Menüü
Ostukorv

TEKTIIT poleeritud

TEKTIIT poleeritud  KRISTALLID
TEKTIIT poleeritud
2.20€
Maksudeta: 1.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TEKTIIT poleeritud

Võimalikud valikud

TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekkinud meteoriidi kukkumisest maale ja selle tagajärjel tekkinud plahvatusest. Tektiit on sulamise tagajärjel tekkinud ja selle nimi tuleneb kreekakeelsest sõnast "Tektos" ehk eesti keelde tõlgituna sulanud. Tektiidi peamine leiupaik on Sahara kõrb ja see on tekkinud sinna arvatavasti 29 miljonit aastat tagasi meteoriidi kukkumise tagajärjel. Tektiiti on kasutatud kaitsekristallina teadaolevalt juba üle 10 000 aasta ja seda on kasutanud ka Egiptuse kunagine kuningas Tutanhamon enda jõu säilitamise eesmärgil. Tektiit iseenesest on väga õhuline kristall ja see ei kaalu väga palju.

Tektiit kaitseb needuste eest, mis on seotud karjääri rikkumisega või tööalalise ebaõnnega. Tektiidil on oskus sinust eemale tõugata inimesed, kes võiksid sulle liiga teha või kes ootaks sinu allakäiku. Tektiidil on oskus ka öösiti kaitsta, saates needusliku väe tagasi allikasse. Selleks soovitan ma magamise ajal seda kanda või hoopis talismani Unenäopüüdja külge riputada. Kanna seda kristalli öösel endaga või riputa unenäopüüdja külge, kui soovid Astraalrännaku ajal kaitset tugevdada.

Soovitan Tektiiti kanda reisimise ajal, et endale kaitset anda ebaõnne ja probleemide tekke eest. Mida kaugemal sa enda kodust oled, seda suurema kaitse loob Tektiit sinu ümber, kui sa kannad seda lihtsalt endaga kaasas.

Tektiit avab küllusekanali. Selleks soovitan seda viia kas rahakarpi või Kagu nurka loodud küllusekristallide sekka. See sobib sinna veel eriliselt siis, kui elatakse vanas majas või perekonnal ei ole materiaalselt väga hästi läinud. Seega, kui sa tahad vabaneda materiaalsest ebaõnnest, siis Tektiit võib olla see vastus, mida sa oodanud oled.

Sellel kristallil on oskus inimese hinges tekitada materiaalsuse ja spirituaalsuse vahele tasakaalu. Sobib eriti neile, kes ei suuda elada mõlemas maailmas. Vahel on nii, et inimesed unustavad ära, et spirituaalne maailm eksisteerib ja samas võivad nad täiesti ära unustada, et me elame materiaalses maailmas.

Tektiit on kasulik selleks, et ära tabada enda elus valetajad. Tektiit toimib väga sarnaselt Oonüksile, millel on samuti oskus valetajaid tabada. Tektiit hakkab sinu käes kuumaks minema ja tekitab sinu sisse pinget, kui keegi üritab sulle valetada midagi või kui keegi on lähedal, keda sa ei tohiks usaldada. Kui sa tahad enda elust eemale hoida valetajaid ja neid inimesi, kes sulle on kahjulikud, siis lisa see enda ukse kõrvale peitu. Veel parem oleks, kui sul on loodud juba kodukaitse kristallikomplekt kodu välisukse kõrvale. Tektiit sobib väga hästi sinna, andmaks lisakaitset sinule, perekonnale ja kodule.

Tektiit on tugevatoimeline kaitsekristall, millel on oskust kaitsta seda, mille sa oled juba endale loonud. Kui kannad seda kristalli koos mõne teise kristalliga, siis see kaitseb just seda, millega see teine kristall seotud on. Kui kannad koos Roosa Kvartsiga, siis kaitseb see armastust, kui koos Rohelise Aventuriiniga, siis tööd jne.

Tektiit sobib ideaalselt meestele ja see ongi meeste kristall, kuna see kannab endaga väga jõulist mehelikku energiat kaasas. See tähendab vaid seda, et meestele mõjub Tektiit kiiremini kui naistele. Meestele annab see elujõudu ja energiat väga kiirelt. Paljud mehed on mulle isiklikult öelnud, et Tektiit lummab neid ja on kohe saanud sellise emotsiooni endasse "et mul on seda vaja", teadmata miks seda vaja on. See on ilmselge märk, et meestega töötab see kiiremini.

Mina kasutan Tektiiti Astraal-rännaku jaoks, seda selleks, et see kaitseks minu hinge halbade hingede eest. Astraal-rännak on selline unenägu, kus kõik toimub sinu keha jaoks ülireaalselt ning toimub ka suhtlemine hingede/inimeste vahel. Kui soovid ka sina sellel eesmärgil Tektiiti kasutada, siis hoia see juba loodud Astraal-rännaku kristallide keskel või ka prohvetlike unenägude kristallide juures. Tektiit võib lihtsalt ka talismanina Unenäopüüdja küljes rippuda.

Tektiit on kristall, mis suudab sind ühendada maavälise maailmaga, aidates sul rohkem mõista seda, mis väljaspool meie Maad toimub ja miks me siin Maa peal hetkel oma ülesandeid teeme. Kui sa hakkad Tektiiti kasutama või kandma, siis see viib läbi unenägude maailma sind astraalrännaku kaudu Maa pealt välja, aidates sul näha, mis toimub ülejäänud universumis ja aidates sul koguda mälupilte selle kohta, mida astraalrännakus kogesid. See toimib nende inimeste puhul, kes pidevalt tegelevad enda spirituaalse arendamisega.

Tektiit aitab mõista miks üks või teine probleem sinu elus eksisteerib, miks mõni asi ei taha ära kaduda ja kordub teiste inimeste või situatsioonide kaudu uuesti ning uuesti. Tegelikult on selliste probleemide puhul tegemist õpetussõnadega ja kui sa ei suuda ega oska neist õppida ning neid igaveseks ära lahendada, siis need kerkivad ja kerkivad uuesti esile. Tektiit juhatab sinu tähelepanu nendesse, aidates sul sügavamamõtteliselt neid analüüsida ja ühel hetkel mõista probleemi olemust täpselt nii, kuidas sa pead sellest aru saama. Tänu sellele omadusele on Tektiit väga väärtuslik eneseabikristall.

Tektiit pakub igaühele kaitset, tõstes inimese enda Auraväljas energiaid, mis blokeerivad ära ebaõnne ja probleemide tekke. Tektiit suurendab inimese enda kaitsevõimet ja oskust iseenda eest seista. Tegemist on meteoriidilise kristalliga, milles on salapärane kosmiline vägi, see aga omakorda suudab sind ühendada kõige Maast väljapool olevaga, viies sind ühendusse teiste dimensioonide, planeetide ja kosmiliste teadmistega. Tektiit kujundab sinu isiksust, tugevdades ja tervendades sinu iseloomu.

Hoiatavad unenäod ja nende mõistmine

Hoiatavate Unenägude tihedamini nägemiseks aseta enda unenägude kristallide keskele Tektiidi kristall. Nendel mõlemal kristallil on oskus sinu nägemustesse tuua hoiatavaid teateid, mis sulle kasulikud on. Tektiit on ka kristall, mis aitab sul lahti seletada selle, miks sa näed negatiivsema alatooniga nägemusi ja see aitab neid sul lahti seletada. Peale selle aitab Tektiit ära hoida "vale-nägemusi", mis viivad sind eksiteele. Igas hoiatavas unenäos võib olla ka positiivne sõnum ja sellest aitab Tektiit sul aru saada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tektiidil on oskus tervendada vaimseid haiguseid. Lisaks sellele aitab ka skisofreeniat leevendada.

- Tektiit on kasulik insuldi või infarkti läbi elanud inimesele. Tektiit aitab taastada vereringet ja tervendada selles olevaid probleeme. Tektiiti kandes hakkab inimene ise tajuma seda, millised toiduained nõrgestavad keha ja vereringet ning millised taimed aitavad terveneda ning tulevikus analoogset probleemi vältida, mis kord on minevikus juhtunud.

- Tektiit aitab kaasa õnnetustest ja kehavigastustest taastumisele. Kanna Tektiiti senikaua endaga, kuni oled täielikult või võimaliku täiuseni taastunud, olenevalt sellest, milline on olnud kehavigastus. Soovitan Tektiiti kanda neil, kes on läbi elanud autoavarii või mõne suurema õnnetuste, mille tagajärjel on mõni keha osa saanud väga suure trauma osaliseks. Tektiit aitab kehal taastuda ja uuesti elujõudu koguda.

JUURTŠAKRA

Tektiit tervendab raskekujulisi meeste- ja naistehaiguseid nagu näiteks emakavähk, eesnäärmeprobleemid, kasvajad selles piirkonnas jne. 

Tektiidil on väga hea omadus, mis on meie kõigi Tšakrate jaoks ülioluline. Tektiit aitab turgutada Juurtšakrat, tervendada seda ja sellest raskekujulisi haigusi välja juurida. Lisaks sellele suunab Tektiit Juurtšakrat energiat tootma. Kui Juurtšakrasse saabub eluenergia, siis kõik ülemised Tšakrad, eesotsas Sakraaltšakra saab jõudu olla aktiivne ja toimida. Seega on Tektiit üks nendest kristallidest, mida on võimalik Tšakrate jaoks väga universaalsel moel kasutada.
  
SODIAAK 

Tähemärgilt sobib Tektiit kõige enam ravitsemise eesmärgil JÄÄRALEKALJUKITSELE ja VÄHILE. Tektiit on kristall, mis toob erilist õnne, edu ja kaitset Vähi sodiaagi all sündinud meestele. Aitab kaitsta teda valede ning halbade valikute tegemise eest. Tektiit pakub tuge Vähile suurte otsuste langetamisel ega lase tal põruda või probleemidesse sattuda. Tektiit kaitseb ja hoiab teda tugevana.

Tektiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekkinud meteoriidi kukkumisest maale ja selle tagajärjel tekkinud plahvatusest. Tektiit on tekkinud sula..
27.50€
Maksudeta:22.54€
TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekkinud meteoriidi kukkumisest maale ja selle tagajärjel tekkinud plahvatusest. Tektiit on tekkinud sula..
13.50€
Maksudeta:11.07€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekki..
14.90€
Maksudeta:12.21€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.