Menüü
Ostukorv

MANDARIIN eeterlik õli

MANDARIIN eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
MANDARIIN eeterlik õli
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MANDARIIN eeterlik õli

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi on sellise võluväge ka mandariini eeterlik õli.

MANDARIINI EETERLIK ÕLI on ilmselt üks magusamaid eeterlikke õlisid meie La Tene eeterlike õlide kollektsioonist. Mandariini eeterliku õli kõrval on magusalõhnalised ka Ylang ylangi ja Apelsini eeterlik õli. Mandariini eeterliku õli imeline aroom seguneb ka teiste eeterlikke õlidega väga hästi, olgu siis nendeks tsitruselised, lilled, puud, vürtsid või teised taimed. Sega Mandariini eeterlikku õli julgelt teiste õlidega kokku ja leia üles enda lemmikkombinatsioon.

Mandariinid on väga maitsvad puuviljad, mida teavad ja armastavad meist paljud. Mandariinid ei ole head ainult oma maitse tõttu vaid ka nende sisu on avastamist väärt. Iga taim Maa peal on siin  põhjusega ja igalühes peitub oma salarelv.

Mandariinid on pärit Kagu-Aasiast. Neid on väga mitmeid erinevaid sorte, kuid enamjaolt on nende füüsilised ja vaimsed tervendamisomadused samasugused. Mandariin näeb välja nagu väike apelsin ja mõlemad kuuluvad tsitruseliste hulka. Mandariinikoore sees peitub hulgaliselt eeterlikku õli, mis on ääretult kasulik, tervendav ja intensiivse toimega. Mandariini eeterlik õli lõhnab sama magusalt kui mandariin ise. Kõige parema eeterliku õli saab Citrus nobilise mandariinidest. Nendest mandariinidest on valmistatud ka meie La Tene eeterlik õli.

Mandariinikoore all peitub väga maitsev viljaliha. Viljaliha koosneb suurel hulgal kiudainest, mida on meil kõigil vaja, et meie seedesüsteem saaks olla terve. Mandariinis on hulgaliselt vett ja meile eluks vajalikku C-vitamiini. Igati kasulik ja maitsev vili.

Mandariini eeterlikus õlis on peamised koostisosad alfa-pineen, beeta-piin, camphene, sitral, citronella, gamma terpinoleen, geranial, geraniol, alfa-tujoon, lomeneen, linalool, metüülantranilaat, mütseen, nerol, sabinene ja terpineool.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Mandariini eeterliku õliga on sul võimalik end väga spirituaalsel tasandil tervendada. Kui põletada õlilambi sees eeterlikku õli, siis see tervendab oma väega kogu seda keskkonda, kuhu see lamp on asetatud. Kui sa oled ise samas ruumis, siis see aitab tervendada ka sinu Auravälja. Kui selles ruumis on kristalle, siis ka neid. Õlilambi ja eeterliku õli kasutamine on multifunktsionaalselt kasulik. Soovitan seda igal juhul. See on tugev liitlane viirukitele, rituaalitõrvikutele ja küünaldele.

Mandariini eeterlik õli on ennekõike tujuparandaja, positiivse meeleolu looja, armastuseenergiate külluslikuks muutja ja energia andja. Tegemist on eeterliku õliga, mida tasub õlilambi sees põletada, et suurendada kodu üleüldist positiivset ja külluslikku energiat.

Kui sa soovid armastuseõnne ja rahaõnne suurendada, siis tasub Mandariini eeterlikku õli regulaarselt kasutada. Armastuseõnne võimendamise korral koos Ylang ylangiga ja rahaõnne külluslikumaks muutmise korral Bergamoti ja Patšuliga.

Mandariini eeterlikku õli põleta õlilambi sees ajal, mil soovid olla rõõmsameelne, see aitab huumorisoont parandada ja suurendab naljategemise soovi. Loe kindlasti läbi minu artikkel "Huumor", selles ma räägin, miks huumor on vajalik ja miks naljategemine peab meie elus eksisteerima. Leiad selle artikli SIIT.

Kui sa soovid Mandariini eeterliku õliga kristalle puhastada ja nende toimet ergutada, siis selleks on kõige kasulikum hoida õlilampi nende kristallide lähedal, mis toovad majja positiivsust. Eriliselt hästi puhastab mandariini eeterlik õli Tsitriini, Oranži Kaltsiiti, Kollast Jaspist, Karneooli, Päikesekivi ja teisi rõõmutoovaid kristalle.

Kui kodus on kurbus, palju stressi ja ärevust, siis olgu Mandariini eeterlik õli sinu number üks kodutervendaja. Põleta seda igapäevaselt kuni kodune õhkkond on muutunud positiivseks, optimistlikuks ja rõõmsameelseks. Kui kodus ja perekonnaliikmete seas puudub rõõm, siis Mandariini eeterlik õli aitab selle tagasi tuua. Lisaks on see suurepärane perekonna ja suhte kooshoidmise õli. Põleta seda, et sa muutuksid oma pereliikmetega või kaaslasega lähedasemaks ning sõbralikumaks.

MANDARIINI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Aitab nakkushaigusi vältida ja on antibakteriaalse toimega

Mandariini eeterlik õli kaitseb nahal olevaid haavandeid kahjulike bakteriaalsete haiguste või viirushaiguste eest. Mandariini eeterlik õli aitab luua kahjustunud kohale kaitsekilbi, mis ei lase sellistel haigustel vereringesse sattuda, takistades kahjulike mikroobide haava sattumist. Mandariini eeterlik õli mitte ainult ei kaitse, vaid see aitab selliseid haigusekandjaid ka hävitada. Määri Mandariini eeterlikku õli koos baasõliga enda naha peal olevale ärritunud kohale, et luua sellele tugev kaitsekilp.

Parandab vereringet, on kasulik lümfidele ja tugevdab immuunsust

Teadaolevalt on Mandariini eeterlik õli see, mis aitab sinu vereringet turgutada ja tervendada. Mandariini eeterlik õli aitab parandada lümfisüsteemi tööd. Kui kasutada Mandariini eeterlikku õli nahal, siis see aitab naha all olevatel lümfidel korrapäraselt töötada. Seega on kasulik seda õli koos baasõliga enda nahale kanda või selle eeterliku õliga endale mõnusat ja lõõgastavad vanni teha. Selle toime tõttu on Mandariini eeterlik õli suurepärane immuunsuse tugevdaja, reuma ja artriidi tervendaja.

Leevendab spasme

Spasmid on need, mis tekitavad meile raskusi ja muudavad meie enesetunde väga halvaks. Näiteks võivad seedetrakti spasmid põhjustada kõhuvalu ja isegi oksendamist. Hingamisteede spasmid võivad põhjustada hingamisraskusi ja lihasspasmid lihaskrampe. Keegi ei soovi selliste olukordadega silmitsi seista. Mandariini eeterlik õli aitab teadaolevalt spasme ja nendest tulenevat ebamugavustunnet leevendada. Mina isiklikult usun, et me peaksime, ja meil on õigus end taimedega ja alternatiivselt tervendada, kuna sellisel tervendusviisil ei ole tavaliselt kõrvalmõjusid, kui seda õigesti teha. Mandariini eeterlikku õli pane koos baasõliga sellele kohale, kus spasm asub. Kui sinu kõht valutab, siis määri kõhule. Kui sul on hingamisraskused, siis kaelale. Selleks vala peopessa baasõli ja tilguta selle sisse umbes 6 tilka Mandariini eeterlikku õli. Seejärel kanna spasmipiirkonnale, aja õli laiali ja lase sellel naha sisse imenduda. Lõõgastu ja jää paremat enesetunnet ootama.

Vananemise pidurdaja

Teadaolevalt on Mandariini eeterlikus õlis olemas ained, mis aitavad vananemist pidurdada. Mandariini eeterlik õli aitab uutel keharakkudel moodustuda ja seega soodustab see keha noorena ning ilusana püsimist. Kui kasutada Mandariini eeterlikku õli oma naha peal, siis see aitab nahal nooruslik välja näha. Kui sulle see eeterlik õli sobib, siis võid seda kasutada näonaha, kaela ja dekoltee eest hoolitsemisel. Nendele piirkondadele tekivad kiiresti vananemisjäljed. Selleks tilguta 3 kuni 6 tilka eeterlikku õli paari teelusika baasõli sisse ja kanna nahale.

Keha puhastaja

Mandariini eeterlik õli aitab verd puhastada, aidates eemaldada organismist toksilisi ja kahjulikke aineid. Mandariini eeterlikku õli kanna nahale koos baasõliga, et see saaks naha kaudu lasta vabaks isegi kinnijäänud higi. Mandariini eeterlik õli aitab ära hoida haiguseid, mis on põhjustatud just toksiinide kehasse kinnijäämisest. Selle tulemusena tekivad näiteks akne, podagra, artriit jne.

Vabasta end aknest

Kui sa soovid Mandariini eeterliku õliga aknest vabaks saada, siis soovitan igal õhtul või hommikul vatipadja sisse tilgutada umbes 3 kuni 4 tilka eeterlikku õli. Tee vatipadi seejärel veidi veega märjaks ja lisa väike kogus enda lemmik baasõli (soovitan extra neitsi oliiviõli) ja puhasta seejärel sellega oma nahk. Imelihtne viis aknele vastulöök anda ja luua ise endale kodune näonahatoonik.

Kõhupuhitusest vabaks

Mandariini eeterlikku õli kanna baasõliga enda kõhu peale, masseeri korralikult kokkusegatud õli valutavale kohale. Lõõgastu ja jää ootama kõhuvalu leevendumist. Mandariini eeterlik õli on korralik vastumürk kõhupuhituste ja üleliigsest kõhugaasist tekkinud valu vastu. Mandariini eeterlikku õli kasutatakse alternatiivteraapias isegi maohaavandite tervendamisel, kandes seda regulaarselt koos baasõliga kõhule.

Stressi, närvilisuse, paanika ja ärevuse vastu

Mandariini eeterlik õli peab sul enda eeterlike õlide kollektsioonis olemas olema. Ajal, mil stress on sinu üle võimust võtnud ja ärevus ei taha kehast ega ka hingest lahkuda, on Mandariini eeterlik õli lausa hädavajalik. Kui sa tunned end halvasti ja soovid enda vaimset seisundit parandada, siis kasuta just seda eeterlikku õli.

Mandariini eeterlikku õli põleta õlilambi sees. Toime saamiseks tilguta veega täidetud alusele vähemalt 10 kuni 20 tilka õli. Sellisel juhul jõuavad eeterliku õli tervendavad omadused sinuni kiirelt. Kuna oled stressis ja soovid ennast paremini tunda, siis tulebki anda kiire vastulöök sinu enesehävituslikule enesetundele. Lase mandariinil end tervendada.

Päeval, mil tunned end halvasti ja sul ei ole võimalik kodus endale eeterlike õlidega teraapiat teha, siis määri seda õli baasõliga oma naha peale. Võta kiirel päeval pudel endaga kaasa ja hinga seda õli aeg-ajalt pudeli seest sisse. See rahustab sind ajal, mil sul on seda kõige enam vaja.

Tselluliidist vabaks

Mandariini eeterlik õli on üks õlidest, mida on kasulik kasutada tselluliidist vabanemiseks. Mandariini kõrval on sellise toimega ka Rosmariini eeterlik õli. Neid õlisid on mõistlik ja kasulik parema tulemuse saamiseks koos kaasutada. Vala tervesse peopessa enda lemmik baasõli ja selle sisse tilguta 6 tilka nii Mandariini kui ka Rosmariini eeterlikku õli. Sega õlid kokku ja kanna enda nahal sellele piirkonnale, kus asub tselluliit. Nende kahe eeterliku õli kooslus aitab ergutada vereringet ja seega aitavad need vähendada tselluliiti. Et tulemust saada, tuleb seda teha pikaajaliselt.

Päikese käes kuldpruun jume ja talvisel ajal nahk säravaks

Mandariini eeterlik õli aktiveerib naharakke end taastama ja tervenema. Terve nahk on ilus ning seda ei ole vaja vaid välimise ilu jaoks, see on oluline ka naha enda jaoks. Küll aga võib nautida tervist ja ilu korraga. Kanna igal õhtul Mandariini eeterlikku õli kokkusegatuna Avokaadoõliga kogu oma naha peale (väldi limaskestadele sattumist), päeval kasuta nahal vaid Avokaadoõli. Nende kahe õli kooslus teeb imesid, muutes naha säravamaks. Päikest nautides aitavad need õlid tervislikku kuldpruuni jumet saavutada, kaitstes samal ajal nahka vananemise eest ja toites seda, et ilus jume saaks tekkida. Talvisel ajal annavad need õlid nahale ilusa välimuse ja muudavad kahvatu naha elavamaks.

Õhtuseks rituaaliks sega kokku 5 tilka Mandariini eeterlikku õli 1 spl Avokaado baasõliga. Tundliku naha korral suurenda baasõli kogust. Masseeri õlisegu korralikult naha sisse ja väldi liigse õli kasutamist. Lase õlil enne magamaminekut korralikult naha sisse imbuda. Vajadusel tee õlisegu juurde, tähtis on, et kogu nahk saaks õliga kaetud.  Jäta meelde - kõike tuleb kasutada mõõdukalt! Päevasel ajal kasuta Avokaadoõli ilma Mandariini eeterliku õlita.

NB! Mandariini eeterlikul õlil võib olla fototoksiline toime, seetõttu on vaja sul hoiduda otsese päikesevalguse kätte minemist kohe peale selle eeterliku õli nahale kandmist. Lase õlil naha sisse imbuda enne, kui lähed päikese kätte. Kuid nagu iga eeterliku õliga, tuleb sul jälgida, kuidas see sinu nahal reageerib. Kui ärritavat reaktsiooni ei teki, siis võid seda kasutada.

MANDARIINI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Mandariini eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis, mille kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid teiste õlidega kokku segades kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Mandariini eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Mandariini eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et mandariini tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Mandariini eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

SAKRAALTŠAKRA

Mandariin on Sakraaltšakra vili, selle viljaliha ja eeterlik õli aitavad tõhusalt tervendada ja ergutada just seda tšakrat - meie teist tšakrat. Terve Sakraaltšakra aitab kaasa ambitsioonikaks muutumisele, kiirendades positiivsete energiate liikumist meeltes, parandades ja suurendades teotahet. Mandariin ergutab Sakraaltšakrat, tekitades soovi ja vajadust töötegemise järele, aidates lahti saada laisuksest ja vassimisest.

Sakraaltšakra tervendamiseks kanna Mandariini eeterlikku õli kanna koos baasõliga enda nabapiirkonnale või söö mandariini viljaliha, et sedasama toimet kätte saada. Lisaks põleta Mandariini eeterlikku õli õlilambis ja hinga selle kaudu sisse Mandariini tervendavaid omadusi.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Mandariin 100% eeterilik õli (Citrus nobilis) 10 ml, pärituolumaa Itaalia. Mandariini eeterlik õli on oma värvuselt oranž. Mandariin on oma aroomilt väga värske ja magus. Mandariini eeterlik õli on saadud külmpressi meetodil.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.