Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis vastavalt astroloogiliselt või numeroloogiliselt toob sulle kas õnne, pakub kaitset, loob tasakaalu või annab armastust. Kõik need kristallid, mis sinna kirja on pandud, on sinu isiklikeks õnnetoojateks.

Kõikidel kristallidel on oma iseloom ehk energia, mis need endaga kaasas kannavad ja kui neid kasutada või enda lähedal hoida, siis need kristallid jagavad sulle neid energiaid. Vastavalt sellele, millised on sinu astroloogilised ja numeroloogilised näitajad, avalduvad kristallides teatud energiad kiiremini. Kristallidel on väga palju omadusi ja sinu sünninäitajad võtavad kristallist välja täpselt selle väe, mida sul on kõige enam vaja. On olemas kristallid, mis sobivad teatud astroloogilise või numeroloogilise näitajaga koostööd tegema ja üldiselt toovad need kristallid õnne sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Sündimise hetk on inimese jaoks väga oluline. See, milline on sellel hetkel kosmiline vägi sinu ümber, selle kaudu kujuneb välja sinu iseloom, oskused, nõrkused, tugevused ja paljud teised küljed. Sünnikuupäev ja kõik, mis puudutab numeroloogiat, mõjutab sind ja annab sulle juurde veel teisigi iseloomujooni. Sünnikristallid on need, mis aitavad sind tervel sinu eluteel, toetades sind sinu elueesmärgini jõudmisel, aidates sinu nõrkusi parandada, tugevusi veelgi tugevamaks muuta ja sulle õnne tuua. Sünnikristalle on kasulik enda elus hoida, need on sinu õnnetoojad.

Sünnikristallide jaoks soovitan ma sul leida laegas või väike karbike, kus sees saavad sinu sünnikristallid olla ja sinuga pidevalt tööd teha. Sünnikristallide laegas on kasulik luua ka beebile, et kristallid saaksid teda terve elu vältel aidata, kaitsta ja talle õnne tuua.

Sünnikristallide laekasse on sul vaja enda fotot. Kui sa teed näiteks enda lapsele sünnikristallide laeka, siis tema fotot. Seda sellepärast, et kristallidega saab foto kaudu kristalliteraapiat teha. Kui sa hoiad näiteks enda foto peal kristalle, siis nende vägi jõuab kaugtervenduse teel sinu Auravälja. Seega laekasse läheb sul vaja fotot, kus ollakse üksi. Foto võib olla portree kujul, kuid alati on parem, kui see oleks täispikkuses foto.

Foto soovitan asetada laeka põhja ja lisada selle peale enda sünnikristallid. Sünnikristalle ei pea sinna panema kohe kõiki ühekorraga, sa võid seda teha elu jooksul ja vastavalt sellele, mida sa soovid enda ellu juurde tuua. Näiteks kui sa oled ühel hetkel väga tasakaalust väljas ja sa oled Kaksikute tähemärk, siis aseta sünnikristallide laekasse Valge Hauliidi, mille olen sellises artiklis välja toonud: Kaksikud - mida sa peaksid tema kohta teadma. Valge Hauliit on Kaksikute sünnikristall, mis leevendab tema närvilisust, ja kui sa oled Kaksikud ning tunned end närvilisena, siis kindlasti lisa Valget Hauliiti enda sünnikristallide laekasse.

Sünnikristallide mõtteks on sul aidata olla tasakaalus igas mõttes ja toetada su teekonda vastavalt sinu sünninäitajatele. Sünnikristallide laekasse vii kokku kristallid, mis on sulle kasulikud vastavalt sinu tähtkujule, eluteenumbrile, sünnikuupäeva esimesele numbrile, elemendile (õhk, vesi, tuli, maa), astroloogilisele aastale ja teistele näitajatele.

Laegas või karp võiks käia kinni. Kui karbi või laeka kaas on pidevalt lahti, siis kristallid hakkavad tööd tegema ka sinu koduauraga, kui see on aga kinni, siis need teevad tööd vaid sinu Auraväljaga. Sünnikristallide laegast hoia täpselt seal, kus sa soovid, sellel ei ole vahet, kus see parasjagu on ja selle laeka värvus ei ole samuti oluline. Ainuke, mis oluline on, on foto selle sees ja õiged kristallid. Laeka kristallid võiksid olla poleeritud kujul, kuna siis need töötavad maagias efektiivsemalt.

Kui sul tekib küsimus, et kuidas esimesi kristalle sinna laekasse valida, siis soovitan esmalt võtta need kristallid, mille väge sa soovid kõige enam saada. Näiteks, kui sa oled Sõnn ja sa soovid, et sinu südamesoovid ja unistused täituksid, siis Atlantisiit on see kristall, mis võiks sinu kui Sõnni sünnikristallide seas olla. Atlantisiit aitab Sõnni unistusi täide viia, sellest olen ma kirjutanud selles artiklis. Või näiteks kui sa oled hoopis sündinud sodiaagi ülemineku ajal, siis on sul väga kasulik sünnikristallide seas hoida sinu ülemineku sodiaagi õnnekristalli. Näiteks Kalad-Jäärana sündides on sinu üheks õnnekristalliks Magnetiit, mis on sinu jaoks küllust ligikutsuva toimega. Magnetiiti sünnikristallide seas hoides aitab see sinu ellu tuua materiaalset õnne, rahavoolu ja üleüldist õnne.

Lisa sinna aja jooksul uusi kristalle, vastavalt sellele, mida sul täpselt on ellu juurde vaja. Kristallide vägi muutub ainult tugevamaks, jõulisemaks, võimsamaks ja efektiivsemaks, kui nende hulk selles laekas järk-järgult suureneb. Kristallide puhul on nii, et mida rohkem kristalle, seda võimsamini nad töötavad. Üks kristall täiustab teist ja kui sa lisad laekasse enda erinevaid õnnetoovaid kristalle, siis need kõik saavad sinu ellu kiiremini tuua kõike seda, milleks need on mõeldud.

Hiljem, kui sa soovid mõnda teist sünnikristalli laekasse juurde lisada, soovitan eelnevalt laekas olevad kristallid Palo Santo või Sandlipuu suitsuga ära puhastada. Selleks ava laeka kaas ja hoia suitsevat Palo Santot või Sandlipuu rituaalitaime laeka kõrval. Sandlipuu viirukit kasutades lase viirukil lõpuni põleda, Palo Santo või Sandlipuu tükki kasutades võib selle suits ka vaid mõne minuti laeka kõrval olla. Võid näiteks Palo Santo ka kätte võtta ja selle suitsu ise laeka sisse juhtida. Nende kahe taime suitsuga sa aktiveerid teisi kristalle uut kristalli vastu võtma, samas puhastuvad ka olemasolevad kristallid ja uus sünnikristall saab laekasse nii, et see hakkaks teiste kristallidega koostööd tegema. Peale seda, kui kristall on laekas oma koha leidnud, sulge kaas ja maagia hakkabki sinu heaolu nimel toimima.


Kui sa ei tea, kuidas enda sünnikristalle leida, siis loe kõiki minu kirjutatud artikleid, mis on seotud astroloogiaga ja numeroloogiaga. Mainin seal ära ka kristalli ja see võikski sinu sünnikristallide laekasse kuuluda. Lisaks olen ma kirjutanud kõikide kristallide juurde viited sellele, mida üks või teine kristall teatud tähtkujudele annab, ka sealt võid sa leida enda jaoks sobiliku kristalli.

Sünnikristallide laegas on selline maagiline väeese, mis kindlasti võiks sind tervel sellel eluteel saata. See laegas võiks olla sinuga kuni sinu selle füüsilise elu lõpuni. Kui ühel hetkel jääb laegas  kristallide jaoks väikeseks, võid leida uue laeka, kuid enne tuleks see ja selle kristallid Palo Santoga või Sandlipuuga ära puhastada. Kuid parem on see, kui seda laegast ei vahetata. Nii on iga maagiaga - ka sünnikristallide laeka loomine on omaette maagia, mida sa teed endale terve elu.

Sünnikristallide laegas on sinu isiklik õnnetooja ja see on ka üks parimaid viise alustamiseks kristallide enda ellu toomisega.

Kui lapsele teha juba väikeses eas sünnikristallide laegas, siis see annab talle suuremad võimalused elus hakkama saada ja iseenda teed paremini mõista. Ei ole halb ka see, kui sa nüüd täiskasvanuna endale laeka lood, mitte kunagi ei ole valet aega enda elu paremaks muutmiseks, alati on selleks õige aeg olemas ja sünnikristallide laegas on kindlasti üks õnnetoovamaid isiklikke maagiaid, mida sa saad endale luua.

Astroloogia ja numeroloogia juhivad meie hingeelu, annavad meile tugevused ja nõrkused. Enda sünnijärgi õnnetoovate kristallidega ümbritsedes leiavad tasakaalu kõik tasakaalutud pooled ja õnn pääseb tänu nendele kiiremini sinu eluteele.