Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett meestele SKORPION "JÕUD, ENERGIA ja KAITSE"

LA TENE erikollektsioon käekett meestele SKORPION "JÕUD, ENERGIA ja KAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett meestele SKORPION "JÕUD, ENERGIA ja KAITSE"
35.50€
Maksudeta: 29.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "JÕUD, ENERGIA ja KAITSE"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett meestele SKORPION "JÕUD, ENERGIA ja KAITSE" on väeehe, mis suurendab jõudu ja energiat ning kaitseb hädaohu ja ebaõnne eest. Aita halba oma teelt eemal hoida. 

Käekett on kokku pandud Šungiidi, Laava ja Hematiidi kristallidest, mis on kaunistatud metall detailidega. See käekett on valmistatud vaid naturaalsed poolvääriskividest, nii nagu kõikides LA TENE brändi eheted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt kui füüsiliselt. Hoiab elust eemal ebaõnne, kaitseb teiste pahatahtlikkuse ja mõjutuste eest. Šungiit kaitseb kiirguse eest, eriti hästi elektroonikast tuleva halva energia eest. 

Šungiit tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Seda kasutatakse peamiselt kaitsmiseks vähkhaiguse tekkimise eest ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetuseks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.

Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada-tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides näiteks Šungiidi püramiidi vee sees, et eemaldada veest mürkaineid. Šungiit on siiamaani üks huviäratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

ŠUNGIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

-  Šungiit kaitseb elektromagnetkiirguse eest. Elektromagnetkiirgus põhjustab stressi, ärevust, energiapuudust, laiskust, väsimust, unetust, närvilisust, ärevushäireid, lastel üliaktiivsust ja vaimseid probleeme. Šungiiti on soovitatav kanda, kui teete tööd arvutiga või mõne teise elektroonilise seadmega. Samuti soovitan ma kanda Šungiiti töö juures, mille ruumid on elektrit täis ja kus on pidevalt töös erinevad seadmed.

- Šungiit õpetab inimesele seda, et kõikides negatiivsetes ja keerulistes olukordades on midagi head. Šungiit aitab märgata seda head seal halva sees ehk õpetab inimest õppetunde välja lugema olukordadest, mis tunduvad ülekohtused ja koormavad. Sellesama omaduse tõttu on Šungiit hea kristall, mis aitab spirituaalselt kasvada ja edasi areneda. 

- Šungiit kaitseb kurja ja negatiivse eest, mis tähendab seda, et sellega on võimalik võimsat energiakaitsekilpi enda ümber moodustada. Šungiidiga mediteerimine või sellest ehte kandmine aitab Auravälja tugevana ja vastupidavana hoida. Kui sa tunned, et maailm on kuidagi sinu vastu, sinu ümber on liiga palju negatiivseid ja halbu inimesi, siis kindlasti hoia Šungiiti enda elus ühel või teisel kujul. Šungiit aitab sul tugevaks muutuda ja see blokeerib ära seda ebaõnne, mis ei suuda sind kuidagi õpetada ja mida sa ei ole ka karmaatiliselt välja teeninud. 

- Šungiit aitab inimese hinges olevate sisemiste deemonitega võidelda. See aitab nendest probleemidest üle saada, mis tulevad meeltesse kummitama ja tuju rikkuma, aidates halbadest mälestustest vabaks saada, et need ei käiks kummitamas, need ongi inimese sisemised deemonid. Šungiiti on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks niiviisi sind tervendada. 

- Šungiit aitab keskenduda ja eriti kasulik on see "iseenesele keskendumisel". Šungiit aitab märgata kahjulikke tegureid, mis meie ümber eksisteerivad, aidates tervislikumalt elada ja tervislikumat keskkonda enda ümber luua.

- Šungiit aitab mõista seda, mis sinus endas valesti on. See on kristall, mis aitab sul iseennast muuta paremaks inimeseks. Šungiit avab silmad sul iseenda suhtes, aidates märgata sinu negatiivseid, halbu, nõrku ja problemaatilisi külgi. Šungiit aitab muutuda ja neil ebatervetel külgedel, mis sinu sees eksisteerivad, terveneda. Šungiit aitab olla parem inimene sul iseenda päras ja ka teiste jaoks. Kristall, mis aitab ületada ka kõige negatiivsemad iseloomujooned, mis sulle ebaõnne toovad  ja halba Karmat põhjustada võivad, millest sa ise teadlik ei pruugi ollagi. 

- Šungiit aitab eemaldada emotsioone ja mõtteid, mis keegi teine on sulle sisestanud ja mis sulle liiga teevad. Šungiit ei lase sul olla väliskeskkonnast ja ühiskonnast mõjutatav. Šungiit aitab sul ise otsustada seda, millesse sa usud, mis on sinu jaoks tähtis ja mis on sinu jaoks tõene. 

- Šungiit aitab vabaks lasta energiaid, mis on madalad ja mis tekitavad probleeme. Madalad energiad on näiteks viha, kurbus, depressiivsus, melanhoolia, kadedus, ahnus, klatšijutu vajadus, vajadus olla teistest inimestest parem ja paljud teised iseloomuomadused, mis ei lase sul vaimselt tugevad olla. 

- Väga tundlikel inimestel soovitan ma kindlasti tuua Šungiiti enda ellu ühel või teisel viisil. Šungiit aitab tundlikel inimestel negatiivseid energiaid paremini taluda, et negatiivsus ei saaks hingele haiget teha. Šungiit aitab arendada spirituaalseid võimeid nii, et inimene selle arengu käigus nõrgaks ei muutuks. 

- Kristall, millel on oskus hinge avada spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste omastamisel, telepaatiliste oskuste väljaarendamisel ja intuitiivsemaks muutumiseks. Šungiit õpetab seda, mis on energiad, kuidas neid tunnetada ja selliseid teadmisi energiate kohta enda kasuks ära rakendada. 

- Šungiiti on hea kanda ka sellepärast, et kaitsta enda energiat energia-vampiirluse eest. Šungiit aitab olla alati energiline, elujõuline ja see takistab uimasust ning meeleolukõikumisi.

- Aitab eemale hoida halba õnne, kurje inimesi, füüsilisi kahjustusi, õnnetusi ja kõike muud halba. Šungiiti kantakse, et enda seest "deemoneid" vabastada. Mina nimetan deemoniteks sõltuvushaiguseid, depressiooni ja luupainajaid.

- Šungiit on kristall, mis aitab tuua sinuni teadmisi selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja häid mõtteid, kuidas selle nimel tegutseda. Šungiit on kristall, mis annab jõudu edasiliikumiseks ja parandamiseks, olgu siis teemaks ükskõik, mis vajab parandamist. 

- Kaitseb UV-kiirguse eest, aidates ära hoida sellest tekkivaid tervisekahjustusi.

- Minule isiklikult meeldib see Šungiidi omadus kõige rohkem, kus Šungiit aitab hingel mõista seda, et igas negatiivses kogemuses on peidus positiivne õpetus või tulemus. Kõik halb või katsumus, mis inimese eluteele saadetakse, see saadetakse põhjusega. Selle ära lahendamisel või sellest üle saamisel avab see ukse parema tuleviku  poole. Šungiit aitab mõista negatiivse situatsiooni tagamaad ehk õpetab positiivselt vaatama igat halba ja rasket olukorda. 

- Kanna Šungiiti kombineeritult Jaadiga, et takistada halbade inimeste ärasõnumise jõudu. Nende kahe kristalli ühendatud vägi pidurdab negatiivse energia sattumist sinu Auravälja. Kui neid kristalle kannad ja keegi samal ajal sõnub sind või soovib sulle needust peale seade, siis seda ei ole võimalik teha.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

Vähk, kasvajad, vereloomehaigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kasutatakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua, kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kasutada ka seljavalude, peavalude, liigesevalude ja ka emakavalude korral.

- Šungiit aitab hinge päästa, kui depressioon või raske eluperiood muudab hinge suitsiidseks või surma ootavaks. Šungiit aitab taastada ja tuua seda valgust inimese hinge, mis hoiab inimese elus. Šungiit ei luba enneaegselt surma poole jalutada, kui saatus ja kaitseingel ei ole selleks ühelt elult teisele minekule veel luba andnud. 

- Šungiiti soovitan ma kasutada ning sellest kristallist tehtud vee-eliksiiri juua neil, kellel on diabeet. Šungiit aitab diabeeti kontrolli all hoida, selle edasist arengut pidurdada, seda tervendada, ja kui diabeeti ei ole, siis selle eest kaitsta.  

JUURTŠAKRA

Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega. Kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda. 

SODIAAK

Šungiit toimib kõige kiiremini ja efektiivsemalt nendega, kes on sündinud SKORPIONI ♏ päikesemärgi all. Šungiit on Skorpionile igal võimalusel abiks, aidates tema tervist hoida, parandada ja tugevamaks muuta. Lisaks tervendavatele omadustele kaitseb Šungiit Skorpionit hädaohu ja ebaõnne eest. Kristall, mis on Skorpioni jaoks väga olulisel kohal, aidates halba tema teelt eemale hoida.       

Soovitame Šungiiti aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta selle energiataset. Šungiiti sobib kõige enam laadida Ahhaadist geoodi kõrval. Puhastada vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Šungiidi pärl ca 13x13 mm ja Laava pärl ca 12-8 mm.
La Tene erikollektsiooni käekett meestele SKORPION "KAITSE" koosneb Ahhaadi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, mis blok..
49.90€
Maksudeta:40.90€
SKORPION on kaheksas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Marsi ja Pluuto vägi. Skorpionile annab Marss tema aktiivsuse ja Pluuto tema ülitundlikk..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE käekett meestele SKORPION "ARMASTUSE VALIKUD 2024. AASTAKS" toob sinu ellu armastust 2024. aastal ja..
35.50€
Maksudeta:29.10€
LA TENE erikollektsiooni käekett meestele SKORPION "MATERIAALNE EDU" on väeehe, mis toob materiaalset edu, küllust, rahavoolu, tööedu j..
25.50€
Maksudeta:20.90€
LA TENE erikollektsiooni käekett meestele SKORPION "KAITSE" on väeehe, mis annab oskuse enda elust halba ära hoida. Vabastab stressienegia j..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.