Menüü
Ostukorv

TANSANIIT poleeritud

TANSANIIT KRISTALIID
TANSANIIT poleeritud
6.90€
Maksudeta: 5.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TANSANIIT poleeritud

Võimalikud valikud

TANSANIIT kuulub Tsoisiitide kristalliperekonda, mille peamiseks koostiseks on kaltsiumalumiiniumsilikaat. Tansaniidi klassikaliseks värvuseks peetakse helesinist kuni erksamat tooni tumesiniseni välja. Tansaniiti leidub ka heledamates toonides nagu näiteks kollakana ja beežina. See kristall moodustub mäepõues prisma kujulisena ja see kristall avastati alles 1967 aastal.

Tansaniit on küllaltki hinnaline ja raskesti kättesaadav. Tansaniiti leidub Aafrikas Tansaanias ja sealt on tulnud ka selle kristalli nimi. See on üks väärtuslikemaid kristalle kristalliteraapia tegemiseks, selgeltnägemisande avamiseks ja spirituaalse energia tõstmiseks.

Tansaniit aitab elu näha nii nagu see on, mitte nii nagu teised inimesed või meedia seda kajastab.

Aura

Tansaniidil on oskus suurendada Auras spirituaalselt energiat, aidates inimesel vaimsemaks muutuda. Kristall, mis aitab sul spirituaalselt areneda, leida üles elumõte ja oma elu õigesti elada. Üks suurimaid eesmärke on leida üles oma isiklik tee ja mõista oma eesmärki ning sellega abistab Tansaniit, kuna see on seotud eluülesande mõistmisega, täitmisega ja teejuhiga kontakteerumisega. Teejuht on hingelaadne energia, kellel on teada kõik sinu saatusekäigud.

Tansaniit aitab valgustada kogu Aurasüsteemi ja anda sellele energiat tervenemiseks. Tansaniiti kasutatakse Aura energialekete leidmiseks ja kinni panemiseks. See toimib nii, et esmalt hakkab Tansaniit Aurat tervendama ja seejärel sulle läbi intuitsiooni mõista andma, mida sa oma elus valesti teed või keda sa oma ellu lasta ei tohiks. Vahel takistame me endal õnnelikult elada, vahel teevad seda teised inimesed. 

Suhtlemine

Tansaniidil on olemas jõud, mis avab suhtlema ja oma mõtteid ning teadmisi avameelselt jagama, kuna aktiveerib ülemisi Tšakraid. Kanna Tansaniiti, kui soovid osata end paremini väljendada, teisi oma õpetussõnadega aidata ja olla toeks kõigile, kes pöörduvad abi saamiseks sinu poole. Tansaniit on väga kasulik tervendajatele ja ka neile, kes töötavad sotsiaalvaldkonnas. 

Mediteerimine, uinumine, inglid

Kiirendab mediteerimist, uinumist ja aitab läbi une Inglitega suhelda või Inglite käest vastuseid saada.

Anded

Avab andeid, mis on sünniga kaasa antud ja saatuse poolt ette määratud. Näiteks aitab avada selgeltnägemise annet, kui see on ettemääratud. Selgeltnägijaks ei ole võimalik saada, kui sul annet ei ole, aga kui anne on olemas ja lihtsalt kinni, siis Tansaniit aitab seda avada.

Iseenda leidmine

Tansaniit on abiks, kui sinu elus läheb kõik mingil põhjusel allamäge ja sa ei oska enam iseennast leida, sa oled kaotanud vaate tulevikule või oskuse iseenda elu kontrolli all hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Tnasaniit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selle koostises on metalli (kaltsiumalumiiniumsilikaati).

- Aktiveerib rõõmuenergiaid, muutes inimese õnnelikumaks ja vähendades tema stressi. Aitab muresid ja negatiivseid mõtteid eemale tõrjuda ja emotsionaalset tasakaalu luua, on eriti kasulik neile, kes keskenduvad pidevalt pigem negatiivsele kui positiivsele.

- Alternatiivteraapias on Tansaniit immuunsüsteemi turgutava toimega, muutes selle kandja haiguste suhtes vastupidavamaks. Kristall, mis suurendab elujõudu.

- Parandab rakkude taastumist ja tervenemist. Kasulik kristall neile, kes on põdenud raskekujulist haigust või teevad seda täna. Tansaniit suunab Auravälja energiat, mis annab keha rakkudele ja hingele edasi sõnumi sooviga elada.

- Aitab võidelda vaimse, emotsionaalse, füüsilise ja spirituaalse stressi ning ärevusega. Stress on väga lai mõiste ja loob meie kehas erinevaid takistusi ja probleeme. Näiteks tekitab spirituaalne stress valenägemusi ja vaimne stress fantoomhaiguseid. 

TÄHETŠAKRA

Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

Kasuta Tähetšakra aktiveerimiseks Tansaniiti. Väga vähesed kristallid suudavad Tähetšakrale energiat anda, seda stimuleerida, avada ja tervendada, Tansaniit on üks nendest. Selle kristalli pikaajaline kandmine võib sinu Tähetšakra avada. 

SODIAAK

Tansaniit toimib kõige tõhusamalt KALADE ja JÄÄRADEGA. Tansaniit avab Kalade intuitiivse poole, parandades selgelttajumist ja vähendades segaseid signaale. Kalade jaoks on Tansaniit kasulik enesearengukristall, mis avab spirituaalselt silmi ja soodustab spirituaalst arengut. Kalade tähemärgi esindaja võtab Tansaniidi väe lihtsalt enda Auravälja ja nii suudab Tansaniit kiirelt spirituaalset arengut soodustada.

Jäärasid abistab Tansaniit samuti väga kiirelt ja efektiivselt. Tansaniit parandab Jäära immuunsust ja abistab tervenemisel. 

Tansaniiti võid laadida Tselestiit geoodi peal, puhastamiseks sobib kõige enam Salvei rituaaltaim.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.