Menüü
Ostukorv

YLANG YLANG eeterlik õli

YLANG YLANG eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
YLANG YLANG eeterlik õli
12.90€
Maksudeta: 10.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: YLANG YLANG eeterlik õli

YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise vastu ning alandab vererõhku. Suurepärane naha tervendaja ja juustekasvu soodustaja.

Ylang Ylang eeterlik õli pärineb samanimelise puu õielehtedest. Ylang Ylang on suuremõõtmeline idamaa puu, mille õied lõhnavad imeliselt ja nende õielehtede eeterlik õli, mis annab sellele taimele selle aroomi, ongi selles eeterliku õli pudelis. Ylang Ylangi nimi tähendab eesti keelde tõlgituna "lillede lill" selle imelise lõhna ja ilu tõttu. 

Ylang Ylangi puud on pärit Indoneesiast ning sealt tuleb ka selle spirituaalne ja meditsiiniline ajalugu ning kasutamisharjumused. Kõige enam leidub seda taime Filipiinidel ja Polüneesia saartel. Ylang Ylang on väga populaarne eeterlik õli, mida kasutatakse väga laialt parfüümide tootmises. See on eeterlik õli, mis lisab parfüümidele magusat lõhna juurde.

Tegemist on eeterliku õliga, mille spirituaalne energia on väga tugevalt seotud armastuse, kire ja romantikaga. Seetõttu võib selle eeterliku õli kasutamist vaja minna erinavates rituaalides ja maagiates, mis on selle teemalised. 

Kui sinule meeldib aroomilt Ylang Ylang ja see on üks sinu lemmikutest, siis see annab sulle teada, et sind on ees ootamas Kaksikleegiga või Hingesugulasega kohtumine. Kui sa oled suhtes, siis see kuulutab ette soodsat aega sinu ja kallima vahel. Kasutades Ylang Ylangi küünalt või eeterliku õli suureneb sinu armastuseõnn.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Ylang Ylangi eeterlik õli.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Ylang Ylangi puhul on esiteks tegemist eeterliku õliga, mis loob sinu koju ja sinu enda ümber meeletult mõnusa aroomi. Ylang Ylangi on kasulik kodus õlilambi sees põletada, kuna see paneb kodu troopiliselt ja idamaiselt lõhnama. Kui sa oled suur lillede armastaja või sulle meeldivad magusad aroomid, siis Ylang Ylang on täpselt sinu jaoks.

Ylang Ylang on spirituaalse poole pealt väga tugevalt seotud armastuseenergiaga. Ylang Ylangi eeterlik õli aitab suurendada armastuseneergiat, seda parandada ning muuta inimest ja keskkonda romantilisemaks. Tegemist on tõeliselt tugeva armastusetaimega, mis kulub ära sulle siis, kui sa oled vallaline, suhtes või kui sa isegi ei soovi suhet luua. Tegemist on armastuseenergia tervendajaga.

Ylang Ylang aitab puhastada neid kristalle, mis toovad sinule armastuseõnne. Seega on kasulik Ylang Ylangi õlilambi sees põletada armastusekristallide vahetus läheduses.

Põleta seda õli enda lähedal või kodus või ruumis, mida soovid kirglikumaks ja armastavamaks muuta. Kui soovid luua atmosfääri enda ümber, mis suunab mõtted armastusele, siis seda see kohe kindlasti teeb. Ma soovitan Ylang Ylangi põletada õlilambis ajal, mil soovid enda kaaslasega romantiliselt aega veeta või suhtest rääkida, see aitab sellist meeleolu tekitada, mida sa soovid. Kui oled vallaline ja ootad enda ellu uut armastust, siis Ylang Ylangi kasutamine ükskõik millisel kujul aitab armastusekülgetõmmet suurendada. Kui sa oled vallaline ja ei soovi suhet, siis see aitab ära tervendada sinus need kohad, mis vajavad tulevikus suhtesse minekuks sinu poolset tervendust.

Väga kasulik on Ylang Ylangi põletada ajal, mil ennustad endale armastuseteemal, kas siis pendli või Ruunidega.

YLANG YLANGI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Armastus ja suhted

Et parandada veelgi rohkem suhteid ja kutsuda ligi ellu armastust, siis selleks sega kokku järgnevad õlid: Ylang Ylang, KuuskKask ja Roosipuu. Kasuta neid õlilambis või difuuseris koos. Eriti hea on ka see, kui samal ajal hoiad armastusekristalle eeterlike õlide lähedal.

Tujuparandaja

Mida ma olen Ylang Ylangi puhul tähele pannud, on see, et see õli muudab kiirelt meeleolu positiivsemaks. Seda isegi siis, kui sul on hea olla, see muudab tuju veelgi paremaks. Iga kord, kui ma Ylang Ylangi kasutan, kas kehahoolduses, aroomiteraapias või põletan seda õlilambis, siis ei mõõdu väga pikka aega, kui meeleolu muutub veelgi mõnusamaks. Selle eeterliku õli aroomi keskel olles sinu enesetunne paraneb, kuna see spirituaalse vaatenurga alt ergutab sinu Päikesepõimiku-, Südame- ja Kroontšakrat korraga, vabastades nendes Tšakrates olevaid negatiivseid energiaid ja ergutades nende Tšakrate tööd.

Lisaks kõigele sellele aitab Ylang Ylang negatiivsetest käitumisharjumustest vabaks saada, mis on nende kolme Tšakra ebakorrapärase tööga seotud. Kui sa soovid enda tuju positiivsena hoida ja olla üleüldiselt optimistlikum inimene, siis põleta Ylang Ylangi õlilambis või kanna seda koos baasõliga enda naha peale.

Antidepressant

Ylang Ylang on looduslik antidepressant. Ideaalne eeterlik õli sulle, kui sa tunned end negatiivsena, kui oled stressis või ärritunud. Ylang Ylangi eeterlikku õli kanna nahale koos baasõliga või põleta seda õlilambis hetkel, mil tunned, et oled elust väsinud. Kasuta seda igapäevaselt kuni enesetunde paranemiseni. Ylang Ylangiga koos kasuta Lavendlit ja Patšulit, kui depressioon, masendus ja stress omavad väga tugevat võimu sinu üle. Mida sügavam on vaimne probleem, seda rohkem on vaja enda ellu tuua tervendajaid. Põleta vahetpidamata neid õlisid õlilambis, kui veedad aega enda kodus.

Meeleolukõikumine

Kui sa kannatad pidevate meeleolukõikumiste all ja pendeldad heast enesetundest kehva enesetundesse, siis Ylang Ylangi eeterlik õli võib olla sinu jaoks see õige tervendaja. Tegemist on taimega, mis mõjub väga hästi Kroontšakrale, kus meeleolukõikumine alguse saab. Selleks, et Ylang Ylang saaks sinu meeleolu stabiliseerida ja sulle energiat anda on kasulik õlilambi sees seda õli põletada. Selleks täida õlilamp veega ja tilguta õlilambi sisse vähemalt 10-15 eeterliku õli tilka korraga. Mida suurem kogus õli, seda kiirem võib olla enesetunde paranemine.

Kasulik sinu juustekasvule

Ylang Ylang on kasulik juustetervendaja. Juukseid pestes tilguta šampooni või palsami sisse mõned tilgad eeterlikku õli ja pese enda juuksed tavapäraselt puhtaks. Ylang Ylang teadaolevalt tervendab juukseid, puhastab peanahka, aitab juustel tugevamaks kasvada ja loob neile ilusa terve väljanägemise. Väga kasulik eeterlik õli Ylang Ylangi kõrval juustehoolduses on Seedripuu. Neid õlisid võid koos kasutada juustepesu ajal.

Kõrge vererõhu alandaja

Kui sul on probleeme sellega, et vererõhk kõigub ja muutub liiga kõrgeks, siis Ylang Ylangi eeterlik õli võib sulle kasulik olla. Indoneesias on Ylang Ylangi eeterliku õli kasutamine vererõhu alandamisel rahvameditsiinis. Selleks, et vereõhku alandada tilguta peopesa sisse 2-4 tilka eeterlikku õli ja teelusikatäis baasõli (omal vabal valikul, soovituslikult Jojobaõliga) ja määri seda rindkerele. Väga kasulik on see, kui keegi määrib vererõhu tõusu ajal seda õli mikstuuri ka ülaseljale. Lase sellel mõnda aega enda kehal olla ja naha sisse imenduda. Peale seda võid tunda, kuidas vererõhk juba alaneb ja enesetunne hakkab paremaks muutuma.

Võid sellel samal eesmärgil põletada Ylang Ylangi õlilambis, et see aitaks vältida vererõhu tõusu, mis on tingitud stressist, pingest ja ärritumisest.

Närvisüsteemi tervendaja

Ylang Ylang on kasulik närvisüsteemile. Kui sa tunned, et sinu närvid on kahjustada saanud, valutavad või võib esineda närvipõletikku, siis kasuta seda eeterlikku õli. Määri koos baasõliga kahjustunud kohale ja lase sellel naha sisse imbuda.

Ylang Ylangi on kasulik närvisüsteemi ergutamise ja tervendamise jaoks kasutada pikemalt kui ühel korral. Kasulik on sellisel juhul iga päev kahjustunud kohta Ylang Ylangi õliga tervendada ja teha endale vähemalt nädalane tervenduskuur.

Naha tervendaja

Ylang Ylangi kasutatakse rahvameditsiinis nahahaiguste tervendamisel. Kui sinu nahk on ärritunud, lööbes või see ei näe terve välja, siis tee endale Ylang Ylangi eeterliku õliga teraapiat. Selleks vala peopesa sisse teelusikatäis baasõli (soovituslikult Jojobaõliga) ja tilguta selle sekka 3-5 tilka eeterlikku õli. Kanna see nahale, mis ei näe terve välja. Masseeri õli mikstuur nahale ja lase sellel naha sisse imenduda.

Ylang Ylangi peetakse suurepäraseks naha tervendajaks, seda kasutatakse nahavähi tekke ennetamisel ja vananemisvastase vahendina. Ylang Ylang stimuleerib nahka ja soodustab naha uuenemist. Kasuta Ylang Ylangi eeterlikku õli vähemalt korra kuus, et anda vastulöök naha vananemisele. Lisaks sellele on Ylang Ylang ääretult hea aroomiga, seda on hea kasutada enne kodust lahkumist ning parfüümi kui sellist peale selle kasutamist vaja ei lähegi.

 Ylangi peetakse ilu ja nooruslikkuse sümboliks. Indoneesias kasutatakse seda naha säilitamise ja tervendamise eesmärgil.

Nahka noorendava toimega eeterlik õli Ylang Ylangi kõrval on Salvei õli. Neid õlisid võid enda kosmeetikatoodete sees hoida, kui sind huvitab kortsude vähendamine ja nende ennetamine.

Positiivne ellusuhtumine

Ylang Ylangi eeterlikku õli aitab suurendada positiivset ellusuhtumist. Tegemist on hea õnne aktiveerijaga üleüldises mõttes. Selle kasutamine toob sinu ellu suurepärast energiat + sellel on ülimalt mõnus magus aroom! 

Lisaks nendele peamistele omadustele, mille olen Ylang Ylangi puhul välja toonud on sellel veel ka teisi väärtuslikke tervendavaid omadusi. Ylang Ylang on antiseptilise ja antibakteriaalse toimega, mis teeb sellest suurepärase nahatervendaja. Lisaks veel on see kasulik kõhuvalu tervendaja jne.

YLANG YLANGI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Ylang Ylangi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Ylang Ylangi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Ylang Ylangi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Ylang Ylangi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Ylang Ylangi eeterlik õli kokku enda lemmik kreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

PÄIKESEPÕIMIKU, SÜDAMETŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Ylang Ylang töötab kõigi nende kolme Tšakraga korraga, kui seda eeterlikku õli põletada õlilambi sees ja selle aroomi sisse hingata. Eraldi töötab Ylang ylang nende Tšakratega siis, kui määrida kehale otse nende Tšakrate peale koos baasõliga seda.

Ylang Ylang tervendab neid Tšakraid, aidates nendest Tšakrates olevat negatiivset energiat vabastada. See toimub, kui nende kolme Tšakra detox, vabastades ebavajalikku ja segavat energiat, asendab see selle nende Tšakrate tervenemisega. Kui need kolm Tšakrat saavad üheaegselt tervendava energia osaliseks, siis hakkavad ära lagunema hingest negatiivsust ja stressi tekitavad mõtted. Sa pead ennast kergemini ja rõõmsameelsemalt tundma.

Ylang Ylang ergutab neid kolme Tšakrat niivõrd palju, et see aitab kaasa suhtlusoskuste ja eneseväljendamise paranemisele. Ylang Ylangiga end tervendades või selle aroomi keskel olles hakkad sa end vabamalt, selgemalt ning emotsionaalselt rikkalikumalt väljendama.

Ylang Ylang on enda energiaomaduste poolest sarnane Krüsopraasi kristalliga. Krüsopraas on kristall, mis aitab elus rõõmu tunda, elu nautida ja on samas armastuseenergia suurendaja, mida suudab suurendada ka Ylang Ylang.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Ylang Ylang 100% eeterilik õli (Cananga odorata) 10 ml, pärituolumaa Komoori saared. Ylang Ylangi eeterlik õli tekstuur on kergelt kollakas. Ylang Ylang on oma aroomilt väga magus ja see on kerge konsistentsiga. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.46€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
8.10€
Maksudeta:6.64€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
48.30€ 69.00€
Maksudeta:39.59€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.14€ 10.20€
Maksudeta:5.85€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
13.86€ 19.80€
Maksudeta:11.36€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.