Menüü
Ostukorv

MUST PIPAR eeterlik õli

MUST PIPAR eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
MUST PIPAR eeterlik õli
20.40€
Maksudeta: 17.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST PIPAR eeterlik õli

MUST PIPAR on üle maailma üks tuntuim ja väga laialdaselt kasutusel olev vürts, mida kasutatakse erinevate roogade maitsestamiseks. Lisaks on Must Pipar tuntud ka oma tervendavate omaduste tõttu, mis on peamiselt pärit eeterlikust õlist, mida Must Pipar sisaldab. La Tene eeterlik õli on saadud Musta Pipra seest ja see pakatab tervisest. Süües musta pipart, sööd sa sisse selles sisalduvat eeterlikku õli. Kasutades Musta Pipra eeterlikku õli nahal või koduõhu tervendamisel õlilambis saad sa selle eeterlike õlide tervendavaid omadusi välispidiselt kasutada. Musta Pipra eeterlikku õli kasutatakse parfüümide valmistamisel, alternatiivteraapias ja viimased aastakümned on selle õli tervendavaid toimed väga palju uuritud ning leitud selles väga palju kasulikku.

Musta Pipra peamisel koostisosal piperiinil on tõestatud väga palju erinevaid kasulikke omadusi inimkehale. Näiteks on uuringute tulemusel välja toodud, et piperiin omab vähivastaseid omadusi ja see on kasulik ennetusraviks just sellisele haigusele.

Musta Pipra eeterliku õli nahale kandmine võib enamustel tekitada kergelt soojatunnet, mis tuleb selle koostisosade pärast. Musta Pipra peamistesse koostisosadesse kuuluvad: limoneen, pineen, mütseen, phallandreen, beeta-karüofüleen, b-bisaboleen, sabineen, linalool, pinokarveool, a-terpineool, a-terpeneen.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Musta Pipra eeterlik õli.

MUST PIPAR KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Tegemist on suurepärase kodu-, kristallide ja Auratervendajaga. Must Pipar on Salvei, Ingveri, Porgandi ja Muskaatpähkli kõrval üks konkureeriv negatiivse energia puhastaja. Teised neli eeterlikku õli suudavad igaüks omal moel seda samuti teha. Must Pipar aitab vabastada ebavajalikku, negatiivset ja kahjulikku energiat. Põletades seda eeterlikku õli õlilambis, teed sa täieliku suurpuhastuse kõigele, mis asub selle läheduses või samas ruumis.

Väga kasulik on Musta Pipra eeterlikku õli õlilambis põletada kaitsekristallide läheduses või välisukse kõrval. Feng Shui järgi on välisuks see, kus kaudu siseneb meie kodudesse negatiive energia, kas välistegurite kaudu või sinu enda tõttu. Regulaarne Musta Pipra eeterliku õli põletamine puhastab kogu kodu energiavälja ära.

Kui tunned, et sind tabavad pidevalt kahjulikud emotsioonid, sul ei ole head tuju ja oled stressis, siis tee endale Musta Pipra eeterliku õliga teraapiat. Kasuta seda nahal või põleta regulaarselt õlilambi sees. Must Pipar aitab masendusest, ärevusest ja väga kurvast perioodist välja tulla.

Musta Pipra eeterlik õli aitab ka leinast üle saada. Leinaperioodil on mõistlik seda igapäevaselt põletada ja kanda samal ajal Apatši Pisara kristalli või hoida seda õlilambi läheduses hoida. Mõlemad aitavad surmaga leppida, näha selles ilu, mitte valu. Surm on ühe etapi lõpp ja teise algus, see ongi selle võlu.

Kui sinu kodus on olnud tüli, keegi on osutanud selles vägivalda või selle eelmised omanikud olid vägivaldsed, siis Musta Pipra eeterlik õli aitab kodus oleva energia ära puhastada. Põleta regulaarselt Musta Pipra eeterlikku õli, et vabasada kurjuseenergiat, et see ei saaks kanduda veelgi sügavamale.

Võid kohata Musta Pipra eeterliku õli kasutamisvajadust erinevates rituaalides ja maagiates, mis on seotud millegi kaitsmisega või ebaõnne eemale peletamiseks nagu näiteks Täiskuurituaal, mille kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kui oled loonud endale kaitsvatest kristallidest komplekti ja hoiad neid koti sees, siis on kasulik aeg-ajalt tilgutada Musta Pipra eeterlikku õli selle koti sisse. Esiteks aitab see puhastada kristallide energiaid ja teiseks oluliseks teguriks on selle kristalle aktiveeriv toime.

MUSTA PIPRA EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Keha mürkainetest vabaks

Must Pipar on keha toksiinidest puhastava toimega. Väga tõhus eeterlik õli kogu tervise edendamiseks ja vere puhastamiseks. Kanna vähemalt paar korda kuus Musta Pipra eeterlikku õli kokku segatuna baasõliga (kuiva naha korral Avokaado või Jojobaga, segatüüpi või rasuse naha korral Viinamarjaseemne või Magusmandliõliga) kogu kehale. Väldi silmadesse ja limaskestale sattumist. Õli kogus võib olla järgnevas koguses - 10 tilka eeterlikku õli 2 suplilusikatäie baasõli kohta. Kui oled tundlik antud eeterliku õli suhtes (meie kõigi nahad on erinevad ja seega võtame eeterlikke õlisid ka erinevalt vastu), siis lihtsalt suurenda alati baasõli kogust.

Selline kehahooldus on kuur, mis aitab aktiveerida verel end puhastama. Musta Pipra eeterliku õli tervendavad omadused liiguvad naha kaudu vereringesse ja aitavad vere sees olevatel toksiinidel kehast väljuda. Toksiinid põhjustavad tuhandeid haigusi ja rikuvad ära emotsionaalse tasakaalu. Toksiinid võivad sattuda meie verre läbi keha toidu, pestitsiitide, herbitsiitide, loomse toidu söömise, õhu kaudu, kosmeetika toodete seest ja paljude teiste valede tarbimisharjumuste tagajärgedel.

Lisaks kõigele sellele aitab Must Pipar spirituaalsel tasandil vabastada sind meelemürkidest ehk emotsioonidest, mis on mürgised. Must Pipar aitab vabastada viha, negatiivsust, stressi, ärevust, paranoiat ja palju teisi väga kahjulikke tundeid/mõtteid.

Viirusevastase toimega

Must Pipar loob viiruste jaoks ebasoodsa keskkonna ja on võimeline isegi väga vastupidavaid viiruseid inimese jaoks kahjutuks muutma või neid kehast eemale tõrjuma. Seda on väga hea teada, kuna viirushaigused on kerged kehasse pääsema ja viiruskandjaid liigub igal pool. Kui sul on nõrk immuunsüsteem või soovid end ebameeldivate nakkushaiguste eest kaitsta, siis kasuta regulaarselt Musta Pipra eeterlikku õli.

Üks võimalus on kasutada seda kogu keha hoolduses. Kanna ühe korra nädalas kokku segatud baasõliga seda kogu kehale. Eeterlike õlide puhul väldi silma ja limaskestale sattumist. Eeterlikud õlid on kasutamiseks vaid nahal. Sellega turgutad sa enda immuunsüsteemi ja kui sinu kehas on mõni viirus, siis Must Pipar võib muuta selle sinu jaoks kahjutuks.

Teine võimalus on põletada seda regulaarselt õlilambi sees, eriti perioodil, mil kõik ümberringi on haiged. Seda selleks, et ise mitte haigeks jääda. Eriti kasulik on Musta Pipra eeterlikku õli põletada läbikäidavas kohas, näiteks mõnes asutuses või kui sa töötad väga paljude inimestega. Sel viisil vähendad sa enda haigestumisriski. Põleta õlilambis korraga vähemalt 10-15 tilka eeterlikku õli, mõne tunni möödudes lisa õli juurde.

Musta Pipra eeterliku õli võib sellel samal eesmärgil kokku segada ka Ingveri eeterliku õliga, mis on analoogse toimega ja nende kahe duo teeb imesid, et vältida erinevatesse nakkushaigustesse haigestumist. Eriti kasulik on neid koos põletada sügisest kuni varakevadeni.

Aitab loobuda tubakasõltuvsusest ehk suitsetamisest

Olen soovitanud juba pikki aastaid tubakasõltlastele Musta Pipra söömist ja eeterliku õli kasutamist, et enda sõltuvusest vabaneda ja olen väga head tagasisidet saanud ja seega julgen veelgi rohkem Musta Pipart soovitada neile, kes soovivad suitsetamisest loobuda.

Musta Pipra eeterlik õli aitab vähendada suitsetamishimu ja see leevendab ärrituvust, mis tekib suitsetajal suitsu mitte saamisest. Kõige keerulisem koht suitsudest loobumisel on meeleolumuutus ning Must Pipar aitab seda ära hoida. Kui sul on soov suitsetamisest loobuda, siis kanna seda regulaarselt koos baasõliga nahale või põleta seda müstilist õli igapäevaselt õlilambi sees. Võid lisada ka paar tilka eeterlikku õli mõnele tumedamale riidele (näiteks sallile, mida kannad või pluusi krae sisse), et Musta Pipra aroom aitaks sul tubakaisu vähendada.

Musta Pipra eeterlik õli võib olla kasulik ka teiste erinevate sõltuvuste tervendamiseks ja nendest vabanemiseks. Musta Pipra eeterlikku õli aitab ka blokeerida narkootiliste ainete manustamise vajadust. Narkomaania on väga tõsine probleem ühiskonnas ja sellest meelemürgist võib välja aidata just see eeterlik õli. Kuid see õli ei ole kasulik vaid uimastavate ainete vajaduse blokeerimisel, see aitab ka liigsöömist vähendada. Seda sellisel juhul, kui Musta Pipra eeterlikku õli kokku segada Piparmündi eeterliku õliga. Kasutada ennekõike õlilambis koos neid põletades.

Tegemist on alternatiivse ravimiga, seega tuleb Musta Pipra eeterlikku õli sõltuvustest vabanemiseks regulaarselt kasutada. Soovitan alati ühte pudelit kodus hoida, et sul oleks võimalik seda kasutada, kui ebaterved ihad ja isud on kontrolli alt väljumas.

Vererõhku alandava toimega

Must Pipar on abiks vererõhu alandamisel. Kui sul on väga madal vererõhk, siis ei ole mõistlik suures koguses seda naha peale kanda, vaid ainult väikeses koguses ja vahetevahel. Seda selleks, et see veelgi enam vererõhku ei alandaks. Kui sul on aga kõrge vererõhk, siis on Musta Pipra eeterlik õli suurepärane õli kõrge vererõhu tervendamiseks. See aitab kõrge vererõhu alla tuua, parandades seega ka enesetunnet. Vererõhu reguleerimiseks kanna 5 tilka eeterlikku õli kokku segatuna 2-4 teelusika täie Baasõliga enda Südametšakra piirkonnale ehk rindkerele ning ülaseljale. Reguleeri õli koguseid vastavalt oma soovile ja jälgi enda tundlikkust nende suhtes.

Leevendab valusid

Musta Pipra eeterlik õli on põletikuvastase toimega. See aitab vähendada põletikest tekkinud kehavalusid ja leevendada näiteks artriidi-, reuma-, lihas- ja kõõlusepõletikku. Kellel on just selline probleem, siis on kasulik Musta Pipra eeterlikku õli koos baasõliga valutavale/põletikulisele kohale õrnalt masseerida. Tugeva valu puhul kasutada 10 tilka eeterliku õli kokku segatuna 1 tls baasõliga (soovituslikult Jojobaga) ja mõõduka valu korral 5 tilka eeterlikku õli 1tls baasõliga.

Musta Pipra eeterlikku õli soovitan ka kasutada kaelavalu vähendamisel. Näiteks, kui oled külma saanud ja kael ning ülaselg on tundlikud, siis masseeri õrnalt Musta Pipra õli koos baasõliga kaela piirkonnale. See aitab verd puhastada, põletikku vähendada ja kaela jäikusest vabaneda.

Kiirendab seedimist ja tervendab seedeprobleeme

Musta Pipra eeterlik õli aitab leevendada kõhukinnisust ja sellest tingitud ebamugavust. See on seedetegevust ergutava toimega eeterlik õli, mis leevendab valusid ja aitab kiirendada seedimist. Selleks sega kokku 5 tilka eeterlikku õli 1 tl baasõliga ja masseeri õrnalt kõhupiirkonnale. Vajadusel sega suurem kogus õli kokku ja kanna ka see alaseljale. Eeterlik õli imendub vereringesse, tervendades seejuures seedeprobleeme. Musta Pipra eeterlikku õli kasutatakse ka ärritunud soole sündroomi korral.

Spirituaalse vaatenurga alt on Musta Pipra eeterlik õli kasulik stressist tekkiva kõhuvalu leevendamiseks. Kui sinu stress koondub Päikesepõimikusse, siis on mõistlik Musta Pipra eeterlikku õli õlilambis põletada ja enda kehale seda stressirohkem perioodil kanda.

MUSTA PIPRA EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Musta Pipra eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on ka kirjas selle kasutamiseks vajalik teave. 

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid Baasõliga) nagu näiteks Magusmandli-, Viinamarjaseemne-, Avakaado- või Jojoba õliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Musta Pipra eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli ja lisa sellesse ka baasõli. Võta vanni ja naudi Musta Pipra eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Musta Pipra tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Musta Pipra eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades sauna vee sisse eeterlikke õlisid, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust ja aroomiteraapiat iseendale samaaegselt teha. Proovi ja katseta!

Musta Pipra eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui massaaži teed. Niiviisi on sul võimalik Musta Pipra eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Aromaatseks kasutamiseks seguneb Musta Pipra eeterlik õli väga hästi Kadakamarja, Salvei, Sidruni, Roosa Geraniumi, Ingveri, Piparmündi, Laimi, Sandlipuu, Ylang Ylangi ja Bergamoti õliga.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

JUURTŠAKRA TERVENDAJA

Põleta Musta Pipra eeterlikku õli õlilambis või sega paar tilka musta pipra eeterlikku õli viinamarjaseemneõliga ning kanna reitele, alaseljale ja säärtele, otsaesisele ja kaelale.

Musta Pipra eeterlik õli on väga tervendava toimega, mis võib puhastada ja taaselustada juurtšakrat, ravida probleeme, eemaldada blokaade. Mustal Pipral on võime aidata vabastada keha haigustest ja anda paranemiseks vajalikku jõudu. Kui keha on haige, on see otsene märk Juurtšakra kahjustusest. Juurtšakra võrdub sinu kogu keha ja vaimuga.

Kasuta õli ka selleks, et ennetada Juurtšakra kahjustumist. Põleta seda vähemalt paar korda kuus või kasuta nahahoolduses.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Must Pipar 100% eeterlik õli (Piper nigrum) 10 ml, pärituolumaa India. Must Pipar eeterlik õli oma värvuselt läbipaistev, kohati võib märgata helekollast värvust. Oma koostiselt on kerge, seega pudelist tuleb ka väga lihtsalt välja. Musta Pipra eeterlik õli on oma aroomilt väga värskendav ja on väga paljude lemmik.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.