Menüü
Ostukorv

ROOSA SAMMALAHHAAT poleeritud

ROOSA SAMMALAHHAAT poleeritud KRISTALLID
ROOSA SAMMALAHHAAT poleeritud
3.60€
Maksudeta: 2.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA SAMMALAHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljanägemisega ja sellel on täppidega-laikudega muster. Roosa Sammalahhaat kannab endaga kaasas ka tavalise Sammalahhaadi omadusi, milleks on näiteks inimese tervendamine ja külluse ligi tõmbamine. Kui tavaline Sammalahhaat on materiaalse külluse tooja, siis Roosa Sammalahhaat toob armastust.


Roosa Sammalahhaat aitab terveneda emotsionaalsest traumast ja on väga kasulik neile, kes on pidanud kannatama vaimse vägivalla ning tagakiusamise all. Roosa Sammalahhaat aitab tervendada inimese Südametšakrat, mis on kellegi teise poolt katki tehtud. Aidates taas elu usaldama õppida ja uuesti lootust leida. Roosa Sammalahhaat õpetab, et elu läheb edasi ja end ahistanud inimesele on kõige paremaks saavutuseks see, kui sa elus alla ei anna.

Roosat Sammalahhaati kingitakse vastsündinule, kes on tüdruk. Roosa Sammalahhaat aitab sellel lapsel enda naiselikud energiad paika saada ja takistab emotsionaalsete haavade teket. See toetab tüdrukute head und ja tasakaalu.

Roosat Sammalahhaati kasutatakse tihtipeale armastuse ligitõmbamise rituaalidest, kuna sellel on külluslikud omadused olemas, mis suudavad soove täita.

Armastusekristall 

Roosa Sammalahhaat on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus sinu neljandat Tšakrat tervenda hoida. Roosa Sammalahhaat aitab sinu hingest vabastada emotsioone, mis muudavad sind kurvaks ja mis ei lase sul armastada. See on kristall, mis õpetab sul taas armastama, armastust vastu võtma ja seda jagama. Sobib neile, kes on iseloomult häbelikud ja kellel on väga raske enda tundeid välja näidata inimesele, kellest ta hoolib.

Roosat Sammalahhaati hoia enda magamistoas voodi kõrval, et see aitaks sinu armastuse poolt tervendada. Kui sa oled suhtes ja see suhe on ära kaotanud kire või ka üksteise vastu hea suhtlemise, siis see kristall on sulle kasulik. Sellisel juhul hoia enda ja kaaslase voodi all kahte Roosat Sammalahhaati korraga.

Roosa Sammalahhaat on armastuse kristall, mis aitab sul õppida armastama ja armastust vastu võtma. See on kristall, mida kasutatakse armastuse kristallide komplektides. Roosa Sammalahhaat toob uut armastust, kui seda kokku viia Larimariga ja aitab suhet tugevdada, kui seda hoida koos Smaragdiga.

Roosat Sammalahhaati kingitakse oma armastatule, kui soovitakse temaga paremini läbi saada ja taas usaldust tekitada. Roosa Sammalahhaat aitab tervendada emotsioone, kui sind on reedetud või lähedus on ära kadunud.

Lapsevanema ja lapse vaheline side

Roosa Sammalahhaat aitab tervendada lapse ja lapsevanema vahelist sidet. Aidates üksteisega paremini läbi saada, üksteist mõista, armastust tugevdada ja vähendada üksteisega halvasti rääkimist.

Selleks kingib lapsevanem oma lapsele ühe Roosa Sammalahhaadi ja teise iseendale. Mõlemad kannavad neid kristalle endaga kaasas senikaua, kuni suhe on paremaks muutunud.

Teine võimalus on see, et see kristall asetada selle voodi alla, kellel on suurem probleem suhtlemisega ja armastuse jagamisega.

Roosat Sammalahhaati hoitakse Feng Shui järgi edela ilmakaares mõne taime peal või perekonna armastuse kristallide komplektis, kui soovitakse täpselt seda sama tulemust saada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Südamenärvid, süda, südame puudulikkus, südamerütmihäire, südameveresoonkond, veri, vereringlus, aneemia, hemoglobiin, veremürgitus, vere taastumine, kehvveresus, veenilaiendid.

- Roosa Sammalahhaat on kasulik neile, kes on pikalt haige olnud ja kellel ei ole enam usku terveks saamisesse. See on emotsionaalne abistaja, mis aitab taas usu üles leida ja eemale lükata emotsioone, mis toodavad hirmu hinge.

Vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad edasi lugeda SIIT.
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
10.50€
Maksudeta:8.61€
Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
14.30€
Maksudeta:11.72€
Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljan..
95.40€
Maksudeta:78.20€
RUBIINI pendliga on võimalik vaadata, kas Südametšakra töötab korrapäraselt või mitte. Lisaks sellele suudab Rubiini pendel Südametšakrat taaselustada..
29.80€
Maksudeta:24.42€
SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
8.00€
Maksudeta:6.56€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud ener..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.