Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "RASEDUS"

LA TENE erikollektsioon käekett "RASEDUS" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett "RASEDUS"
52.90€
Maksudeta: 44.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett "RASEDUS"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett "RASEDUS" on väeehe, mis aitab Sinu Aurasse edastada lapseootele jäämiseks positiivseid energiaid. Kaitseb rasedust ja aitab nii lapsel kui ka Sul endal terve olla.

Käekett on kokku pandud Unakiidi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad metall detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

UNAKIIT loob tugeva rahutunde, aidates mõtteid klaarida ja leida rahu ka keerulistes olukordades. Naistele viljakusekristall, mis aitab neil lapseootele jääda.

Unakiit on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiukohaks on USA-s asuv Unakase mägi ja seda kaevandatakse ka Lõuna-Aafrikas Zimbambwes. Unakiidi kõige tähtsam energeetiline omadus on lapsearmastus, maalähedus ja maatunnetus. Unakiit aitab luua vanemal kontakti lapsega ja aitab luua ka tugevat kontakti loodusega, maailmaga või kogu universumiga.

Unakiit loob tugeva rahutunde sisse, aidates mediteerida, enda mõtteid alati selgeks mõelda, rahu leida ka olukordades, kus rahu ei eksisteeri. Unakiit on eneseotsingute kristall, millel on oskus leida üles mõtteid, mis kuuluvad sinu elu eesmärgile. Unakiit toob mõtetesse asju, mis on sinu saatusega seotud ja aitab "lihtsalt teadmist" edendada.

Unakiit on emotsioone, tundeid ja armastust juhtiva toimega. Unakiidil on oskus viia sinu mõtted väga tervesse spirituaalsesse seisundisse, kui me räägime tunnetest. Unakiit blokeerib väärad arusaamad, mis on seotud suhetega. See aitab õigeid suhetealaseid otsuseid vastu võtta. Vabastada kahjulikke emotsioone ja muuta sinu mõttemaailma tervemaks. Väga kasulik kristall neile, kes ei suuda tingimusteta armastada ning kellel on oht minna valedesse suhetesse. 

UNAKIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Unakiit on kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui ei oska tervislik olla aga on soov hakata iseenda jaoks tervislikuks. Unakiit aitab alateadlikult vabaneda nendest käitumistest või harjumustest, mis kehale või hingele tegelikult liiga teevad.

- Meeste jaoks on Unakiit hea une kristall, aidates magama jääda ja sügavas unes olla. Sobib eriti hästi neile meestele, kes jäävad küll magama aga iga väikese hääle või valguse peale ärkavad üles ja kokkuvõtteks jääb uni siiski väga kesiseks. Selleks tuleb Unakiidi kristalli endaga kanda kas käeehtena või talismanina kaelas.

- Loob tugeva kontakti taimedega, loodusega, päikese, kuu ja terve universumiga. 

- Unakiit on sinu jaoks, kui sa soovid unenägude päevikut pidama hakata. See on kristall, mis aitab sul analüüsida, mida sa unes nägid ja see õpetab sind seoseid leidma. See annab ka järjepidevust selleks, et seda kõike teha.

Soovitan samal ajal luua unenägude nägemiseks vastav kristallide komplekt, mis aitaksid sul unenägusid näha ja meelde jätta. 

- Kanna Unakiidi kristalli käe peal, kui sa tegeled Ruuni maagiate ja rituaalidega. Eriti sellistega, kus tuleb Ruun joonistada küünla peale. Unakiit aitab maagiat tehes sul keskenduda ja sinu soovil Ruuni sisse jõuda. 

- Kristall, mida on hea kanda sellel perioodil, kus sa tunned, et sinu elus ei ole midagi head. Unakiit on ülimaks emotsioonide tervendajaks just neile, kes tunnevad, et elu hakkab kokku kukkuma. See on kristall, mis aitab sul nendest mõtetest vabaneda.

- Unakiit aitab tugevdada tahtejõudu, soovi eluga edasi liikuda, soovi areneda, õppida, kogeda ja elada. Unakiit on nagu "elupäästja" kristall, mis annab abistava tõuke edasi minekuks ja paigalt liikumiseks. 

- Tööedu kristall kõigile neile, kes tegelevad nõustamisega, erinevate teraapiatega ja kes tegelevad rõivastega või rõivadisainiga. 

- Kanna Unakiiti koos Punase Jaspisega, kui soovid lapseootele jääda või kaitsta rasedust terviserikete eest. Nendel kahel kristallil on oskus viljakuse energiat Auras tõsta, tänu millele suudab ka naine lapseootele jääda.

- Unakiit aitab spirituaalselt suuremaks ja võimsamaks kasvada. See on kristall, mis aitab sul mõista, milliseid märke sulle saadetakse ja Unakiit õpetab neid märke lugema. Unakiit avab sinu hinges oskuse näha seoseid ja mõista seda, miks mõni asi sinu elus eksisteerib. 

- Unakiit sobib lapsele, kes laseb end materiaalsel maailmal mõjutada. Kes soovib luksuslikemaid asju enda ellu ja seda väga valel põhjusel. Näiteks sellisel põhjusel, et teistel on paremad asjad ja et end hästi tunda, siis ka temal peaksid sellised asjad olema. Unakiit aitab lapsel olla unikaalne, iseseisev ja see blokeerib ära materiaalset survestamist , mis tuleb teiste laste majanduslikust seisust. 

- Unakiidi kristallil on palju häid omadusi, mis sind vaimsel tasandil toetavad. See on suurepärane ka inimesele, kellel on oma äri või kes töötab oma käe peal. Unakiit aitab tuua raha sisse ettevõtmistes, mida sa praktiseerid. Olgu see hooajaline müük, aastaringne äritegevus või midagi, mida sa soovid tööle seada. See kristall on eriti kasulik värskele ettevõtjale. 

- Kanna Unakiidi kristalli, kui soovid saavutada kiiret tulemust. Tegelikult kehtib see kõikide kristallide puhul. Kui soovid energiat kiirelt endasse saada, siis kanna seda alati ehtena. Poleeritud kristalle võid näiteks kasutada kontori, müügipunkti või kabineti Feng Shui järgi sisustamisel. Unakiit sobib hästi kokku Kalkopüriidiga - need täiustavad üksteise energiaid ja aitavad tagada rahavoolu liikumise. 

- Unakiit on tervisekristall, mis toetab neid, kes soovivad halbadest toitumis- või tarbimisharjumustest vabaneda. 

- Unakiit sobib sulle, kui sul on probleeme liigsöömise, kehvade toitumisharjumustega, suitsetamisega või tarbid liialt palju alkoholi. Kanna Unakiidi kristalli, et end distsiplineerida ja end tervislikumale elurütmile seada. Unakiiti kandma asudes keskendu sellele, et saavutad soovitud tulemuse. Kui sul on probleeme liigsöömisega, siis seadista enda mõtetega Unakiit tööle, et see aitaks sul vähem süüa. 

- Unakiit on väga kasulik ka lastele, kes väga vähe söövad või kes ei armasta juurvilju ning teisi tervislikke toite. Unakiidi loomakujulised talismanid, südametalismanid ja paljud teised ehted on armsad ning sobivad lapsele väga hästi. Poleeritud Unakiidi kristalli hoia köögis, et kõigile pereliikmetele paremaid toitumisharjumusi tuua. 

Unakiit hakkab lummama tavaliselt neid inimesi, kellel enda elus on hetkel vaja mingisugust "lisajõudu", et eluga edasi minna, kellelegi, kes hakkab last saama või neile, kellel on aeg loodusega tegelema hakata.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Aitab vabastada hingest sõltuvushaigusi nagu näiteks teleka vaatamine, arvutis mängimine, telefonis pidevalt olemine ja kõik sõltuvused, mis on seotud elektroonikaga.

- Tervendab Juurtšakrat ja Sakraaltšakrat ning annab jõudu viljakuse probleemide lahendamisele. Unakiiti kanna sünnituse ajal, et leevendada valusid ja ka selleks, et kaitsta last sünnituse ajal.

- Abistav neile, kes tunnevad, et nad ei suuda stressist või depressioonist ise välja tulla.

SÜDAMETŠAKRA

Unakiit tervendab Südametšakrat, aidates suurendada kaastundlikust, edendada hoolivust ja mis kõige tähtsam, see kristall aitab perekonna suhtes olla positiivsem ning armastavam.

Unakiit on armastuseõnnekristall, mis on seotud eelmiste elude sidemete aktiveerimisega ja seda heal, kergel, helgel, ilusal tasandil. Unakiidis peituv vägi aitab avada sinu Südametšakrat armastusele, mille oled loonud kellegagi koos enda eelmises või eelmistes eludes.

Unakiit avab südame tõelisele armastusele, mille oled selle kellegagi koos elust ellu üles ehitanud. See aitab sul temaga ühendust leida ja temal ka sinuga ühendust saada. See aitab ühendust saada neil, kelle vahel on armastuseteekond avatud, veel lõpetamata ja milles on siirad, autentsed, ehtsad tunded. Unakiidi energiat ei tasu alahinnata, see on super-võimekas. Kui vaatame Unakiidi välimust, siis on see väga maandav ja rahustav, kontaktis meie planeedi ja siin kogetud suhetega. Unakiidil on hinge arengule palju head pakkuda. Eelkõige seetõttu, et see maandab inimese Südametškras ebaterveid energiaid, mis omakorda lubab ja laseb Südametšakral terveneda. Esmalt see tervendab, seejärel aktiveerib see sinu enda sees armastusekanali.
  
SODIAAK

Unakiit loob SKORPIONILE hea enesetunde ning aitab neid ka elurõõmsamaks muuta, suurendades Skorpionite rõõmsameelsust, elujõudu, energiat ja taastades nende energiavarusid. Unakiidil on oskus suunata Skorpioneid unistama ning lisaks sellele aitab ka nendel unistustel täituda, suurendades head õnne, oskust unistada ja süstides Skorpionisse motivatsiooni ning inspiratsiooni. Unakiit on lisaks armastusekristall ja sellega on võimalik parandada lähisuhteid, kutsuda ellu uut suhet, armastust ja suhetealast head õnne. Unakiit parandab suhteid Skorpionil ka tema pereliikmetega. 

Unakiit on nende NEITSITE tervenduse kristall, kes on sündinud 15. - 17. september.


Unakiiti võid laadida Vanadiniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Unakiidi pärl ca 9-4 mm.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.33€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
6.50€
Maksudeta:5.42€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
13.70€
Maksudeta:11.42€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
20.00€
Maksudeta:16.67€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.80€
Maksudeta:12.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.