Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"

La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"
14.90€
Maksudeta: 12.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"

La Tene kristallikomplekt „SÕNN – SINU EDU 3 VÕTIT” on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. Need kolm kristalli on Sinu energiatervendajad, mis taastavad tasakaalu, loovad heaolu ning toovad palju edu ja küllust.

Sellesse kristallikomplekti kuuluvad: Petaliit, Tsitriin ja Ametüst. Need kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

PETALIIT toob Sõnnile tasakaalu, hingerahu, stabiilsust, head enesetunnet ja leevendust emotsionaalsele rahutustundele. See kristall aitab Sõnnil enda ümber luua armastavat keskkonda. Petaliit aitab säilitada rahu ja keskenduda positiivsele.

TSITRIIN toob Sõnni ellu elujõudu, energiat ja motiveerib tegutsema. Aitab ennast väärtustada ja olla enesekindlam ning toob Sõnnile palju rõõmu, õnnetunnet ja alati hea tuju. Tsitriin kutsub ligi küllust, jõukust, häid materiaalseid võimalusi ning palju edu ja kordaminekuid.

AMETÜST aitab Sõnni hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Ametüst aitab Sõnnil enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis Sinu hing Sulle rääkida proovib. Kui me enda hinge ei kuula, siis ei saa me teha ka õigeid valikuid.

Kristallikomplekti kanna kaasas, hoia kodus, aseta sünnikristallide laekasse või hoia voodi kõrval.

Puhasta kristallikomplekti aegajalt Palo Santo viirukiga, et komplektis olevad kristallid oleksid alati võimalikud aktiivsed. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
SALVEI ja PIPARMÜNDI rituaalitõrvikut kasuta koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Salvei ja piparmündi ko..
22.90€
Maksudeta:18.77€
La Tene kristallikomplekt "TÖÖALANE HEA ÕNN" on kokku pandud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selle kristallikomplekti eesmä..
6.50€
Maksudeta:5.33€
La Tene kristallikomplekt "SÕNN" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Sõnni päikesemärgi all..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene erikollektsiooni käekett SÕNN "MATERIAALNE ÕNN"  on väeehe, mis suurendab materiaalset õnne ja toob häid võimalusi eneseteostam..
39.90€
Maksudeta:32.70€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal olev taim ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid haiguseid ravida. Tsitro..
9.90€
Maksudeta:8.11€
HARMOONIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Bergamoti, Gera..
14.90€
Maksudeta:12.21€
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD hoiab Sinu Aurat tervena, kaitseb õnnetuste ja halva õnne eest ning annab elujõudu ja aitab kiiretel aegadel vastu pid..
7.50€
Maksudeta:6.15€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
7.50€
Maksudeta:6.15€
LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energia..
17.70€
Maksudeta:14.51€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.