Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "LÕVI"

La Tene kristallikomplekt "LÕVI" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "LÕVI"
14.90€
Maksudeta: 12.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "LÕVI"

La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Mäekristall, Bronsiit ja Tiigrisilm toovad Lõvi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Sellise toime loob nende ühine kooslus.

Neid kristalle soovitan Lõvil hoida enda lähedal või sünnikristallide laekas. Kingi see komplekt Lõvile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Mäekristall aitab Lõvil enda elueesmärki paremini mõista ja seda täide viia. Muudab soovmõtlemise tugevamaks ja aitab ka unistusi ellu viia. See kristall aitab Lõvil mõista, kuhu ta peaks edasi liikuma ja teha enda jaoks kasulikke valikuid. Mäekristall loob Lõvile sisemist rahu, tasakaalu ja heaolu.

Bronsiit on kristall, mis toob Lõvi tähtkujus sündinule head õnne universaalsel tasandil, mis tähendab, et Lõvil on kasulik seda igal kujul enda lähedal hoida. Suurendab tema isiklikku jõudu, aitab viia ellu materiaalseid unistusi. Bronsiit on ka maandava toimega, muutes Lõvi vastupidavaks.

Tiigrisilm on Lõvi üks peamisi õnnekristalle, mis võimendab tema positiivseid iseloomujooni ja aitab erinevatele probleemidele lahendusi leida. Toob esile Lõvi tugevad küljed ja tugevdab Aurat, eemaldades negatiivse energia. Tiigrisilm suurendab Lõvi enesekindlust, julgust ja positiivset suhtumist ning toob head õnne nii tööl kui armastuses.

Soovitan neid kristalle Lõvil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Lõvi enda ellu soovib!

Loe täispika Lõvi artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Lõvi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.