks teeb. 

Aseta astraalrännaku kristallide sekka

Mesikaltsiit on kristall, mis aitab sul kiirendada astraali minekut. Aidates öösel läbi une kogeda astraalrännakut ja läbi selle rännaku enda jaoks kasulikke teadmisi sealt koguda. Mesikaltsiit kanaldab sind enda minevikku vaatama. Minevikku, mis ei ole sul selles füüsilises elus, vaid sinu eelmistes eludes. Mesikaltsiiti hoia koos teiste astraalrännaku kristallidega enda voodi lähedal. Astraali kristallid leiad SIIT.

Rahutu närvisüsteem ja raske uinumine

Mesikaltsiidil on oskus sinu hinge rahustada, alateadvusele anda stressi leevendavat energiat ja see on väga kasulik une kristall. Mesikaltsiit on sinu jaoks, kui sa lähed magama ja sa ei suuda magama jääda. Kui sul tekivad erinevad mõtted ja sa hakkad voodis analüüsima päeva sündmusi. Mesikaltsiit blokeerib selliseid mõtteid, mis viivad une ära. Aseta Mesikaltsiit voodi kõrval olevasse hea une kristallide komplekti ja kui sul seda veel ei ole, siis võib Mesikaltsiit sinu esimene une kristall olla. Kui sa oled mees, siis lisaks Mesikaltsiidile soodustab und ka Unakiit. Kui sa oled naine, siis sinu une kristalliks on veel lisaks Kuukivi.

Õppimine

Kui sul on plaanis õppima hakata, siis kindlasti kasuta abiliseks ka Mesikaltsiiti. Mesikaltsiit on universaalne õppekristall, mis aitab sul kergemini kõike seda omandada, mida sa soovid enda jaoks selgeks teha. Mesikaltsiiti võib kasutada laps, kes on alles kooli läinud, ülikoolis käiv noor või isegi keskealine, kes soovib uusi teadmisi omandada. Mesikaltsiit on universaalne õppekristall, mis aitab sul ükskõik millist teemat omandada. Selleks, et selle kristalli energiat endasse saada, kanna seda kaasas või hoia õppelaua peal/kooli asjade sees.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mesikaltsiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna ta on oma tekstuurilt praguline kristall. 

- Mesikaltsiit aitab kõrge veresuhkru probleemi juures, aidates leevendada sellest tekkinud kehva enesetunnet. Lisaks sellele aitab Mesikaltsiit liigsest kurnatuse tundest lahti saada ja suurendab inimene füüsilist energiat.

- Soovitan Mesikaltsiiti neile, kes on jõudnud sellisesse ikka, kus hakkab menopaus pihta. Seda on hea kanda enne menopausi teket, selle ajal ja senimaani, kuni sellest on välja tuldud. Mesikaltsiit leevendab sümptomeid, mis Menopausiga kaasas käivad.

- Mesikaltsiit on kristall neile, kellel on probleeme voodi märgamisega. Üldiselt on selline probleem sügavast stressist ja Mesikaltsiit aitab sellele leevendust tuua.

- Mesikaltsiit on väga kasulik tervenduskristall põieprobleemide korral. Mesikaltsiit tervendab põit, aidates selles olevat haigust vaikselt eeterkehast vabastada. Mesikaltsiit toetab põie taastumist mõnest haigusest ja aitab selle funktsioneerimist parandada. 

PÄIKESEPÕIMIK

Mesikaltsiit tervendab Päikesepõimikut ja ka sellist Tšakrat, mis on väga katki. Mesikaltsiit taastab selles energiaväljas positiivse väe, mis toob sulle küllust, head tuju, huumorimeelt ja teisi positiivseid emotsioone. Ennekõike õpetab Mesikaltsiit sulle seda, et elu tuleb alati positiivselt võtta, hoolimata sellest, et elada on raske. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mesikaltsiit kõige enam LÕVISID, tuues nii Lõvi naistele, kui ka meestele positiivsust, küllust, edu ja enesekindlust. Peale selle töötab Mesikaltsiit ka KALADEGA, andes kaladele oskuse väga negatiivsetes olukordades jääda rahulikuks ning blokeerib igasuguse trauma tekke. Mesikaltsiit kaitseb Kalasid kurbuse eest.

Numeroloogia põhiselt on Mesikaltsiit külluse, edu ja õnne kristalliks neile, kes on sündinud elutee number 3-ga.

Mesikaltsiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
MESIKALTSIIT on kollakat tooni ja läbikumava tekstuuriga Kaltsiidi üks liikidest. Mesikaltsiit näeb enda tekstuurilt küllaltki praguline välja, n..
11.90€
Maksudeta:9.75€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
26.00€
Maksudeta:21.31€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
9.50€
Maksudeta:7.79€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
7.60€
Maksudeta:6.23€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.