Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"

LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"
7.70€
Maksudeta: 6.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU"

La Tene kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU" on loodud Amasoniidi ja Preniidi kristallist, mis toovad NEITSI (23.08-22.09) ellu küllust ja harmooniat.

KOMPLEKTI KUULUVAD:

AMASONIIT on suurepärane harmoniseerija, millel on võime õpetada Neitsile olema kannatlik. Kui Neitsi tunneb, et ta on kärsitu, siis on see ilmselge märk sellest, et tal on Amasoniiti vaja. See kristall aitab Neitsil kannatlikkust õppida ning seda enda loomulikuks iseloomujooneks kujundada.

PRENIIT on ideaalne kristall Neitsile töövõimekuse parandamiseks ning töö kaudu külluse aktiveerimiseks. Preniit ühendab kosmilised energiad Neitsi enda Auraväljas, aidates luua töö osas distsiplineeritust ning sihikindlust. Preniit ja Neitsi päikesemärk loovad suurepärase koostöö planeetidega, et saavutada hea tulemus tööraja üles leidmise osas.

Lisainfot kristallikomplekti NEITSI „HEAOLU” kohta leiad SIIT.

Puhasta kristallikomplekti aeg-ajalt Jasmiini- või Salveiviirukiga või neid sisaldavate seguviirukitega. Sobib ka Salvei rituaalitõrvik või Salvei eeterlik õli.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda
SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Komplektis olevad kristallid on keskmistes mõõtudes. Kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses. La Tene tähemärgikäekett NEITSI "EDUTOOJA" ol..
13.16€ 18.80€
Maksudeta:10.97€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põ..
19.90€
Maksudeta:18.26€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Neitsi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveeri..
13.50€
Maksudeta:11.25€
La Tene kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed ..
19.90€
Maksudeta:16.58€
NEITSI on kuues tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see, mis annab Neitsile kaasa täpsuse vajaduse, kohusetunde, d..
12.40€
Maksudeta:10.33€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Neitsi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveeri..
13.50€
Maksudeta:11.25€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
3.20€
Maksudeta:2.67€
Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kr..
39.50€
Maksudeta:32.92€
Tegemist on viimaste toodetega, seetõttu on tooteid piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "PRENIIT" on kokku pandud Preniit pärlist ja 9..
19.90€
Maksudeta:16.58€
SMARAGDKVARTS on kahe kristalli kooslusest loodud eraldiseisev kristall. Smaragdkvarts on Smaragdi ja Kvartsi ehk Mäekristalli&nbs..
16.10€
Maksudeta:13.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.