55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "AMBUR"

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "AMBUR"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "AMBUR"on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Amburi tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on Türkiis, Kullisilm, Ametüst, Lasuriit ja Sodaliit. Kristallide komplekt on pandud lillat värvi riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Ambur on üheksas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Jupiteri vägi. Jupiter on see planeet, mis annab Amburile sihikindluse, ambitsioonikuse, vastupidavuse ja hea suhtlemisoskuse. Amburi tähemärgi alguseks loetakse 22. novembrit ja selle lõpuks 21. detsembrit.


Aegade algusest peale on igale inimesele loodud kristallikomplekt vastavalt tema sünnikaardile. Astroloogia ja numeroloogia põhjal kokku pandud õnnekristallid toovad selle inimese ellu palju õnne ja küllust.

TÜRKIIS "Universaalne tervendaja ja teejuht"


Türkiis on Amburite jaoks universaalseks kristalliks, mis toob Amburile head tervist ja õnne. Türkiis ennekõike hoiab Amburit tervena, blokeerides erinevate terviserikete teket ja andes Amburile kätte oskuse enda saatuse poolt määratud teekonna poole liikumise. Türkiis on ka Amburi külluse ja materiaalse edu kristall.

Türkiis aitab suurendada Amburi intuitsiooni, õpetates tal enda elus otsuseid vastu võtta ja ka selliseid, mis oleksid tema elu jaoks kasulikud. See on üleüldine toetav kristall, mis kindlasti võiks Amburi elus olla. Amburil on kohati kalduvus liiga palju loogiliselt ja materiaalselt läheneda erinevate otsuste langetamisel. Elu on selline, kus peab otsuste langetamisel enda südant kuulama ning Türkiis on just see, mis aitab Amburil enda südant kuulata.

KULLISILM "Kaitseb Amburit ebaõnne ja salakavaluse eest"

Kullisilm on Amburit toetav kristall, mis kaitseb teda ebaõnne ja salakavaluse eest. Kullisilm aitab Amburil tarku otsuseid vastu võtta ja eriliselt kasulik on see tema jaoks äriliselt ning tööalaselt. Kullisilm suurendab Amburi töövaistu ja aitab tal alati olla enda tööga ka rahul.

Väga paljudel Amburitel on väga head ja tugevad töö tegemise instinktid. Kullisilm aitab eriti neid Ambureid, kes soovivad tööalaselt edukamad olla ja kellele meeldib ka äri pidamine. Kullisilm toob häid materiaalseid ideid.

Amburid on enda iseloomult väga ambitsioonikad ja Kullisilm on see kristall, mis aitab Amburil enda unistusi ellu viia.

AMETÜST "Intuitsioon ja spirituaalsus"

Amburitele meeldib müstiline ja nähtamatu maailm ning Ametüst on see, mis aitab tal seda maailma veelgi rohkem tajuma õppida. Amburite intuitsiooni aitab tugevdada just see kristall. Ametüst toob Amburile õiget sisetunnet ja enda intuitsiooni usaldamist.

Ambur on küllaltki kahe jalaga maa peal inimene ja tihtipeale ei suuda nad iseenda sisetunnet usaldada. Ametüst aitab vahet teha soovmõtlemisel ja õigel sisetundel. Lisaks sellele suurendab Ametüst Amburi spirituaalsust. Mida spirituaalsemaks muutub Ambur, seda rohkem hakkab ta visioone nägema ja unenägusid nägema. Spirituaalsuse kasvades muutub hing ka müstikale vastuvõtvamaks.

LASURIIT "Enesekindlus ja intuitsioon"

Lasuriit aitab Amburil alati olla enesekindel selles osas, mis ta kord pähe on võtnud. Lasuriit suurendab hinge jõudu, muudab niigi sihikindla Amburi veelgi sihikindlamaks. Lasuriit õpetab õigel ja valel vahet tegema. Lasuriit on ka see kristall, mis toob Amburi ellu armastust.

Lasuriit ei ole tüüpiline armastuse kristall, kuid Amburitele on see väga kasulikuks kristalliks just armastuse alal. Lasuriit aitab Amburil tajuda, kes on tema hingesugulane ja kes saatusekaaslane, aidates ka teed leida õige armastuse poole. Kui Ambur on oma armastatu leidnud, siis Lasuriit on see kristall, mis aitab seda suhet tugevana hoida.

SODALIIT "Mõttetegevusele ja sisemisele rahule"

Amburid on väga head analüütikud, kuid tihtipeale hoiavad nad enda isiklikke emotsioone vaid enda teada. Amburite stressi leevendab Sodaliit. Sodaliit on kristall, mis taastab Amburite tasakaalu ja annab stressile leevendust.

Sodaliit aitab Amburit peatada iseenda kritiseerimisest ja toetab positiivset egoismi. Sodaliit aitab Amburitel tunnetada, kes on tema õiged sõbrad ja kes mitte. Ambur on iseloomult väga lahke, kuid võib palju enda elust ära jagada ka väga valedele inimestele. Sodaliit õpetab Amburile piiri pidamist ja mõistmist, kes teda väärivad ning kes mitte.

Need on Amburite jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Ambur kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Amburile kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Ambur enda ellu soovib!

Loe täispika artiklit Amburite kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Amburi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, AMBUR, tooted, komplektid, la tene ambur, türkiis, kullisilm, ametüst, lasuriit, sodaliit, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja