Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "RIKKUS"

La Tene kristallikomplekt "RIKKUS" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "RIKKUS"
5.90€
Maksudeta: 4.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "RIKKUS"

La Tene kristallkomplekt "RIKKUS" koosneb vaid väikestest naturaalsetest poolvääriskividest, mis on koti sisse pandud kaasas kandmiseks või hoiustamiseks. Selles komplektis on rikkuseenergiat suurendavad kristallid Tiigrisilm, Piltjaspis ja Tangeriin Aura. Nende kristallide ühine eesmärk on võimaldada sinu elus rikkuseenergia kasvu ja aktiveerimist.

Tiigrisilm on teada-tuntud enda jõukuse, rahavoolu, külluse ja edu loova energia poolest. Siin komplektis aitab Tiigrisilm sinu ellu kutsuda head õnne, mille kaudu on sul võimalik enda majanduslikku poolt kindlustada. See suurendab rahaõnne ja tööedu.

Piltjaspis on number üks tööedu, ärilise õnne ja erialast edukust toova toimega kristall. See aitab sul majanduslikult iseseisvaks muutuda, aidates teistest sõltumatuks saada. Piltjaspis toob häid ideid, kuidas end rikastada ja edukaks muuta. Eriti kasulik neile, kes töötavad iseseisvalt enda käe peal või omavad ettevõtet.

Tangeriin Aura aitab tuua materiaalset õnne, küllust, edu, õnne ja rikkust.

Hoia seda kristallikomplekti enda lähedal, kanna seda kaasas, lisa teiste rikkusekristallide keskele või hoia enda töökeskkonnas.

Puhasta ja aktiveeri aeg-ajalt seda kristallikomplekti RikkuseRaha või Kulla viirukiga. Tee seda selleks, et kristallid saaksid väga aktiivselt sinu elus toimida.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest..
28.90€
Maksudeta:23.69€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
LA TENE kristallikomplektist leiad kolm kristalli, mis toovad Sinu lotopiletile lisaõnne ja aktiveerivad rahavoolu liikumise Sinu elus.Krist..
14.40€
Maksudeta:11.80€
La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Veevalaja tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, ..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Apat..
5.50€
Maksudeta:4.51€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on n..
6.90€
Maksudeta:5.66€
La Tene kristallikomplekt SÕNN "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib r..
13.50€
Maksudeta:11.06€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.