Menüü
Ostukorv

ROHELINE KUNTSIIT poleeritud

ROHELINE KUNTSIIT poleeritud KRISTALLID
ROHELINE KUNTSIIT poleeritud
14.00€
Maksudeta: 11.48€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KUNTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja seda leitakse peamiselt Ameerika Ühendriikidest, Põhja-Carolinast. Uskumuste põhiselt on Roheline Kuntsiit peamiselt armastusekristall ja seda kasutatakse Südametšakra tervendamiseks. Armastusekristallina on see väga eriline ja omab ainulaadseid müstilisi oskuseid.

Andestust ja südamerahu toov armastusekristall

Rohelise Kuntsiidi peamine oskus, mida paljudel armastusekristallidel pole, või kui ka on, siis on see nõrk, on truudusetuse andestamine. Kui tekib küsimus, kuidas üldse saab truuduse murdmist andestada, siis need, keda on see tabanud, teavad, et südant ei saa sundida vihkama, kui viha ei eksisteeri, ja armastus ei saa silmapilkselt kaduda. Mina soovitan Rohelist Kuntsiiti neile, kellel on suhtes raske periood ja keda on petetud, reedetud, suhtesse on seotud ka keegi kolmas, kelle pärast kannatatakse. Kandke Rohelist Kuntsiiti endaga kaasas või lisage erinevatesse armastusekomplektidesse senikauaks, kuni tunned, et oled suutnud lahti lasta, andestada ning minevikuga leppida. Kui see ilus hetk on käes, siis vii kristall tänutäheks jõevette puhkama.

Sobib neile, kes pidevalt otsivad teistes süüd, eriti neile, kes süüdistavad pidevalt enda kaaslast, armastatut, last, isa-ema, aga kes tegelikult mõistavad, et nad teevad teistele liiga ja teised ei ole süüdlased ega pahatahtlikud. See on selline emotsionaalne seis, kus sa ei suuda oma äkilisi vihapurskeid ja raevuhoogusid kontrollida, kuid tegelikult armastad. Roheline Kuntsiit on sellisel juhul ülimalt heaks kaaslaseks ja on kindel kristall, mis võiks olla sinu lähedal senikaua, kuni tunned, et suudad enda emotsioone kontrolli all hoida ja vabaks lasta.

Hoidke laste toas või võimalikult lähedal lapsele, kes tunneb end perekonnas tõrjutuna. Roheline Kuntsiit aitab emotsionaalsest valust, traumast ja üleelamistest üle saada. Eriti kasulik nendele lastele, kelle perekond on lahku läinud ja see on muutnud lapse kurvaks.

Südametšakra tervendamine hülgamisest

Kombineerige Roheline Kuntsiit Fuksiidi ja Roosa Kvartsiga ning hoidke neid meditatsiooni ajal otse südame peal. Lase kristallidega kurbusel minna ning hülgamistundel kaduda. Samal ajal, kui kristallid on sinu Südametšakral, keskendu probleemile, mõtle kõik uuesti läbi, taaselusta halvad mälestused ja kui sa seda teed, siis kõik see negatiivsus saab sinu Aurast pääseda. Peale seda võid kanda Oonüksit ja Mäekristalli ehtena, et need aitaksid Aurasse tekkinud leketel kinni minna ning Südametšakra kohal Aurat tugevdada.

Kristall taimede tervendavata omaduste tugevdamiseks

Roheline Kuntsiit on ka taimede kristall. Soovitatav hoida mulla peal taimedel, mida hiljem kasutatakse kulinaarias või alternatiivmeditsiinis. Roheline Kuntsiit võimendab taimede vitamiinisisaldust ja tervendavaid omadusi. 

RAVITSEMINE

Rohelisest Kuntsiidist tee tervendamise eesmärgil vee-eliksiiri või kanna sellest kristallist valmistatud ehteid.

- stress, melanhoolia, sünnitusjärge depressioon, emotsionaalne trauma,

- immuunsüsteem, südamenärvid, südamelihased,

- vedelikupuudus, neerude korrapärane töö

- Sobib neile, kellel jääb paanikahoogude pärast hing kinni. Võtke kristall paanikahoo ajal kätte, et suudaksite taas tasakaalu leida.


Rohelist Kuntsiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Eukalüpti või Sidrunheina eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinev..
15.00€
Maksudeta:12.30€
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja S..
6.30€
Maksudeta:5.16€
SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.21€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja l..
6.00€
Maksudeta:4.92€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.