Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "RAHULIK MEEL"

LA TENE erikollektsioon käekett poistele "RAHULIK MEEL" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett poistele "RAHULIK MEEL"
12.20€
Maksudeta: 10.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: käekett poistele "RAHULIK MEEL"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "RAHULIK MEEL" on kokku pandud Sinise Kvartsi, Laava ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis muudab rahulikumaks, eemaldab ärevustunde ja kurbuse. Aitab Lahti saada üksilduse ja pimeduse hirmust.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiilias ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud TurmaliiniTsoisiidi ja Rutiilidega. Sinise Kvartsi peamiseks märksõnaks on "rahu ja stabiilsus".


Sinine Kvarts on äärmiselt rahustava, tasakaalustava ja harmoniseeriva toimega kristall, mis aitab igaühte, kuna igas inimeses on midagi, mis vajab just neid kolme väga väärtuslikku energiat. Sinine Kvarts sobib perioodil, kus on palju ärevust, närvilisust, pinget, segadust, kurbust või stressi. Sinine Kvarts aitab emotsionaalselt rasketest perioodidest ja üleelamistest terveks saada. Samas aitab see ka ajal, mil lihtsalt hing soovib rohkem puhkust ja rahu leida. Sinine Kvarts on igaühele üks tõeliselt rahustav kaaslane.

Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama. 

Sinine Kvarts aitab hirmudest lahti saada ja seda saab kasutada pea enamus hirmude leevendamiseks, eriti üksilduse ning pimeduse hirmu eemaldamiseks.

Sellel kristallil on oskus keskendumist tugevdada, mis omakorda saab kasulik olla kõigile neile, kellel parasjagu on õpingud käsil, nii väikestel lastel kui ka täiskasvanutele. 

Sinine Kvarts on kristall, millega on väge hea mediteerida. Sellel on oskus sind mediteerivasse seisundisse kiirelt viia.

Sinine Kvarts on kristall, mis õpetab inimesele seda, kui oluline on enda kehvade, läbimõtlematute, kahjulike või solvavate tegude pärast teise inimese käest andeks paluda. Sinine Kvarts aitab sul tunda seda, et on vaja rahu teha inimesega, kellele sa oled kogemata või teadlikult haiget teinud. Sinine Kvarts on ka see kristall, mis aitab andestada ja selliste olukordadega rahu sõlmida sul iseenda sees. 

SINISE KVARTSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Sinine Kvarts mõjub ülimalt rahustavalt, aidates eemaldada ärevusetunde, suurendades oskust iseenda probleemidega toime tulla, aidates mõista neid faktoreid, mis närviliseks teevad, et neid saaks hakata lahendama. Sinine Kvarts töötab Aurakehaga väga ettevaatlikult ja seega sobib ükskõik kellele kandmiseks, kuna see ei vaja lisatuge rahustava energia andmiseks.

- Koos Hüpersteeniga kandes aitab Sinine Kvarts lahti saada pimeduse kartmisest.

- Koos Päikesekiviga kandes aitab Sinine Kvarts näha teiste vajadusi, näha seda, kuidas saab neid aidata ja julgustab abi andma. Nende kristallide kombinatsioon abistab hooldekogu töötajaid, lasteaiakasvatajaid ja samuti ka emasid, aidates neil märgata abivajaja või oma lapse tundeid ja soove.

- Kui elust on kadunud lootus, siis Sinine Kvarts aitab selle tagasi tuua. Eemaldab energia blokaadid, mis on seotud teistele inimestele enda avamisega. Sinine Kvarts soodustab suhtlemist, avatavust ja aitab usaldada.

- Koos Larimariga kandes aitab Sinine Kvarts meenutada oma unenägusid või neid ka esile kutsuda. Sobib neile, kes ei näe und, aga see on vajalik, kuna me saame sealt informatsiooni tuleviku, oleviku ja mineviku kohta. 

- Sinine Kvarts on kristall, mis julgustab sul iseenda probleeme lahti mõtestama ja peale nende lahti mõtestamist nendele probleemidele lahendusi leidma. Sinine Kvarts on enesetervendaja ja teraapiakristall, mis aitab sul vabaks lasta hirme, mis takistavad sul enda eluga edasi liikumast, samuti halbu emotsioone, mis hoiavad sind ühe koha peal kinni. 

- See on kristall, mis aitab sul end paremini mõista. Sinisel Kvartsil on olemas oskus avada sind enda peale mõtlema, aidates sul mõista, miks sa selline oled, miks sa mida tunned, miks sind valdavad teatud mõtted ja emotsioonid. Sinine Kvarts on kristall, mis aitab kõikidele "Miksidele" sinu sees vastuseid leida. Sina mõttes küsid ja Sinine Kvarts aitab sind viia selleni, et sa ise saaksid selle vastuse enda jaoks kätte. Sinine Kvarts on väga kasulik intuitsiooni edendav kristall. 

RAVITSEMINE

Sinist Kvartsi kasutatakse tervenduseesmärgil, kas siis vee-eliksiiri kristallina või kantakse sellest valmistatud ehteid.

- Sinine Kvarts on väga kasulik neile, kellel on ülemiste hingamisteede nõrkus või haigus esile tulnud. Sinine Kvarts aitab astmaatikuid, aidates nende terviseprobleemi spirituaalsel tasandil tervendada ja tervenemisprotsessi kiirendada. Lisaks sellele on kasulik Sinist Kvartsi kanda alati perioodil, mil põed kurguhaigusi.

- Sinine Kvarts kiirendab kõikide erinevate B-grupi vitamiinide omastamist. Kanna või valmista Sinisest Kvartsist vee-eliksiiri ajal, mil soovid enda vitamiinivarusid suurendada.

- Kristall, mis aitab ebameeldivuse tunnet ära hoida, mis tekib paanikahoo tulemusena või stressihoo korral kurgus. Näiteks, kui hing hakkab kinni jääma ehk tekib õhupuudus või on ebamugav hingata.

- Sinine Kvarts on suurepärane stressikristall, mis aitab väga suure stressi ja pinge käes vaevlevat inimest aidata. Kui sa tunned, et sa ei suuda enda stressiga enam toime tulla, siis lase Sinisel Kvartsil end tervendada.

- See kristall sobib väga hästi neile, kellel on depressioon või mõni teine vaimne haigus, mis on stressi ja ülekoormusest tingitud. Sinine Kvarts aitab tasakaalustada hinge ja rahu tuua inimese ellu. Sinine Kvarts aitab elu ka rahulikumalt võtta.

KURGUTŠAKRA

Sinine Kvarts on väga oluline kristall Kurgutšakra tervenemise juures, kuna ta aitab eemaldada Kurgutšakralt stressi ja negatiivset energiat, aidates vabaks lasta blokaade, mis selles Tšakras eksisteerivad. Kui Kurgutšakra korralikult ei tööta, siis see mõjutab kogu Tšakrasüsteemi. Kurgutšakra on keha ja hinge vabastuskanal, kui see ei ole terve, ei saa ka teistes Tšakrates eksisteeriv negatiivne energia Auraväljast välja pääseda.

KOLMAS SILM 

Lisaks Kurgutšakrale aitab Sinine Kvarts ka Kolmandalt Silmalt stressi ja negatiivset energiat eemaldada, mis takistab sellel Tšakral täisväärtuslikult tööd tegemast. Sinine Kvarts aitab taastada usaldust inimeste suhtes, nii lähedaste kui ka võõraste suhtes.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub Sinine Kvarts kõige enam stressi leevendavalt KAKSIKUTELE. Sobib sellisel perioodil, kus on õhus väga suured pinged. Lisaks aitab see kristall Kaksikutel edukalt enda intuitsiooni arendada, seda tugevamaks, selgemaks ja usaldusväärsemaks muuta. Sinine Kvarts aitab Kaksikutel mõista, mida ta tunneb, miks ta seda tunneb ja kas ta sisetunne on usaldusväärne või mitte.

Sinine Kvarts on üks peamisi kristalle, mis tõstab Kaksikute intuitiivset energiat, aidates tal vaimselt ja spirituaalselt areneda. Sinine Kvarts aitab tal jõuda õigete vastusteni ja vähendada enda sees olevat segadustunnet. Sinine Kvarts muudab iga Kaksiku intuitsiooni teravamaks ning võiks kindlasti alati olla tema elus esindatud - see juhatab ta õigele teele ja nende tegevusteni, mis talle kasu toovad. 

Neile AMBURITELE, kes on sündinud 28. - 30. november, on Sinine Kvarts unehäirete leevendaja.

ASTROLOOGIA

Sinine Kvarts on Maasea aasta õnnekristall. Sinine Kvarts toob sellesse aastasse rahu, tasakaalu, harmooniat, puhkust ja head õnne. Sinine Kvarts aitab sellel astroloogilisel aastal sul maksimumi võtta sellest, mis Maasiga andma on tulnud. Sinine Kvarts parandab sellel aastal intuitsiooni ja aitab sul õige ning edutoova vooluga kaasa liikuda. Väga kasulik on just Maasea aastal Sinist Kvartsi enda elus hoida. Kanna seda ehtena või hoia seda kristalli enda kodus nähtaval kohal. Sinine Kvarts, mille oled aga Maasea aastal koju toonud, see tuleb viimasel Maasea aastal tänutundega kodust välja loodusesse viia ja see sinna jätta. 

Need, kes on sündinud Maasea aastal, nende õnnekristalliks on terve elu Sinine Kvarts. Sinine Kvarts võiks kindlasti esindatud olla selle inimese sünnikristallide laekas.

Sinist Kvartsist ehteid soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada Lavendliviirukiga/õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 0,6 mm.
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "PUNANE JASPIS KILPKONN" on kokku pandud Pun..
16.60€
Maksudeta:13.61€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "JULGUS ja ENESEKINDLUS" on väeehe, mis suurendab isiklikku jõudu ja enesekindlust ning annab..
34.40€
Maksudeta:28.19€
LA TENE erikollektsiooni käekett poistele "HEMATIIT" on väeehe, mis loob Sinu ümber tugeva kaitsekilbi ja hoiab Sinu iseloomu tugevana...
15.50€
Maksudeta:12.70€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtl..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni käekett tüdrukutele "KAITSEV VÄEESE" on väeehe, mis suurendab enesekindlust ja aita..
28.80€
Maksudeta:23.60€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "RAHUSÄILITAJA" koosneb naturaalsetest poolvääri..
21.60€
Maksudeta:17.70€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kris..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
28.20€
Maksudeta:23.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.