Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele KAKSIKUD "ARMASTUSEÕNN"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele KAKSIKUD "ARMASTUSEÕNN" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett meestele KAKSIKUD "ARMASTUSEÕNN"
39.90€
Maksudeta: 32.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele KAKSIKUD "ARMASTUSEÕNN"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses ehetega.

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele KAKSIKUD "ARMASTUSEÕNN" on väeehe, mis toob armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma olemasoleva kaaslase suhtes tundeid veelgi tugevamaks muuta.

Käekett on kokku pandud Akvamariini, Dumortjeriidi ja Laava kristallidest, mida kaunistab makramee. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.

Akvamariin on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.

Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda kanda, aitab see avada Südametšakra, seda puhastada ning suurendada armastusetunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitsetalismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige halva eest, mida vesi võib meile teha. 

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.

AKVAMARIINI käe peal kandmine (võib kanda mõlemal käel):

- Akvamariin on suhtlemisekristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste umbusaldamisega ja tervendab suhtlemisega seotud komplekse. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamisest ja sõnade kinni jäämisest.

- Sobib neile, kes on iseloomult impulsiivsed, äkilised ja kes ei suuda enda närvilisust ise tagasi hoida. Akvamariin aitab neil inimestel teistega paremini läbi saada ja ennast paremini väljendada.

- Kristall, mis aitab vanadest emotsioonidest vabaks lasta ja vanadel teemadel minna lasta. Akvamariin aitab hingest välja juhtida kõik selle, millest sa ei suuda loobuda, aga millest sa peaksid loobuma. Akvamariin on kasulik neile, kes ei suuda reetmise või valu pärast enda eluga edasi minna. 

- See on kristall, mis aitab sul loogiliselt mõelda ja asju analüüsida. Akvamariin aitab sul erinevaid teemasid mitme külje pealt vaadata, aidates sul olla tolerantsem.

- Akvamariin aitab omandada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste saamiseks. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 

- Akvamariin on Inglite kristall, sellel kristallil on oskus sinu meeli Inglitega kontakteerumiseks avada, samuti ka iseenda hinge mõistmiseks. See on kristall, mis avab sind sõnumitele, mida Inglid soovivad sulle saata ja see õpetab sind Inglitega suhtlema. See aitab sul enda mõtteid neile saata, ja kui me õpime nendega rääkima, siis on meil palju suurem võimalus erinevaid vastuseid enda kohta teada saada.

- Kristall, mis aitab elumuudatustega toime tulla, aidates sul alati eluvooluga kaasa minna. Akvamariin õpetab elus pidevalt edasi liikuma ja lõpetab sinu enda kinnisideed, mis sulle halba toovad või sind sinu arengut takistavad.

- Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone, anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa me ellu tulla. 

- See on uue armastuse leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi seisma jäänud, siis Akvamariin aitab teie tundeid värskendada.

- Akvamariin on kristall, mis aitab leida ühenduse Sinu Peegeldajahingega. Eriti siis, kui tunned, et seisad enda elus paigal ja soovid eluga edasi liikuda parema tuleviku poole. Akvamariin ühendab Peegeldajahingesid, viies teid kokku selleks, et mõlemad osapooled saaksid suurema spirituaalse tõuke hingeliseks kasvamiseks. Kui mõlemal osapoolel on ettemääratud Kaksikleegi side, siis Akvamariin on parim kristall kandmiseks, kuna Akvamariin sümboliseerib tingimusteta armastust ning annab ka võimaluse kokku saada Kaksikleegiga peale Peegeldajahingega koostöö ära tegemist.

- Kanna Akvamariini kristalli koos Larimariga, kui sa soovid enda ellu uut armastust leida. Kui sa oled keskealine, siis Akvamariini kantakse koos Smaragdiga.

- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka sinu seest välja tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 

- Akvamariin on abieluõnne üks peamistest kristallidest. Seda kantakse selleks, et suhet sinu ja kaaslase vahel muuta sügavamõttelisemaks. Akvamariin toob abiellunutele energeetiliselt õnne, hoides kahte hinge tugeva liiduna koos. Akvamariini kingitakse ka pulmade puhul! Nii Akvamariin kui ka Larimar on kristallid, mis aitavad armastust tugevdada, suhet koos hoida ja järgmistesse eludesse seda sidet kaasa viia.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.

- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.

- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.

- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.

KURGUTŠAKRA

Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.

Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.

Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.

Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.

SODIAAK

KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 

VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.

SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.

KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall - see on üks Kaksikute armastusekristallidest. Akvamariin ennekõike suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma kolemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT

ASTROLOOGIA

Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.

Akvamariinist ehteid lae Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Akvamariini pärl ca 7x7 mm, Dumortjeriidi pärl ca 8,6 mm ja Laava pärl ca 3x7 mm.
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SALVEI JA KANEELI rituaalitõrvikus on mõlemad tugevad kodu- ja energiatervendajad. Selle rituaalitõrvikuga avaneb sul võimalus mõlema ta..
24.40€
Maksudeta:20.00€
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemä..
10.00€
Maksudeta:8.20€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele KAKSIKUD "TASAKAAL ja KAITSE" koosneb Valgest Hauliidist, Laa..
34.40€
Maksudeta:28.19€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Uus -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.