Menüü
Ostukorv

LASURIIT poleeritud

LASURIIT poleeritud
LASURIIT poleeritud
6.40€
Maksudeta: 5.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LASURIIT poleeritud

Võimalikud valikud

LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistanist, kus pärineb ka maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitsetalismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääs "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma jaoks. Lasuriit on võimas Aurakaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidil on minu jaoks veel üks lemmikomadus, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada. 

Lasuriidil on inimkonna ajaloos pikk minevik, mis meile tänaseks ka teada on. Lasuriiti kasutati ehetena ja hiljem väeesemena vähemalt 6500 aastat tagasi. See on aeg, mida on suudetud Lasuriidi kasutamise kohta tõestada. Siis hakata Lasuriiti ennekõike  kasutama Mesopotaamia, Egiptuse, Hiina, Kreeka ja Rooma aladel. Kõige suuremaks Lasuriidi allikaks on Afganistan, kus on väga laialdaselt ja palju seda sealsetes mägedes. 

Lasuriiti kasutasid ajaloolised ja võimekad inimesed. Näiteks Tutanhamoni kuulsa maski pealt on leitud Lasuriiti. Ilmselgelt kasutati seda selle maski peal kurja väe eemale hoidmiseks, taassünni ja peale surma väe saamise jaoks. Lasuriidil on oskus säilitada kõike seda, mida sa enda füüsilises kehas oled loonud, et järgmine elu saaks tugeva põhja alla sellest, mille oled varasemalt juba ära õppinud ja loonud. Lasuriidi erksinine toon sümboliseerib taassündi ja peale maist elu hinge edasi rändamist. 

Iidsed egiptlased kasutasid Lasuriidi kristallipuru kosmeetika loomiseks ja seda kasutati ka maalide ning erinevate ornamentide värvimiseks. Egiptlaste sinised vaasid värviti Lasuriidist valmistatud värviga. Kristall andis kauni välimuse, kuid mis kõige tähtsam oli nende jaoks - see andis selle kristalli väe sinna vaasi sisse. 

Üleüldiselt toob Lasuriit spirituaalset kasvu, see on kristall, mis aitab intuitsioonil areneda ja hinge sügavust suurendada. Lasuriiti kaasas kandes teeb see oma töö ilusti ära, kui me räägime spirituaalsusest. Seda kristalli sobib hoida ka pendli kotis, kaartide juures, ruunidega koos, et see aitaks paremaid ennustustulemusi saada.

Mediteeri koos Lasuriidi kristalliga, et lasta enda Teejuhi hingel sulle visioone ning ettekuulutusi tuua. Kui mediteerida Lasuriidiga, siis sinu mõtetesse lülitatakse huvitavaid visioone eelmiste elude või lausa tuleviku kohta. Mediteerimiseks võib kasutada seda sama kristalli, mida hoitakse Ingli kristallide komplektis. See tuleb lihtsalt peale kasutamist korralikult ära puhastada viirukite, Salvei või küünaldega.

Hoia Lasuriidi kristalli lapse toas laua peal või kasvõi koolilaua peal. Lasuriit aitab lapse loomingulisel poolel areneda ja seega aitab ka paremaid õppetulemusi saada. Lasuriit juhib inimese meele ise lahendusi leidma ning õpetab, et kõik peab ise siin elus ära tegema.

Spirituaalne areng ja nägemused

Kristall, mis aitab näha tõde hoolimata sellest, kas keegi soovib seda sinu eest varjata või mitte. Lasuriit on tõeotsija, mis aitab sul tunda, kas asi on õige või mitte. See sama omadus on seotud Lasuriidi intuitsiooni arendava poolega ja seda oskust on kõigil vaja.

Lasuriit on väga tugevatoimeline intuitsioonikristall, mis soodustab inimese hinge spirituaalset arengut ja seega aitab intuitsioonil väga täpseks muutuda. Seda kristalli on kasulik kanda või enda kodus hoida, et see aitaks kaasa spirituaalsele arengule.

Lasuriit on kristall, mis soodustab visioonide nägemist. Kui kannad või kasutad Lasuriiti, siis see aitab kutsuda esile nägemusi, mis aitaksid sul mõnda probleemi ületada, midagi lahendada või mis sulle kasulik oleks. Lasuriidi käest saab konkreetseid visioone ka küsida, selleks tuleb seda kristalli käes hoida, silmad sulgeda ja esitada oma küsimus. Peale seda visioon kas tuleb või antakse sulle läbi märkide sellele küsimusele vastus ja sa pead keskkonnast selle vastuse üles leidma.

Emotsionaalne tervendaja

Lasuriit aitab inimese sees olevaid emotsioone tal endal tõlgendada. Näiteks, kui sa tunned end millegi pärast kehvasti, oled tujust ära, kuid ei oska sellistele meeleoludele selgitust anda, siis Lasuriit aitab sul mõista seda, miks ja mida sa tunned. Lasuriit on kristall, mis aitab sul iseennast paremini mõista. Lisaks sellele aitab Lasuriit emotsionaalselt terveneda, vabastada negatiivsed energiat, mis hinges on, blokeerides ära märtri mängimise ja enesehaletsemise kombe.

Lasuriit aitab minevikus juhtunut mitte unustada, küll aga tervendada. Lasuriit aitab hinges vabaneda vastust, mis mineviku probleemid või traumad on tekitanud. Lasuriit aitab terveneda selle elu probleemidest, mis kummitusena hingega kaasas kõnnivad. Lasuriit aitab lisaks sellele ära lõpetada teiste inimeste süüdistamise või teistes süü otsimise iseenda probleemide leevendamiseks. See on kristall, mis aitab terveneda iseseisvalt, ilma teisi inimesi sellesse kaasamata. 

Eelmised elud

Lasuriit aitab meenutada seda, kes sa oled eelmises elus olnud. Lasuriit aitab sul leida tänases elus seoseid, mis viitaksid sinu eelmistele eludele. Kui asud Lasuriiti kandma või kasutama, siis see võib tuua sinusse selliseid teadmisi, mis tulevad sinu sisse kuskilt kõrgemalt ja mille ära tajumisel sa mõistad, et see on vihje sinu eelmiste elude kohta. Näiteks võib Lasuriit esile tuua teadmise selle kohta, miks üks või teine iseloomujoon sinus eksisteerib, andes sulle mõista, et see on tingitud sinu eelmisest elust. 

Astraalrännak 

Tegemist on siiski väga spirituaalse kristalliga ja see tähendab, et ka selle võimed on seotud müstikaga ning elu vaimsema poolega. Lasuriit on näiteks selline kristall, mis aitab astraalrännakut kogeda, sellesse teadlikult minna ja läbi selle erinevaid kehaväliseid kogemusi saada. Astraalrännakus läbi Lasuriidi on võimalik kohata erinevaid energiaolendeid ning minna selle kaudu erinevatesse dimensioonidesse, sealjuures ka planeetidele.

Selleks, et Lasuriit sind niiviisi saaks aidata, selleks hoitakse Lasuriiti astraalrännaku kristallidega koos magamistoas. Lasuriit kuulub kindlasti magamistuppa, et sa saaksid uneajal sellist sorti astraalrännakutesse minna.

Lasuriidi kristalli kasutatakse koos Viirukipuu viirukiga. Viirukipuu tuleb Lähis-Idast ning seal kasutatakse neid kahte alati koos suurima ja tugevama kaitse loomiseks. Kui võtad Lasuriidi Astraalikomplektist, võid näha unes ette potentsiaalset ohtu, mille saad enda elust eemaldada ettenägelikkuse tõttu. Viirukipuu sulgeb energiakanalid, mille kaudu keegi saab sinu koju sisestada negatiivsust. Seega on oluline enda koduenergeetikat tervendada ja eemal hoida halbu energiaid. Kõige ideaalsem on sellega kaitsta kodu Kuu viimase veerandi ajal. Kuufaaside kalendrist leiad kuupäevad, mille olen sinu jaoks kirja pannud. 

Indigohinged

Lasuriit on väga olulise tähendusega kristall neile, kes on oma hingetüübilt Indigod. Kui sa ei ole veel kursis enda hingetüübiga, siis soovitan sul läbi lugeda Indigo laste artiklid, kus olen rääkinud sellest, millised on Indigod ja miks sellise hingetüübina sünnitakse. Ka sina võid olla Indigo. Lasuriit kaitseb Indigohinge kriitika, negatiivse energia ja stressi eest, millega tal on väga raske toime tulla.

Muusikute ja lauljate kristall

See kristall on muusikute ja lauljate kristall. Lasuriit edendab laulmisoskust, aitab selle ande inimese hingest välja tuua, kui see on seal olemas. Kui mitte, siis aitab Lasuriit laulmist õppida, aidates nooti tunda ja viisi pidada. Lasuriit on õnnetoovaks kristalliks neile, kes soovivad või töötavad juba muusikuna.

Lasuriit on suurepärane abiline sulle, kui sa soovid laulmises edukas olla ja sellel alal head õnne omada. Kui soovid, et sinu häält märgatakse ja see mõjuks kui magnet, siis kasuta või kanna seda kristalli. Lasuriiti võib kanda koos Sinise Kaltsedoniga, et lauluhäält parandada, lihvida ja võimsamaks muuta. Lasuriit toob laulmiskarjääri edu ja kuulsust. Loe ka artiklit "Lase laulu end tõlgendada" SIIT.

Kombineerimine teiste kristallidega

Kombineerides Lasuriiti Türkiisiga aitavad need kristallid ühendatud väega sinus esile tuua iidseid teadmisi, mis oled endasse eelmistes eludes salvestanud. Sa oled siin maailmas ka varem elanud, kas teise inimesena, loomana või mõnel teistsugusel tasandil elus ja nendest eludest oled sa palju ära õppinud. Lasuriit koos Türkiisiga aitab neid teadmisi sinus esile tuua, aidates neid mäletada ja suunates sind selles elus kasulikke oskusi ära rakendama.

Selleks, et need kristallid saaksid sind niiviisi aidata, kanna neid ühel ja samal ajal enda küljes näiteks ehtena. Teine võimalus on Lasuriit ja Türkiis sinist värvi koti sisse koos enda fotoga panna ning seda kotti astraalrännaku või unenägusid esile toovate kristallide juures hoida. Sedasi saad kaugkristallteraapia teel nende väge enda Aurasse saada.

Inglitega kontakteerumine

Lasuriit on kristall, millel on oskus sinu enda kaitseingliga või teiste inglitega kontakti saada. Selleks on hea, kui seda kristalli endaga kaasas kanda eriti ehte näol, aga saab ka luua spetsiaalse Inglite kristallide komplekti, kus siis asub ka Lasuriit. Inglite kristallide komplekti lisatakse ka väga palju teisi Ingleid ligikutsuvaid kristalle, et need looksid sinu koju soodsa energia. Inglite kristallikomplekti hoitakse tavaliselt magamistoas või isegi voodi all, et need läbi une sulle sõnumeid saaks tuua ning päevasel ajal Inglid sind kaitsta saaksid. Loe lähemalt nende kohta minu ühest vanemast artiklist "Inglite Aurasse ja koju kutsumine" SIIT. Sealt võid leida, et ma soovitan seda ka üheks esimeseks Inglite kristalliks, kuna sellel on piisav jõud, et teisi kristalle samuti tööle suunata.

Feng Shui "Põhi ehk edu nurk"

Lasuriit kannab endaga kaasas vee elementi, mis sobib ideaalselt kodu kõige Põhjapoolsemasse nurka. Seda selleks, et vee element aitab seal kutsuda positiivset energiat esile, mis omakorda toob majja ehk perekonda head tööedu. Feng Shui järgi on hea kristallidega kodu energiat sisustada, et majas valitseks igas aspektis hea õnn. Peale selle aitab Lasuriit tuua head ärilist õnne, kui seda Põhjas hoida. Luuakse kas eraldi Põhja kristallidele oma alus või hoitakse neid mõnda edu toova taime potis. Taimed juhivad kergelt kristallide väge kodu energiasse edasi.

RAVITSEMINE:

Lasuriit on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Lasuriit aitab pearingluse, unisuse ja tasakaalu probleemide korral. Kuna tegemist on Kolmanda Silma Tšakra kristalliga, siis see aitab selle Tšakra tasakaalutusest tekkivaid probleeme tervendada. Kui Kolmas Silm korralikult tööd ei tee, selle energiad kõiguvad üles-alla, siis tekivadki sellised probleemid.

- Sellel kristallil on oskus leevendada valusid, mis asuvad kaelapiirkonnast üleval pool, olgu siis selleks kukal, otsmik, silmad või nina. Lasuriit aitab kokkuvõtvalt tervendada peapiirkonna valusid ja eriti neid valusid, mis on stressi tagajärjel tekkinud.

- Lasuriit aitab lahti saada põhjendamatust surmahirmust. Näiteks kui pidevalt käivad peast läbi surmamõtted, mis ei ole seotud suitsiidiga, vaid sellega, et ehk äkki sinuga või sinu lähedasega varsti juhtub midagi, siis Lasuriit aitab selliseid mõtteid vaigistada. Lasuriit tervendab alateadvuses olevat probleemi, mis põhjustab selliste tunnete ja mõtete tekke. Lasuriit õpetab julgelt elama ja surma mitte kartma.

- Nii nagu enamus kristallid võitlevad stressi vastu, siis seda teeb ka Lasuriit. Lasuriidi kandmine on kasulik, kui sa soovid enda stressitaset taandada ja see on kasulik ka depressiooni all kannatajale. Lasuriit kiirendab selliste probleemide tervenemist.

- Lasuriidil on oskus unehäireid tervendada ja eriti siis, kui uneprobleemid on väga tõsised ning takistavad lausa igapäevaelu elamist. Lasuriiti on sellisel juhul kasulik kanda või seda kristalli voodi kõrval hoida. Lasuriit võiks esineda erinevates Ingli- ja unenägudekristallide komplektides, ka seal aitab see seda toimet edasi anda.

- Lasuriit on see kristall, mis kaitseb spirituaalselt sinu Auravälja nahahaiguste tekkimise eest. Lasuriiti soovitan ma kanda neil, kes kardavad väga nahakasvajate teket. Lasuriit eemaldab ennekõige hirmu, mis omakorda võib haiguse esile kutsuda ja seejärel loob Aurale ümber kaitse, et see haigus ei saaks sinu ellu väga kergelt tulla. Seetõttu soovitan ma kanda Lasuriiti suvisel ajal. Aga ka kõikide selle teiste energiaomaduste tõttu. Lasuriit on väga võimekas kristall, mille väge ei tohiks alahinnata. 

KOLMAS SILM

Lasuriit on oma energiatega väga tihedalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga ehk kuuenda Tšakraga. Lasuriit on eriliselt kasulik selle Tšakra aktiveerimisel. Kui Kolmas Silm aktiveerub, siis intuitsioon muutub väga tugevaks, täpseks ja sul avaneb võimalus teha vahet õigel ning valel. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Lasuriit aitab intuitsiooni arendada ja seda korrektseks muuta. Lisaks sellele aitab Lasuriit läbi une päevasündmusi ette näha, ohtusid läbi unenägude ennem näha, kui need sinu ellu saabuvad, ja visioonidel tekkida, mis aitaksid sind igapäeva elus.

SODIAAK  

Tähemärgilt sobib Lasuriit kõige paremini kokku ♐ AMBURITEGA ja ♓ KALADEGA. Lasuriit ei ole tüüpiline armastusekristall, kuid Amburitele on see väga kasulikuks kristalliks just armastuse alal. Lasuriit aitab Amburil tajuda, kes on tema hingesugulane ja kes saatusekaaslane, aidates leida teed õige armastuse juurde. Kui Ambur on oma armastatu leidnud, siis Lasuriit on see kristall, mis aitab seda suhet tugevana hoida.

Lasuriit on kristall, mis aitab KALADEL intuitiivsemaks muutuda, see suurendab Kalade spirituaalsust, aitab elu poolt saadetud märke paremini lugeda ja muudab Kalad sotsiaalsemaks. Kalade jaoks on Lasuriit väga kasulik hinge kasvamise jaoks, see aitab elust ja kogemustest õppida. Lisaks sellele on kasulik kinkida Lasuriiti enda lähedasele Kaladele, kuna Lasuriit aitab sinu ja Kalade suhet tugevamaks muuta. Lasuriit aitab Kaladel mõista ümbritsevat, oma sisetunnet usaldad ja teha vahet õigel ja valel. Lasuriit aitab Kalade soovidel täituda, annab juurde jõudu eneseteostamiseks ja enda ambitsioonide elluviimiseks.

Lasuriit on õhu elemendi sodiaakide kristall, mis tugevdab intuitsiooni ja aitab spirituaalselt võimekamaks muutuda.
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
5.00€
Maksudeta:4.10€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
30.50€
Maksudeta:25.00€
SININE AVENTURIIN on kristall, mis on pärit Kvartsiliste perekonnast. Sinine Aventuriin on väga rahustavat värvi ja hakkab sinuga juba ainuü..
3.30€
Maksudeta:2.70€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
20.20€
Maksudeta:16.56€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.