55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "JÄÄR"

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "JÄÄR"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "JÄÄR" on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Jäära tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on Ametüst, Amasoniit, Ahhaat, Punane Jaspis ja Karneool. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Jäär on esimene tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Marsi vägi. Mars on see planeet, mis annab Jäärale elujõu, energia, teotahte, soovi tööd teha ja soovi elus edasi liikuda. Jäära tähemärgi algust loetakse 21. märtsiks ja selle lõpuks 20. aprilli.

AMETÜST "Universaalne abiline Jäärale"

Ametüst on Jäärade universaalne kristall, milles on väga paljud kasulikud omadused olemas, mida Jäära energia vajab. Ametüst annab Jäärale intuitsiooni, spirituaalset energiat, head und, rahustab tema närvisüsteemi, toob unenägudele seletust ja aitab Jääral tema saatusest rohkem aru saada. Ametüst on kristall, mis aitab Jääral teha tarku otsuseid ja õpetab teda õiges suunas liikuma.

AMASONIIT "Rahu, stressist vabanemine ja intuitsioon"

Jäärade sisemist maailma aitab rahustada, emotsioone aitab tasakaalustada, stressi ja negatiivseid emotsioone aitab taandada Amasoniit. Amasoniit on kristall Jääradele, kui nad soovivad enda isiklikele probleemidele lahendusi tuua. See on rahustava toimega kristall, mis aitab närvilisusest üle saada. Kusjuures närvilisus ja närvisüsteem on Jäärade üks nõrgimaid kohti. Peale stressi leevendava toime suudab Amasoniit Jäära intuitsiooni avada arenemise jaoks ja Amasoniit on üks kristallidest, mida võiks iga Jäär kasutada enda spirituaalse väe suurendamiseks. 


AHHAAT "Kaitse, ebaõnn, oskus näha inimeste tõelist palet"

Ahhaat on kristall, mis aitab Jäära salakavalatest inimestest ja temale kahjulikest olukordadest eemale juhtida. Ahhaat on Jäära jaoks väga tugev kaitse kristall, mis kaitseb teda nii emotsionaalsete probleemide, kui ka füüsiliste probleemide eest. Eriliselt kasulik on Ahhaat neile Jääradele, kes soovivad teiste inimeste tõelist palet kiiremini ära tuvastada. Ahhaat kaitseb ka liiklusõnnetustesse sattumise eest ja hoiab ära ebaõnne, mis teele võib tulla.

PUNANE JASPIS "Positiivsus, tervis ja kasulik temperamentsus"

Punane Jaspis on ülimalt hädavajalik kristall Jääradele. Punane Jaspis ennekõik aitab Jäära hoida tema positiivsel eluteel ehk tuua talle piisavalt palju õnne, et tal elus hästi läheks. Punane Jaspis on ka see kristall, mis aitab Jääral olla positiivne, heatahtlik ja see aitab tema temperamentsust positiivselt ära kasutada. Punane Jaspis aitab kaitsta Jäära tervist, hoides ja tugevdades tema füüsilist keha.

KARNEOOL "Tööedu, motivatsioon ja positiivsus"

Jäärade jaoks on ideaalne tööedu kristall Karneool, see on kristall, mis motiveerib Jäärasid. Karneool annab Jäärale tööõnne, aidates tööd tema ellu tuua ja sellist tööd, millega Jäär rahule jääks. Peale selle on see ka motivatsiooni kristall, mis aitab Jääral pidevalt olla enda positiivses olekus. Igal sodiaagil on positiivne mina isiksus ja negatiivne mina isiksus. Karneool on see kristall, mis aitab Jääras alati esile tuua vaid positiivseid omadusi. Seega Karneool on Jäära jaoks suhteliselt multifunktsionaalne kristall.

Need on Jäära jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Jäär kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Jäärale kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Jäär enda ellu soovib!

Loe täispika Jäära artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Jäära iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta. 


Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, JÄÄR, tooted, komplektid, jäär kristallikomplekt, la tene jäär, ametüst, amasoniit, ahhaat, punane jaspis, karneool, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja