Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "TERVIS"

LA TENE kristallikomplekt "TERVIS" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "TERVIS"
18.50€
Maksudeta: 15.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "TERVIS"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt „TERVIS” aitab anda inimesele jõudu juurde terviseprobleemist välja tulemiseks.

MEREVAIKU kantakse selleks, et enda tervist parandada, tugevdada ja mõnest haigusest kiiremini terveks saada. Merevaik on tervise tugevdaja ja üks universaalsemaid tervendajaid terves kristallide maailmas. Merevaiku võiks kasutada või kanda sellepärast, et kaitsta enda tervist terviserikete eest. Kui sa oled mõne haiguse küüsis, siis on alati hea Merevaiku kanda.

MÄEKRISTALL on universaalne tervendaja ja see sobib kõikide erinevate füüsiliste või vaimsete tervisemurede tervendamiseks. Mäekristall annab inimesele jõudu juurde terviseprobleemist välja tulemiseks, andes kehale taastuvat energiat. Mäekristall on ideaalne ja universaalne tervendaja, mis toetab üleüldise heaolu saavutamist. Lisaks sellele on Mäekristall ka väga võimas energiate võimendaja.

Kristallikomplekti võid juurde lisada nii samu kui ka teisi tervise kristalle, mida pole eelnevalt mingil muul eesmärgil kasutatud.

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane foto selle komplekti sisse. Võid asetada ka padja alla või voodipeatsisse.

Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida. Aeg-ajalt puhasta kristallikomplekti Salveiviiruki suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse koos kristalle kirjeldava jutuga. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
MEREVAIK on universaalne armastusekristall. Tuues head õnne armastuses, liites kokku õigeid inimesi ning aidates vältida valede sammude ja valiku..
12.00€
Maksudeta:9.84€
MEREVAIGUVIIRUK on seotud armastuseõnne, suhete tasakaalu, romantika ning perekonna heaolu loomise energiaga. Merevaigu viirukiga aktiveerid Sa e..
4.90€
Maksudeta:4.02€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
40.70€
Maksudeta:33.36€
IMMUUNSUS roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Rosmariini, Küp..
14.60€
Maksudeta:11.97€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
12.80€
Maksudeta:10.49€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.