Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE"

La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "ARMASTUSE AURA KAITSE"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses. 

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" on kokku pandud Montana Ahhaadi, Granaadi, Ahhaadi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis loob sinu Aurale tugeva kaitsekilbi. See ei lase teistel sinu aurat kergelt lugeda, et kaitsta sinu isikliku elu.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

MONTANA AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest, mille koostises on ka väga palju Sammalahhaati. Montana Ahhaat on kristall, mis on meie Maa sees olnud alates Jääajast alates ehk see võib olla moodustunud kuni 2,5 miljonit aastat tagasi. Montana Ahhaat on pärit Ameerikast Montana Idapiirkonnast.

Montana Ahhaat on kristall nendele, kes soovivad enda ellu uut hingamist tuua. See on kristall, mis aitab sul ellu positiivselt suhtuda ja see aitab sul enda elus võimalusi näha ning neid võimalusi ka ära kasutada. Montana Ahhaat muudab negatiivse positiivseks ja kui sa kannad seda kristalli, siis kõik energiad, mis sinu poole tulevad, need filtreeritakse ära. See õpetab alati nägema negatiivsest situatsioonist positiivset õppetundi!

Tegemist on kristalliga, mis blokeerib ära ahnuse ja ihnuse. See on väga kasulikuks tervenduskristalliks, kui sinus on mingil tasandi seda või selline pool lööb aeg-ajalt välja. Montana Ahhaat ei lase sul himustada midagi, mis ei tohiks sinule kuuluda ja samas blokeerib ära ka teiste poolse kahjuliku pilgu, mis on sinule või sinu varandusele suunatud.

Montana Ahhaat aitab kutsuda ellu küllust läbi sinu enda tegemiste, aidates sul leida erinevaid häid viise ja lahendusi, kuidas enda elu paremaks muuta. See on kristall, mis ühendab sind Maa väega ning seega õpetab sind mõistma taimede ning kristallide väge.

Montana Ahhaat on loominguliste inimeste kristall, kelle kireks on kunst, käsitöö, laulmine, näitlemine või mõni teine väga loominguline tegevus. See on kristall, mis toob inspiratsiooni ja aitab sul oma loometööga edukas olla.

See on kristall, mis suurendab sinu enesekindlust, vastupidavust, immuunsust, tervist ja mis loob sinu Aurale tugeva kaitsekilbi. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu isiklikku elu kaitsta, siis Montana Ahhaat ei lase teistel inimestel väga kergelt sinu Aurat lugeda. Selleks peab olema selgeltnägija, et suuta läbi Montana Ahhaadi Aurat lugeda. Tavainimeste intuitsiooni see aga pidurdab.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

AHHAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Ahhaat on üks tugevamaid kaitsekristalle ja üks universaalsema jõuga kristall, mis suudab sinu elust nii mõnegi ebameeldivuse ära hoida. Ahhaat hakkab automaatselt kaitsma seda, kes Ahhaati endaga kaasas kannab või seda keskkonda, kuhu Ahhaat on toodud. Seega, kui sa oled Ahhaadi enda ellu ühel või teisel kujul toonud, siis võid teada, et on olemas miski, mis tegutseb sinu kaitsmise nimel.

- Kui sa lähed reisile, siis kindlasti võta endaga kaasa ka Ahhaat, see kaitseb sind reisimise ajal. Kanna Ahhaati koos Tiigrisilma või Malahhiidiga. Need kolm kristalli oskavad sind kaitsta reisil tekkiva ohu eest. Nendel kristallidel on oskus sind kaitsta nii füüsiliste õnnetuste kui ka vaimse trauma eest.

- Ahhaat kaitseb autoõnnetustesse sattumise eest. Soovitatav on kanda neil, kes on pidevas liikumises ja sõidavad päevas väga palju autode või ühistranspordiga.

- Kaitseb ebaõnne-energia tekke eest, mis võib Aurasse kinni jääda ja elu rikkuma hakata. Samas aitab ebaõnne Aurast välja saata.

- Tööedukristallina on kasulik neile, kes töötavad mitmel rindel ja soovivad lisajõudu nende töökohtade hoidmiseks. Ehk siis Ahhaat aitab edukas olla mitmes kohas korraga ja samas jättes sulle ka energiat elamiseks. 

- Kaitseb telefonist tuleneva elektromagnetkiirguse eest.

- Soovitan kõigile tervendajatele ja massööridele Ahhaati kanda enda sessiooni ajal, kuna sellel on oskus takistada sinu enda energial ära kaduda ning samas töötada nii, et energiad oleksid tasakaalus sinu ja sinu kliendi vahel.

- Ahhaat on kristall, mis aitab sinu intellektuaalsust suurendada. Seda on kasulik õpingute ajal endaga kaasas kanda ja üleüldse enda lähedal hoida. See aitab kaitsta sinu teadmisi ja õpetab sul neid kasutama.

- Ahhaat väga hea inspiratsiooniallikas. Ahhaat inspireerib sind ja aitab sul inspiratsiooni ellu viia. Ükskõik, millise ala esindaja sa oled, mis on sinu huvid ja mida sa oled saatuse poolt ette määratud looma, Ahhaat aitab sind sinu eluteel. Ahhaadil on oskus tuvastada selle, mis on sinu eesmärk ja anne, aidates sul seda ka ise märgata ning sellel alal edukaks saada. Ahhaat toob inspiratsiooni, aidates sul luua seda, mida maailm sinu käest soovib saada. Too see enda ellu ja lase sel end üllatada.

- Kanna Ahhaati endaga kaasas, kui sul on vaja langetada suuri otsuseid. Ahhaat aitab sul enda jaoks kasulikke liigutusi teha ja peatab sind eksimast. Ahhaadil on oskus aidata sul keskenduda ja enda jaoks lahti analüüsida, mis on sinu jaoks õige ning mis on sinu elu jaoks vale.

- Kanna Ahhaati koos Sodaliidi või Dumortjeriidiga, kui sa soovid enda faktipõhist mälu võimendada. Nende kolme kristalli vägi aitab sul asju meelde jätta ja kiiremini teadmisi omastada. Need kristallid on kasulikud nii täiskasvanutele kui ka lastele.

- Ahhaad aitab mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates intuitsioonil täpsemaks ja selgemaks muutuda. Ahhaat ei luba mõistusel muuta südame tunnetust ja ka vastupidi ei lase Ahhaat südametunnetusel mõistusel ära kaduda. Ahhaat muudab intuitsiooni tugevaks, aidates sul täpselt teada seda, millal sa mida tegema pead ja mis on antud hetkel sinu jaoks kõige õigem tegutsemine.

- See on kristall, mis takistab sul impulsiivseid sõnu välja öelda ja see takistab sul vales kohas oma suud avada. Seda kõike selleks, et sind kaitsta asjatute intriigide ja ennast hävitava tegevuse eest. 

- Ahhaati kanna selleks, et eemale hoida halba und ja halbu unenägusid. Ahhaat on neile, kes ei suuda magama jääda ärevusest või ülemõtlemise pärast. Ahhaadil on oskus sinu hinge kaitsta luupainajate eest. Luupainajate kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

- Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind valele teele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas.

- Ahhaat on hea õnne talisman ja kristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsides. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla või seda võiks talismanina kaasas kanda.

- Ahhaat on kristall, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata.

Kui soovid end kaitsta väliste ohtude eest, siis kanna seda käeketti paremal käel. Kui enda stressi või ülemõtlemise eest, siis vasaku käe peal.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Montana Ahhaadi peamine tervendav omadus on selle oskus emotsioone kontrolli all hoida. Kandes või kasutades seda kristalli, aitab see sinu emotsionaalse heaolu nimel tööd teha, aidates negatiivsetel emotsioonidel kiiresti maha vaibuda ja mõista, miks need üldse tekivad. Selliseid emotsioone ära kasutades ei saa stress sinus väga sügavale kasvada.

- Montana Ahhaati kanna või kasuta siis, kui sul on probleeme seedimisega, soolestiku, mao või maoklapiga. Kui need on sinu kehas nõrgad kohad, siis on mõistlik Montana Ahhaati pidevalt endaga kanda.

- Ahhaadil on väga kasulik tervendav omadus, mis aitab kõhuprobleemide korral. Ahhaat aitab seedeprobleeme vältida ja nende olemasolul neid tervendada. Ahhaat maandab liigset happelisust, mis maos eksisteerib, aidates seega tuua paremat enesetunnet ja tervist. Ahhaat tervendab soolestikku. Kellel on pidevad kõhuvalud, siis Ahhaat on just neile parimaks tervenduskristalliks.

- Ahhaat kaitseb südant, aidates südamel olla tugev, vastupidav ja leevendades südamenärvide probleeme. Kanna Ahhaati endaga, kui sa soovid enda südant haigusest taastada või selle tekke eest seda kaitsta. Ahhaat on suurepärane südameveresoonkonna tervendaja.

- Kristall, mis aitab kaasa keskendumisele ja ajutegevusele. Kui sul on probleeme, et sa ei suuda ühele teemale kauaks peatuda, seda analüüsida ja sinu mõtted lähevad pidevalt kusagile ekslema, siis Ahhaat aitab sinu keskendumisoskust parandada ja see abistab ühele teemale sügavuti keskenduda.

- Ahhaat aitab kaasa naha tervenemisele, kui on nahahaigus, ja eriti kasulik on see selliste nahaprobleemide korral, mille põhjus on veel ebaselge. Seda kõike sellepärast, et Ahhaat aitab multifunktsionaalselt nahka tervena hoida, aidates terveneda väga paljudel nahahaigustel. 

KÕIKIDE TŠAKRATE KRISTALL

Montana Ahhaat töötab kõikide Tšakratega ja nende tervendamisega. Kõige enam loomulikult Juurtšakraga, mis on kõikide teiste Tšakrate alustalaks. Montana Ahhaat siiski annab kõikidele teistelegi energiat, et need Tšakrad suudaksid funktsioneerida.

JUURTŠAKRA

Montana Ahhaat teeb kõige enam tööd sinu esimese Tšakraga ehk Juurtšakraga. Tšakraga, mis ankurdab meid Maale ja mille tervis määrab ära meie füüsilise keha tervise. Montana Ahhaati kasutades või kandes aitab see Juurtšakral korrapäraselt tööd teha. Tänu sellele oskusele aitab Montana Ahhaat sind ka loodusega kontakti viia ja kõike seda mõista, mida Maa meile andnud on ning miks see kõik meile antud on.

ASTROLOOGIA

Montana Ahhaat tähtkujult mõjub kõige enim KAKSIKUTELE. Kaksikutel on seda kristalli väga vaja. Montana Ahhaat aitab Kaksikul rahu säilitada, see on ideaalne emotsionaalne tervendaja ja ärevate energiate maandaja. Lisaks sellele soovitan ma Kaksikutel Montana Ahhaati kanda siis, kui on soov end kaitsta nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil.

Montana Ahhaadi sõrmust puhasta Palo Santo suitsuga ja lae seda igal öösel Aragoniit- või Ahhaat geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 8 mm.
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
23.90€
Maksudeta:19.59€
GRANAAT ripats (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
455.00€
Maksudeta:372.95€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
13.70€
Maksudeta:11.23€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
37.50€
Maksudeta:30.74€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
59.40€
Maksudeta:48.68€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
21.10€
Maksudeta:17.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.