Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "SUHTED ja SELGUSTUNNE"

LA TENE erikollektsioon käekett "SUHTED ja SELGUSTUNNE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "SUHTED ja SELGUSTUNNE"
42.20€
Maksudeta: 34.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SUHTED ja SELGUSTUNNE"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "SUHTED ja SELGUSTUNNE" on kokku pandud Peridoodi, Valge Hauliidi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis parandab romantilisi suhteid, peresidemeid ja läbisaamist sõpradega. Toob suhtesse selgust ja tingimusteta armastust.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks veel BrasiiliaMehhiko ja ka Hispaania. Peridoot on erkrohelist värvi kristall, mis on küllaltki hinnaline. Mida suurem on üks Peridoodi tükk, seda kallim see on. Peridoot on seotud külluse avamisega ja enda elu parema mõistmisega.

Enne Peridoodi kasutusele võtmist sooviksin selle kristalli kohta öelda, et Peridoot on alates selle leidmisest olnud väga hinnatud valitsejate ja spirituaalsete inimeste keskel. Vanade uskumuste ja traditsioonide kohaselt töötab Peridoot vaid nendega, kes on spirituaalselt meelestatud. Seega muutub Peridoot tuhmiks, kaob ära või sellega juhtub midagi, kui see kristall ei võta sind omaks. Peridoot aga kutsub enda poole just neid inimesi, kes on hakanud oma õiget teed üles leidma ning lasevad energiatel end juhtida, ilma et nad ise takistaksid end siin maailmas liikumast.

PERIDOODI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Peridoot aitab sinu ego ümber kujundada, aidates lahti saada selle domineerimisest ja tuua rohkem esile hinge häält. Aitab vähendada egoistlikku mõttemaailma ja käitumismustrit, toimides alateadvuses, aidates paremini suhtuda nii iseendasse, teistesse kui ka kogu maailma. Peridoot seadistab ümber sinu mõttemaailma, aidates kõigesse armastavamalt suhtuda. Sellel kristallil tuleb lubada pikaajaliselt toimuda, kuna ego-hääle vaigistamine võtab aega.

- Peridoot on kristall, mis aitab sul enesekindlamaks muutuda. See on kristall, mis julgustab sind elama, enda eest seisma, enda uskumuste eest võitlema ja on väga kasulik kristall enda isiksuse välja toomisel. Peridoot aitab sul enda elu selgelt näha ja mõista, kuhu sa peaksid täna enda elus edasi liikuma.

- Peridoot on õnnetooja-kristall. Peridooti kandes hakkab sinu Auraväljas õnneenergia automaatselt kasvama, suurenema, võimsamaks muutuma ning see hakkab sulle palju häid võimalusi ellu tooma. Väga kasulik on Peridooti aeg-ajalt endaga kanda, et taastada oma õnneenergiad. Peridoot suurendab positiivsete energiate teket, see omakorda aga kutsub ligi positiivsust. See, millest sa koosned, seda sa ligi kutsud ja see Karmaseadus kehtib igaühega meist. Pikaajaline Peridooti kandmine aitab sulle tõestada, et elu suudab sind üllatada väga positiivselt.

- Peridoot on spirituaalse energia võimendaja, aidates kehal ja hingel koostööd teha ja kuulata ning märgata, mida sinu hing ja keha soovivad sulle öelda.

- Peridoot õpetab teisi inimesi tingimusteta armastama, aidates leppida teiste inimeste negatiivsemate või nõrgemate külgedega. Peridoot õpetab selle kandjale, et me kõik oleme erinevad ja me ei tohiks mitte kunagi teistest inimestest ideaali oodata. Me võime vigu aktsepteerida ja neid andestada. 

- Kristall, mis aitab saada lahti egoismist, salakavalusest, halbadest sotsiaalsetest omadustest, kadedusest, uhkusest ja ülbusest. Kui sa tunned, et sa aeg-ajalt võid panna oma suhted täbarasse olukorda ja see ei meeldi sulle, siis Peridoot aitab sul muutuda suhtlemiselt paremaks. 

- Peridoot aitab hoida lahus eraelu ja tööalalist edu. Sobib neile, kes on näiteks oma sõbrale ülemuseks või vastupidi. Peridoot aitab sellise koostöö puhul suhteid säilitada ja takistab probleemidel tekkida.

- Kristall, mis aitab kiirelt seltskonda sulanduda, aidates sul kohe luua head sidet inimestega, kellega sa soovid.

- Aitab eelmiseid elusid mõista, aitab sul endal järeldusele jõuda, miks sa ühe või teise inimesega kokku oled pandud. Mis on teie eesmärk? Mis on sinu karma? Kuidas enda karmat tasuda, jne. 

- Peridoot on emotsionaalset suurpuhastust pakkuv kristall. Sellel kristallil on oskus vabastada emotsioone, mis ei lase sul täisväärtuslikult armastuseenergiat vastu võtta, jagada, tunda ja seda endas luua. Väga kasulik kristall suhete parandamiseks ja enda tunnete tervendamiseks. Peridoot aitab armastada ja kasvatada armastuseenergiat sinu hinges. Mida rohkem sa ise kiirgad armastuseenergiat, seda rohkem sa seda ka ligi kutsud. Sa oled selline magnet, millisest energiast koosned. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Peridoot on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Aitab kehast mürke välja juhtida, aidates Päikesepõimikul teha paremat tööd kõige sellega, mis on seotud mürkidega ja kehva seedimisega. 

- Tervendab Südametšakrat, aidates traumadest ja suurtest emotsionaalsetest üleelamistest üle saada. Eriti kasulik on siis kanda Peridooti talismanina kaelas. 

- Aitab suitsetamisest vabaneda, eriti just naistel.

SÜDAMETŠAKRA

Peridoot mõjub Südametšakrale väga hästi, kuna see on multifunktsionaalne Südametšakra-kristall. Peridoot aitab Südametšakral terveneda, taastuda, tugevaks muutuda ja seejärel aitab see avada armastusekanali, mis on Südametšakra sees Tüümusetšakras. Peridoot aitab sul enda elus üles leida selle õige hinge, kes on sinule hingesugulaseks määratud. Kanna Peridooti kristalli endaga, kui sa otsid enda ellu armastust ja soovid sellel teekonnal mitte eksida ning enda ellu valet inimest lasta.

SODIAAK

Peridoot on LÕVIDE kristall. Peridoot on kristall, mis aitab Lõvil olla positiivne ja aitab leevendada tema domineerimist ning teiste jaoks liialt otsekohest meelt. Aitab Lõvil end leebemalt väljendada ja enda soove paremini teistele selgeks teha. Lisaks sellele toob Peridoot Lõvis oskuse mõista ja teada, kelleks ta tahab saada või kelleks ta võiks saada. See on siiski väga spirituaalne kristall, mis aitab Lõvil enda tee üles leida.

Lisaks kõigele sellele on Peridoot on Lõvi üks tugevamaid armastuseõnnekristalle. Peridoot aitab Lõvi ellu armastust tuua ja veel enam, hingesugulussuhet. Peridooti soovitan kanda neil Lõvidel, kes on vallalised, kui nad soovivad enda ellu kaaslast leida. Lõvid, kes on suhtes, neil aitab Peridoot suhet sügavamamõttelisemaks muuta. 

Peridooti võid laadida Tsiriini geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks v..
15.00€
Maksudeta:12.29€
PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks v..
17.50€
Maksudeta:14.34€
PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks veel Brasiilia, ..
83.70€
Maksudeta:68.61€
PERIDOOT avastati kunagi väga kaua aega tagasi Egiptusest ühelt saarelt, mille nimi on Zabargad. Nüüd on Peridoodi leiukohtadeks v..
108.00€
Maksudeta:88.52€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu k..
179.00€
Maksudeta:146.72€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGELISED SIDEMED" käekett on kokku pandud Rüoliidist ja Oonüksist&..
26.90€
Maksudeta:22.05€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.