Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "BEEBIOOTUS"

LA TENE erikollektsioon käekett "BEEBIOOTUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "BEEBIOOTUS"
26.60€
Maksudeta: 21.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "BEEBIOOTUS"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett "BEEBIOOTUS" on väeehe, mis loob tugeva, sügava, hooliva ja armastava sideme oma veel sündimata lapsega. Aitab lõõgastuda, ennast hästi tunda ja beebiootust nautida.

Ehe on kokku pandud Pärlikarbi ja Punase Jaspise kristallidest, mida kaunistavad hõbedast detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahuenergia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt. 

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga, aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid on ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.

PÄRLIKARBI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


- Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida, õpetades armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast, kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

- Pärlikarp aitab naisel tugevdada enda intuitsiooni ja mõista tal paremini enda pereliikmeid. Aitab tugevdada intuitsiooni armastatu ja laste suhtes.

- Üleüldiselt aitab Pärlikarp leevendada kogu keha stressi, aidates selle viia normaalsele tasemele ja aidates stressi ka paremini taluda, kui see on normaalsele tasemele viidud. Pärlikarp aitab olla rahulik, aitab sul tunda end hästi ja aitab ka elada hetkes ehk nautida täpselt seda, mis parasjagu käsil on.

- Pärlikarp aitab kaitsta veel sündimata last probleemide eest ja eriti emotsionaalsete probleemide eest. Pärlikarp ei lase rasedal naisel anda enda negatiivseid emotsioone enda lapsele.

- Pärlikarp aitab elu rahulikumalt võtta ja tugevdab emotsionaalset tasakaalu.

- See on kristall, mida mina soovitan kanda igal naisel, kes parasjagu ootab last või kellel on väikesed lapsed kodus. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus luua tugev, sügav, armastav, emotsionaalselt hea ja usaldusväärne suhe enda lapsega. Veel sündimata lapsega tekitab Pärlikarp tugeva intuitsiooni ja omavahelise telepaatia. 

- Kanna Pärlikarpi koos Roosa KvartsigaAkvamariiniga ja Mookaitega, et enda veel sündmata last kaitsta. Peale selle aitab Pärlikarp lapsega emotsionaalset sidet saada ja luua temaga head suhet juba enne tema sündimist.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus luua inimsuhetesse selgust ja head õnne. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahelise läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse tuua austust, ustavust ja teineteise mõistmist. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna, aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada. 

- See on emalikku hinge abistav ja toetav kristall. Pärlikarp aitab emalikul hingel oma missiooni ehk elueesmärki täita. See aitab mõista, kuidas abivajajaga toimida ja toetada teisi inimesi nii, kuidas eesmärk ette näeb. Samas aitab Pärlikarbi energia toetada emalikku hinge, et ta ise ei oleks oma missiooni käigus ülekoormatud. Pärlikarpi soovitan kanda, see on õnnetoovaks talismaniks. Loe ka Tene Laulu artiklit "Emalik hing - universumilt saadud eluülesanne" SIIT.

- Pärlikarp sümboliseerib õrnust ja headust. Seda kristalli kandes parandab see sinu iseloomujooni, aidates sul olla heatahtlikum, tolerantsem ja parem inimene igas mõttes. See on suurepäraseks kristalliks iseenda kujundamiseks, aidates kaasa kvaliteetsete iseloomujoonte väljakujunemisele. Pärlikarp suurendab head tähelepanu, aidates teistel inimestel sind paremas valguses näha. See on kasulik enda maine ja kogu olemuse parandamiseks.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putukahammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda. 

- Pärlikarp on naiseliku energiaga kristall, mis tähendab seda, et sellel on võime tervendada ennekõike naisi ja tütarlapsi vastavalt sellele, mis tervisemured on omased just naissoole. Pärlikarp on universaalne naisteprobleemide tervendamise kristall. 

- Pärlikarpi on väga kasulik kanda lapseootel naisel. Pärlikarp aitab lahendada rasedusega seotud tervisemuresid ja neid ära hoida. Lisaks sellele on väga kasulik kanda Pärlikarpi endaga sünnituse ajal või vahetult enne seda, et sünnitus läheks hästi ja ilma komplikatsioonideta. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kõige enam SKORPIONEID.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne-, heaolu-, armastuse- ja tasakaalukristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see neile õnne tooks. 

Pärlikarpi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Punase Jaspise pärl on ca 8,5 mm. Pärlikarbi pärl on ca 9-6 mm.
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on..
7.80€
Maksudeta:6.39€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on ise..
14.30€
Maksudeta:11.72€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
54.50€
Maksudeta:44.67€
Pilt on illustreeriv. Roosa Aura geood, poleeritud Roosa Aura ja Ingli Aura kristallid ei kuulu aluse juurde.PÄRLIKARPE leidub väga paljudes..
13.00€
Maksudeta:10.65€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Armastuse, viljakuse, taassün..
7.80€
Maksudeta:6.39€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Tooteid on piiratud kogusesLA TENE erikollektsioon talisman "AUTOKAITSE" kaitseb erinevate õnnetuste ja ohtude eest, mis tekivad juhist sõltumata..
26.20€
Maksudeta:21.47€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
13.80€
Maksudeta:11.31€
Pilt on illustreeriv.La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon talisman "DRAAKONIAASTA" annab sulle võimaluse saada sellest aastast parim. See talisman suur..
13.00€
Maksudeta:10.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.