55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

UNENÄGUDE SELETAJA

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

 

Head unenägude seletamist
Tene Laul

 

 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

VÄRVIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes värvimise nägemisel on väga palju erinevaid tähendusi. Aitan sul veidigi mõista, mida värvimine tähendab ja millist sõnumit see sulle edastama tuli. Sa võisid unes näha, kuidas sa värvisid maja, pilti või mingit teist objekti. Kõikidel nendel elementidel on oma tähendus. Mina aitan sul mõista, mida tähendab värvimine, kuid selle unenäo juures on väga oluline see, et sa tõlgendaksid ka objekti, mida värvisid. Selle tähendus tuleb liita värvimise tähendusele, et sa saaksid enda unenäost täieliku ülevaate ning selguse. Head unenägude seletamist!   ..

Loe lisa...

SEEP - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Seep sümboliseerib puhtust, vajadust midagi puhastada, vabastada, korrigeerida, selgeks muuta või spirituaalselt puhtaks saada. See märgib unes tihtipeale ka selgusele jõudmist või vajadust selguseks. Seebi unes nägemine viitab sellele, et sa vabastad end minevikust. Üldiselt tähendab selline sümbol unenäos midagi väga teretulnut või head.   Kas sind on viimasel ajal kimbutanud ebaselged momendid? Oled segaduses? Soovid mõnele suurele küsimusele enda elus vastuseid saada? Oled teekonnal, kus muudad iseennast? Kui jah, siis see võib rääkida selle kohta. Kui aga mitte, ..

Loe lisa...

VANNITUBA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Vannituba sümboliseerib spirituaalsel tasandil hingelist arengut, edasiliikumist ja puhastust. Kui näed vannituba unes, siis see on teema, millest unenägu räägib. Vannitoa unes nägemine tähendab seda, et midagi sinu spirituaalses kehas on toimumas. See võib olla täiesti teadlik liigutus või tegevus, mida sa iseendas teed. Samas võib see olla ka alateadlik muutus.   Enne, kui sa sukeldud detailsemasse vannitoa unenägude seletusse, mille olen sulle siia kirja pannud, sul on vaja üks asi kindlaks teha.   Esmalt, kas tegemist oli uue, puhta ja kauni vannito..

Loe lisa...

KEEGI SEISAB SINU EES - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on võrratult sügav ja huvitav. Kui näed regulaarselt unenägusid, siis tead, kui põnev see maailm on. Unenägusid saad aga nautida, juhul kui sa suudad need enda jaoks lahti seletada või mõtestada. Siinkohal tulen sulle poolel teel vastu ja aitan sul seda maailma paremini mõista. Kirjutan unenägude seletajaid, et just sina mõistaksid enda unenägude tähendusi.   Nagu ütlesin - unenägude maailm on sügav, see aga tähendab seda, et unes võid näha väga palju erinevaid asju ning tegevused ja sündmused võivad olla eriliselt värvilised. Ka sellist asja v..

Loe lisa...

ÄIKE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Äike on miski, mida paljud kardavad ja on neid, kes seda armastavad ning sellest adrenaliini saavad. Täpselt samamoodi on selle unes nägemisel kaks täiesti erinevat külge. Kui sa nägid unes äikest, siis enne täpsemat lahti seletamist pead sa iseenda käest küsima seda, milline side sul äikesega on. Kas see on miski, mida sa väga kardad või oled sina just nende seas, kellele meeldivad äikesetormid?   Juhul, kui sina oled see, kes kardab äikest, siis unes äikese nägemine on pigem halvaendeline ja positiivsed tähendused ei pruugi sinu puhul kehtida.   Juhul, kui..

Loe lisa...

RIID JA TÜLITSEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

Oled sa kunagi unes riielnud? Kellegagi tüli alustanud? Keegi on sinuga tüli norinud või oled tülitsemist pealt tunnistanud? Tegemist on äärmiselt populaarse teemaga, mida unes näha. Kuna minu poole on paljud inimesed pöördunud sooviga selle unenäo tähendust teada saada, siis otsustasingi sellest põhjalikumalt rääkida. Kindlasti aitab see ka sul endal paremini mõista unenägusid, kus riiud aset leiavad. Kõigepealt, enne kui alustad selle unenäo lahti seletamist, tuleta endale paar asja meelde. Meenuta, kuidas riid lõppes, kellel oli õigus, kes alustas, ja meenuta, mis s..

Loe lisa...

KELLEGI OOTAMINE JA SAABUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kellegi ootamine ja saabumine on väga populaarne unenäo teema. See on unenägu, kus sa kas ootad kedagi, kes on sinu juurde tulemas, või näiteks sa tead, et keegi on kohe-kohe saabumas. Vahel on kindlalt teada, kes on sinu juurde tulemas, vahel võid kogeda, et see on üllatus. Põnevus selles unenäos eksisteerib ja emotsioonid on tavaliselt tugevad. Aitan lahti seletada, mida selline unenägu tähendada võib. Seletus on lihtne ja lühike. Sulle endale jääb aga suur osa lahti nuputamiseks või endale aja andmiseks, et unenägu saaks tulevikus end ise lahti seletada. ..

Loe lisa...

KALLISTUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Oled sa kunagi näinud unes, et keegi sind kallistab või oled ise olnud embaja ja see kõik tundus nii ülimalt reaalne. Sa tajusid seda soojust, emotsioone, selles oli tundeid ja see hetk nagu elas? Kindlasti on palju teid, kes on sellist ülireaalset kallistust unes näinud. Ma aitan lahti seletada seda, mida kallistamine unes tähendab ja mida sa võiksid selle teadmisega peale hakata.   Ennekõike soovin ma seda öelda, et kui sa tundsid, et unenägu on ülimalt reaalne, siis oli see astraalrännaku üks osa. Sellel hetkel võid sa öelda: "Mina olen astraalrännakut kogenud!".&n..

Loe lisa...

SKORPION - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Skorpionid sümboliseerivad inimestele ohtu ja ettevaatlikkuse vajadust. Tegemist ei ole ülipopulaarse sümboliga, mida unes kohata võid, küll aga on unenägude maailm niivõrd kirju, et ka skorpion võib sattuda sinna sulle sõnumit tooma. Skorpionil on palju erinevaid tähendusi ja see võib muuta unenäo lahtiseletamise keeruliseks. Küll on mul aga anda sulle vihjeid, mis võivad sind aidata ja seletada ära selle müstilise olendi tähenduse või ettekuulutuse.   Üleüldiselt sümboliseerib skorpion ohtu, mis on otseselt sinuga seotud. See võib olla spirituaalne, vaimne, emo..

Loe lisa...

TELEFON - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Telefon sümboliseerib kommunikatsiooni, sotsiaalsust, millegi ühendamist ja kättesaadavust. Telefoni unes nägemine on põnev ja ma aitan lahti seletada, mida sinu unenägu tähendada võis.   Telefoni nägemine võib viidata ka emotsionaalsele sidemele, lähedusele või, vastupidi, selle puudumisele. See on ka side sinu ja välismaailma vahel. Negatiivne unenägu automaatselt pöörab telefoni positiivse tähenduse vastupidiseks. Tegelikult on nii enamus unenägude seletajatega. Seetõttu on ülimalt oluline, et sa tõlgendaksid lisaks sellele sümbolile ka enda emotsioone, mis unenäost läb..

Loe lisa...

TELEPAATILINE ASTRAALRÄNNAK SINU JA TEMA VAHEL

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Astraalrännakud on võimsad kogemused, mida on raske unustada. Astraalrännakus rändad sa magades enda kehast välja teise dimensiooni, kus sul on võimalik kellegagi kohtuda või enda tulevikku ning palju muud ette näha.   Kui minu käest on küsitud: "Kuidas ma tean, et olen astraalrännakut kogenud?", siis vastus on ülimalt lihtne. See kogemus puudutab sind hingepõhjani, see ei saa sul lihtsalt ära ununeda. Kui oled käinud unes astraalrännakus, siis üles ärgates tundub see ülimalt reaalne. Nii reaalne, et see paneb sind kõige selle üle tõsiselt järele mõtlem..

Loe lisa...

ROOS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Roos sümboliseerib enamiku inimeste jaoks armastust. Roos on unenägudes tavaliselt seotud suhete ja tunnetega. Vahel aga ei pruugi see nii olla. Et teada saada, mida roos võis sinu unenäos tähendada, seleta oma unenägu võimalikult täpselt lahti. Aitan sul seda teha.   Punane roos sinu unenäos kuulutab ette positiivse sündmuse saabumist siis, kui see roos oli ilusa välimusega ja värske. Punane roos võib olla ettekuulutus saabuvast armastusest, kui sa oled hetkel vallaline. Punane roos võib olla ka sõnum heast suhtest, mis tulevikus saabub. Igatahes on punane ..

Loe lisa...

ÕUDUSUNENÄOD - MIKS ME NEID NÄEME?

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Õudusunenäod on hirmuäratavad, painavad ja tekitavad vahel suurt ahistamise tunnet. Nähes öösel õudusunenägu, ärkad hommikuti tavaliselt üles nii, nagu see kõik oleks päriselt ka juhtunud. Õudusunenäod ei ole oma nime niisama saanud, ikka põhjusega! Kuid küsimus, miks me neid näeme, keerleb paljude peades. Aitan sul unenägude maailma paremini mõista ja seletan sinu jaoks lahti nende tekkepõhjuse.   Õudusunenägude ilmumine öösiti on tegelikult päris tavaline asi. Ühel hetkel näevad kõik vähemalt korra oma elus mingit sorti õudusunenägusid. Loomulikult on inimestel..

Loe lisa...

KASS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kassi unes nägemine on väga populaarne. Aastate jooksul olen pidanud palju lahti seletama unenägusid, kus on kassid esindatud olnud. Kassi sümboli tähendus viitab peamiselt naisenergiale ja naisele/naistele. Kass, kes sinu unenäos oli, on suure tõenäosusega keegi naisterahvas. See võib-olla tüdruk, noor naine või vanem daam.   Et mõista, mis vanuses inimesega on tegu, siis meenuta, milline kass sinu unenäos välja nägi. Kas ta oli noor või juba vanem kass. Sealt võid saada vihje naisterahva vanuse kohta.   Unenägu, kus on palju kasse, siis need sümboliseeriv..

Loe lisa...

NIRK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod võivad üllatada, mida kõike võib seal näha ja kohata. Olen ka oma eelnevates unenägude seletajates maininud, ei ühtegi unenägu ei tohiks tahaplaanile jätta. Unenäos on olulised kõik detailid ja need jutustavad sulle loo, mida sul on vaja teada. Unes võib näha ka nirki ja sellel on oma unikaalne tähendus.   Kui sa oled nirki või nirke unes näinud, siis need ei too endaga kaasa mitte midagi head. Selline unenägu on hoiatava alatooniga, seega ole ettevaatlik, kui näed unes nirki.   Nirk sümboliseerib pahatahtlikkust, kadedust, reetlikkus..

Loe lisa...

10 UNENÄGU, MIDA MITTE KUNAGI EI TOHIKS IGNOREERIDA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Jagan sinuga unenägusid, millele tasuks eriliselt rõhku osutada, neid ei tohiks ignoreerida kui hommikul unest ärkad ja nendele tasuks kindlasti reageerida. Need unenäod on tähendusrikkad ja annavad sulle nii mõnestki ohtlikust olukorrast ette teada. Unenägude maailm on minu jaoks alati olnud põnev ja unenägude lahendamine ning lahti seletamine on saanud osaks minu tööst. Loodan, et leiad minu mõtetest abi ja teinekord mõnda neist unenägu nähes hakkad midagi muutma enda elus või ellusuhtumises!   1. MÕNES MAJAS VÕI HOONES LÕKSUS OLEMINE   Väga populaarne unenä..

Loe lisa...

LUTIKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Lutikad ei ole just kõige meeldivamad putukad ja tegemist on inimeste jaoks väga kahjulike parasiitidega. Parasiite unes näha ei ole aga kasulik, kuid seda võib ette tulla. Unenäod võivad üllatada oma eriskummaliste nägemustega ning sellel kõigel on ka olemas omad tähendused. Kui oled lutikaid unes näinud, siis aitan sul mõista nende tähendust.   Kui näed unes lutikat, siis see on tegelikult "keegi" ehk näiteks mõni inimene. Lutikate arv sinu unenäos sümboliseerib võimalikku inimeste arvu. Näiteks, kui sinu unenäos oli kaks lutikat, siis see viitab kahele inimesele. ..

Loe lisa...

TASS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Tass või kruus on midagi, mille sees sa saad hoida ükskõik mida. Kui sa näed unes ühte neist, siis alati seleta enda jaoks lahti ka see, mis selle sees oli. See aitab sul suurema pildi kokku panna enda unenäost.   Tass üleüldises mõttes sinu unenäos sümboliseerib sinu isiklikku tundeid ja emotsioone millegi suhtes. Tass sümboliseerib sinu suhtumist, isiklikku arvamust ja sidet.   Tass, mis oli tühi sümboliseerib hingelist ja emotsionaalset tühjusetunnet. Kui nägid sellist unenägu, siis analüüsi seda, kus see tass oli, kelle käes ja mis sellest edasi sa..

Loe lisa...

LAGERAIE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on nii kirju, et seal võib kohata kõike. Igal tegevusel, emotsioonil ja sümbolil on olemas aga oma tähendus. Unenägusid ei tohiks kunagi ignoreerida, need tuleb alati peale neid nähtut enda jaoks ära tõlgendada, kuna need sisaldavad sinu enda jaoks väga väärtuslikku ja isiklikku infot. Unes võid näha ka metsa langetamist ja lageraiet, kui oled seda unes kohanud, siis aitan sul mõista, mida see kõik sinule rääkima tuli.   Lageraie või puude langetamine viitab kasu lõikamisele ja üldiselt selle maises mõttes. Kui sina olid see, kes tegi lageraiet või võttis ..

Loe lisa...

ÜHEPOOLNE ARMASTUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes näinud, et keegi armastab sind, kuid sina teda vastu ei armasta? Või oled ise olnud armunud kellegisse, kes ei osutanud sulle samaväärset tähelepanu? Aitan sul mõista, mida tähendab unes ühepoolse armastuse nägemine, sellel on väga konkreetne tähendus.   Käesolev unenägude seletaja ei kehti siis, kui sa näed unes ühepoolset armastust ja see ongi hetkel sinu elus aktuaalne. Sellisel juhul on see lihtsalt päevasündmuste ja emotsioonide unes väljaelamine.    Unenägu, kus sa armastad kedagi, kes ei armasta sind vastu, viit..

Loe lisa...

LEIB - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Leib on toitev, kõhtutäitev ja head enesetunnet pakkuv toiduaine, mis on paljude inimeste jaoks lemmikute kirjas. Kui sa näed leiba aga unes, siis sellel on palju erinevaid tähendusi, küll aga enamjaolt viitab leib majanduslikule seisule, õitsengule või probleemide esilekerkimisele. Unenägusid tuleb tõlgendada ning selleks et mõista, mida leib sinu unenäos tähendada võis, aitan sul selle sümboolikast paremini aru saada. Head unenägude seletamist!   Unenäoseletaja kehtib meie tumeda leiva puhul. Seega, kui nägid tumedat leiba unes, siis kasuta seda unenägude selet..

Loe lisa...

PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus on see, et ära võta unenägu kui meelelahutust või kui mõnda huvitavat nägemust, vaid proovi see enda jaoks lahti seletada. Unenägusid aitavad näha väga paljud kristallid, mis on astraalrännakuga ja Inglitega seotud. Need kaks on samuti unenägudega seotud, kuna astraalrännak on unenägu, kus sa suhtled hingedega ja Inglid..

Loe lisa...

KUNINGANNA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kuninganna on keegi, kellega seostub kõrgem võim, autoriteet ja ülistamine. Kuninganna unes nägemine aitab sul mõista nii mõndagi iseenda või kellegi teise kohta, kes on sinu elus. Aitan sul aru saada, mida kuninganna unes nägemine tähendab. Et mõista täielikult oma unenägude tähendusi, ole hea ja tõlgenda enda jaoks ära kõik unes esinenud sümbolid, tegevused ja emotsioonid. Kõik tuleb omavahel kokku liita ja nendest enda jaoks arusaamine luua. Kuninglikku unenägude seletamist!   Kuninganna sümboliseerib suursugusust, esinduslikkust, teistest ..

Loe lisa...

ATRAKTIIVSUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägudes võid sa kogeda ja näha kõike, mida inimene suudab tunda, teab ja enda fantaasiamaailmas suudab välja mõelda. Kõigel on olemas alati oma tähendus, miski ei ilmu sinu unenägudemaailma ilma põhjuseta. Kõik nägemused, sümbolid ja tegevused omavad salakeelt, mida sul endal tuleb lahti harutada. Aitan sul mõista seda, mida tähendab see, kui sa unes tunned ja tajud atraktiivsust. See on tunne või tegevus, mis võib päris tihti unenägudes esineda. Paljud näevad unenägusid, kus keegi tunneb, et ta on atraktiivne või vastupidi, tuntakse ise seda tunnet kellegi suhtes..

Loe lisa...

AHVEN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Me võime unes näha väga konkreetseid asju, olendeid ja hetki. Kõik, mis siin maailmas eksisteerib, võib sind unes külastamas käia. Nii võid sa unenägudes kohata ka konkreetset kalaliiki, näiteks ahvenat.   Ahven on oma olemuselt tugev, vastupidav, kiire ja ennast kaitsev. Seesama iseloom, mida ahven sümboliseerib, kandub ka unenäo tähendusse. Ahvena unes nägemine tähendab seda, et miski hakkab sinu sees või elus kiirelt liikuma. Seda seetõttu, et ahven sümboliseerib kiiret reaktsiooni ja liikumist. Ükskõik millisel kujul ahven end sinu unenäos ilmu..

Loe lisa...

SINU KAASLANE JÄTAB SU MAHA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod ja nende tõlgendamine pakub huvi kõigile, kes näevad selgeid unenägusid, mida hiljem suudetakse ka meenutada. Minu käest küsitakse pidevalt unenägude kohta nõu ja selgitusi. Üks populaarsemaid unenägusid, mida nähtakse, on kaaslase lahkumine - partner jätab sind maha, läheb kellegi teise juurde või lihtsalt hülgab sind. Selgitan selle ülipopulaarse unenäo su jaoks lahti. Ka sul võib ükspäev selle tähendust vaja minna!   Unenägu, kus sinu armastus hülgab sind ja jätab sind armastusest ilma, võib olla küllaltki hirmuäratav. See võib sull..

Loe lisa...

ROTT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Roti või rottide unes nägemine on suure tähendusega. Sellise loomakese unenäos esinemisel tuleb sul esmalt analüüsida, millised emotsioonid sind teda nähes valdasid. Kas sa kartsid rotti? Kas sul oli hea meel? Kas ta hirmutas sind? Emotsioon, mida sa unes tundsid, paljastab selle, et kas roti nägemisel on tegemist hea või halva sõnumiga.   Kui sind valdas rotti nähes hea emotsioon, siis võib see tähendada seda, et sa võid vabaneda mõnest oma probleemist. Kui sa aga mäletad halba emotsiooni, siis võib see anda sulle vihje, et sind on ees ootamas õnn..

Loe lisa...

SAUN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Saun on koht, mis paljudele sümboliseerib lõõgastumist, puhastumist või kuumust. Ka unenägudes võib esineda sauna nägemist ja kui sa seda näed, siis sellel on olemas ka oma tähendus, miks see sinu unenägudesse ilmus. Analüüsi enda unenägu koos minu unenäoseletajaga.   Saun üldiselt tuleb negatiivse sõnumiga sinu unenägudesse, kui ma just ei ole välja toonud erinevates situatsioonides selle positiivset tähendust. Saun sinu unenäos sümboliseerib valet mõtlemisviisi, negatiivsust, tunnete ülekeemist või näiteks üleliigseid emotsioone. Sauna unes nägemine ilma selleta, et se..

Loe lisa...

LUKUSTAMINE JA LUKK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on niivõrd tohutu ja üüratu, et seal võib kõike ja kõiki kohata. Unes võid täna nii utoopilisi tegevusi ja asju, mida sa ei pruugi osata endale ise ettegi kujutada ennem, kui sa seda unes näed. Seetõttu olen ma võtnud eesmärgiks kirja panna võimalikult palju unenägude tähendusi ehk seletusi, et sul oleks võimalik enda müstilisi unenägusid lahti seletada. Lisaks paljudele teistele asjadele ja tegevustele võid unes kohata ka lukku või lukustamist ning kui oled seda unes näinud, siis aitan sul mõista, mis on selle salapärane sõnum.   Lukk sümboliseerib i..

Loe lisa...

VESI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Vee nägemine unes on üks tüüpilisemaid asju, mida iga inimene vähemalt kord enda elus unes näeb. Miks see nii on? Vesi sümboliseerib meile väga omaseid asju ja seetõttu käib see ka väga tihti meie unenägudest läbi. Vett unes nähes tuleb sul väga detailselt meelde jätta, mis kujul sa seda nägid ja mis emotsioonid sul sellega kaasas käisid. Võta hetk ja küsi kõigepealt enda käest, kas sa tundsid hirmu? Kas sa põgenesid samal ajal kellegi eest? Kas sa olid hea meelega vee sees või tundsid hoopis, et vesi viis sind kuhugi? Esmalt tee endale selgeks, miks sa vee sees olid ja see..

Loe lisa...

SIREL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäos võid näha erinevaid lilli ja lillede unes nägemisel on oma tähendus. Kui sa aga näed mingit konkreetset lille, siis tuleb selle lille sümboli tähendus kindlasti ära tõlgendada. Kui sa näed unes lilli, aga mitte mingit konkreetset, siis sellise unenäo tähenduse leiad SIIT.   Sirelil on olemas oma salapärane sõnum, mida see tuleb unenägudesse tooma. Sirel on väga kauni välimusega taim, mis kannab endaga romantilist tähendust.   Sirelid, mis on sinu unenäos ilusad nii välimuselt kui ka värvuselt, sümboliseerivad üldiselt häid ettekuulutusi või teadaa..

Loe lisa...

LEHM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes lehma näinud? Kui jah, siis see unenägude seletaja on just sinu jaoks. Tõlgenda enda jaoks ära see unenägu, kus lehm oli sinu teel ja tee seda väga detailselt, et mõista täpsemalt, mida lehma sümbol sulle ütlema tuli. Ole unenägusid seletades alati väga detailne, vastasel juhul läheb palju tõlkes kadumata. Üleüldises mõttes tähendab lehma unes nägemine progressi - kas siis progressi toimumist või progressi puudumist. Lehm sümboliseerib veel ka naiselikkust, hoolitsust ja toitmist. Kui sa näed lehma unes, võib see viidata sellele, ..

Loe lisa...

JUUKSED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Juuksed sümboliseerivad meile ilu, isiksust ja tarkust. Mida kaunimad on juuksed, seda kõrgem enesehinnang on tavaliselt nende juuste kandjal. Mida problemaatilisemad on juuksed, seda madalam on ka enesehinnang. Seda kõike aga sellisel juhul, kui inimene väärtustab välist kihti rohkem kui sisemist. Tegelikult on inimeste juuksed peegeldus tema sisust, tervisest, elustiilist, harjumustest ja loomulikult intelligentsusest ning spirituaalsest tarkusest.   Kui sa näed unes juukseid, siis sellel võib olla väga palju erinevaid tähendusi ja seetõttu ei saa seda une..

Loe lisa...

SISSEMURDMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kõik unenäod ei ole alati positiivse, rõõmustava ja rahuliku alatooniga. Unenäos võid näha ka midagi, mis sind üles ärgates endast välja viib või halva tunde jätab. Üks selline unenägu, mis võib selliseid emotsioone põhjustada, on unes sissemurdmise nägemine. Kui sa oled unes sellist asja näinud, siis ma aitan sul mõista, mida see sulle rääkima tuli.   Sissemurdmine sümboliseerib valelikkust, selja taga tegutsemist, reetlikkust/reetmist, hirmu, turvatunde puudumist, ebausaldusväärsust või millegi paljastumist. See, mida see sinu unenäos täpselt tähend..

Loe lisa...

TULI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Tuli sümboliseerib puhastust, muutust, muutlikkust, uuendusi või ka millegi lõppemist. Tuli on see, mis suudab meile pakkuda eluenergiat, jõudu ja abi, samas võib see olla täpselt vastupidise tähendusega ning meile hävingut põhjustada. Tuli annab meile soojust, kuid kontrolli alt väljunud tuli võib samas kõik maha põletada ning jätta meile suure probleemi, millega tuleb hiljem silmitsi seista. Tule unes nägemisel võib selle tähendus muutuda vastupidiseks, vastavalt siis sellele, kas unenägu tuli kuulutama head või halba. Nähes unes tuld, ürita selle tõlgendamisel paika panna, ka..

Loe lisa...

FRIIKARTULID - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on sama kirju kui meie elu Maa peal. Unes võib kõike näha ja kõigel sellel on olemas oma tähendus. Täpselt samamoodi võib näha unes friikartuleid. Kui sa ise ei ole neid unes näinud, siis kindlasti tekib küsimus, et "Kes see üldse saab selliseid asju unes näha?". Usu mind, ka sina oled väga kummalisi asju unes näinud ja unes nähakse veelgi kummalisemaid sümboleid. Pidevalt küsitakse minu käest erinevatele unenäonägemustele seletusi ja kuna paljudel on vaja neid tõlgendusi teada, siis ma aeg-ajalt panen nende nägemuste tähendused kirja.   Fri..

Loe lisa...

LEHED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Lehed ilmuvad unenägudemaailma siis, kui neil on sulle midagi öelda, olgu need siis sinu unenäos tagaplaanilt või peamiseks sümboliks. Kui leht või lehed on sinu unenäos, siis on väga oluline meenutada, millisel kujul need seal olid. Kas lehed langesid või tärkas maa seest hoopis uus leht? Või olid sa koguni ühe suure lehehunniku sees? Meenuta ja leia oma unenäole seletus, mina aitan sul seda teha.   Lehel ja lehtedel on unenäos sama tähendus, seega, kui otsid seletust vaid lehele, siis leiad selle jaoks kõik vajaliku siit. Lehed üleüldiselt sümboliseerivad uut algust, k..

Loe lisa...

TORUD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha kõike, mis meie maailmas eksisteerib ja seda igal võimalikul kujul. Unenägude maailm on väga lai, kuid igal unenäol on oma tähendus, mida ei tohiks kindlasti tõlgendamata jätta. Torusid võib samuti ühel või teisel kujul unes näha. Kui näed torusid unes, siis aitan mõista, mida see sulle rääkima tuli.   Torud viivad midagi ühest punktist teise, kas siis vedelikku, gaasi või midagi muud. Unes torude nägemine viitab samuti millegi liikumisele või siis mitte liikumisele. Olgu see miski siis midagi füüsilist või vaimset.   Toru, mida ..

Loe lisa...

VIHM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes näinud, kuidas vihma kallab või on suur vihmane torm? Selle sees peitub oma sõnum. Avasta, mis see sulle ütlema tuli.   Vihm sümboliseerib üleüldiselt raskeid emotsioone nagu näiteks kurbust, stressi, kurnatusetunnet või negatiivset mõtlemist, kui seda unes näha. Hoolimata sellest, kas sa oled vihmaarmastaja või mitte, on vihmal unenäos selline tähendus.   Paduvihm ja vihmane torm sümboliseerivad depressiooni ja kurbust. Kui unenägu, milles oli tugev vihmasadu, lõppeb hästi, või sa tunned selles ise rõõmu, siis sa saad sellest t..

Loe lisa...

UJUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Ujumise unes nägemisel võib olla väga palju erinevaid tähendusi ja selleks, et mõista seda, mida see sinule rääkima tuli, selleks pead sa kindlasti enda unenäo väga detailselt lahti seletama. Ujutakse enamjaolt unenäos ikkagi vee sees ja kui see nii on, siis vee kohta olen ma eelnevalt unenägude seletaja kirjutanud. Selle leiad SIIT. Ma soovitan sul sealt üles leida need unenägude seletused, mis on seotud veega sinu unenäos. Näiteks leiad sa sealt tähenduse sogasele veele või selgele veele. Vesi, milles ujusid, räägib juba nii mõndagi sinu unenäost ja sellepärast on tähtis samut..

Loe lisa...

TAPEET - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod on imelised ja müstilised nägemused meie igapäevaelus, kui unenägude maailm on meeltele avatud. Tegelikult on aga nii, et iga inimene peaks ja võiks unenägusid näha, need on seotud meie intuitsiooni ning spirituaalsema poolega. Unenäod tulevad ja annavad vastuseid, millele oleme ise soovinud vastuseid saada või peegeldavad meie alateadvuses olevaid probleeme, muresid, hirme või tulevad meile hoopis midagi ette kuulutama.   Unenägudes võib esineda ka tapeedi nägemist ja sellepärast aitan ma sul mõista, mida see tähendab. Mis on tapeet? Miski, mis muud..

Loe lisa...

PUDEL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa nägid unes pudelit? Avasid selle, oli see tühi või see läks hoopis katki? Kui jah, siis ma aitan sul mõista seda, miks sa seda enda unenäos nägid ja mis see pudel sulle rääkima tuli. Et paremini mõista, kuidas unenägusid enda jaoks tõlgendada, loe eelnevalt läbi minu nõuanded selle kohta, kuidas seda võimalikult täpselt teha. Selle lugemise leiad SIIT.   Pudeli unes nägemisel võib olla sadu erinevaid tähendusi, vastavalt siis sellele, milline see pudel oli, mis emotsioone see sinus tekitas ja mida ülejäänud unenägu sisaldas. Üks asi on aga kindel - pu..

Loe lisa...

SÜNNIMÄRK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Olen eelnevalt enda kirjutatud unenägude tõlgendamistes öelnud, et unes võib kõike näha ja igal nähtud elemendil, asjal, tegevusel või inimesel on oma sõnum ja tähtsus, miks see sulle unenägudesse tuli. Unenäod sisaldavad salakeelt ja iga spirituaalse inimese kohuseks võiks olla oma unenäod ära tõlgendada, kuna need aitavad sul elusd edasi liikuda ja vajalikke teadmisi koguda.   Sünnimärki on samuti võimalik unes näha, kas siis unes märgata kellegi peal olevat sünnimärki, näha seda kasvamas-kahanemas või hoopis soovides endale sünnimärki ühele või teisele kohale ..

Loe lisa...

JUUKSUR - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on avatud kõikidele inimestele, kellel on rohkem intuitsiooni, kes on spirituaalsem ja märkide lugemisele avatumad - nad näevad elavamaid unenägusid. Kellel aga kontakt selle maailmaga nii väga tugev ei ole, see näeb harvemini ja vähem elavamaid unenägusid. Unes millegi ette nägemine juhtub pea kõigil ja mida rohkem seda juhtub, seda spirituaalsemalt tervem inimene sa oled. Unenägude maailm on seotud inimese intuitsiooniga ja unenägusid tuleks alati tõlgendada, et need ka järgmine kord sulle midagi rääkima tuleksid.   Unes võib näha ükskõik mida ja ig..

Loe lisa...

LAMMAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled unes lammast näinud, see on sinu unenäosse ilmunud, sa oled lambakarja või hoopiski ühte valget lammast unes näinud? Lamba unes nägemisel tähendab see sümbolit, mille mina aitan sul enda jaoks lahti seletada. Unenäod koosnevad salakeelest ja kui sa oskad neid tõlkida, siis sa saad enda unenägudest palju kasulikku teada.   Lammas sümboliseerib kas kedagi ehk isiksust või see sümboliseerib tööalast/materiaalset teemat. See, mida lammas sinu unenäos tähendab, selle pead sa välja selgitama läbi täpsema unenäo tõlkimise. Meenuta seda, milline see lammas oli, kus ta ..

Loe lisa...

PULGAKOMM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled näinud unes pulgakommi? Keegi on sulle selle kinkinud või nägid hoopis seda, kuidas sa seda sõid? Igal unenäos nähtud sümbolil on olemas oma tähendus ja mina aitan sul lahti seletada sinu unenäo, kus sa nägid pulgakommi.   Pulgakomm meenutab pea igaühele midagi, mis on maitselt magus, paljudele on see ahvatlust tekitav ja naudingut pakkuv. Pulgakommi unes nähes toob see enamjaolt endaga kaasa positiivse sõnumi. Seleta enda unenägu detailselt ära, et mõista pulgakommi sõnumit, mida see sulle andma tuli.   Pulgakommi unes kingitusena saades s..

Loe lisa...

LAULMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes näinud seda, et sa laulad, soovid laulda või hoopis osaled lauluvõistlusel? Kui jah, siis sellel kõigel on olemas oma tähendus, ja kindlasti ära jäta sellist unenägu enda jaoks tõlgendamata. Ma aitan sul mõista seda, mida laulmine sinu unenäos võis sulle ette kuulutada või millele võis see tähelepanu osutada. Unenäod on kõikide inimeste jaoks avatud tee sinuga ja su lähedaste seotud teemade mõistmiseks. Kasuta seda maailma enda jaoks ära.   Laulmisel on tegelikult väga lihtne tähendus, kui sa seda unes näed. Üldjoontes see sümboliseer..

Loe lisa...

REISIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa läksid enda unenäos reisile, tulid sealt või hoopis plaanisid sinna minna? Kui jah, siis ma aitan sul lahti mõtestada seda, mis sinu unenägu sulle öelda soovis või mida see sulle ette ennustab.   Reisimine on väga lai mõiste ja selle unenäoseletaja artikli kirjutan ma selleks, et lahti mõtestada üleüldiselt seda, mida reisimine sümboliseerib. Lisaks sellele tuleb sul kindlast lahti analüüsida see, millega sa reisisid, kuhu sa reisisid, mis emotsioonid reisimisega sul kaasnesid, kas sa soovisid seda ise teha või tegid seda pool vastu tahtmist jne. Kõik pisikesed..

Loe lisa...

PRONKS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi näinud unes pronksi või sellest valmistatud esemeid? Kõikidel erinevatel metallidel on unes erinev tähendus ja kui sa oled näinud unes pronksi, siis selle unenäoseletaja kirjutasin ma just sinu jaoks.   Pronks sümboliseerib kaitset, tugevust, probleeme, õnnetust ja vastupidiselt ka õnnetuse ära hoidmist, oleneb täpselt sellest, millises kontekstis see pronks sinu unenäos oli.   Kui sa nägid unenäos pronksist esemeid, siis defineeri ära nende esemete tähendus selles suhtes, et mis nende unenäos nägemine sulle ütleb. Neid tõlgendades m..

Loe lisa...

PÕLDMARI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võib näha marju ja igal marjal on oma unikaalne sõnum, mida sulle läbi une saadetakse. Kas sa oled näinud unes põldmarju, neid korjanud või söönud? Või näinud unes hoopis tooreid põldmarju? Kui jah, siis selle unenäo seletuse kirjutasin ma kindlasti sinule. Seleta oma unenäod lahti läbi minu unenägude tõlgenduse.   Põldmarja unes nägemine ei ole just selline asi, mida sa kohe tahaksid näha. Põldmari on üldiselt negatiivse alatooniga, aga kõik unenäod on siiski sinu jaoks kasulikud. Kasulikud selles mõttes, et hoiatavad unenäod aitavad sul probleemi enne..

Loe lisa...

TOOL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes näinud tooli, selle peal istunud, seda ühest kohast teise tõstnud või hoopis selle kogemata katki teinud? Kui sinu unenägudemaailmas on tool käinud, siis kindlasti tõlgenda selle tähendus ära minu kirjutatud unenägude seletuse abil.   Tool sümboliseerib eset, mille peal istudes on hea oma jalgu puhata, end mugavalt tunda või nautida meeldivat õhtut oma lähedastega. Seega võib öelda, et tool sümboliseerib mugavust, lõõgastust või hoopis aja maha võtmist, et millegi üle järele mõelda.   See, mida tool sinu unenäos tegi ja tähendad..

Loe lisa...

SÜNNIPÄEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled unes näinud seda, et sa oled sünnipäeval olnud, seda ise korraldanud või sinul endal on sünnipäev olnud? Kui jah, siis see unenägude seletaja, mille olen kirja pannud, see on täpselt sinule. Ma aitan sul lahti seletada seda, mis selline unenägu sulle ütlema tuli. Kõigepealt meenuta täpselt seda, mida unes nägid ja siis alusta selle tõlgendamist.   Kui sa näed unenäos pidustusi või millegi tähistamist nagu näiteks sünnipäeva tähistamist, siis suure tõenäosusega tuleb see sulle midagi head ütlema. Loomulikult seda ennekõike siis, kui selles unenäos ei olnud negat..

Loe lisa...

UNES KUKKUMINE VÕI EHMUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes kukkunud ja selle peale ehmatusega korraks üles ärganud või oled sa lihtsalt üles ehmunud? Sellistel kogemustel on omad tähendused, kui sa seda une ajal koged. See, millest mina rääkima hakkan, on see, kui sa ehmud või kukud ning selle peale füüsiliselt tunned enda kehas seda tunnet. Räägin sulle selle tähendusest, kui uinumise hetkel sa näiteks ehmud uuesti üles ja sa tunned enda füüsilise keha sees ehmatust.   Läbi une ehmumine või kukkumisel tekkinud ehmumine ei too kindlasti sulle mingisugust teadmist eespool tuleva, alateadvuses olevate problee..

Loe lisa...

ANANASS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled ananassi unes näinud? Kas sa nägid unes, kuidas sa ananassi sõid, lõikasid või hoopis vaatasid? Igatahes, kui sa oled ananassi unes näinud, siis tõlgi ära selle tähendus, mina aitan sul seda teha.   Ananassi unes nägemine toob enamjaolt endaga kaasa vaid head, seega ananassi unes nähes võid sa suure tõenäosusega rõõmustada - sellel on sulle midagi head pakkuda.   Kuid kõigepealt sa pead meenutama seda, milline see ananass sinu unenäos oli? Kas see oli toores, küps, magus, hapu või lausa mädanenud?   Ananass, mis on maitsev, kauni välimuseg..

Loe lisa...

ARMUMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm võib olla väga kirju ja kirev, unenäos võib näha ka armumist. Kas sa oled unenäos kogenud seda, et sa oled kellessegi armunud, keegi on sinusse armunud või sa näed pealt seda, et keegi teine on sinu tuttavasse armunud? Kui selleks vastuseks on jah, siis see unenägude seletaja on täpselt sellise unenäo lahti seletamiseks. Ma aitan sul mõista seda, mida unes armumine tähendab ja miks sa üldse sellist asja läbi unenäo koged. Kui sa veel päris täpselt ei oska enda unenägusid lahti seletada, siis kindlasti loe läbi minu üks varasem artikkel, kus ma seletan lahti selle, ku..

Loe lisa...

HAMBAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled unes näinud hambaid, neid enda unenäos pesnud või nende suhtes muret tundnud? Kas sinu hambad on unes ära lagunenud või isegi välja kukkunud? Kui jah, siis kindlasti seleta lahti enda unenägu läbi minu unenägude seletaja. Räägin sulle sellest, mida tulevad sellised nägemused sulle ütlema ja mille suhtes ka hoiatama. Üleüldiselt on hammaste unes nägemine siiski negatiivse alatooniga ja sellist unenägu, mis tuleb sulle midagi ette hoiatama, seda tuleb kindlasti ka kuulda võtta.   Hambad sümboliseerivad inimese ilu, enesekindlust, enesetunnet..

Loe lisa...

BUSS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi enda unenäos bussiga sõitnud? Bussi pealt maha jäänud, sellega kihutanud või sellesse kartnud minna? Bussil on oma tähendus, miks see sinu unenägudesse ilmneb. Bussil on väga analoogne tähendus nagu autolgi, kuid siiski tuleb sul bussi unes nähes ära tõlkida enda unenägu just nende kirjelduste järgi, mille ma olen siia sinu jaoks kirja pannud. Kui sinu unenäos oli siiski auto mitte buss, siis auto unes nägemise kohta saad lähemalt lugeda SIIT. Unenäos bussi nägemine viitab ilmselgelt mingisugusele teekonnale, ülesandele, projektile, eesootavale kohustu..

Loe lisa...

RESTORAN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled unes näinud seda, et sa oled restoranis ja sööd seal? Restorani unes nägemine ei pea ilmtingimata tähendama seda, et peagi sa lähed restorani. Üldiselt on ikka unenägudel kaudsed tähendused ja et mõista nende tähendusi, selleks tuleb nende sümboleid tõlkida. Head unenägude seletamist!   Juhul, kui sa nägid unes seda, et sa olid restoranis, siis see võib tähendada mitut erinevat asja. Unenägu tõlkides ürita selle tähendus enda ellu sobitada. Unenäos restoranis olemine võib tähendada seda, et peagi sa lähed kellegiga kohtuma või sa soovid sotsiaalsem olla. U..

Loe lisa...

ESKALAATOR - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled enda unes eskalaatoriga sõitnud? Kui jah, siis ka sellele unenäole on olemas oma eraldi tähendus. Aitan sul mõista, miks sa unes eskalaatorit nägid ja mis see sinu unenäos tähendada võis.   ​Unenägude seletamise kohta parema oskuse saamiseks loe läbi minu artikkel selle kohta, kus ma räägin sulle, kuidas unenägusid seletada ja kuidas neid mõista. Selle artikli leiad SIIT.   ​Eskalaatori unes nägemine viitab liikumisele ja muutustele. Olenevalt täpselt sellest, milline oli eskalaator sinu unenäos, vastavalt sellele on sellel muutusel ka oma tähen..

Loe lisa...

TULEKAHJU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled unes näinud seda, et maja või mõni teine hoone põleb? Kui jah, siis selle unenäo tähenduse seletan ma sinu jaoks lahti just sellest artiklis. Meenuta täpselt kõike seda, mida nägid ja alusta enda unenäo tõlgendamist.   Tuli sümboliseerib puhastust, purustamist, taastamist ja lõppu. Sellel on täielik vastastikune tähendus olemas, mis tähendab seda, et tuli võib tähendada üht või teist. Loomulikult olenevalt sellest, mis kontekstis tuli sinu unenäos eksisteeris.   Tulekahju unenäol ei ole prohvetlikku tähendust, kui sa oled viimasel ajal selle peale mõ..

Loe lisa...

SURNUAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Surmaga ja surnutega seotud unenäod on väga populaarsed. Seda juba sellepärast, et kui selleteemalisi unenägusi näha, siis nendel on väga suured tähendused, ning iga inimene on kord faasis, kus temaga toimuvad sellised muudatused. Surma kohta leiad eraldi unenägude seletaja SIIT ja surnud inimeste unes nägemise kohta saad lugeda SIIT. Kuid alljärgnevas artiklis seletan ma lahti selle, mida tähendab surnuaia unes nägemine, ja kõige, mis surnuaiaga seondub. Kui sa nägid unes lisaks ka surnud inimesi või surma, siis loe minu teistest unenägude seletajatest tõlgendusi juurde, et mõi..

Loe lisa...

VARASTAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa nägid unes vargust või hoopis olid ise see, kes midagi varastas? Seleta enda unenägu lahti, et mõista, mida varastamise tähendus sinu unenäos tähendas. Et mõista paremini seda, kuidas unenägusid seletada, siis loe minu mõtteid selle kohta, kuidas unenägusid detailsemalt seletada. Selle artikli leiad SIIT.   Kui sa varastad kelleltki midagi, siis sa tunned, et sind on ära kasutatud, reedetud, või sa tunned, et sa oled kellegi konkreetse pärast täbarasse olukorda seatud. Kui sa mäletad, mis asi see oli, mille sa varastasid, siis see viitabki sellele, mille suht..

Loe lisa...

KÕRVITS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes kõrvitsat näinud? Kui jah, siis vastuse sellele, mida see kõrvits sulle ütlema tuli leiad siit minu unenägude seletajast. Et paremini mõista, kuidas unenägusi seletada ja erinevaid unes nähtud sümboleid/tegevusi omavahel kokku üheks jutuks panna, selleks loe läbi ka minu artikkel, kus ma seletan seda, kuidas seda kõike teha. Selle artikli leiad SIIT.   Kõrvits on ilus oranži või rohekat tooni aedvili, mis oma olemuselt kiirgab positiivust ja mis on väga ahvatlevalt kauni väljanägemisega. Kõrvitsa unes nägemisel on väga palju erinevaid tähendusi, see..

Loe lisa...

RINNAHOIDJAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa absoluutselt kõike näha, kuid igal nägemusel on oma tähendus. Rinnahoidjate või pesu nägemine on kusjuures väga tüüpiline. Kuna väga tihti küsitakse minu käest unenägude tõlgendamist, siis tean täpselt seda, millised unenäod on väga tihti esilekerkivad ja millised mitte. Tõepoolest, ka rinnahoidjaid saab unes näha. Kuid mida need rinnahoidjad siis ka sümboliseerivad ja mida need sulle rääkima tulid?   Rinnahoidjad sümboliseerivad ennekõike naiselikkust, intiimsust, enesekindlust või selle puudumist. See, mida sinu unenäos tuli rinnahoidja sulle täpsemalt ütlem..

Loe lisa...

OBELISK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse. Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket. Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti se..

Loe lisa...

NUMBER 3 - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa unes näinud konkreetset numbrit või teatud arv elemente? Või sulle tuli mõni hing teatud numbri  kohta unes sosistama? Igatahes võivad ka numbrid sinu unenägudesse ilmuda. Igal numbril on oma tähendus, seda ma olen eelnevalt seletanud ka Inglite numbrite juures.   Kui sinu unenäos keegi sosistas sulle number kolme või mõni hing tuli sulle seda ütema, siis selle tähenduse leiad SIIT, Ingli number 3, 33, 333 ja 3333 alt. Sellisel juhul toodi sulle Ingli sõnum.   Juhul, kui sa nägid kolme erinevat ühesugust elementi või sa nägid lihtsalt..

Loe lisa...

PEKSMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod toovad meile sõnumeid, ettekuulutusi või meis välja alateadvuses olevaid hirme. See, kuidas aru saada, mida unenägu sulle üritab rääkida, selle jaoks loe läbi minu artikkel selle kohta, kus seletan sulle ära unenägude seletamise põhitõed. Selle artikli leiad SIIT.   Unenäos võib näha ükskõik mida, need võivad olla väga utoopilised ja eriskummalised. Kuid ükski unenägu ei ole antud meile meelelahutuslikul eesmärgil, vaid nende salakood tuleb lahti seletada, et mõista nende sisu. Unenäos võib näha peksmist ja peksa saamist, ka sellel kõigel on olemas oma tähendu..

Loe lisa...

MOOKAITE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

KORIDOR - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes maja ja tubade nägemine on väga tavaline ning seda võib sul elu jooksul tihti ette tulla, kui näed selle sarnaseid unenägusid. Kuid igal erineval toal majas on oma erinev tähendus, mida see sulle läbi unenäo rääkima tuleb. Seega, kui näed konkreetset tuba unes, siis tõlgenda see tuba enda jaoks ära. Maja kohta eraldi saad lugeda SIIT.   Koridor üleüldiselt ja vägagi lühidalt kokku võttes sümboliseerib muudatusi. Kas häid või halbu muudatusi, sellest saad aru siis, kui terve unenäo detailselt endale lahti seletad. Palun jäta meelde see, et unenägu seletatakse otsast lõ..

Loe lisa...

KUIDAS UNENÄGUSID TÕLGENDADA JA NEID MÕISTA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on imeline maailm ja igalühel on võimalik unenägusid näha ning nende käest vastuseid saada. Unenäod on seotud meie spirituaalse kehaga, meie hinge ja alateadvusega. Unenäod kingitakse meile selleks, et me võtaksime nendest õppust. Unenäod võivad olla nii jutustused meie alateadvusest, kui ka ettekuulutused. Need võivad rääkida meile sellest, mida me millegi või kellegi vastu tunneme ja need võivad tuua visioone ka tuleviku kohta. Kõikidel inimestel on võimalus näha unenägusid, mis seletavad meile meie alateadvuses olevaid emotsioone ja samuti ka neid, mis on ett..

Loe lisa...

OTSIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Oled sa enda unenäos kunagi kedagi või midagi taga otsinud ja kas sa oled soovinud teada saada, mida selline unenägu tähendada võis?   Kui jah, siis ma annan sulle veidi vihjeid selle kohta, mida see tähendab, kuid täieliku tähenduse pead sa ise üles leidma. See tähendab seda, et otsimise unenäo seletamise juures on väga oluline mäletada seda, keda või mida sa otsisid. Sa pead meenutama väga detailselt seda, kus sa olid, kellega koos sa olid, mis tunded sind valdasid ja mis tegevused/sümbolid veel selles unenäos olid. Seda kõike sellepärast, et need aitavad sul täielikult ..

Loe lisa...

TIIGRISILM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

AMETÜST - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

SAJAJALGNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa mingi aeg unes erinevat sorti putukaid näinud. Putukate unes nägemine ei too üldiselt mitte midagi head sulle ja see nägemus on pigem hoiatava alatooniga. Küll aga on igal erineval putukal oma konkreetne tähendus, miks see sinu unenägudesse end ilmutab. Kui sa oled enda unes sajajalgseid näinud, siis seleta see unenägu enda jaoks lahti.   Sajajalgne sümboliseerib sinu isiklikke tundeid millegi konkreetse suhtes. Tunded, mis on seotud kõrvale heitmise või tähelepanuta jäämisega. Igatahes sümboliseerib sajajalgne midagi negatiivset, mida sa millegi kohta tu..

Loe lisa...

LASTEAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kui sa soovid enda unenägudele seletusi leida ja täielikult mõista, mida sinu unenägu sulle tuli ütlema, siis ennekõike sa pead enda nägemuse täielikult enda jaoks lahti seletama. Sa pead täiesti detailselt kõikidele sümbolitele tähenduse leidma ja koos oma emotsioonide ning tegevustega need üheks looks endale jutustama. Seega unenägusid seletades ole väga täpne, et sul oleks nendest kasu.   Kui sa ei ole viimasel ajal pidanud lasteaia teemal palju teiste inimestega vestlema ja kui sa ei ole väga selle teema sees olnud, siis see on sümbolism, mille sa pead enda unenäo..

Loe lisa...

LIUGU LASKMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha väga erinevaid tegevusi, küll kukkumisi, ehmumisi, lendlemist, kui ka näiteks liugu laskmist. Sellistel tegevustel on kõikidel omad tähendused ja kui need sinu unenägudesse ilmuvad, siis neil on sulle midagi tähtsat edasi öelda. Tea enda unenägude tähendusi ja mõista iseennast paremini.   Liugu laskmine kõrgelt mäe või mõne teise suurema objekti pealt ilma hirmuta ja koos enesekindlusega, see viitab sellele, et sa hakkad midagi iseendas avastama. See nägemus tuleb sinu unenägudesse siis, kui sa hakkad millegi suurema poole liikuma ja end are..

Loe lisa...

SATURN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Planeetide unes nägemine on väga tähendusrikas ja igal erineval planeedil või taevakehal on oma eriline sõnum. Unes sümbolina võib inimene näha väga erinevaid elemente ja kui sa ühel hetkel hakkad ise enda unenägudele rohkem rõhku osutama, siis sa hakkad ka seda tähele panema kui kummalisi asju sa võid unes näha. Kui sa oled unes Saturni näinud, siis sellel on sinule midagi olulist edasi öelda.   SATURN sümboliseerib sinu tugevust, vastupidavust ja oskust millegiga võidelda. Saturn tuleb sinu unenägude maailma siis, kui sellel on näiteks sulle teavitada, et sa ol..

Loe lisa...

PANTER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

Metsikute loomade unes nägemine on väga tavaline, kuid konkreetsete loomade unes nägemine on juba haruldane. Kui sa oled lihtsalt metsikuid loomi näinud, kus sa ei tuvastanud loomade liike, siis sellele unenäole leiad seletuse SIIT. Kuid kui sa nägid haruldast pantrit, siis sellel on oma eriline tähendus.   Panter, kes on loomu poolest väga graatsiline, kaval, tugev, salapärane, kõike teadev ja alati kõigist samm ees, toob sulle igas erinevas kontekstis hoopis teistsuguse tähenduse. Seega enda unenäo tõlgendamisel ole väga täpne. Vastasel juhul sa tõlgendad enda nägemust endale..

Loe lisa...

KAEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kaevu unes nägemine on väga haruldane, kuid sinu unenäod võivad sind üllatada ja väga palju selliseid elemente sinu nägemustesse tuua, mille peale võib sul küsimus tekkida, et kes selliseid asju küll unes võiks näha. Kuid tõepoolest on võimalik ka kaevu unes näha.   Kaev lühidalt kokku võttes sümboliseerib sinu sügavaid tundeid millegi suhtes. Emotsioone, mis on väga sügavad ja väga jõulised. Kuid et mõista selle sõnumi täielikku tähendust, seleta kaevu sümbolism enda jaoks lahti.   Kui sa näed unes kaevu, siis see võib viidata kahele erinevale asj..

Loe lisa...

KOTKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kotkas võib sinu unenägudesse tulla ja kui see tuleb, siis see tegelikult on küllaltki haruldane hetk. Ma ei ole väga palju kokku puutunud inimestega, kes kotkast unes on näinud, küll aga on nähtud ja seetõttu kirjutan ma ka selle unenäo tõlke. Kotkas ise sümboliseerib väga häid elemente ja emotsioone. Kotkas sümboliseerib kõrgemaid energiaid ehk vägesid, võimu, oskust iseenda eest seista, head õnne ja tugevust. Tõlgi ära enda unenäo tähendus, mis on kotkaga seotud ja ka teised sümbolid, mida unes nägid. Seda selleks, et sa saaksid täielikult aru sellest, miks kotkas sinu nägemustess..

Loe lisa...

LABRADORIIT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

MURU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Muru sinu unenäos sümboliseerib sinu tundeid millegi suhtes või sinu ideid. Murul on väga erinev tähendus vastavalt sinu unenäo kontekstile. Seega mul ei ole võimalik paari sõnaga siiski selle tähendust sulle välja öelda. Kui sa nägid unes muru, siis püüa võimalikult täpselt enda jaoks meenutada, milline see muru sinu unenäos oli. Seejärel leia minu unenäo tõlgendamisest üles see koht, kus ma just sellest kirjutasin. Sellisel juhul saad sa täpsemini aru, mida muru just sinu une kaudu sulle öelda soovis. Kuid ära unusta ka seda, et sa pead alati kõik unenäos nähtud ära tõlkima ning ne..

Loe lisa...

PENDEL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Pendel on ennustamise, vastuste saamise ja energiate mõistmise väeese. Pendel oma olemuselt liigub edasi-tagasi või teeb koha peal ringe. Kui sa pendlit unes näed, siis sa võid näha seda ka liikumas, kuid see ei pea sinu unenäos liikuma. Pendel, nii nagu ka teised väeesemed, ei ilmu sinu unenägudesse asjatult. Nendel on sulle midagi olulist vaja välja öelda.   Kui sa näed unes pendlit, siis see toob vaid õnnetust ja kahju. See toob halbu otsuseid ja väga halbu valikuid. Kui unenäo üldine emotsioon oli positiivne, siis see toob head. See tähendab ka seda, et sa oled muutust..

Loe lisa...

PILLIROOG - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha väga erinevaid elemente ja sümboleid. Kindlasti võid sa mõelda seda, et kes üldse võiks pilliroogu unes näha, siis tõepoolest ka seda nähakse. Unenägu võib olla väga kummaliste elementidega, kuid alateadvus toob väga täpsed sümbolid esile, et sa võimalikult hästi saaksid alateadvuse poolt tuleneva sõnumi enda jaoks ära tõlgendada.   Pilliroog sümboliseerib millegi varjamist, peidetud probleeme, väga väheste juhtumiste korral ärilist küllust või näiteks ingli näoga saatanat.   Kui sa näed pilliroogu unes, siis ennekõike saad sa enda alateadvuse ..

Loe lisa...

ROOSA KVARTS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

SUHTES PETMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti sa oled unes vähemalt korra näinud seda, et kas sind on petetud või sa oled ise see, kes on kedagi petnud. Näiteks enda kallima seljataga kellegi teisega koos olnud. Selline unenägu võib sind päris tugevalt rivist välja viia. Ärgates võid sa tunda reaalset pettumuse ja reetmise tunnet. Kui nägid unes seda, et sinu kallim oli koos kellegi teisega, siis sa võid üles ärgates tunda täpselt sama moodi reetmise tunnet nii, nagu seda on reaalselt võimalik tunda. Kui sa olid unenäos ise see, kes enda kallimat pettis, siis sul võib üles ärgates olla häbitunne ja tunne, et sa peaksid..

Loe lisa...

FOTO TEGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi näinud unenäos fotograafi, oled näinud und, kus sinust on foto tehtud või oled sa ise kellestki-millestki pilti teinud? Foto unes tegemine sümboliseerib millegi avastamist või näiteks millelegi jälile jõudmist. See, mida sinu unenägu tähendada võis, sellele leiad tähenduse siis, kui sa seletad enda nägemuse vägagi detailselt ja üksikasjalikult lahti. Meenuta, milliseid emotsioone sa selles unenäos nägid ja kuidas sa end selles tundsid. Ka emotsioonid väljendavad sinu unenäo tähendust.   FOTO TEGEMINE JA SELLE SÜGAVAM TÄHENDUS   Unes fot..

Loe lisa...

JÄÄKARU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Jääkaru sümboliseerib mitmeid erinevaid mõtteid ja tema unes nägemise puhul pead sa eriti hoolas olema enda unenäo seletamise juures. Seda sellepärast, et sa kogemata valesti aru ei saaks selle tähenduse kohta ja et sa endale unenägu valesti ära ei seletaks.   "Emotsionaalsel tasandil sümboliseerib sisemist jõudu ja vastupidavust"   Jääkaru selle emotsionaalses mõttes võib viidata sinu enda sisemisele tugevusele, sinu vastupidavusele. Kui sa näed unes jääkaru, kes otseselt sinuga kokku ei puutu, vaid lihtsalt ta on kuskil eemal või jalutab sinu lähedalt läbi - s..

Loe lisa...

KROKODILL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha ükskõik mida ja kui sa ühel hetkel hakkad enda unenägusid lahti seletama, siis sa mõistad, kui palju on neid erinevaid unenägude nägemise võimalusi. Krokodill võib samuti sinu unenägudesse ära eksida, kuid kui ta tuleb, siis ta võtab endaga kaasa ühe väga suure hoiatuse. Krokodilli unes nägemine ei tõota head, selle võid endale meelde jätta.   KROKODILL   Esmalt pead sa endale meenutama, milline see krokodill sinu unenäos oli. Kas ta oli suur või oli ta väike? Kas sa kartsid teda või mitte? Kas ta oli inetu või oli ta rõõmsameelne? Milline emot..

Loe lisa...

NUMBER 5 - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa unes näinud konkreetset numbrit või teatud arv elemente? Või sulle tuli mõni hing teatud numbri  kohta unes sosistama? Igatahes võivad ka numbrid sinu unenägudesse ilmuda. Igal numbril on oma tähendus, seda ma olen eelnevalt seletanud ka Inglite numbrite juures.   Kui sinu unenäos keegi sosistas sulle number viie või mõni hing tuli sulle seda ütema, siis selle tähenduse leiad SIIT, Ingli number 5, 55, 555 ja 5555 alt. Sellisel juhul toodi sulle Ingli sõnum.   Juhul, kui sa nägid viite erinevat ühesugust elementi või sa nägid lihtsalt ..

Loe lisa...

KUUKIVI - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

SIDRUN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Me võime unes näha väga palju erinevaid elemente, tegevusi ja sündmusi. Unenäod võivad olla väga kummaliste sümbolismidega ja ka sidruneneid näevad inimesed unes. Igal sümbolil on olemas oma tähendus ja nii ka sidrunil. Sidruni unes nägemine võib ennekõike tõotada halba ja kuulutada lähenevaid probleeme. Väga vähesel juhul toob sidrun sinu unenägude kaudu head sõnumit ja õnne. Kuid siiski selle välja selgitamiseks, mida sidrun sinu unenäos tegi, seleta enda nägemus võimalikult täpselt lahti.   Mida rohkem on sinu unenäos sidruneid, seda märkimisväärsem võib olla see teema,..

Loe lisa...

TENE LAUL - MIKS MA KÄIN SINU UNENÄGUDES

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Aastate jooksul olen ma väga tihedalt kuulnud jutte sellest, kuidas ma käin teiste inimeste unenägudes ringi kõndimas. Kuna seda ma kuulen iganädalaselt, et ma olen rändamas jälle käinud, siis mõtlesin, et seletan veidi lahti selle, miks ma siis nii aktiivselt unenägudes ringi käin. Seda just sulle, kui sa ka mind oled enda nägemustes kohanud!   Kui me uinume, siis me läheme astraalrännakusse ja meie hing liigub ringi erinevates dimensioonides ning tihtipeale me satume teiste inimeste unenägudesse. Ma olen eelnevalt kirjutanud selle kohta, mida tähendab see, kui sa näed ko..

Loe lisa...

LIFT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Liftiga sõitmine võib unes ette tulla, kas sina oled viimasel ajal enda unenäos lifti näinud? Kui jah, siis see võib sulle väga palju häid uudiseid tuua. Lift üleüldiselt sümboliseerib tööd, karjääri, eriala ja materiaalsust. Kuid teatud juhtudel võib see lihtsalt muudatusi sümboliseerida. Et mõista enda unenäo täielikku tähendust, siis selleks seleta lahti kõik emotsioonid ja sümbolid, mis seal unenäos eksisteerisid. Pane need üksteisega kokku ja jutusta see unenägu enda jaoks lahti.   LIFT   Lift liigub üles ja alla ning seega läbi une antakse sulle ka teada m..

Loe lisa...

MINU EELMINE ELU - KORDUV UNENÄGU

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod peegeldavad meile kes me oleme, mida me tunneme, mida me soovime, milline on meie saatus, mis on meil ees tulemas ja mida oleme me läbi kogenud. Unenäod kannavad endaga kaasas suurt ja kasulikku informatsiooni meie endi kohta. Unenäod võivad paljastada meile ka seda, kes me oleme eelmises elus olnud, mida kogenud ja mis on meie eelmise elu saatus olnud. Seda kõike on võimalik läbi une näha ja seda eriti siis, kui me teeme endaga väga suurt tööd, et selliseid visioone kätte saada.   Minu käest on väga tihti tuldud nõu küsima just selle kohta, et miks nähakse terve e..

Loe lisa...

KÜÜNAL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod on täis sümboleid, märke ja prohvetlikke sõnumeid. Unenägusid tuleb seletada ja lahendada nende mõistatusi. Kas sa oled kunagi unes küünalt või küünlaid näinud? Küünla või küünalde unes nägemisel, sellel on olemas suurem tähendus ja põhjus.   Küünal üleüldiselt ja kokkuvõtvalt sümboliseerib uut algust, uut valgust, uusi mõtteid, head õnne ning muudatusi.   Põlevad küünlad   Unenägu, kus sa näed põlevaid küünlaid sümboliseerib hea õnne ellu saabumist. Küll aga küünlad sümboliseeivad väikest õnne, midagi tagasihoidlikku, kuid väikestest asjadest..

Loe lisa...

MUNA - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Igal unenäol on oma unikaalne tähendus ja iga sümbol, mida sa unes näed, sellel on olemas sügav tähendus. Oled sa kunagi enda unenäos muna näinud ja oled sa kordagi mõelnud, mida see tähendada võib?   Muna sümboliseerib viljakust, millegi loomist, millegi alustamist ja ideid. Need märksõnad võtavad väga kiirelt kokku selle, mida muna üleüldiselt võib sinu unenägudesse rääkima tulla. See, mida see konkreetselt sinu unenäos tähendab, selle saad sa teada siis, kui sa seletad lahti kõik sümbolid, emotsioonid ja tegevused, mis selles samas unenäos eksisteerisid.   ..

Loe lisa...

UKS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi näinud unenägu, kus on uksed või kas sinu unenäo peamine teema käib uste ümber? Täna seletan ma sulle lahti selle, miks sa just ust või uksi unes näed ja mis sinu alateadvus või sind valvavad hinged sulle sellega öelda soovivad. Head unenägude seletamist!   Kui sa näed unes ust või uksi, siis need viitavad uutele võimalustele, uutele eesmärkidele ja ka ambitsioonidele. Ukse unes nägemine sümboliseerib uusi ideid ja see võib viidata ka uutele muudatustele, mis ellu on sisenemas. Kui sa ust unes näed, siis võib see olla ka sinu uus võimalus. Uus võimal..

Loe lisa...

UNES KIIRUSTAMINE JA RUTTAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa unes näinud seda, et sa kiirustad kusagile? Ruttad ja jooksed millegi poole, et kohale jõuda? Unes kiirustamise ja ruttamise nägemine on suhteliselt populaarne. Kas sa oled kunagi mõelnud seda, mida unes konkreetsesse kohta kiirustamine võiks tähendada?   Kui sa unes kiirustad, siis see on märguanne sinu alateadvuselt, et sul on vaja enda ärkvel oleval hetkel midagi lõpetada, mõnel projektile võib tähtaeg lõppeda ja sul ei ole väga palju aega millegi tegemiseks-otsustamiseks.   Kiirustamine sümboliseerib alateadvuses olevat survet millegi t..

Loe lisa...

HOBUNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Hobuste unes nägemine ja selle tähendus on väga mitmekülgse sõnumiga, mis annab sulle ka vajaduse see enda jaoks väga põhjalikult lahti seletada. Seda selleks, et sa mõistaksid seda, mida sulle tuldi sellega seoses ütlema. Seega, kui sa oled hobust, hobuseid või midagi nendega seonduvat unes näinud, siis seleta see enda jaoks väga põhjalikult lahti.   Hobuse unes nägemine ei lähe sümbolina arvesse, kui sa just vahetult mõned päevad enne oled hobustega tegelenud, nendest rääkinud või unistanud. Sellisel juhul näed sa unes enda soove, mitte ettekuulutust.   ..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja