Menüü
Ostukorv

RIIDEST KOTT tumesinine

RIIDEST KOTT tumesinine MUUD KAUBAD
RIIDEST KOTT tumesinine
2.20€
Maksudeta: 1.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RIIDEST KOTT tumesinine

Võimalikud valikud

RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallidekristallikomplektideehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kangast kott on sobilik ka kinkimiseks.

Sinine värv sümboliseerib intuitsiooni, selgeltnägemist, rituaalide tegemist, Kuu maagiat ja spirituaalsust. Sinine kott on sobilik erinevate intuitsioonikristallide hoiustamiseks, sobib ka pendlikotiks.

HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
29.90€
Maksudeta:24.51€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
4.00€
Maksudeta:3.28€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
18.00€
Maksudeta:14.75€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.