Menüü
Ostukorv

AALOE VERA rituaali-aroomiõli

AALOE VERA aroomiõli ÕLID
AALOE VERA rituaali-aroomiõli
5.60€
Maksudeta: 4.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AALOE VERA rituaali-aroomiõli
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

AALOE VERA on juba iidsetest aegadest kasutusel olnud ja seda põhjusega, kuna tegemist on tõeliselt hea tervendajaga. Lisaks selle suurepärastele raviomadustele füüsilisel tasandil, mõjub see ka hingele suurepäraselt. Nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka spirituaalselt. Aroomiõli, mis on valmistatud Aaloe Verast, saab suurepäraselt kasutada koduenergia ja iseenda Auravälja tervendamiseks ning ka rituaalide ja maagiate tegemiseks.

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

Naiselikkuse tõstja, nais- ja meeseenergia tasakaalustaja ja armastuse tooja nii naisele kui ka mehele

Aaloe Vera suurepärane taim naistele, mida kasutati juba iidsetel aegadel Lääne-Aafrikas enda naiselikkusega kontakti loomiseks. Aaloe Vera aroomiõli aurutades suureneb naises tema naiselikkus. Eriti just siis, kui naine on elanud  meesenergias väga pikka aega. Mida see tähendab? Seda, et ta on elu sunnil kohustatud kõike enda kanda võtma. Mis tähendab seda, et naine on pidanud nii naise kui ka mehe eest olema. Selline asi juhtub üksikutel naistel, kuid ka neil, kes on jaganud enda elu mehega, kes ei ole meeseenergias elanud. Seega, kui sa tunned end siinkohal ära ja oled naine, siis soovitan sul Aaloe Vera aroomiõli kasutada. Saad vabaks liigsest meesenergiast.

Aaloe Vera tähendab Sanskriti keeles JUMALANNAT ja seda põhjusega. See aitab ühendada nii naistel kui ka meestel end armastusega. Naises tõstab see naiselikku energiat, muutes naist atraktiivsemaks. Kui oled mees ja kasuta seda, et jõuda naiseni, kes on saatuse järgi sulle kõige ideaalsem.

Hea õnn, suurepärane tervise looja ja kaitse pakkuja

Auruta Aaloe Vera aroomiõli selleks, et suurendada enda isiklikku head õnne. See on ka universaalne kristallide aktiveerija. Mis tähendab seda, et ei ole vahet, millised kristallid sul kodus on, Aaloe aitab neid kõiki tööle aktiveerida. Miks seda teha? Selleks, et need toimiksid suurepäraselt. Aaloe Vera aroomiõli muudab need ekstra kiirelt reageerivateks. Sellega on hea kristalle taaselustada. Eriti siis kui need on aastaid sinu kodus olnud.

Aaloe Vera suurendab terviseõnne, aidates vabaks saada erinevatest vaimsetest probleemidest. Eelkõige stressist, mis on tegelikult paljude haiguste juureks. Regulaarne aroomiõlide kasutamine aitab sul olla terve. Kui soovid kiirendada tervenemist, siis kindlasti on see aroomiõli üheks parimaks valikuks. Naudi läbi selle tervenemist!

Aaloe Vera aroomiõli auruta enda kodu välisukse lähedal või ükskõik, milliste uste lähedal kui kodus on rohkem sissepääse. See filtreerib negatiivse energia ja ei lase ebaõnnel majja siseneda. Vastupidi - see kutsub koju hoopis head õnne. Kui tunned, et vajad suuremat kaitset, siis selle taime aroomiõli on spirituaalselt üks parimaid valikuid. Teine variant on kasutada Musta Pipra eeterlikku õli, selleks, et needuslikku energiat vabastada ja blokeerida selle sisenemist sinu ellu.

Kurjast silmast ja needuslikust energiast vabanemise rituaal

Sega kokku 23 tilka Aaloe Vera aroomiõli 10 tilga Musta Pipra eeterliku õliga. Võid lisada juurde ka 10 tilka Salvei eeterlikku õli kui soovid ekstra suurt energiatervendust. Kasuta nende kokkusegamiseks õlilampi, mis on täidetud puhta veega. Raputa vee ja õlide segusele musta pipra tükid ning auruta kokkusegatud taimede essentse enda kodus. Kõige parem on seda teha loomulikult välisukse juures või enim läbikäidavas ruumis. Tee sel ajal ka aknad lahti ja lase needuslikul energial kodust ning eelkõige iseenda elust väljuda.

Rituaali võid korrata seni kuni tunned, et oled halvast energiast täielikult vabanenud.

Kristallidest soovitan sul kanda Hüpersteeni, Kiastoliiti või Nuumitet. Need kolm on suurepärased needusliku energia vabastajad ja Auravälja ning hinge tervendajad, aidates lahti saada halvast Karmast ning taastuda energiast, mis sinu ümber eksisteerib.

Tõstab sinu energiavälja positiivseks, terveks ja külluslikuks - aitab Tšakratel terveneda

Aaloe Vera aroomiõli on suurepäraseks valikuks sinu meeleolu parandamiseks. See suurendab võimekust Tšakratel korrapäraselt toimida ja annab nendesse eluenergiat. Kui kasutada seda aroomiõli regulaarselt, siis mõne aja möödudes võid tunda seda, kuidas sinu füüsiline ja vaimne võimekus suureneb. See taastab ja annab elujõudu, mis on suurepärane.

Ekstra hästi toimib see Juurtšakrale, millele see annab tervenemiseks lisajõudu juurde. See Tšakra vastutab sinu stressitaseme ja tervise eest. Kui Juurtšakra on tervendatud, siis kõik ülejäänud energiad saavad samuti tasakaalustuda.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Aroomiõli on oma värvuselt on läbipaistev. 10 ml
Ohutus Ära kasuta aroomiõlisid kehal. Ära jäta mitte kunagi aroomiõlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Pilt on illustreeriv. Puuvillapael ei kuulu auguga kristalli juurde.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike&..
9.10€ 13.00€
Maksudeta:7.46€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemisega ja sisuga kristall. Nuumite on väga eriline oma omaduste pärast. Nuumite on tumedat värvi krista..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
MUST PIPAR on üle maailma üks tuntuim ja väga laialdaselt kasutusel olev vürts, mida kasutatakse erinevate roogade maitsestamiseks. Li..
20.40€
Maksudeta:16.72€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Punane Jaspis ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on vä..
6.70€
Maksudeta:5.49€
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama..
40.00€
Maksudeta:32.78€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.03€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
39.90€
Maksudeta:32.70€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.