Kirjutan väga tihti erinevatel teemadel, kus ma seletan lahti tähtkujude iseloomustusi, kirjutan sellest, kuidas sinu sünnikuupäev sind mõjutab või näiteks, mida annab sulle sinu astroloogiline sünniaasta. Nende artiklite juures toon ma alati välja erinevaid kristalle, mis just vastava astroloogilise või numeroloogilise näitaja juures on kas siis õnnetoov, kaitset pakkuv, tasakaalu loov või armastust andev. Kõik need kristallid, mis sinna kirja on pandud, on sinu näitajate põhjal sinu isiklikeks õnnetoojateks.

Kristallidel on kõigil oma iseloom ehk energia, mis need endaga kaasas kannavad ja kui neid kasutada või enda lähedal hoida, siis need kristallid jagavad sulle neid energiaid. Vastavalt sellele, millised on sinu astroloogilised ja numeroloogilised näitajad, avalduvad kristallides teatud energiad kiiremini. Kristallidel on väga palju omadusi ja sinu sünninäitajad võtavad kristallist täpselt selle väe välja, mida sul kõige enam on vaja. On olemas kristallid, mis teatud astroloogilise või numeroloogilise näitajaga sobivad koostööd tegema ja üldiselt need kristallid toovad õnne sinna, kus seda kõige enam vaja on.

Sündimise hetk on inimese jaoks väga oluline. See, milline on kosmiline vägi sinu ümber sellel hetkel, selle kaudu kujuneb välja sinu iseloom, oskused, nõrkused, tugevused ja paljud teised küljed. Sünnikuupäev ja kõik, mis puudutab numeroloogiat, mõjutab sind ja annab sulle veel teisigi iseloomujooni juurde. Sünnikristallid on need, mis aitavad sind tervel sinu eluteel, toetades sind sinu elueesmärgini jõudmisel, aidates sinu nõrkusi parandada, tugevusi veelgi tugevamaks muuta ja sulle õnne tuua. Sünnikristalle on kasulik enda elus hoida, need on sinu õnnetoojad.

Sünnikristallide jaoks soovitan ma teha sul enda jaoks näiteks laegas või väike karbike, kus sees sinu sünnikristallid saavad olla ja sinuga pidevalt tööd teha. Sünnikristalle on kasulik juba näiteks beebile teha, et teda terve elu vältel kristallid saaksid aidata, teda kaitsta ja talle õnne tuua.

Sünnikristallide laekasse on sul vaja enda fotot või kui sa teed näiteks enda lapsele sünnikristallide laeka, siis on tema fotot sinna sisse vaja. Fotot on sellepärast vaja, kuna kristallidega saab teha läbi foto kristalliteraapiat ja kui sa hoiad näiteks enda foto peal kristalle, siis nende vägi jõuab kaugtervenduse teel sinu Auravälja. Seega laekasse läheb sul vaja fotot, kus ollakse üksi peal. Foto võib olla portree kujul, kuid alati on parem, kui see oleks täispikkuses foto.

Foto soovitan ma laeka põhja asetada ja selle peale lisada enda sünnikristallid. Sünnikristalle ei pea kohe ühekorraga kõike sinna panema, sa võid elujooksul sünnikristalle täiendada ja vastavalt sellele, mida sa täpselt soovid enda ellu juurde tuua. Näiteks, kui ühel hetkel oled sa väga tasakaalust väljas ja sa oled Kaksik, siis sünnikristallide laekasse asetad Valge Hauliidi, mille olen ma välja toonud sellistest artiklist nagu Kaksikud - mida sa peaksid tema kohta teadma. Valge Hauliit on Kaksiku jaoks sünnikristall, mis leevendab tema närvilisust ja kui sa oled Kaksik, tunned end närvilisena, siis kindlasti on kasulik lisada Valget Hauliiti sünnikristallide laekasse.

Sünnikristallide mõtteks on see, et need aitaksid sul tasakaalus igas mõttes olla ja vastavalt sinu sünninäitajatele sinu teekonda toetada. Sünnikristallide laekasse vii kokku kristallid, mis on kasulikud sulle vastavalt sinu tähtkujule, eluteenumbrile, sünnikuupäeva esimesele numbrile, elemendile (õhk, vesi, tuli, maa), astroloogilisele aastale ja teistele näitajatele.

Laegas või karp võiks käia kinni, et kristallide vägi saaks tööd teha vaid sinu fotoga. Kui karbi või laeka kaas on pidevalt lahti, siis kristallid hakkavad tööd tegema ka sinu koduauraga, kui see on aga kinni, siis need teevad tööd vaid sinu Auraväljaga. Sünnikristallide laegast hoia täpselt seal, kus sa soovid seda hoida, sellel ei ole vahet, kus see parasjagu on ja selle laeka värvus ei ole samuti oluline. Ainuke, mis oluline on, on foto selle sees ja õiged kristallid. Laeka kristallid võiksid olla poleeritud kujul, kuna siis need töötavad maagias efektiivsemalt.

Kui sul tekib küsimus, et kuidas valida esimesi kristalle sinna laekasse, siis vali esmalt need kristallid, mille väge sa kõige enam soovid saada. Näiteks, kui sa oled Sõnn ja sa soovid, et sinu südamesoovid ja unistused täituksid, siis Atlantisiit on see kristall, mis võiks sinu kui Sõnni sünnikristallide seas olla. Atlantisiit aitab Sõnni unistusi täide viia, sellest olen ma kirjutanud selles artiklis. Või näiteks kui sa oled hoopis sündinud sodiaagi ülemineku ajal, siis on sul väga kasulik sünnikristallide seas hoida sinu ülemineku sodiaagi õnnekristalli. Näiteks Kalad-Jäärana sündides on sinu üheks õnnekristalliks Magnetiit, mis on sinu jaoks küllust ligi kutsuva toimega. Magnetiiti sünnikristallide seas hoides aitab see sinu ellu materiaalset õnne, rahavoolu ja üleüldist õnne tuua.

Esimeste sünnikristallide valimisel vali mõned kristallid, mille väest sa puudust tunned, mida sul kõige enam vaja on ja seejärel hiljem lisa sinna uusi kristalle, vastavalt sellele, mida siis sul täpselt ellu juurde on vaja. Kristallide vägi muutub ainult tugevamaks, jõulisemaks, võimsamaks ja efektiivsemaks, kui neid selles laekas järk-järgult rohkemaks kasvab. Kristallide puhul on nii, et mida rohkem kristalle, seda võimsamini nad töötavad. Üks kristall täiustab teist ja kui sa sünnikristallide laekasse erinevaid enda õnnetoovaid kristalle lisad, siis need kõik saavad sinu ellu kiiremini seda kõike tuua, milleks need mõeldud on.

Sünnikristalle esmakordselt laekasse lisades ei lähe sul muud vaja, kui enda fotot. Peale seda, kui kristallid oled foto peale asetanud, sulge karp. Peale karbi sulgemist hakkavad need sinu Auraväljas kaugteraapia kaudu tööle. Hiljem, kui sa soovid mõnda teist sünnikristalli laekasse juurde lisada, siis soovitan selleks eelnevalt juba laekas olevad kristallid Palo Santo või Sandlipuu suitsuga ära puhastada. Selleks avad laeka kaane ja hoiad suitsevat Palo Santot või Sandlipuu rituaalitaime laeka kõrval. Sandlipuu viirukit kasutades lase viirukil lõpuni põleda, Palo Santo või Sandlipuu puu tükki kasutades võib selle suits ka vaid mõne minuti laeka kõrval olla. Võid näiteks Palo Santo ka kätte võtta ja selle suitsu ise juhtida laeka sisse. Nende kahe taime suitsuga sa aktiveerid teisi kristalle uut kristalli vastu võtma, samas puhastuvad ka kristallid ära ja uus sünnikristall saab laekasse tulla nii, et see hakkaks teiste kristallidega kohe ka koostööd tegema. Peale seda, kui kristall on laekas oma koha leidnud, siis sulged kaane ja maagia hakkabki sinu heaolu nimel toimima.

Kui sa ei tea, kuidas leida üles enda sünnikristalle, siis need leiad kõik minu kirjutatud artiklitest, mis on seotud astroloogiaga ja numeroloogiaga. Loe minu kirjutusi ja kui ma kirjutan seal sinust, mainin ära ka kristalli, siis see kristall ongi see, mis võiks sinu sünnikristallide laekasse kuuluda. Lisaks sellele olen ma kirjutanud kõikide kristalliartiklite juurde viited sellele, mis üks või teine kristall teatud tähtkujudele annab, ka sealt võid sa leida enda jaoks sobiliku kristalli.

Sünnikristallide laegas on selline maagiline väeese, mis kindlasti võiks saata sind tervel sellel eluteel. See laegas võiks olla sinuga kuni selle füüsilise elu lõpuni. Kui ühel hetkel jääb laegas  kristallide jaoks väikeseks, siis võib uue laeka kristallidele leida, kuid enne seda tuleks see Palo Santoga või Sandlipuuga ära puhastada ja ka kristallid ära puhastada. Kuid parem on see, kui seda laegast ei vahetata. Nii on iga maagiaga - ka sünnikristallide laeka loomine on omaette maagia, mida sa terve elu endale tegelikult teed.

Sünnikristallide laegas on sinu isiklik õnnetooja ja see on üks parimaid viise ka alustamiseks kristallide enda ellu toomisega.

Kui lapsele teha juba väikeses eas sünnikristallide laegas, siis see annab talle suuremad võimalused elus hakkama saada ja iseenda teed paremini mõista. Ei ole halb ka see, kui sa nüüd täiskasvanuna endale laeka lood, mitte kunagi ei ole valet aega enda elu paremaks muutmiseks, alati on selleks õige aeg olemas ja sünnikristallide laegas on kindlasti üks õnnetoovamaid isiklikke maagiaid, mida sa saad iseendale luua.

Astroloogia ja numeroloogia juhivad meie hingeelu, annavad meile tugevused ja nõrkused. Enda sünnijärgi õnnetoovate kristallidega ümbritsedes leiavad tasakaalu kõik tasakaalutud pooled ja õnn pääseb tänu nendele kiiremini sinu eluteele.