Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"

LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"
7.70€
Maksudeta: 6.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"

La Tene kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU" on loodud Amasoniidi ja Preniidi kristallist, mis toovad NEITSI (23.08-22.09) ellu küllust ja harmooniat.

KOMPLEKTI KUULUVAD:

AMASONIIT on suurepärane harmoniseerija, millel on võime õpetada Neitsile olema kannatlik. Kui Neitsi tunneb, et ta on kärsitu, siis on see ilmselge märk sellest, et tal on Amasoniiti vaja. See kristall aitab Neitsil kannatlikkust õppida ning seda enda loomulikuks iseloomujooneks kujundada.

PRENIIT on ideaalne kristall Neitsile töövõimekuse parandamiseks ning töö kaudu külluse aktiveerimiseks. Preniit ühendab kosmilised energiad Neitsi enda Auraväljas, aidates luua töö osas distsiplineeritust ning sihikindlust. Preniit ja Neitsi päikesemärk loovad suurepärase koostöö planeetidega, et saavutada hea tulemus tööraja üles leidmise osas.

Lisainfot kristallikomplekti NEITSI „HEAOLU” kohta leiad SIIT.

Puhasta kristallikomplekti aeg-ajalt Jasmiini- või Salveiviirukiga või neid sisaldavate seguviirukitega. Sobib ka Salvei rituaalitõrvik või Salvei eeterlik õli.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda
SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.