Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett SKORPION "ARMASTUS ja KAITSE"

LA TENE erikollektsioon käekett SKORPION "ARMASTUS ja KAITSE"
LA TENE erikollektsioon käekett SKORPION "ARMASTUS ja KAITSE"
25.50€
Maksudeta: 20.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SKORPION "ARMASTUS ja KAITSE"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett SKORPION "ARMASTUS ja KAITSE"  on väeehe, mis toob armastuses head õnne ja kaitseb seda armastust, mis Sinus eksisteerib. Kaitseb pahatahtlikkuse eest.

Käekett koosneb Pärli, Rodoniidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda pärlid ja metall detailid. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob romantikat hinge, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. 

Pärlid on imeilusad ja neist on võimalik kauneid ehteid valmistada. Pärl küll ei ole otseselt poolvääriskivi, kuid sellel on palju energiaväärtusi, mis teeb selle heaks energiamuutjaks. Pärle on erinevat värvi, värvid varieeruvad valgest, roosakatest, lilladest, sinakatest kuni teiste värvideni välja.

Pärl sümboliseerib rahulolu, tasakaalu, närvide puhkamist, vaimse koormuse vähenemist, probleemide lahenemist ning pingete maandamist. Üleüldse on Pärl väga kasulik inimesele, kes soovib hingerahu ja tasakaalu leida.

Pärl on väga kauni väljanägemisega ja seetõttu lisatakse seda paljude kristallehete sisse. See aitab kaasa teiste kristallide energiate võimendamiseks ja sidumiseks. 

Kui sulle meeldib Pärl ja sul on tõmme selle poole, siis siinkohas on selles sõnum sees. Sul on vaja väljapoolt saada tuge, et raskete ning keeruliste energiatega hakkama saada. Teiseks sõnumiks on see, et sa elad perioodis, kus arened spirituaalselt ja sinu Südametšakra  on avanemas.

Pärl muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta.

SODIAAK

Pärl mõjub kõikidele tähtkujudele suurepäraselt, õpetades ja andes neile armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks. Kuid SKORPION ja VEEVALAJA suudavad kõige enam Pärli väge enda arengu ning elu jaoks ära kasutada. See muudab need kaks tähtkuju esindajat armastavamaks ning suurendab nende isiklikku armastuseõnne, aidates vallalistel leida endale kaaslast ning suhtes oleval Skorpionil ja Veevalajal tunda veelgi suuremat armastust enda kaaslase vastu.

RAVITSEMINE

- Pärl aktiveerib inimest ennast enda tervise eest rohkem hoolt kandma, aidates selle kandjal ise märgata, mida keha vajab ja millised harjumused on kahjulikud. See on enesetevenduskristall, mis õpetab iseennast armastama ja kõige paremal viisil kohtlema. 

Pärli soovitan laadida Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärli suurus ca 1,7x1,3x0,3 cm. Rodoniidi ja Oonüksi pärl ca 6 mm.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "PÄRL" on väeese, mis koosneb Pärlitest, mi..
49.00€
Maksudeta:40.16€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
122.20€
Maksudeta:100.16€
La Tene erikollektsiooni käekett SKORPION "ARMASTUSEÕNN" koosneb Malahhiidi, Pärlikarbi kristallidest ja hõbe 925 pärlitest. See on väe..
32.20€
Maksudeta:26.39€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kris..
39.90€
Maksudeta:32.70€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.