Menüü
Ostukorv

MUSKAATPÄHKEL eeterlik õli

MUSKAATPÄHKEL eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
MUSKAATPÄHKEL eeterlik õli
15.70€
Maksudeta: 12.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUSKAATPÄHKEL eeterlik õli

MUSKAATPÄHKLI eeterlik õli saadakse muskaatpähklipuu seemnetest. Seemned kuivatatakse ja nendest aurutatakse välja tervendava väärtusega eeterlik õli. Muskaatpähkel on pärit Idamaadest, kasvab vabalt Indoneesias Jaava saarel, Sri Lankal ja Malaisias. Muskaatpähkel on nii maitseainena kui ka eeterliku õlina sinu köögis väga väärtuslik abiline, samuti ka kodus ja kehahoolduses. Muskaatpähkli eeterlik õli on omapärase ja kutsuva aroomiga.

Muskaatpähkli eeterlikku õli on võimalik kasutada sul enda füüsilise, vaimse ja spirituaalse keha tervendamisel. Lisaks aitab see luua sinu kodust mõnusa aroomiga koha, kasuta seda kasvõi õhuvärskendajana.

Muskaatpähkli peamiste keemiliste koostisainete hulka kuuluvad sebiene, alfa-pineen, beeta-pineen, mütseen, lomoneen, terpeenid, safrool ja müristiniin.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsiliseks tervenemiseks ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Kadakamarja eeterlik õli.

MUSKAATPÄHKEL KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Muskaatpähkli eeterlik õli aitab vabaks päästa needuslikku energiat. Kui sa oled äraneetud või sa tunned, et su kodu, kus sa elad, on äraneetud, siis on mõistlik põletada muskaatpähkli eeterlikku õli enda kodus või läheduses igal Täiskuul. Muskaatpähkli eeterlik õli aitab igal Täiskuul vabastada needuslikku energiat (kui see eksisteerib).

Muskaatpähkli eeterliku õli põletamisel puhastuvad ära sinu kodus asuvad portaalid ja peeglid. Muskaatpähkli eeterliku õli aroom aitab kinni panna portaalid, mille kaudu pääsevad majja kahjulikud hinged ja deemonid.

Kui sa tead, et keegi peab sinu peale vimma, on kade ja soovib sulle halba, siis on mõistlik kanda oma kehale igal Kuu viimase veerandi päeval Muskaatpähkli eeterliku õli koos baasõliga.

Kui soovid lahti saada sõltuvushaigusest, mis on kas sul endal või su lähedasel, siis kasuta muskaatpähkli eeterlikku õli. Kanna seda enda nahale või põleta seda kodus. Muskaatpähkel aitab vabastada sõltuvusharjumusi, kuna see suudab tervendada sinu Juur- ja Kroontšakrat samaaegselt. Juurtšakra kaudu sisenevad inimese Aurasse deemonlikud sõltuvused (alkoholism, narkomaania, rahasõltuvus jne.) ja Kroontšakra kaudu on võimalik neid vabastada.

MUSKAATPÄHKLI EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Õhtul toimib uinutina

Muskaatpähkli eeterlik õli on uinutava toimega. Kui sul on probleeme uinumisega või kvaliteetse une saavutamisega, siis on mõistlik muskaatpähkli eeterlikku õli enda kodus hoida ja vajadusel kasutada. Põleta seda magamistoas õlilambi sees, lisa vannivette või nuusuta vahetult enne magamaminemist pudeli seest.

Päeval toimib ergutina

Muskaatpähkli eeterliku õli kasutamine päevasel ajal aitab sind ergutada ja su energiataset tõsta. Samal ajal, kui see energiat annab, vähendab see ärrituvust. Näiteks kui sa jood kohvi, siis tõuseb su energia, kuid samal ajal suureneb ka närvilisus. Muskaatpähkli puhul saad sa füüsilist energiat juurde, kuid närviliseks see sind ei muuda, pigem muudab rahulikumaks. Ideaalne eeterlik õli neile, kellel on nõrk närvisüsteem ja kes on tundlikud kofeiinile, kuid soovivad millestki energiat saada.

Parandab vereringet

Muskaatpähkel ergutab vereringet, aidates sellega kaasa üleüldisesse tervise parandamisesse. Muskaatpähkel on eriti kasulik neile, kellel on veri nõrk või kellel on esinenud verehaiguseid. Sellisel juhul on kasulik kanda vähemalt korra nädalas kogu kehale muskaatpähkli eeterlikku õli - 6 tilka eeterlikku õli 1 supilusikatäie baasõli kohta.

Valuvaigisti

Muskaatpähkli eeterlik õli on valuvaigistava toimega. Masseeri koos baasõliga oma kehal olevale valutavale piirkonnale, isegi krampis kohtadele, et valu vähendada. Tee seda mitu korda päevas, et valu saaks järgi anda ja valu põhjus tervendatud. Eriti kasulik on muskaatpähkli eeterlik õli kõhu-, mensturatsiooni-, liigese- ja lihasvalude puhul.

Kasuta seda kõhupuhituste korral

Muskaatpähkli eeterlik õli aitab leevendada kõhuvalu ja -krampe, mille põhjuseks on kõhupuhitused. Näiteks kui sa tunned end peale söömist halvasti, siis kanna 6 tilka eeterlikku õli 1 teelusikatäie baasõliga kõhupiirkonnale, kus on kõige teravam valu. Puhka ja lase muskaatpähklil sinu seedimine korda seada. Kui valu ei anna järele, kanna õli uuesti nahale.

Leevendab vaimset väsimust

Kas sa tunned vahel, et sa ei suuda ja ei jaksa? Vaimne energia on puudu ja hing oleks nagu seest tühi? Kui nii, siis muskaatpähkel aitab sul sellisest vaimsest seisakust välja tulla. Põleta muskaatpähkli eeterlikku õli oma kodus ja hinga seda sisse. Muskaatpähkle parandab sinu enesetunnet, aidades sul vaimselt paremini fuktsioneerida.

Muskaatpähkli eeterlik õli aitab stressi, ärevuse, ärevushäirete, depressiooni, närvilisuse, negatiivsuse, pessimismi ja teiste negatiivsete vaimsete seisundite korral.

Maksapuhastaja ja neerude tervendaja

Muskaatpähklit kasutatakse maitseainena roogade sees selleks, et juhtida kehast välja mürkaineid ning tervendada maksa ja neere. Eeterliku õliga on seda samuti võimalik teha. Selleks kanna seda eeterlikku õli koos baasõliga enda alaseljale, suhtes 1 supilusikatäie baasõli kohta 6 tilka eeterlikku õli.

Muskaatpähkli ületarvitamisel võivad tekkida visioonide nägemised ja isegi hallutsinatsioonid. Tegemist on Kroontšakra eeterliku õliga. Kasutada korraga keha peal maksimaalselt 10 tilka ja õlilambis 15 tilka.

Tegemist on eeterliku õliga, mis on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Seda õli on igati kasulik kasutada kehahoolduses ja koduhoolduses.

MUSKAATPÄHKLI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Muskaatpähkli eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis, mille kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, Avokaado-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid koos teise õliga kehale kanda. Eeterlikke õlisid teiste õlidega kokku segades kasuta vaid paar tilka eeterlikku õli teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Muskaatpähkli eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka mitu supilusikatäit baasõli. Võta vanni ja naudi muskaatpähkli eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et muskaatpähkli tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega muskaatpähkli eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Saunavee sisse eeterlikke õlisid lisades on sul võimalik teha endale võimsamat sorti aurapuhastust ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Muskaatpähkli eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui massaaži teed. Niiviisi on sul võimalik muskaatpähkli eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Muskaatpähkli eeterlikku õli on väga kasulik enda nahale kanda, kui tunned, et sa oled pidevalt ärakasutamise ohver. Muskaatpähkli eeterlik õli vabastab sinu Auraväljast energiat, mis tõmbab sellist sorti inimesi ligi ja vabastab ka ebaõnneenergiat. Seda on kasulik kasutada paralleelselt Aurakilpi tugevamaks muutvate kristallidega - need leiad artiklist "Ärakasutamine - Karmavõla võimendaja". Muskaatpähkli eeterlikku õli kasuta ka siis, kui tead, et pead kohtuma minema inimesega, kelle ohvriks sa võid kergelt langeda. Ärakasutamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

JUURTŠAKRA JA KROONTŠAKRA TERVENDAJA


Muskaatpähkli eeterlik õli on Juurtšakra ja Kroontšakra tervendaja. Muskaatpähkel aitab neil mõlemal Tšakral korraga terveneda, mis tähendab seda, et see aitab vabastada sinu hinges agressiivsust, närvilisust, lootusetust, kurbust, segadust ja enesehävituslikke mõtteid. Muskaatpähkel on suurepärane abivahend depressiooni ajal.

Igakuine tervendusrituaal Juurtšakrale

Muskaatpähkli ja Sandlipuu eeterlikud õlid on Juurtšakrat tervendava ning aktiveeriva toimega. Kanna paar korda kuus neid õlisid enda kehale, kas siis koos või eraldi. Selleks sega kokku 1 spl baasõli (soovituslikult Jojobaõli) kokku 3 tilga Mustkaatpähkli ja 3 tilga Sandlipuu eeterliku õliga. Seda õlid korralikult ning kanna tervele oma kehale (väldi limaskestadele sattumist). Sega õlisid vajadusel juurde, tähtis on, et kaetud saaks kogu sinu keha. Niiviisi tervendad sa oma Juurtšakrat, annad sellele elujõudu ja vajalikku energiat korrapäraseks funktsioneerimiseks.

Uraani retrograad (15. august 2020 - 14. jaanuar 2021, 20. august 2021 - 1. jaanuar 2022)

Muskaatpähkli eeterlik õli on Uraani retrograadi ajal hädavajalik, sest aitab blokeerida sellest retrograadist tingitud ärevust, aidates kaasa vaimse tasakaalu hoidmisele ning enda stressitaseme võimalikult madalale seadmisele. Muskaatpähkel vabastab hirme ja paanikat, mis vaimsesse kehasse sisenevad. Võta see eeterlik õli regulaarsesse kasutusse, kui tunned, et sa ei suuda hirmu ja paanikat endas ära hoida. 

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Muskaatpähkel 100% eeterilik õli (Myristica Fragrans) 10 ml, pärituolumaa Indoneesia. Muskaatpähkli eeterlik õli on oma värvuselt läbipaistev. Muskaatpähkli eeterlik õli on oma aroomilt väga puidune ja maalähedane. Muskaatpähkli eeterlik õli on saadud aurutamise meetodil.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
MUST SPINELL on kristall, mida ma olen armastanud kristallimaailma avastamisest peale ja see lummab mind siiani. Must Spinell on üks Spinell..
20.50€
Maksudeta:16.80€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
5.00€
Maksudeta:4.10€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
1.00€
Maksudeta:0.82€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
3.20€
Maksudeta:2.62€
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.