55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

VALGE KAMPER eeterlik õli

  • 7.50€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE KAMPER eeterlik õli
  • Saadavus: Laos


VALGE KAMPRI eeterlik õli pakub hulgaliselt võimalusi end sellega tervendada. See eeterlik õli tuleb Kampri puust, mis on algselt pärit Jaapanist. Täna kasvatatakse seda ka mujal, näiteks Sri Lankal ja paljudes teistes Aasia riikides nagu Indias ning Hiinas. La Tene Valge Kampri eeterlik õli pärineb Hiinast ja selle ladinakeelne nimetus on Cinnamomum camphora.


Valge Kampri õli peamised koostisosad on tarpeen, kamfor, kamfeen, pineen, borneool, alkohol ja väikeses osas safrooli.


Valge Kampri eeterlik õli on tuntud ravimitööstuses. Seda kasutatakse ravimites, mille eesmärk on nahka tervendada, seenhaigusi tappa ning põletikku vähendada. Lisaks sellele kasutatakse Valge Kampri eeterlikku õli koimürkides, see annab sellele sellise spetsiifilise aroomi. Koidele, kärbestele ja muudele putukatele ei meeldi see aroom. Inimestele aga meeldib, see on värske, rahustava ja lõõgastava aroomiga. Kui sa ei ole Valge Kampri eeterlikku õli varem aroomiteraapias kasutanud, siis see võib olla meeldiv üllataja sinu jaoks. Paljudele inimestele hakkab see koheselt meeldima ja jääb nende lemmikuks.


Kui soovid, et sinu kodus oleksid käepärast alternatiivsed ravimid, siis Valge Kampri eeterlik õli pakub sulle suurt abi, kui sul seda vaja läheb! Hoia seda kindlasti kodus käepärases kohas.


Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Valge Kampri eeterlik õli.


SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA


Spirituaalses mõttes aitab Valge Kamper sinu tuju parandada, meeleolu positiivseks muuta. Sellel on lootust andev toime, mis aitab sul elu helgemalt ja ilusamalt näha. See muudab sinu maailmapilti paremaks ja annab võimaluse elus edasi liikuda. See eemaldab vaimseid ja emotsionaalseid takistusi, mis ei lase sul edasi liikuda.


Kasuta seda aroomiteraapias, et tervendada end ellusuhtumist. See on suurepäraseks abiliseks ajal, mil sul on vaja motivatsiooni ja inspiratsiooni. See suurendab spirituaalset energiat, aidates kaasa energia tunnetusele, intuitsiooni arengule ning ettekuulutuste saamisele. Kasuta vahetult enne magama minekut, kui soovid unes näha midagi prohvetlikku. Kasuta seda regulaarselt enda spirituaalse arengu nimel.


Selle eeterlikku õliga puhasta enda kodu energiast, mis takistab sul õnnelik olemast. Valge Kampri eeterlik õli on suurepärane negatiivse energia, vaimude, halva õnne, needusliku väe ning pahatahtlikkuse eemaldaja. Kui kasutad seda regulaarselt, siis see aitab pikalt kinni jäänud kahjulikke energiaid vabastada. Eriti kasulik on see siis, kui samal ajal põletada ka Salvei ja Yerba Santa rituaalitaime. Need toimivad sümbioosis, toetades üksteise tervendavat väge.


VALGE KAMPRI EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED


Suurepärane, kiiretoimeline ja tõhus külmetushaiguste vastase toimega


Valge Kampri eeterlik õli suudab kiirelt muuta hingamise lihtsamaks, kui oled haigestunud. Kui sul on nohust nina kinni, kurk haige, õhk ei liigu korralikult läbi ja on raske hingata, siis alusta koheselt aroomiteraapiat Valge Kampri eeterliku õliga. Pane suuremas koguses (10-20 tilka) eeterlikku õli õlilampi aurama. Tõsta õlilamp enda kõrvale umbes meetri kaugusele. Lase õlil ja veel õlilambis kuumaks muutuda ning õlil aurama hakata. Võid mõne aja möödudes tunda, kuidas hingamine muutub kergemaks, nina muutub lahtisemaks ja tervenemine hakkab pihta.


Korda seda protseduuri paar korda päevas nendel hetkedel, mil tunned, et on jälle raskem hingata või soovid leevendust saada. Võid kiirelt terveks saada!


Ole tark ja tarbi lisaks tsinki koos C-vitamiiniga, kui soovid kiirelt paraneda!


On väga palju alternatiivseid vahendeid, mis külmetuse korral aitavad kiireid lahendusi tuua. Kasuta neid ära ja teinekord, kui vaja, siis katseta nendega ise. Kiiresti aitab külmetusest vabaks saada mineraalaine Tsingi tarbimine koos C-vitamiiniga. Mõlemad muudavad sinu keha seestpoolt aktiivsemaks, et haigus saaks kiiremini kehast välja aetud.


Põletikuvastase toimega eeterlik õli


Valge Kampri eeterlik õli aitab kehast põletikku eemaldada ja seetõttu on see aroomiteraapias suurepäraseks abiliseks, kui sa oled külmetanud. Lisaks sellele on võimalik Valge Kampri õli kasutada näiteks liigeste ravimisel. Kanna 1 tl baasõli (nt Jojoba) segatuna 3 tilga eeterliku õliga valutavale põlvele, jalale või käele. Masseeri õlide segu korralikult naha sisse ja valutava koha ümber. Valge Kampri eeterlik õli aitab vähendada põletikku, mis põhjustab valu, tundlikkust ja liikumisraskust.


Aitab paanikahoost või hüsteeriahoost välja tulla


Paanikahoog on kohutav kogemus, kui sa peaksid sellesse sattuma. See on olukord, kus sa ei saa hingata, kõik kui kukub sinu sees kokku ja sul kaob ära võim iseenda keha suhtes. Paanikahood kestavad mõned minutit ja mõnel inimesel pikemalt. Kui selline olukord peaks sind tabama, siis Valge Kampri eeterliku õli nuusutamine aitab kiirelt väljuda paanikahoost. See on rahustava toimega, aidates pea selgeks saada ja leevendada hingeldamist.


Kasuta Valge Kampri eeterlikku õli regulaarselt aroomiteraapias profülaktika eesmärgil, kui sa koged tihti paanikahoogusid. See võib olla sinu viis, kuidas  sellest tervisemurest väljuda. Paanikahoogude korral soovitan pikaajaliselt kanda sellist kristalli nagu Eilat. Eilat aitab ravida sügaval tasandil asuvat algprobleemi, mille tõttu paanikahood esile tulevad.


Valge Kampri eeterlik õli aitab ka hüsteeriat ravida, aidates väga aktiivsest ja isegi agressiivsest hüsteeriahoost väljuda. Selleks peab keegi teine inimene olema kõrval, kes paneb õlilampi valge kampri eeterliku õli aurama, et see saaks toimida. Eilat aitab ka sellise probleemi korral.


Kiirendab toidumürgitusest taastumist


Toiudmürgitus on kohutav asi, kui sa oled selle probleemi käes. Mürgitusest aitab kiiremini taastuda ja toibuda Valge Kampri eeterlik õli. Kui oled toidumürgitusse jäänud, siis esimese asjana pane ise või lase kellelgi panna õlilampi aurama suuremas koguses Valge Kampri eeterlikku õli. Kui sa hingad seda sisse, siis see aitab mürkainetel kiiremini sinu kehast väljuda ning iiveldusel ja oksendamisel kiiremini lõppeda.


Toidumürgituse vastu aitab suurepäraselt ka Libejalaka Puukoor. Kohe, kui tunned, et süda läheb pahaks, kõhus hakkab keerama ja pead hakkama wc-vahet käima, siis võta 1-2 Libejalaka Puukoore kapslit sisse. See pidurdab kogu protsessi, aitab mürkidel kehast väljuda nii, et süda ei oleks nii paha. On olemas alternatiivseid võimalusi, mis võivad sinu enesetunnet päästa ja säästa.


Veel lisaks on üks hea nipp, mida nende kahe kõrval kasutada - joo kogu mürgituse ajal väikestes kogustes sidrunivett (kangem versioon). Usu mind, sa võid nendest nippidest leida endale enesetunde päästjad!


Libiido parandaja


Valge Kampri eeterlik õli sobib neile, kellel on probleeme libiido ja seksuaalsusega. Valge kamper äratab üles soovi enda kaaslasega romantiliselt aega veeta. See on tuju parandava ja meeleolu tõstva toimega. See aitab lõõgastuda, nautida ja suurendab seksuaalset iha. Soovitan seda neile, kes on enda libiido ära kaotanud.


Lõõgastab närvisüsteemi ja aitab sul end rahulikuna tunda


Valge Kampri eeterlik õli on ennekõike looduslik rahusti, ma soovitan seda igaühele, kes põeb kroonilise stressi või depressiooni käes. Kui sa oled pidevalt rahutu, närviline, lähed kergelt emotsionaalselt põlema, sinu pingetaluvus on väga väike ning sa oled tihtipeale kurb, siis see on täpselt õige alternatiivne ravim.


Valge Kamper aitab sul end hästi tunda, aitab närvidel lõõgastuda ning annab võimaluse sul end taastada. Kui sul on närvid nõrgad, siis soovitan regulaarselt aroomiteraapias Valge Kampri eeterlikku õli kasutada. Anna sellele õlile võimalus end tervendada. Kui sa hakkad seda kasutama, siis võid end kordades rahulikumana ja paremini tunda.


Kui sa muutud kergelt närviliseks ning sinu keha läheb pingesse, siis soovitan sul võtta pikaajalisse kasutusse Ajurveeda ravimtaime Rodioola. Tegemist on suurepärase närvide rahustajaga. Kasuta seda sellisel juhul, kui sul ei ole selle suhtes vastunäidustust.


Nahatervendaja


Kanna nahale 1 tl baasõli segatuna 1 tilga Valge Kampri eeterliku õliga, kui soovid nahal olevat ärritust leevendada. Kui sa oled saanud putukalt hammustada, siis see kiirendab putukahammustuse kadumist. Kui sul on selja peal akne, siis Valge Kampri eeterlik õli aitab seda ära ravida. Kanna õlide segu aknelisele seljale ja näiteks ka kätele ning rindkerele. Kanna seda igal õhtul enne magama minekut puhtale nahale. Kindlasti kasuta alati baasõli, et nahka niisutada samal ajal, kui Valge Kampri eeterlik õli aknet ravib. Kui sul on väga tundlik nahk, siis näonaha peal ma ei soovita seda kasutada. Kõigepealt katseta ja tunneta, kuidas sinu näonahk selle õli vastu võtab. Tegemist on siiski tugeva eeterliku õliga.


Valge kampri eeterlik õli on veel kasulik ka vereringluse parandamisel, mürkainete kehast väljutamisel, lihaspinge eemaldamisel ja putukate eemale peletamiseks. Hea eeterlik õli kaitsmiseks end suvisel ajal parmude eest.


VALGE KAMPRI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED


Valge Kampri eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.


Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.


Valge Kampri eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase see vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Valge Kampri eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Valge Kampri tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.


Sega Valge Kampri eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.


KROONTŠAKTRA


Valge Kampri eeterlik õli tervendab, stimuleerib, ergutab, puhastab ja aktiveerib ka kõige ülemist ehk seitsmendat Tšakrat, milleks on Kroontšakra. Kroontšakra asub otse pea kohal ja see on seotud inimese tuleviku ettetajumisel, unistamisega, planeerimisoskuste ning unenägude maailmaga. Valge Kamper aitab sellel Tšakral korrapäraselt töötada. Määri eeterlikku õli baasõliga laubale või lisa see juuksepesu ajal šampooni sisse, et seda Tšakrat tervendada.


Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Valge Kamper 100% eeterilik õli (Cinnamomum camphora) 10 ml, pärituolumaa Hiina. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.

Sildid: VALGE KAMPER, Väeesemed, õli, eeterlik õli, valge kamper eeterlik õli, valge kampri eeterlik õli, põletik, külmetushaigused, nohu, paanikahood, hüsteeriahood, toidumürgitus, libiido, rahusti, stress, depressioon, nahatervendaja, akne, kroontšakra

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja