Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele "LOTOÕNN"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele "LOTOÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett meestele "LOTOÕNN"
44.40€
Maksudeta: 36.39€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: meestele "LOTOÕNN"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett meestele "LOTOÕNN" koosneb Krüsopraasi, Tiigrisilma ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad Hemetiidi pärlid. Väeese, mis paneb külluseenergiad liikuma ja tõmbab ligi rikkust, edu, jõukust ja materiaalseid võimalusi.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.

Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt ja Brasiiliast. Lisaks nendele riikidele leidub Krüsopraasi maapõues ka USA-s, Poolas ja Austraalias.

Krüsopraas on mineraal, mis koosneb peamiselt silikoondioksiidist. Krüsopraas kuulub Kaltsedonide mineraalide gruppi, mis on omakorda Kvartsiliste grupi üks alamliike. Krüsopraasile on omane pruunikas-rohekas toon. Pruun värv sümboliseerib Krüsopraasis maalähedust, maisust, tasakaalu ja harmooniat. Rohekas värvus sümboliseerib Krüsopraasis õnne, küllust ja armastust. Rohekas värvus tekib selle kristalli sisse Kvartsi ja nikli ühinemisel. Väga kaunis on Krüsopraas siis, kui selles on esindatud ilus tumepruun ja õunaroheline toon. Kuigi Krüsopraas, olgu see üleni roheline või enamjaolt pruun, teeb see oma energiatöö siiski ilma igasuguse probleemita ära. Krüsopraas on suurepärane rikkuse- ja rahaõnne kristall.

Krüsopraas on suurepärane kristallivalik, kui sa otsid kristalli, mis tooks sinu ellu õnne. Krüsopraas on ideaalne majandusliku edu, selle kasvu ja parandamise kristall. Lisaks sellele ka väga kasulik inimesele, kes otsib enda ellu armastust või õnnetunnet. Kui Krüsopraas lummab sind, siis on see märk sellest, et sul on vaja seda kristalli. Kui kristall kutsub sind enda poole, siis anna talle võimalus end tervendada.

Seda kristalli peetakse jumalanna Veenuse kristalliks, kuna lisaks külluslikele, materiaalsetele ja õnnetoovatele omadustele sümboliseerib krüsopraas ka armastuseenergiat. Krüsopraas suudab sinu ellu ligi kutsuda rikkust kui ka armastust. See kristall on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast "kuldne" selle õnnetoova energia tõttu ja sõnast "porru" selle ilusa roheka värvuse tõttu.

Krüsopraas edendab positiivset ellusuhtumist ja optimistlikku mõtlemist. See, kes kasutab, kannab või hoiab seda kristalli enda kodus, sellele Krüsopraas rõõmu pakub. Krüsopraas aitab mõista, et kõike on võimalik saavutada, kui sul on hea ja optimistlik suhtumine.


Krüsopraas aitab seltskonda head atmosfääri luua, aidates erinevatel inimestel kiiremini sõbruneda ning seega sobib ideaalselt peolauale, terrassile või lõõgastumiseks mõeldud tuppa. Krüsopraas toob huumorimeelt ja sobib eriti nende koju, kes ei suuda mõista teiste naljana mõeldud ütlusi, vaid pigem tunnevad, et nad kritiseerivad või kiusavad oma sõnadega. Krüsopraas aitab elus kõike lihtsamini võtta, õpetades nägema silmaklappideta ja endale seatud piirideta.

See, kuidas Krüsopraasi paigutada, annab teile tema poolt erinevad omadused. Kui viia Krüsopraas magamistuppa ja seal on veel mõned armastusekristallid, siis see aitab suhetest tingitud probleeme lahendada, ja kui see aspekt on täidetud, siis hakkab Krüsopraas head armastust ligi tõmbama. Selle kristalli elutuppa viimine loob head meeleolu ning tekitab huumorit. Asetades Krüsopraasi kodu Ida- või Kagu-piirkonda, aitab see ligi meelitada materiaalset küllust. 

KRÜSOPRAASI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Krüsopraas on nr 1 LOTOÕNNE, rahaõnne, küllusliku energiat ligi tõmbava ja head õnne aktiveeriv kristall. Seda kandes, eriti kõrvas, suudad sa ära tabada, kuhu enda raha investeerida, kuhu mitte. Mis on hea "diil" sinu jaoks, milline mitte. Mis töökoht sulle sobiks, milline mitte. Mida enda ettevõttes teha ja mida mitte. Ehk see loob ekstra kõrge selgustasandi, kuidas rahaenergiat liikuma panna ja millistel viisidel.

- Krüsopraas on materiaalse edu ja õnne kristall, seda on kasulik mõne tööedukristalliga koos kanda. Kanna Ametriini koos Krüsopraasi kristalliga, et suurendada enda materiaalset sissetulekut. Kanna neid kahte kristalli koos töötegemise ajal. Ametriini saab kanda selleks, et end tööle motiveerida ning endale tööalast inspiratsiooni tuua. 

- Krüsopraasi kandmine käeketina toob häid materiaalseid võimalusi ligi, tööalaseid kordaminekuid, tööpakkumisi, edutamist, rahaõnne, küllust ja aitab selle kandjal endale südamelähedast eriala leida. Krüsopraas on üks universaalsemaid õnnekristalle, mida saab enda õnne suurendamiseks kasutada.

Krüsopraasi võib koos kanda teiste küllusekristallidega, et veelgi tugevamat kristallijõudu enda Aurasse anda. Krüsopraasiga sobib kokku Sammalahhaat, Roheline Aventuriin, Tsitriin, Püriit, KalkopüriitTiigrisilm ja ka Malahhiit.

- Peale Krüsopraasi külluslike võimete toob see ka armastuseõnne. Selleks, et Krüsopraas armastust ligi tooks või aitaks parandada olemasolevat suhet, siis kandke Krüsopraasi mõne armastusekristalliga ühel ja samal ajal. Krüsopraas aitab igal tasandil armastust sinu ellu tuua, aidates sul suhteid teiste inimestega paremaks muuta.

- Soovitan Krüsopraasi kanda samal ajal mõne armastusekristalliga, kui sa soovid enda ellu armastust kutsuda. Kanna seda näiteks Granaadiga, mis aitab koos Krüsopraasiga sinu ellu uut inimest tuua. Granaat ja Krüsopraas koos suudavad avada sinu armastuseõnne kanali.

- Krüsopraasi kandmine käe peal aitab lahti saada stressist, liigmuretsemisest, närvilisusest, ärevustundest, negatiivsusest ja melanhooliast. See on emotsionaalne tervendaja, mis aitab sind positiivsemaks, elurõõmsamaks ja optimistlikumaks muuta.

- Kristall, mis vabastab negatiivse mõttemaailma ja suhtumise. Krüsopraasil on oskus sind muuta rahulikumaks, aidates sul negatiivseid olukordi kergemini vabaks laskma ning õpetab sind tagasilöökidele mitte alla andma.

- Tugevdab soovmõtlemist, aitab leida elule eesmärgi ja tuua sind ka kõige tumedamast eluperioodist välja. Kui sa Krüsopraasi kannad endaga kaasas, siis hoia seda korra käes ja soovi mõni materiaalne või armastav soov selle kristalli sisse. Seda selleks, et kristall saaks aru, millisel eesmärgil peaks see sinuga tööd tegema.

- Suurendab õnnetunnet, positiivset suhtumist, optimistlikku meelt ja annab igale hetkele sinu elus suurema tähenduse, mille üle tänulik olla. Krüsopraas suurendab huumorimeelt, aidates sul nalja teha ja nalja mõista.

- Kandke Krüsopraasi, kui teil on erilist õnne vaja just sellel momendil ja kindlasti lotopileteid ostes. Krüsopraas toob head loto õnne!

- Krüsopraas avab sinu optimistliku meele, aidates hoolimata olukorrast olla sul alati rõõmsameelne. See on kristall, mis õpetab sul igas katsumuses head näha, aidates sul kiiremini selgeks õppida katsumuse eesmärki ehk õppetundi ning mitte kinni jääda, vaid alati enda elus edasi liikuda. 

- Krüsopraas kustutab maise ebaõnne, see on tugev rahaenergia ja õnne aktiveerija.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Krüsopraas on ravitsemise eesmärgil väga kasulik sulle, kui sul on probleeme lapseootele jäämisega või kui sa oled mees ja sul on probleeme viljakusega. Krüsopraas aitab Auraväljas viljakuseenergial tekkida ja kui see energia eksisteerib Auraväljas, siis inimese enda hing on suuteline lapsevanemaks saada. Kindlasti tasub seda kristalli kanda senikaua, kuni probleem on ära kadunud.

- Emotsionaalsel tasandil aitab Krüsopraas tervendada seksuaalseid probleeme nagu näiteks probleeme füüsilise lähedusega. Krüsopraas aitab tervendada alateadvust ja sealt juhtida välja emotsioone, mis ei lase sul seksuaalne olla.

- Krüsopraasi on ravitsemise eesmärgil väga kasulik kasutada ja kanda siis, kui on probleeme kopsudega. Krüsopraas aitab tervendada kopsuhaiguseid ja kaitsta kopsuvähi tekke eest. Väga kasulik on Krüsopraasi kanda kopsuvähki põdeval inimesel, et Krüsopraas saaks toetada selle haiguse tervenemisprotsessi.

- See on kristall, mida kandes see aitab kehal paremini C-vitamiini omastada. 

SÜDAMETŠAKRA

Krüsopraas on ideaalne Südametšakra tervendaja, kui seda kanda otse südame kohal talismanina või sellest valmistada vee-eliksiiri, et kristallienergia saaks Südametšakrasse jõuda. Krüsopraas aitab avada südame armastusele. See aitab sind ette valmistada tulevase armastuse jaoks ja seega on seda kasulik kanda südame kohal ajal, mil ootad, et sinu ellu saabuks keegi, keda sina suudad armastada ja kes ka sind vastu suudab armastada. Krüsopraas avab Südametšakras oleva armastuseõnne energia, aidates ligi kutsuda armastust sellisel tasandil, millisel tasandil sa seda unistad.

PÄIKESEPÕIMIK

Krüsopraas töötab Päikesepõimikuga ehk sinu kolmanda Tšakraga väga edukalt sõna otseses mõttes. Krüsopraas avab Päikesepõimikus küllusekanali. See kanal asub selles Tšakras. Selleks, et Krüsopraas saaks küllusekanali avada ja selle kaudu sinu ellu rahalist õnne ja edu tuua, selleks kanna seda pikema paela või keti otsas, mis ulatuks Päikesepõimikuni. Päikesepõimik asub täpselt sinu naba kohal. Kui sa soovid selle täpset asukohta välja selgitada, siis pane oma peopesa naba kohale ja kogu see ala, mis jääb sinu käe alla, see ongi sinu Päikesepõimik.

SODIAAK

KAALUDE jaoks on Krüsopraas emotsionaalselt tasakaalustava toimega. Lisaks sellele on Krüsopraas üks peamisi kristalle, mis suurendab Kaalude õnnevõimalusi igas eluvaldkonnas, olgu selleks vedamini, õigel ajal õiges kohas olemine, töö, äriline edu. Kaalude peamise õnnekristallina suurendab Krüsopraas õnneenergiat, et selle tähtkuju esindajad saaksid eluga rahul olla. Krüsopraas on oma loomuselt ka armastusekristall ning seda suudab see kristall Kaalude ellu väga palju tuua. Krüsopraas toob õnne ja armastust ning aitab Kaalude eluolu parandada. Krüsopraas toob vallalisele Kaalule uut armastust ja suhtes olevale Kaalule armastuseõnne.

LÕVIDEL võimendab Krüsopraasist saadud energia oskuse raha teenida, aidates neil enda häid ideid õigesti rakendada, et need ka õitsema läheksid.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Krüsopraas õnnekristall neile, kes on sündinud eluteenumber 3 all. 

Kürsopraasist ehteid võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärli suurus ca 8 cm.
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall. Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaaniast, Madagaskarilt&n..
29.50€
Maksudeta:24.18€
LA TENE kristallikomplektist leiad kolm kristalli, mis toovad Sinu lotopiletile lisaõnne ja aktiveerivad rahavoolu liikumise Sinu elus.Krist..
14.40€
Maksudeta:11.80€
LA TENE erikollektsiooni käekett meestele KAALUD "TÖÖEDU ja KÜLLUS"on väeehe, mis suurendab õnneenergiaid, tuues Sinu ellu rahalis..
19.90€
Maksudeta:16.31€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele VÄHK "KAITSE JA KÜLLUS", koosneb Suitskvartsist, Ahhaadist ja Piltjaspise..
29.90€
Maksudeta:24.51€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
14.10€
Maksudeta:11.56€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
12.80€
Maksudeta:10.49€
La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loova..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.