Menüü
Ostukorv

PRASIOLIIT auguga

PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga EHTED
PRASIOLIIT auguga
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PRASIOLIIT auguga

PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma olemuselt meenutab see Ševroon Ametüsti, mis näeb heleroheline välja. Prasioliidi valge osa on Kvarts. Prasioliidil on väga sarnased omadused olemas, mida kannab endaga kaasas Ametüst ja lisaks sellele ka sellele kristallile endale omased omadused. Seega, kui sa soovid Prasioliidi kristalli tundma õppida, siis ma soovitan sul lugeda ka selle kohta, mida kirjutasin Ametüstist. Seda selleks, et täielikult mõista Prasioliidi toimet.

Prasioliit on oma nime saanud kreeka sõnast porru ja seda oma väljanägemise tõttu. Prasioliidi peamiseks leiukohaks maailmas on Brasiilia ja USA. Prasioliit on tekkinud maapõues sellest, kui Ametüst on maa sees kuumenenud.

Prasioliit õpetab, mida tähendab tõeline armastus ja seetõttu suudabki see lisaks oma külluslikele energiatele sinu ellu ka tõelist armastust kutsuda. See kutsub inimest, kes suudab sind väärtustada ja austada, sõpru, kes suudavad sind hinnata ja lojaalsed olla. Üleüldiselt tekitabki Prasioliit magneti nende inimeste poole, kes oleksid justkui sinu inimesed ehk kellega sa suudad samastuda, hea sideme leida ja end turvaliselt tunda, ja nende poole, kes suudavad panna sind end armastatuna tundma. 

PRASIOLIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Juhul, kui sa valisid Prasioliidi kristalli intuitiivselt enda jaoks välja, siis sinu intuitsioon viitas sellele, et sul on õige aeg asuda end tervendama, end arenema suunata ja midagi iseenda heaolu jaoks tegema asuda. 

- Prasioliidi üheks väga eriliseks ja väärtuslikuks toimeks on see, et see õpetab sind enda edusamme nägema. Eriti selliseid edusamme, mida sa enda spirituaalses arengus teed. See õpetab sind nägema seda, mida sa saavutanud oled ja kuidas sa nüüd elu vaatad, kuidas sa aasta tagasi elu nägid ning mida sa oled endas muutnud. Samas aidates sul ka spirituaalses mõttes kasvada ja areneda. Nagu ka Ametüstile on omaseks, siis on ka Prasioliidil oskus inimese hinge arengu poole suunata.

- Prasioliit suunab sind tegema seda, mida sinu hing ihaldab, julgustades sind liikuma selles suunas, mida süda sulle ütleb, mitte mida mõistus sulle ütleb. See on viis, kuidas Prasioliit ka sinu Südametšakrat tervendab. Aidates sul enda südamehäälega kontakti saada ja sellel omakorda sinu intuitsiooni õigesti juhtida.

- Prasioliidil on oskus Südametšakrat tervendada ja selle kristalli kasutamine aitab sinu hinges oleval neljandal Tšakral võimsamaks muutuda. Prasioliit õpetab ennekõike sulle seda, mida tähendab armastus, kuidas armastada, kuidas armastust vastu võtta, seda jagada ja kuidas seda märgata. Väga kasulik sellisel perioodil, kus sa ei ole oma tunnetes kindel või hetkel, mil sa ei tunne enda elus armastust.

- Prasioliidil on üks väga huvitav omadus, milleks on oskus teiste kristallide kaudu võimekamaks muutuda. Kui sa viid Prasioliidi kokku teiste kristallidega, siis see võimeneb ja saab teistest kristallidest tuge. 

- Prasioliidil on oskus sinu ellu küllust ligi tõmmata, kuid seda vaid siis, kui sa selle nimel soovid tööd ja vaeva näha. Prasioliit tunnetab ära sinu motivatsiooni ja inspiratsiooni. Kui sa oled sellises faasis, siis automaatselt selles kristallis avanevad külluslikud energiad ja see hakkab sulle õnne tooma. 

- Selle kristalli kandmine või selle kristalli magamistoas hoidmine aitab unenägusid defineerida. Prasioliit avab sinu meeli, aidates sul elu sügavamalt mõista, märke lugeda ja neid defineerida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Prasioliit on tervendaja, millel on oskus sinu kehas olevatele haigusnähtudele tagasilööki anda. Prasioliit kuulub universaalsete tervendajate hulka, mida on hea kasutada kogu keha tervendamisel. Prasioliidil on vägi, mis suunab haiguskoldesse tervendust, aktiveerides keha end tervendama.

- Prasioliit on Südametšakra tervendaja, millel on oskus aidata neid inimesi, kellel on südamega seotud haigused.

- Prasioliit tervendab magu, aidates vabaks saada pidevatest kõhu- ja maovaludest. Sobib sellisele inimesele, kelle magu on väga happeline ja tundlik erinevatele toiduainetele.

SODIAAK

Prasioliit on KALADE külluse, rikkuse ja rahaõnnekristall. Prasioliit sobib Kalade tööedu kristalliks, aidates tuua häid võimalusi ja rahavoolu läbi töö. Prasioliiti on kasulik kanda ehtena töötegemise ajal või hoida seda kristalli tööruumis. 

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Prasioliiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kookoseviirukiga või Männi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged j..
2.90€
Maksudeta:2.38€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma ol..
135.00€
Maksudeta:110.66€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma ol..
61.90€
Maksudeta:50.74€
PRASIOLIIT, GRANAAT ja BRILJANT kõrvarõngad (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi värv on heleroheline, millest käivad läbi valged jooned. Oma olemu..
507.00€
Maksudeta:415.57€
SANDLIPUUKÜÜNLAL on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud...
10.90€
Maksudeta:8.93€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
12.90€
Maksudeta:10.57€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged j..
2.90€
Maksudeta:2.38€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
18.20€
Maksudeta:14.92€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.