Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele AMBUR "OTSUSED ja ÕNN"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele AMBUR "OTSUSED ja ÕNN" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett meestele AMBUR "OTSUSED ja ÕNN"
29.60€
Maksudeta: 24.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele AMBUR "OTSUSED ja ÕNN"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon käekett meestele AMBUR "OTSUSED ja ÕNN" on väeehe, mis aitab Sul langetada otsuseid, kuulates enda sisetunnet. Hoiab Sinu elus õnne ja annab jõudu soovide täitumiseks. Muudab armastusele vastuvõtlikumaks.

Käekett koosneb Türkiisi, Hematiidi ja Laava kristallidest, mis on kaunistatud metalliga.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

TÜRKIIS on rahu ja armastuse kristall. Kodus hoides hoiab eemal halba õnne ja asendab selle küllusega.

Türkiis on üks vanimatest kristallidest, mida on inimkond kasutanud kaitsvaks, õnnetoovaks ja tervist hoidvaks talismaniks. Türkiisil on äärmiselt pikk ja huvitav ajalugu nii sõdalaste ja nõidade seas kuni kuningliku ajalooni välja. Türkiisist on leitud ajaloolisi jälgi rohkem kui 5000 aastat eKr. vanadest templitest. Türkiisi kristall oma kõige kaunimas toonis on erksinine, aga Türkiisi leidub ka rohekas-pruunikas toonis. Türkiisile on iseloomulikuks pruunikad sooned, mis läbivad sinakat tekstuuri. Tiibeti Türkiis on äärmiselt ergu sinaka-roheka tooniga, Aafrika Türkiis on rohekas-pruuni tooniga, Türkiisi kaevandatakse veel Iraanis, Afganistaanis, Egiptuses jne.

TÜRKIISI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Türkiis on alati olnud hea positsiooni hoidmise kristall, mida kandes aitab see hoida nii mainet, kui ka samal ajal muuta inimest võimekamaks ja tugevamaks.

- Kui sõidetakse reisile ja sul on Türkiisi ehe olemas, siis soovitan see kindlasti kaasa võtta ja seda ka kanda. Seda kõike selleks, et Türkiis aitaks kaitsta varguste, röövide, agressioonide ja õnnetustesse sattumise eest.

- Türkiis kaitseb "The Evil Eye" ehk Kurja Silma eest ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks Türkiis on läbi pika ajaloo inimeste seas hinnatud olnud. See on üks suurimaid Türkiisi eesmärkidest - luua kaitse. Türkiis pimestab oma kristallienergiaga kurjuse ja näitab sellele teist suunda. Kuna Kurjal Silmal on vaja nii-öelda ohvrit, siis see, kes kannab Türkiisi, suunab selle kandja juurest edasi.

- Türkiisi kandmine on nii naistele kui ka meestele heaks talismaniks. Türkiisi ajalugu arvestades on enamustes kuninglikes perekondades, kus Türkiis on au sees olnud, kandnud seda kristalli mehed, et hoida oma oma positsiooni ja jõukust. Seega on Türkiis jõukuse-kristall meestele, aga naistele pigem kaitse ja tervise talisman.

- Ärilises mõttes aitab Türkiis ära hoida ebavajalikke investeeringuid, kahjulikke ettevõtmisi või halbu ärilisi samme.

- Türkiis muudab selle kandja targemaks, aitab suurendada faktipõhist mälu ja oskust oma teadmisi õigesti ära kasutada.

- Türkiis on üks väheseid intuitsiooni arendavaid kristalle, mis ei kaota ära sinu tasakaalu. Kui sa arendad enda intuitsiooni kristallidega, siis need avavad liialt sinu energiaid ja sul on lisaks nendele vaja kasutada ka kaitsekristalle. Türkiis on sellise toimega, mis ei vaja lisakaitset ehk seda saab üksinda kanda enda spirituaalse arengu jaoks. Türkiis avab sinu meeled, kuid ei kaota ära pinda jalge alt. 

- Kombineerides Türkiisi Lasuriidiga aitavad need kristallid ühendatud väega sinus esile tuua iidseid teadmisi, mis oled endasse eelmistes eludes salvestanud. Sa oled siin maailmas ka varem elanud, kas teise inimesena, loomana või mõnel teistsugusel tasandil elus ja nendest eludest oled sa palju ära õppinud. Türkiis koos Lasuriidiga aitab neid teadmisi sinus esile tuua, aidates neid mäletada ja suunates sind selles elus kasulikke oskusi ära rakendama.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kanna Türkiisi, kui tunned end pidevalt väsinuna, kurnatuna ja kui sa ei suuda end kuidagi välja puhata. Türkiis tervendab ajuga seotud probleeme, silmahaigusi, närvihaigusi ja seda kantakse kõrvapõletiku ajal. Kanna Türkiisi, kui sul on astma või mõni teine kopsudega seotud haigus. Türkiis aitab paremini hingata ja pideva hingeldamise ära võtta.  

- Türkiis leevendab mao liigset happelisust ja seda on soovitatav kanda neil, kellel on maoga probleeme või on olnud probleeme, et see probleem tagasi ei tuleks.

KURGUTŠAKRA

Türkiis on üks tugevamatoimelisemaid Kurgutšakra kristalle, mis on abiks ka kõige problemaatilisema viienda Tšakra tervendamisel. Türkiis vabastab Kurgutšakras olevat stressienergiat. Peale pikaajalist Türkiisi kandmist võid märgata, kuidas julged rohkem end väljendada, selgitada ja enda tunnetest rääkida. Võid tunda, kuidas mineviku valusad mälestused enam sinu silmade ette elava pildina ei ilmu. See on viis, kuidas Türkiis tervendab sinu Kurgutšakrat.

Peale Kurgutšakra tervenemist avaneb sinu intuitiivne pool, sa suudad paremini end mõista, tunnetada ja selgemalt mõelda. Türkiis parandab ka intuitiivset häält, aidates sel selgem ja täpsem olla. Väga kasulik on Türkiis neile, kes ei suuda iseenda sisetunnet usaldada ega ka kuulda võtta.

SODIAAK 

Türkiis mõjutab kõige enam AMBURIT ja SÕNNI.

Amburite jaoks on Türkiis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Amburi Auras väga kiirelt toimima. Türkiis suurendab kirge ja paneb Amburi seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Amburi ja seetõttu muudab suhte tervemaks või vallalise Amburi armastusele vastuvõtlikumaks. Türkiis aktiveerib Amburis energiad, mis suurendavad tema üldist armastuseõnne. Türkiis on ka Amburi kõige tähtsam õnnekristall, mis aitab tal langetada otsuseid oma südant kuulates, hoiab elus õnne ja annab jõudu soovunelmate täitumisele nii maistes asjades kui ka armastuses. Aitab tal kuulata oma südamehäält ja sellest ka lähtuda.

Türkiisist ehteid soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada Mürriivirukiga või Sidruni eetreliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Türkiisi pärl ca 10x7x5 mm. Hematiit ca 8 mm. Laava ca 7x5 mm.
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
6.90€
Maksudeta:5.75€
La Tene kristallikomplekt AMBUR "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Amburi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib..
13.50€
Maksudeta:11.25€
Käekett on müügil ainult e-poes.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "JÕUD" koosneb Tiigrisilmast, Laavast, Ahhaadist, Mustas..
29.50€
Maksudeta:24.58€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt AMBUR "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Amburi tähtkujus sündinutele, et tuua neile&nb..
13.70€
Maksudeta:11.42€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsioon kaelaehe "HEMATIIT" on väeehe, mis kannab endas tasakaalu, elujõudu ja head õnne. Blokeerib e..
12.20€
Maksudeta:10.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.