Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA kivid

VIIRUKIHOIDJA kivid MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA kivid MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA kivid MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA kivid MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA kivid
18.40€
Maksudeta: 15.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA kivid

Pilt on illustreeriv. Pildil olev koonusviiruk ja kristall ei kuulu toote juurde.

Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele, kuid sobib ka tavalistele viirukitele. NB! Kasutades backflow koonusviirukeid, siis viirukisuits ei tõuse üles, vaid voolab alla nagu kosk, luues ilusa rahustava efekti.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Viirukihoidja mõõdud ca 11,5x6,5x4,5 cm. Viirukihoidja on valmistatud keraamikast.
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
2.90€
Maksudeta:2.38€
LOOTOS on lill, mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja värskust. Lootost kasutatakse armastuseenergia majja toomiseks, armastusega seotud r..
3.30€
Maksudeta:2.70€
ROOSA GERANIUMI puhul on tegemist taimega, mida on teadaolevalt üle 10 000 aasta kasutatud. Roosa Geranium viirukina on kindlasti üks parimaid ro..
3.30€
Maksudeta:2.70€
TSITRONELLA ja SIDRUNHEINAVIIRUK tõstab meeleolu, parandab tuju ja tervendab koduenergiat. Üheskoos loob see viiruk positiivse keskkonna ja e..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Tegemist on koonusviirukiga, mille suits langeb alla. NB! Kui sa kasutad seda koonusviirukit teatud viirukihoidjaga, siis viirukisuits ei tõ..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.10€
Maksudeta:4.18€
KAITSE NEEDUSE EEST viirukit põleta, et blokeerida needuse pealepanekut või kui kahtlustad selle olemasolu. Kui tunned, et sinu ümber eksisteerib ebaõ..
2.80€
Maksudeta:2.30€
Tegemist on koonusviirukiga, mille suits langeb alla. NB! Kui sa kasutad seda koonusviirukit teatud viirukihoidjaga, siis viirukisuits ei tõ..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad poleeritud Ametüst ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kas..
6.70€
Maksudeta:5.49€
MYSTIC TEMPLE ehk HINGELINE ARENG on India traditsiooniline viiruk, mille eesmärk on aidata sul spirituaalselt kasvatada. See on hingelist..
5.10€
Maksudeta:4.18€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.