Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "NEFRIIT JAAD"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "NEFRIIT JAAD" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "NEFRIIT JAAD"
27.70€
Maksudeta: 22.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "NEFRIIT JAAD"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "NEFRIIT JAAD" on väeehe, mis vabastab enda seatud ahelatest. Kaitseb ebaõnne ja probleemide eest, asendades selle õnnega.

Kõrvarõngad on kokku pandud Nefriit Jaadi pärlist ja ülekullatud hõbedast. Ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba üle 7000 aasta ja kes teab kui palju enne seda on Nefriit Jaad juba inimkonda mõjutanud. Nefriit Jaad on oma välimuselt kaunis metsaroheline kivi, mille roheline toon meenutab kohati sammalt ja müstilist nõiametsa. Selle värvus on üldiselt tuhm ja kristallis võib esineda tumedamaid kohti. Nefriit Jaadi on võimalik poleerida väga läikivaks, kui tegemist on kvaliteetse ja hinnalise kristalliga. 

Nefriit Jaadi leidub Uus-Meremaal, Kanadas, Venemaal, Alaskal, Austraalias, Brasiilias ning ka Hiinas. Leiupaiku on maailmas veel.

Nefriit Jaadi on peamiselt kasutatud rituaalide läbiviimisel, enda hõimu ja perekonna kaitsmisel ning hõimu väeesemete valmistamiseks. See kristall on tuntud oma universaalsete energiate poolest - seda kristalli on alati vaja, sest Nefriit Jaadil on alati inimesele midagi pakkuda. Seega ei saa sa valesti valida, kui võtad Nefriiti Jaadi endale kaaslaseks.

Nefriit Jaad on alati olnud üheks tugevaimaks sõprusekristalliks, mis soodustab head läbisaamist. Nefriit Jaadi kingitakse, kui soovitakse enda sõprust väljendada ja kui soovitakse sõprust tugevamaks ja sügavamaks muuta. Kingitakse ka siis, kui soovitakse suhteid parandada.

Väga kasulik on hoida Nefriit Jaadi kodu Edela ilmakaares. Edel sümboliseerib perekonna läbisaamist. Nefriit Jaad toob perekonda head õnne ja aitab ära lahendada peresiseseid probleeme. Eriti kasulik on tuua seda kristalli koju siis, kui peres on pidevad tülitsemised ja lahkhelid.

Nefriit Jaad ankurdab sind reaalsusesse, aidates sul oma elu selgelt näha. See peatab illusioone ja soovmõtlmise tagajärjel tekkivaid fantaasiaid. Aitab sul mõista, mis on õige ja mis on vale, ilma et sa iseenda jaoks asja inetumaks või ilusamaks muudaksid. Väga hea kristall tõe välja selgitamiseks ja selle märkamiseks.

Kristall, mis aitab sul mõista, keda sa saad usaldada ehk kes on sinu õiged sõbrad ja kes mitte. Toimib väga sarnaselt Oonüksi kristalliga ja kui neid koos kasutada, siis suudad seda veelgi rohkem mõista ja märgata.

Nefriit Jaad toob ellu luksust ja kui sa tunned, et see on miski, mis võiks sinu elu kvaliteedi paremaks muuta, siis hoia seda kristalli enda elus. Tegemist on siiski küllusekristalliga, mis aktiveerib rahavoolu ja aitab kaasa kuningliku elustiili loomisele.

Tegemist on kristalliga, mis suudab Auravälja puhastada. Seetõttu on Nefriit Jaad väga kasulikuks ehtekristalliks ja seda kandes vabaneb sinu Auraväljast järk-järgult negatiivne energia, mis võib takistada sinu elus rahavoolu liikumist ja õnneenergiate kasvamist. Mitte kõik energiad ei ole head ja Nefriit Jaad teeb nendel vahet,  lastes sinu Auravälja need energiad, mida sul vaja on, ja tõrjudes välja need, mis liiga teevad.

NEFRIIT JAADI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Nefriit Jaad on kristall, mis vabastab endale seatud blokaadid, vale mõtlemise, kinni jäänud käitumismudeli, kahjulikud uskumused ja arvamused. Nefriit Jaad on enesetervenduskristall, mis vabastab sind enda seatud ahelatest ja mis aitab sul elada nii, et sa saaksid elada iseendale kasulikult. Väga kasulik kristall, kui tunned, et sa oled vahel enda kõige suurem vaenlane.

-  Nefriit Jaad on tuntud selle poolest, et see on unistustekristall. Kui tavaliselt on unistustekristalliks MäekristallRutiilnõeltega Kvarts ja Sinine Kuldkivi, siis tegelikult on nende kõrval väga tugevaks unistuste teele saatjaks ka Nefriit Jaad.  Nefriit Jaadi kanna selleks, et sinu südamesoovid saaksid täituda. Kui sa seda kannad, siis tea, et Nefriit Jaad salvestab sinu soovid ja unistused endasse ning hakkab neid seejärel vaikselt ligi kutsuma. Vabastades tee unistusteni.

- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda endaga rituaalide ja maagiate teele saatmise ajal. Sellel kristallil on oskus võimendada nõiduslikke protsesse ja spirituaalseid rituaale. Nefriit Jaad aitab sul selliste tegevustega hakkama saada ja enda soovitud tulemust kiiremini kätte saada.

- See on tugeva kaitsekristall, mis kaitseb selle kandjat igal erineval tasandil. Kui sa otsid endale sellist kaitsvat talismani, mis aitab sind igas aspektis, siis selleks on kindlasti Nefriit Jaad.

- Kanna Nefriit Jaadi koos Musta Turmaliini kristalliga, et need kaks kristalli saaksid sinu Aura ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest, mis sinu teele võib saabuda. Tee seda juba sellepärast, et need kaks kristalli saaksid sinu Auraväljast vabastada juba olemasoleva halva energia.

- Soovitan Nefriit Jaadi kanda lastel ja noortel, kellel on raske teistega suhelda või kellel on raske sõbruneda. See kristall muudab lapse või nooruki julgemaks ning aitab talle häid sõpru ligi kutsuda.

- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda, kui sa soovid ettevõtlusega tegeleda või sa juba tegeled sellega. Nefriit Jaad aitab näha seda, mida sa saaksid paremini teha, mis tooks sulle kasu ja mis mitte, aidates tuua uusi ideid, projekte ja võimalusi.

- Nefriit Jaad sümboliseerib armastust - see on kristall, mis aitab taastada tundeid suhtes, kus need on hakanud ära kaduma. Seda selleks, et mõista, kas tegemist on tõesti armastuse puudumise või hoopis kire kadumisega. Kui armastus on ja kirge ei ole, siis tuleb suhte nimel vaeva näha. Soovitan läbi lugeda oma artikli kire taastamiseks. Selle leiad SIIT.

- Nefriit Jaadi soovitan ma kokku viia armastusekristallidega, kui suhe on hakanud ära vaibuma. Nefriit Jaad aitab armastuseenergial võimenduda.

- Lisaks sellele, et Nefriit Jaad suudab suhet päästa, suudab see ka uut armastust ligi kutsuda. Nefriit Jaad äratab üles sinu hinge ja aitab ellu armastust ligi kutsuda. Kui sa oled vallaline, siis on väga kasulik asetada Nefriit Jaadi oma armastusealtarile, armastust ligi kutsuvate kristallide juurde või hoida seda juba tehtud maagiate juures. Nefriit Jaad aitab sinu südamesoovil täituda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Nefriit Jaadi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Nefriit Jaadi on väga kasulik kanda enese tervendamiseks. See aitab kehal aktiveerida end ise tervendama, taaselustab keha oskuse end parandada. Oled sa terve või haige, Nefriit Jaadi on alati hea kanda. See on universaalne tervendaja ja väga kasulik üleüldise tervise hoidmiseks.

- Nefriit Jaadi kasutatakse artriidi, neeruprobleemide ja põievaeguste tervendamiseks.

- Nefriit Jaadi on kasuliks kanda väga vanadel inimestel või väga haigetel inimestel. See aitab teha tervises korrektuure - kui on vaja elu säilitada, siis see säilib, ja kui on vaja järgmisesse ellu minna, siis Nefriit Jaad aitab seda teha väga ilusal viisil, aidates tänased lõpetamata ülesanded ära teha ja minna oma uude ellu värskena ning blokeerides siia ilma kinni jäämist.

SÜDAMETŠAKRA "Uue armastuse tooja ja suhte parandaja"

Nefriit Jaadi vägi jõuab kõige enam Südametšakrasse ja selle vägi on selles Tšakras ka kõige kasulikum. Nefriit Jaadil on oskus äratada see Tšakra üles, et armastus saaks üldse sinu ellu saabuda. Kanna kindlasti Nefriit Jaadi, kui sa tunned, et sa soovid enda elu kellegiga jagada, enda armastust kellelegi edasi anda ja enda kõrval näha inimest, kes armastaks sind vastu. Kui sa oled suhtes, siis Nefriit Jaadi kandmisel aitab see sinu suhet parandada. Näiteks ära vaibunud tundeid uuesti üles soojendada.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Nefriit Jaad kõige enam SÕNNE ja KAALUSID.

Nefriit Jaad aitab Sõnnidel enda liigsest põikpäisusest lahti saada ja seda siis, kui see teeb talle endale liiga. Nefriit Jaad aitab Sõnnil märgata seda, mis on tema jaoks kasulik ja mis mitte, muutes Sõnni leebemaks seal, kus ta on alusetult karm. Nefriit Jaad aitab Sõnnile ka armastust ligi kutsuda ja seda eriti siis, kui Sõnn ei ole väga kaua aega endale kaaslast kõrvale leidnud.

Nefriit Jaad on õnnekristall kõikidele SÕNNIDELE ja toob neile üleüldist õnne igal tasandil. See on ka selle tähtkuju kaitsekristall, mis hoiab neid eemal probleemidest ja ebaõnnest, aidates blokeerida nende ellu saabuvat negatiivset energiat, kaitstes halbade inimeste ja stressiolukordade eest. Nefriit Jaad aitab Sõnnil ka unistusi täita ja tema tervist kaitsta.

Nefriit Jaad aitab Kaaludel iseendaga rahu leida. Aidates ülianalüüsival meelel tuua õigeid vastuseid ja teadmisi ligi, aidates pideva kaalumise muuta kiiremaks otsuste langetamiseks. Nefriit Jaad aitab Kaalusid, kes on suhtes, aidates suhtesiseseid probleeme vältida ja neid lahendada, muutes Kaalude armuelu ilusamaks.


Nefriit Jaadi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogupikkus ca 2,6 cm. Pärl ca 6 mm.
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
52.00€
Maksudeta:42.62€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
41.40€
Maksudeta:33.93€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
12.40€
Maksudeta:10.16€
SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega. Sinine Kaltsedon..
21.90€
Maksudeta:17.95€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.