Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"

La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"
14.90€
Maksudeta: 12.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kristallikomplekt "SÕNN - SINU EDU 3 VÕTIT"

La Tene kristallikomplekt „SÕNN – SINU EDU 3 VÕTIT” on spetsiaalselt Sõnni tähtkujus sündinuile. Need kolm kristalli on Sinu energiatervendajad, mis taastavad tasakaalu, loovad heaolu ning toovad palju edu ja küllust.

Sellesse kristallikomplekti kuuluvad: Petaliit, Tsitriin ja Ametüst. Need kristallid on pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

PETALIIT toob Sõnnile tasakaalu, hingerahu, stabiilsust, head enesetunnet ja leevendust emotsionaalsele rahutustundele. See kristall aitab Sõnnil enda ümber luua armastavat keskkonda. Petaliit aitab säilitada rahu ja keskenduda positiivsele.

TSITRIIN toob Sõnni ellu elujõudu, energiat ja motiveerib tegutsema. Aitab ennast väärtustada ja olla enesekindlam ning toob Sõnnile palju rõõmu, õnnetunnet ja alati hea tuju. Tsitriin kutsub ligi küllust, jõukust, häid materiaalseid võimalusi ning palju edu ja kordaminekuid.

AMETÜST aitab Sõnni hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Ametüst aitab Sõnnil enda hinge rohkem kuulata ja mõista, mis Sinu hing Sulle rääkida proovib. Kui me enda hinge ei kuula, siis ei saa me teha ka õigeid valikuid.

Kristallikomplekti kanna kaasas, hoia kodus, aseta sünnikristallide laekasse või hoia voodi kõrval.

Puhasta kristallikomplekti aegajalt Palo Santo viirukiga, et komplektis olevad kristallid oleksid alati võimalikud aktiivsed. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.