Menüü
Ostukorv

BANAAN rituaali-aroomiõli

BANAAN aroomiõli ÕLID
BANAAN rituaali-aroomiõli
5.50€
Maksudeta: 4.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BANAAN rituaali-aroomiõli

Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

BANAANI aroomiõli on imeline Päikesepõimiku aktiveerija ning õnnetunde ja positiivsuse tooja. Seda aroomiõli saad kasutada selleks, et tõsta meeleolu ja parandada kodu energiavälja. See asendab stressi õnnetunde ning rõõmuga. Selle regulaarne kasutamine toob kaasa hea tuju ja kui sa jagad enda kodu teiste pereliikmetega, siis ka nende heaolu kasvab ning teie omavaheline läbisaamine samuti.

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

Banaani aroomiõli kasutatakse rituaalide tegemiseks nagu näiteks hea õnne aktiveerimiseks. Kui soovid enda ellu seda veelgi rohkem ligi kutsuda, siis auruta seda õlilambis koos veega ja samal ajal põleta viirukihoidja peal Nag Champa viirukit. Selle viiruki puhul on tegemist universaalse õnne aktiveerijaga. Kui Banaani aroomiõli ehk rituaaliõli ja Nag Champa kokku viia, siis on kordades suurem ning parem tulemus võimalik saada.

Banaan sümboliseerib optimistlikku ellusuhtumist ja sobib ideaalselt positiivse mõttemaailma ning mõttemustri suurendamiseks. See aitab hoida head suhtumist ning elus näha rohkem võimalusi mitte piiranguid. Näha ka raskeid olukordi lihtsamalt ning tuua pigem lahendusi, mitte lasta end ära hirmutada olukorrast. Seetõttu on kasulik seda kasutada, kuna see aitab sul endal olla vaimselt vastupidavam ning annab igasuguse võimaluse olla alati hästi lainestatud.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Aroomiõli on oma värvuselt on läbipaistev. 10 ml
Ohutus Ära kasuta aroomiõlisid kehal. Ära jäta mitte kunagi aroomiõlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.