Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA"

La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA"
5.50€
Maksudeta: 4.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA"

La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Apatši Pisar, Verekivi ja Turritella Ahhaat. Kõik kristallid on väikesed, need on koti sisse pandud ja neid on väga mugav kaasas kanda. 

Maise ebaõnne blokeerija kristallikomplekti eesmärk on pakkuda sulle kaitset ja energiatervendust, mis aitab sinu isiklikus elus ära hoida materiaalseid probleeme, neid lahendada, parandada külluseenergiate liikumist ja suurendada rahaõnne.

Soovitan seda kristallikomplekti, kui sinu elus on materiaalselt keeruline periood või sa soovid ennetada probleemide teket. Need kristallid aitavad blokeerida ebaõnne, mis võivad põhjustada maiseid probleeme nagu näiteks tööga või rahaga. Maise ebaõnne blokeerija kristallikomplekt aitab head õnne sinu elus hoida nii tööalaselt, ärialaselt kui ka üleüldiselt rahaliselt.

Apatši Pisar blokeerib laostumist, väga keerulisi probleeme, materiaalsetest probleemidest tekkivat stressi ja õnnetusi. Verekivi suurendab rahalist õnne, aidates parandada sinu õnneenergiat. Turritella Ahhaat ei lase sul õnnetustesse sattuda ja aitab vältida valede materiaalsete valikute tegemist.

Sa võid seda kristallikomplekti hoida koos Rahakoti õnnekristallidega. Üks aitab rahaõnne aktiveerida ja teine kristallikomplekt blokeerida ebaõnne, mis ei lase rahaõnnel eksisteerida. Mõlemad toimivad koos paremini. Kui sul rahakoti õnnekristalle ei ole, siis võid hoida neid koos ka Kaitse kristallikomplektiga. Seda sellisel juhul, kui soovid veelgi suuremat kaitset ebaõnne blokeerimiseks enda ümber luua.

Maise ebaõnne blokeerija kristallikomplekti on mugav ja lihtne kaasas kanda, taskus või kotis hoida ja seda võid ka enda kodus küllusekristallide keskel hoida.

Kristallikomplekti soovitan aeg-ajalt puhastada Mürri või Viirukipuuviirukiga, et säiliks nende kristallide aktiivne töö ja toime sinuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.