Menüü
Ostukorv

VEREKIVI poleeritud

VEREKIVI poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
VEREKIVI poleeritud
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEREKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.

VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks töö tegemiseks.

Verekivi on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib meele kontakti loodusega. Verekivi on oma mineraalikoostise poolest Jaspis ehk see kuulub Jaspiste mineraaligruppi. Verekivi teiseks nimetuseks on Heliotroop, mis on lisaks Verekivile endale väga tuntud. Verekivi rohekas toon sümboliseerib maalähedust, tervenemist, iidseid teadmisi ja puhastust. Punane toon Verekivis sümboliseerib verd, meie algupära, ellujäämisoskusi ja vajalikku väge selle saavutamiseks. Verekivi on väga tugev füüsiline ja vaimne kaitsja. 

Verekivi on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "helios", mis tähendab päikest ja "trepein", mis tähendab ligi tõmbama. Verekivi nimetus kokkuvõtvalt tähendab päikese peegeldust ja kunagi anti see nimetus sellele kristallile, kuna see meenutas päikese poolt loodud värvidemängu merel, mis lõi veele punase kuma. Verekivi peetakse aegade algusest peale kristalliks, mis puhastab energiaid ja keha. Seetõttu on see kristall olnud sellest ajast peale kasutusel keha tervendajana.

Verekivi pärineb peamiselt Austraaliast, Tšehhist, Brasiiliast, USA-st, Indiast, Hiinast ja Venemaalt. Nendest riikidest on Verekivi kõige enam leitud, kaevandatud ja tänapäeval saadaval. Verekivil on erinevaid liike, nagu näiteks Verekivi Seftoniit ja Draakoni Verekivi. Verekivi ehk Heliotroobi sees olevad punakad laigud on üldiselt pärit Punasest Jaspisest, kuid neid punakaid toone võivad luua seal sees aeg-ajalt ka teised mineraalid. Maapõues on erinevat sorti kristallid üheskoos, kuna need loovad end üksteisest, ja sellepärast on võimalik selline mineraalide segunemine.

Ühel hetkel, kui Verekivi on sind lummanud ja sul on tekkinud selle kristalliga seletamatu side, siis on see ilmselge märk selle kohta, et Verekivil on sulle väga palju pakkuda või sellel on oskus sinus korrektuure teha. 

Verekivi suudab taastada sinu energiavarusid, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Verekivi aitab sul toime tulla elu elamisega, aidates ka kõige raskematest eluperioodidest üle olla ning vastu pidada. Verekivi suurendab meie üldist emotsionaalset vastupidamisvõimet, andes meile oskuse probleemidega tegeleda. Selleks, et selle kristalli toimed kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

Verekivi viiakse majapidamise Idapoolsetesse ruumidesse, kuna seal asub Feng Shui järgi tervisenurk. Verekivi Idas aitab parandada perekonna üldist tervist, eriti kasulik on see siis, kui keegi on majas haige. Kristalli sinna viies aitab see haigusel majast väljuda, asendades selle positiivse Auraga. Pidage meeles, et meie kodu energia mõjutab meie tervist.

Verekivi kanna kaasas, kui sa lähed reisile (võid selle kristalli lisada reisikomplekti koos teiste teekonna kaitsekristallidega, nagu näiteks Ahhaadi, Kullisilma, Malahhiidiga), et kaitsta end või oma perekonda ohtlike olukordade eest.

Minu jaoks on Verekivi üks vajalikumaid kristalle tuleviku ennustamisel või siis enda kliendi "positiivseks sõnumiseks". Kuna Verekivil on oskus saata spirituaalse inimese sõnad teele, siis mina kasutan seda kristalli inimese aitamiseks. Kui ma näen mõnda probleemi, eriti, mis on seotud tervisega, siis ma saadan talle enda positiivseid mõtteid läbi Verekivi teele, et ta saaks terveks. Piisab sellest, et Verekivi oleks musta küünla kõrval, kui ma loen oma kliendi eeterkeha.

Verekivi aitab peale kaitsvate ja tervendavate omaduste tugevdada analüüsivõimet ja seega teeb sellest väga hea kristalli õppimiseks, edukamaks töö tegemiseks ning projektide ellu lükkamiseks. Ka sellepärast, et Verekivi peetakse sellise jõukuse sümboliks, mis on saavutatud läbi enda vaeva. Seega kanna seda kristalli endaga kaasas või aseta töölauale, kui võtad käsile mõne projekti ja soovid, et sa suudaksid selle edukalt lõpuni viia.

Verekivi on väga tihedalt seotud külluseenergiatega ja see aitab loomingulisel meelel avaneda, mis aitab tuua väga häid ning edukaid mõtteid. Verekivi parandab ja muudab edukamakas mõttetegevuse, mis on materiaalse suunitlusega. See ei loo ahnust ega egopõhist tegevust, vaid hoopis vastupidiselt see aitab edukaks saada läbi õigete sammude ja tegevuste. Hoia seda kristalli küllusekristallide või tööedukristallide keskel või kanna seda ehtena, et see nii saaks sulle abiks olla.

Verekivi suurendab vastupidavust, tahtejõudu ja enesekindlust, selles suhtes on see väga sarnane Tiigrisilma ja Bronsiidiga. Kui sa tunned, et nende kolme aspekti saavutamine on sinu jaoks vajalik, siis võta kõik need kolm kristalli endale korraga kasutusse.

Verekivi aitab lisaks sellele sul vastu seista enda katsumustega, aidates sul ületada selle, mis sinu jaoks ületamatu või kohati hirmuäratav tundub. Verekivi aitab leida keerulistes olukordades häid ja edukaid lahendusi, aidates sinu mõtetesse tuua visioone ning ideid. Verekivi õpetab sind, kuidas elus olevate katsumuste ja raskustega silmitsi seista ning märgata neid võtmekohti, mis aitaksid edasi liikuda.

Verekivi energia pakub sulle väga suurt tuge tegemaks enda elus õigeid samme ja vastu võtmaks õigeid otsuseid. Verekivi aitab sul kaugemale enda elus näha ja teha täna juba neid samme, mis sulle tulevikku saavad paremaid võimalusi tuua. See kristall aitab sul enda elu suuremat pilti näha ja üleüldse edendab sinu spirituaalse teekonna edukust.

Verekivi ei lase sul hirmu tunda siis, kui sa pead õige sammu või otsuse tegema. Verekivi aitab sul enda hirmust üle olla ja seega kasvatab see samaaegselt ka sinu iseloomu. 

Verekivi on üks olulisemaid kristalle juunis - miks? Selles on palju energiat, mis aitab sinu Südametšakrat kaitsta selle haigestumise eest ja kui sa seda kristalli kannad, siis annab see sulle võimaluse tunnetada, kuidas või kas kellegiga edasi liikuda. Suurepärane “selgitaja” ja sinu elu “klaaristaja” juunis. Kui kannad seda koos Oonüksiga, siis see aitab sul imelihtsalt tõtt valest eristada. Kristallid on alati sinu kasuks, mitte kunagi sinu kahjuks. 

Kiusamine

Verekivi peetakse kristalliks, mis aitab kaitsta kiusamise, ülekohtuse käitumise ja ebaõigluse eest. Selleks, et selle kristalli omadused kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda, kas siis poleeritud kujul või ehte vormis.

Kui pea on laiali ja ei suuda end leida

Verekivi on ülimalt tugev spirituaalne tasakaalustaja, mis aitab sul ennast üles leida. Spirituaalse tasakaalu puudumine tekib pikaajalise pinge tagajärjel ja sellest tuleb kiiremal korral välja tulla, et see ei süveneks. Süvenemise tagajärjel tunned end pidevalt väsinuna, segaduses ja jõuetuna. Selleks piisab vaid kristalli kaasas kandmisest.

Kingitakse enne siit ilmast lahkumist

Verekivi kingitakse neile, kes on raskelt haiged või kes on uude ellu astumas. Verekivi aitab ühest kehast teise transformeeruda ja leevendab selle teekonna pingeid. Verekivi võtab ära hirmutunde teispoolsuse suhtes ja laseb sellel inimesel rahulikult minna. Verekivi annab kaasa jõudu uuteks ülesanneteks, mis elu talle pakub.

Kombineerimine teiste kristallidega

"Halva füüsilise enesetunde leevendaja" Verekivi ja Sammalahhaat

Verekivist ja Sammalahhaadist valmistatud kristallivesi tervendab inimese emotsionaalses kehas universaalsel tasemel terviseprobleeme, aidates negatiivsusel, rasketel emotsioonidel ja pingel vabaneda Tšakrast või organist, mis annab kehva enesetunde näol endast märku. Liigne koormus paneb meie keha valutama ja viib enesetunde alla. Nendest kahest kristallist valmistatud kristallivesi aitab halvast enesetundest vabaks saada.

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Külmetushaiguste vastu

Kombineerige Verekivi Krüsokolla ja Bretšastunud Jaspisega. Leidke nendele kristallidele tumeroheline kott ja hoidke koos Kadakamarjadega enda padja all, kui puhkate. Peale haigusest taastumist visake Kadakamarjad minema ja puhastage väga hoolikalt tervenduskristallid vee all. Kristalle võite viia peale seda Ida poolsesse tuppa ning kasutada neid kui perekonna tervise kristalle. Hiljem võib neid samal eesmärgil uuesti kasutada.

Taimetargad

Verekivi koos Rohelise Turmaliiniga loovad ülimalt võimsa kontakti loodusega. Neid kandes saad vihjeid otse taimedelt ning tänu nendele kristallidele saad ka enda mõtteid taimedesse suunata. Kanna neid kaasas, kui hooldad taimi. Väga kasulik neile, kes kasvatavad alternatiivmeditsiini eesmärgil taimi või valmistavad nendest tervendavaid produkte.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Verekivi on seotud verega, nii nagu ka selle nimetus vihjeks annab. Verekivil on oskus tervendada veresisaldust ehk aidata kehal ise enda verd toksiinidest ja erinevatest ainetest ära puhastada, mis veres ei tohiks eksisteerida. Verekivi ehtena kandes, sellega mediteerides, kristalliteraapiat tehes või sellest vee-eliksiiri valmistades, on hea viis just selline tervendav vägi Verekivist kätte saada.

- Verekivi kiirendab vere liikumist veresoonkonnas, aidates selle läbi ka südamel paremini funktsioneerida. Verekivi on hea alternatiivteraapiakristall paksu vere ja trombide korral. Samuti aitab see kaasa vererõhu normaliseerumisele.

- Seda kristalli soovitan ma tervendamise eesmärgil kasutada neil, kellel on aneemia või aneemia risk. Verekivi aitab hemoglobiinitasemel tõusta ja suurendab isu nende taimede järgi, mille sisalduses on palju rauda ja c-vitamiini. Seega on see kristall intuitiivsele toitumisele kaasa aitava toimega, mis on ühe spirituaalse inimese jaoks väga oluline oskus.

- Kristall, mille võimuses on kontrollida põit ja selle tegevust. Kellel on probleeme põiepidamatuse, põletikulise põie või valudega, mis tulenevad põiest, siis Verekivi pikaajaline kasutuselevõtt võib põiele anda vajalikku tervendust. Sellisel juhul on väga kasulik juua kristallieliksiiri.

- Verekivi muudab inimese immuunsüsteemi tugevamaks ja vastupidavamaks. Mida tugevam on inimese immuunsus, seda vähem tuleb tal haigustega silmitsi seista. Verekivi aitab kroonilisi haigusi tervendada, külmetushaigusi eemale hoida või nende tervenemisprotsessi kiirendada. Verekivi sobib igaleühele immuunsuse turgutamiseks.

- Raseduse ajal on Verekivi oluline kanda neil naistel, kelle tervis ei ole kiita või kelle rasedus on olnud väga raske. Verekivi aitab lapsel terve olla, aidates vajalikel toitainetel lapse kehasse jõuda ja see kaitseb lapse tervist erinevate ohtude eest. Soovitan Verekivi kanda kuni raseduse lõpuni välja, et ka sünnituse ajal oleks laps kaitstud.

SÜDAMETŠAKRA

Verekivi mõjutab kõige enam Südametšakrat ja on kõige kasulikum siis, kui tegemist on juba füüsiliste probleemide ning tervisemuredega. Verekivi aitab tervendada Südametšakrat ja südamehaiguseid. 

Verekivi aitab spirituaalsel tasandil Südametšakras olevaid blokaade vabaks lasta, mis ei lase armastust elus tunda. Paljud inimesed võitlevad enda sees tunnetega, mis on seotud armastusetunde mitte tundmisel. Isegi, kui on elus inimene, kes tõepoolest kogu südamest teda armastab, võib tema tunda, et armastust ei eksisteeri selle teise inimese südames. Verekivi aitab Südametšakra kanalit puhastada ja vabastada seda energiat, mis loob armastusetunde mitte tundmise. Seetõttu on väga kasulik pikaajaliselt Verekivi kanda just südame kohal, et sellest probleemist vabaks saada. See on probleem, mis rikub ära suhte ja teise inimese tunded.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Verekivi kõige enam JÄÄRADE ja SKORPIONITE tervist. Peale selle on Verekivi ka Draakoniaastal sündinute õnnetalismaniks. Verekivi oskab KALADE ellu tuua jõukust, materiaalseid kordaminekuid, edu, õnne ja samas kaitseb tema tervist haiguste eest.

Verekivi on Skorpioni universaalne tervendaja, mis tugevdab tema immuunsüsteemi. Skorpion, kes soovib end tervendada ja oma enesetunnet paremaks muuta, peaks kasutama just Verekivi. See kristall toob Skorpionile küllust, juhatades teda paremate valikuteni. Toob talle küllust, rikkust, tööalaseid õnnestumisi ja üleüldist head õnne. Aitab tal langetada erialaseid ja tööalaseid otsuseid ning tagada maist rikkust.

ASTROLOOGIA

Verekivi on SEA-AASTAL sündinute külluse- ja rikkusekristall. Kristall, mis kannab kaasas rahalist õnne soodustavat väge. Seda kristalli endaga kaasas kandes või enda kodus hoides, aitab see sea-aastal sündinule väga häid materiaalseid võimalusi ligi kutsuda. Verekivi suurendab rikkuseenergiat, tuues sea-aastal sündinu ellu võimalusi hästi raha teenida, enda majanduslikku seisu parendada ja häid mõtteid selle kohta, kuidas üleüldiselt enda elu külluslikumalt elada. Iga sea-aastal sündinu elus võiks olla Verekivi ja kindlasti sobib see kristall küllusekristallide sekka.

Verekivi soovitan ma laadida Mäekristall geoodi peal ja puhastada Jasmiini või Kaneeli viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
11.00€
Maksudeta:9.02€
VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirit..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
1.20€
Maksudeta:0.98€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.