Menüü
Ostukorv

PILTJASPIS poleeritud

PILTJASPIS poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
PILTJASPIS poleeritud
3.80€
Maksudeta: 3.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PILTJASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasulik erineva ala artistidele või meelelahutajatele.

Piltjaspis on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest. 

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 


Austus planeet Maa ja looduse osas

Piltjaspis avardab sinu maailmavaadet, aidates sul suunduda tervislikemate valikute poole ja muuta oma elu ökonoomsemaks. Piltjaspis on tugevalt seotud Maaga ja loodusega, see õpetab seda austama ning õigesti kasutama. Piltjaspist hoida oma kodus, et ka teistes pereliikmetes selline soov ja suund üles äratada. Kanna seda kontaktis kehaga, kui sa soovid kiiremaid sisemisi muutusi. Piltjaspis sobib väga hästi kokku Kambaba Jaspisega, kuna Kambaba Jaspis õpetab sind taimselt toituma ja annab lisajõudu kogu eesmärgi saavutamiseks. 

Piltjaspisel on oskus panna inimest Maa peale mõtlema, loodust hindama, loomi armastama ja taimedega tegelema. See suurendab austust meid ümbritseva osas. Seega muudab Piltjaspis inimese lähedal olles tema hinge tolerantsemaks.

Dekoreerige Piltjaspisega oma kodu või töökohta, et see takistaks ja hoiaks geopaatilise stressi eest.

Piltjaspis aitab sul suurt pilti näha ehk mõista elu erinevate külgede alt vaadatuna. See toetab spirituaalset arengut, aidates sinu silmaringi avaramaks muuta. See muudab sind elu suhtes uudishimulikuks ning suurendades sinu enda soovi maailma paremini mõista.

Loomingulise energia kristall

Piltjaspis on oma energiate poolest loominguline ja kui seda kanda või kasutada, siis see aktiveerib loomingulise inspiratsioonivoolu. Poleeritud kristalli hoia oma töölaua peal või kunstiruumis. Seda selleks, et see avaks sinu loomingulisuse, fantaasiamaailma ja kujutlusvõime. See omakorda annab sulle inspiratsiooni ja toob sulle edu sellest, mida sa lood. 

Piltjaspisel on olemas võime panna õitsema ideed, mis sinu sees on. Kui sa seda endaga kaasas kannad või hoiad seda enda koduseinte vahel, siis see annab sulle energiat, jõudu ning soovi enda ideid füüsiliseks muuta. Kui sa tunned, et sul on palju ideid, kuid sul jääb puudu motivatsioonist või julgusest, siis sa oled õige kristalli leidnud. Piltjaspis on sellisel juhul suurepäraseks abiliseks!

Piltjaspis sobib väga hästi kokku Aafrika Türkiisiga või tavalise Türkiisiga. Piltjaspisel on oskus avada loomingulisi andeid ja loomingulist meelt. Kui Piltjaspis Türkiisiga kokku viia, siis avaldub nende kahe kristalli kombinatsioonis loomingulisus ja kirjanikule vajaminev artistlik võime. Kui sa soovid osata kirjutada edukamalt, sujuvamalt, loomulikumalt ja inspireerivamalt, siis tuleb neid kristalle koos hoida. Hoia neid oma kirjutuslaual, arvuti lähedal või kanna ehetena.

Kodust eemal olijatele

Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukohavaliku suhtes. Aitab ka tuua head õnne suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Eriti siis, kui Piltjaspis viia kokku Roosa Kvartsi kristalliga.

Viljakus ja rasedus

Piltjaspist soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse lapseootel oleva naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli kanda ja kasutada terve raseduse vältel, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes talle võimaluse sündida siia ilma rahus ja tasakaaluka Auraga.

Piltjaspis aitab kaasa viljakusenergia tõstmisele, seega sobib see kokku teiste viljakusekristallidega, mida võiks hoida võimalikult lähedale voodile või iseendale. Viljakusekristallideks on veel Karneool, Punane Aventuriin, Punane Jaspis ja Unakiit. Piltjaspis aitab kaitsta rasedust ja on neile heaks abiliseks, kellel on probleeme lapseootele jäämisega või lapse kandmisega. Piltjaspis aitab kaitsta nurisünnituse eest ja kaitseb üleüldiselt lapse tervist, kui ta on ema kõhus.

Taimed

Piltjaspis aitab ükskõik millisel taimel paremini kasvada ja aitab ka muuta maa energeetilist väärtust. See tähendab seda, et Piltjaspist võib puude/põõsaste/lillede istutamisel asetada mulla sisse. Seda selleks, et taimele jõudu juurde anda ja kui seda tehakse õues kasvava puu juures, siis Piltjaspis aitab maa Aurat tugevdada. Piltjaspis sobib samuti kodutaime mulla sisse, kuna see aitab taimel elujõuliseks saada, samas aitab tasakaalustada kodus olevaid energiaid, mis on ülekülluses, nagu näiteks tasakaalustada liigset stressienergiat.

Küllusenurk ja äriline edu

Piltjaspis on üks kristallidest, mis on seotud külluse majja toomisega, aga sellel on oskus tuua ka ärilist edu, edendada ettevõtlikkust ja projekte käima lükata. Seega võib Piltjaspist kasutada FENG SHUI järgi kodu kõige Kagupoolsemas toas, kus asub küllusenurk. Seda kristalli võib koos hoida teiste küllusekristallidega ja ka täiesti eraldi mõne taime poti sees. Ärilise edu saavutamiseks hoidke Piltjaspist dokumentide juures või töölaua peal.

Hoia Piltjaspise kristalli enda kodus Ida-ilmakaares, kui sa soovid, et sinu tänane majanduslik seis muutuks paremaks. Ida sümoliseerib hetkeseisu ja Kagu tulevikku. Neis mõlemas ilmakaares võib olla tükike Piltjaspist, see on vaid kasulik, kui seda kristalli on rohkem. Kui sa näiteks omad ettevõtet, siis on oluline hoida Piltjaspise kristalli või sellest valmistatud erinevaid kujusid enda ettevõtte ruumides. Sellisel juhul peaksid need olema nii Ida-, kui ka Kagu-ilmakaares. Seda selleks, et majanduslik seis saaks olla hea täna ja ka tulevikus. Ära panusta vaid tulevikule, tee enda õnneenergiad korda ka olevikus, et tulevik saaks olla küllust täis. 

Lisaks Kagu-ilmakaare küllusekanalile sobib Piltjaspis ka Põhja-ilmakaarde, kus asub tööedu küllusekanal. Piltjaspis toob ka seal olles sulle edu ja seda ennekõike tööalaselt. Loe Põhja-ilmakaares asuva tööedu küllusekanali kohta SIIT.

Hoia Piltjaspist enda rahakoti vahel, et rahaõnne ligi kutsuda.

Artistide esimeseks õnnekristalliks ärilisel tasandil on Piltjaspis ja loomingu aktiveerimiseks Ookeani Jaspis. Need kaks kristalli võiksid artisti loometoas/-keskkonnas alati olemas olla, et küllus ja inspiratsioon oleks alati tagatud. 

Hirmutunne

Piltjaspis toob tuge ja toetust ajal, mil hirm on sinu üle võimust võtnud. See leevendab hirmutunnet, aitab sul kaine peaga mõelda ja ületada enda sees olevaid hirmusid. Piltjaspis oma energiaga pakub sulle kaitset ning emotsionaalset tuge.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Piltjaspis suunab suitsetamisest loobuma, aidates mõista seda, miks selline tegevus on halb ja ei vääri sinu tähelepanu. See aitab sujuvalt minna üle tervislikumale eluviisile, aidates sul teha enda keha ja hinge jaoks tarku valikuid. Analoogse väega on Suitskvarts. Kui soovid kindlasti väga kiiresti ja hea lõpptulemuseni jõuda, siis on tark neid kristalle koos kasutada või kanda näiteks ehtena. 

- Piltjaspis aitab välja tulla rasketest traumadest ja on üks kristallidest, mis aitab operatsioonijärgselt taastuda. Piltjaspist on mõistlik kanda endaga või hoida enda läheduses terve tervenemise ja taastumise perioodil. Piltjaspis blokeerib tüsistuste tekkimist ja süstib elurõõmu ning jõudu, mis on tervenemise jaoks üliolulised faktorid. Piltjaspis aitab üle saada pikaajalisest haiglas viibimisest, aidates elujõudu suurendada ja uuesti tavapärasesse elurütmi naaseda.  

- Piltjaspis aitab mineraalainetel kiiremini kehasse jõuda ja üleüldiselt vitamiine kergemalt omaks võtta.

- Piltjaspis aitab tervendada neerudega seotud probleeme.  

PÄIKESEPÕIMIK

Piltjaspis on Päikesepõimikut aktiveeriva ja tasakaalustava toimega. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks. Kristall, mis aktiveerib Päikesepõimiku küllusenergiaid ligi tõmbama. Mida aktiivsemini töötab sinu Päikesepõimik, seda külluslikumad võimalused sinu teele satuvad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Piltjaspis kõige enam SKORPIONITKALJUKITSE ja VÄHKI.

Piltjaspis on Kaljukitse külluse- ja materiaalse edu kristall. Piltjaspis toob Kaljukitse ellu rahavoolu, oskuse leida üles oma unistuste töö ja tööpositsioonil kõrgemale tõusta. Kaljukitsel on kasulik Piltjaspist enda kodus, küllusekristallide keskel või tööjuures hoida. Kanda sellel perioodil, mil soovitakse materiaalset kindlustunnet ja heaolu saavutada.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnnekristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluseõnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Piltjaspist soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
14.60€
Maksudeta:11.97€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja mater..
3.57€ 5.10€
Maksudeta:2.93€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
12.10€
Maksudeta:9.92€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.20€
Maksudeta:2.62€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hingeterapeut. Amasoniit on krista..
3.60€
Maksudeta:2.95€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.