55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ENERGIA eeterlike õlide roll-on

  • 14.90€

Toote detailid

  • Mudel: ENERGIA eeterlike õlide roll-on
  • Saadavus: Laos


ENERGIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Ylang YlangiPatšuli ja Jasmiini eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.


Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mida on mugav kasutada ja endaga igapäeva toimetuste juures kaasas kanda. Tegemist on õlide seguga, mis tervendavad keha nii füüsiliselt, vaimselt, spirituaalselt kui ka emotsionaalselt ning lisaks sellele niisutavad ka nahka. La Tene roll-on segud on kõik 100% looduslikest ja naturaalsetest õlidest. Kehasõbralikud ja vegantooted. Roll-on sari on ennekõike mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see annab võimaluse igal ajal end eeterlike ja baasõlidega tervendada. Mugav tööl, trenni tehes, reisides ja kodus olles kasutamiseks. Roll-on õlisid on väga mugav kehale kanda. Õlide segud on tasakaalukas suhtes ja sobivad ka neile, kellel on tundlik nahk.


Roll-on õlid on kompaksed ja neid võib koheselt hakata kasutama. Kui eeterlikke õlisid tuleb baasõlidega omavahel kokku segada, siis selles La Tene sarjas oleme selle töö sinu eest ära teinud. Sina lihtsalt ava kork, kanna õli nahale ja naudi õlide tervendust. Roll-on õlisid võib kanda kogu kehale, kuid tuleb vältida, et õli ei satuks silmadesse ja limaskestale. 


La Tene roll-on sari on alternatiivseks õliks sinu igapäevasele parfüümi valikule. Tegemist on looduslike ja kehasõbralike õlidega, mille aroomi võib kasutada parfüümi asendamiseks. Toksilised sünteetilised lõhnained kahjustavad inimese tervist, selle eest aga naturaalsete õlide seguga on sul võimalik igapäevaselt lõhnata nagu lill ja seda ilma tervist kahjustamata. Parfüümina kasutades kanna roll-on õlisid kaelale, dekolteele ja kätele. 


E-vitamiin ja nisuiduõli


La Tene roll-on on valmistatud nisuiduõli baasil, mis on rikkalik nahka tervendava ja niisutava E-vitamiini saaduseks. Nisuiduõli on intensiivselt nahka pehmendava ja sügavniisutava toimega, mis on väga kasulikuks baasõliks eeterlike õlide nahale kandmiseks. Nisuiduõli aitab eeterlikel õlidel oma tervendavaid omadusi edasi anda, ilma nahka kuivatamata. Nisuiduõlil endal on sulle aga väga palju pakkuda. Kõik La Tene roll-on sarja tooted on nisuiduõli baasil. Nisuiduõli ei sisalda gluteeni, seega ei pea gluteenist hoiduvad seda õli kartma. Tsöliaakiahaigetel aga ei soovitata nisuiduõli kasutada.


Tegemist on immuunsüsteemi turgutava ja üleüldist tervist pakkuva õliga. Nisuiduõli peetakse vähki ennetavaks ja seega on see sinu nahale väga kasulik, eriti kui oled ka päikesesõber. Nisuiduõli leevendab lihaskrampe, aitab lõõgastuda ja kiirendab ainevahetust. Selle õli E-vitamiini sisaldus on kõrge ja see on vitamiin, mida sinu nahk vajab säramiseks, noorusliku välimuse hoidmiseks ja enneaegse vananemise pidurdamiseks. Nisuiduõli on nahka taastava ja parandava toimega ja kasulik neile, kellel on nõrk, punetav, akneline ja üleüldiselt problemaatiline nahk. Kanna La Tene roll-on õli nahale, mis on saanud vigastada.  Lisaks on see õli suurepärane antioksüdantide saadus, mis blokeerib nahas vabade radikaalide teket.


ENERGIA eeterlike õlide roll-on:


* Annab energiat


* Tõstab tuju


* Parandab füüsilist ja vaimset keha


* Suurendab teotahet


* Leevendab stressi ja maandab pingeid


* Tervendab nahka 


* Soodustab positiivset mõtlemisiviisi 


* Tervendab Aurat ja Päikesepõimiku tšakrat


Roll-on "Energia" on sinu jaoks, kui sa otsid alternatiivset võimalust enda kogu enesetunde, tuju ja meeleolu parandamiseks. Selles roll-on õlide segus on eeterlikud õlid, mis aitavad sind aktiivsena hoida ja sellest tuleb ka selle nimetus.


Energiaõli sobib sinule, kui sul on energiapuudus, soovid olla teovõimeline, tahad end üleüldiselt hästi tunda või soovid optimistlik ja energiline olla. Seda õli on lihtne kasutada, lihtsalt kanna seda nahale! Ylang YlangPatšuliJasmiin ja nisuiduõli teevad suurepärast koostööd, et muuta sind erksaks ja aktiivseks.


Kasuta seda roll-oni ajal, mil on vaja võimalikult palju energiat. Kui sul on tegus päev ees, siis juba hommikul kasuta seda roll-oni. See võib olla sinu võimalus olla alati erk ja aktiivne. Tegemist on tervendavate õlidega, lisaks sellele, et sinu nahk näeb peale Energia kasutamist ilusam välja, saab ka sinu tervis sellest õlist palju head. 


Kanna seda endaga kaasas, kui soovid end turgutada. Eriti hästi mõjub see siis, kui sa oled väsinud ja vajad energiate aktiivsemaks seadmist. Tegemist on õlidega, mis mõjutavad kõiki sinu nelja keha: füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset. Füüsiliselt aitavad need sind liikuma panna, leevendavad ebamugavustunnet kehas ja süstivad energiat. Emotsionaalselt aitavad need laisast tujust lahti saada, muudavad sind ambitsioonikaks ja annavad inspiratsiooni. Vaimsel tasandil need toimivad nii, et sa suudaksid igal hetkel olla nii tegus, kui sa ise just soovid. Spirituaalselt aitab see õlide segu sinu Päikesepõimiku tšakrat aktiivsena hoida. Mida aktiivsem on see tšakra, seda rohkem loomulikku energiat sinus on.


YLANG YLANG


Ylang Ylang on Päikesepõimiku tšakra tervendaja, mis tähendab aga seda, et see aitab sinu isikliku väekanali tugevaks muuta. Seal asub inimese energia, teotahe, motiveeritus, inspiratsiooniallikas. See määrab ära, kui aktiivne inimene suudab olla. Mida tervem Päikesepõimik, seda aktiivsem ja elujõulisem on inimene. Võid seda roll-oni aeg-ajalt kanda enda kõhupiirkonnale või naba ümber, seal piirkonnas asub Päikesepõimiku tšakra. Tee seda selleks, et saada sellest roll-onist maksimumi.

Ylang Ylang on vererõhku alandava ja reguleeriva toimega, mis omakorda aitab sul tunda end hästi. Kõrge vererõhk ei lase sul aktiivne olla, kiired liigutused ja korralik tempo võivad olla keha jaoks kurnavad. Normaalne vererõhk aga soosib head enesetunnet ja annab võimaluse olla aktiivne ilma ebamugavustunnet tundmata.

Ylang Ylang leenevdab kõikide nelja keha stressi (füüsilise, emotsionaalse, vaimse ja spirituaalse), aidates sul end hästi tunda. Ylang Ylang parandab tuju, loob head meeleolu, süstib inimese hinge optimismi ja muudab meele rõõmsaks. See eeterlik õli Energia roll-onis on suurepärane hea tuju looja. Et olla energiat täis, pead sa olema ka õigesti meelestatud. Ylang Ylang aitab sul seda saavutada!


PATŠULI


Patšuli on suurepärane enesetunde tervendaja. Tegemist on eeterliku õliga, mis suudab toimida sinuga kui antidepressandina. Patšuli selles roll-onis aitab tervendada sinus eksisteerivaid energiaid, mis ei lase sul energiline, motiveeritud ja aktiivne olla. See aitab lahti saada laiskusest, halvast tujust, igavustundest ja muudab sind energiliseks.

Patšuli eeterlik õli on energiad aktiveeriva toimega (seetõttu on see ka üks külluslikke energiaid aktiivseks muutev eeterlik õli), aidates Ylang Ylangi ja Jasmiini energiatel kiiresti toimida. Patšuli paneb tegutsema ja vabastab igasuguse vaimse takistuse, mis ei lase sul olla energiline.

Suurepärane antioksüdantide sisaldus on Patšuli eeterlikus õlis, mis tähendab seda, et see on sinu nahale hea tervendaja. Seda roll-oni nahale kandes ei saa sa mitte ainult selle spirituaalseid energiaid endale, vaid ka sinu nahk tänab sind nende õlide eest. Antioksüdandid taaselustavad naharakke ja väldivad enneagset vananemist.


JASMIIN


Jasmiini eeterlik õli aitab lihaseid lõdvestada, võttes ära pinge kehas. Mida paremini sa end tunned, seda suurem saab olla sinu võimekus. Jasmiin muudab sind füüsiliselt ja vaimselt võimekamaks.


Jasmiini eeterlik õli aitab tasakaalustada vererõhku ja suurendada hapniku ringlust veres. See omakorda parandab kogu keha enesetunnet, aitab lõõgastunult end tunda ja parandada meeleolu. Jasmiini tervendav toime aitab tuju tõsta ning seeläbi ka energiat anda. 


Tegemist on loodusliku antidepressandiga, mis parandab ka kõige kehvemat tuju. Kui sul on probleeme tujude kõikumisega ja sellele kaasneva energiapuudumisega, siis see roll-on on just sinu jaoks. Jasmiini eeterlik õli teeb komplimente Yalng Ylangile ja Patšulile, aidates kaasa nende tööle selles roll-onis.


Jasmiini eeterlik õli blokeerib närvilist energiat, aidates olla aktiivne nii, et närvilisus sellega ei kaasneks. Paljud, kes kannatavad stressi käes ei suuda olla aktiivsed ilma sellega kaasneva närvipingeta. Jasmiin rahustab närve ja laseb sul olla nii aktiivne, kui palju sa soovid seda olla.


Ideaalne alternatiivmeditsiin enesetervendamiseks. La Tene eeterlike õlide roll-on "Energia" sobib igaühele, kes soovib endas tasakaalu luua ja end tervena hoida.


Teiste LA TENE eeterlike õlide roll-onide, eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Roll-onide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. 

Lisainfo
Lisainfo Kogus 10 ml. Koostisosad: tokoferool, isoeugenol, eugenol, bensüülalkohol, geraniol, farnesol, bensüülsalitsülaat, bensoaat, bensüül, linalool, jasminum officinale õli, pogostemoni kabliiniõli, cananga odorata õli. Kõik on 100% eeterlikud õlid ja nisuiduõli. Tegemist on La Tene omatootega. Kasutamisel sule kork korralikult, et õlid ei pääseks roll-on pudelist välja. Sellega väldid näiteks tasku või koti kahjustamist, kui seda kaasas kannad.

Sildid: ENERGIA, LA TENE, õli, eeterlik õli, la tene, la tene eeterlik õli, roll-on, energia eeterlike õlide roll-on, roll-on eeterlik õli, energia eeterlik õli, looduslik antidepressant, E-vitamiin, nisuiduõli, ylang ylang, patšuli, jasmiin, pehmendav, niisutav, vähk, noorus, akne, tuju, teotahe, positiivne mõtlemine, päikesepõimik, aura, optimism, erk, aktiivne, väsimus, laiskus, inspiratsioon, motivatsioon, ambitsioonikus, hea enesetunne, halb tuju, tasakaal, lõõgstumine, hea meeleolu

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja