Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD"

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD"
10.00€
Maksudeta: 8.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD"

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaksikute päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid
Sinine Kvarts, Dalmaatsia Jaspis ja Serpentiin Jaad. Nende kolme kristalli ühine kooslus toob Kaksikute ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust.

Neid kristalle soovitan Kaksikutel hoida enda lähedal või sünnikristallide laekas. Kingi neid Kaksikutele, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Sinine Kvarts on Kaksikute jaoks intuitsiooni edendava toimega kristall. Aidates mõista rohkem iseennast, selgust saada, parandada keskendumisvõimet ja mõista, kuhu poole tuleb elus edasi liikuda. Sinine Kvarts parandab Kaksikute enesetunnet, leevendab stressi ja toob tema ellu palju harmooniat, eriti suhetesse ja läbisaamisesse teiste inimestega.

Dalmaatsia Jaspis kaitseb Kaksikute päikesemärgi esindajat kõige halva eest, mis võib tema ellu pääseda. See tugevdab Kaksikute Auravälja, enesekaitset ning julgustab rohkem elama. Dalmaatsia Jaspis edendab tervislikku elustiili, kaitseb tervist ja pakub tuge keerulistel aegadel. Ühendab Kaksikute esindajat enda kaaslase, sõprade ja perekonnaliikmetega.

Serpentiin Jaad on Kaksikute armastuseõnne kristall. Serpentiin Jaadis on olemas see vägi, mis suudab Kaksikute tundeelu korda seada. Serpentiin Jaad toob Kaksikutele selgust, tervendust, oskust endale õiget kaaslast valida, oskust armastada, seda väljendada ja seda veelgi tugevamalt tunda. Serpentiin Jaad on kasulik vallalistele ja juba enda kaaslase üles leidnud Kaksikutele.

Soovitan neid kristalle Kaksikutel ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Loe täispikka Kaksikute artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Kaksikute iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
La Tene kristallikomplekt KAKSIKUD "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Kaksikute tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, akti..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU" on kokku pandud Hematiidi ja Amasoniidi kristallidest, mida ..
14.64€ 24.40€
Maksudeta:12.00€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsioon käekett meestele KAKSIKUD "MATERIAALNE KINDLUSTUNNE" koosneb Dendriitahhaadi ..
26.64€ 44.40€
Maksudeta:21.83€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett meestele KAKSIKUD "RAHAÕNN ja KAITSE" koosneb Tiigrisilmas..
27.96€ 46.60€
Maksudeta:22.92€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele KAKSIKUD "TASAKAAL ja KAITSE" koosneb Valgest Hauliidist, Laa..
20.64€ 34.40€
Maksudeta:16.92€
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
13.93€ 19.90€
Maksudeta:11.42€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
12.00€
Maksudeta:9.84€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
17.00€
Maksudeta:13.93€
REIKIVIIRUK on valmistatud Sandlipuu põhjal, selles on Nag Champa lille õli ja taimepuru. Tegemist on käsitsi valmistatud viirukiga, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
La Tene kristallikomplekt KAKSIKUD "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Kaksikute tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, akti..
13.50€
Maksudeta:11.06€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.