Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA valged lilled

VIIRUKIHOIDJA valged lilled VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged lilled VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged lilled VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged lilled VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA valged lilled
15.50€
Maksudeta: 12.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA valged lilled

Pildil olevad Sinise Maagia Kvartsi ja Koobalt Aura kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

LILLE sümbol sümboliseerib vabadust, loomingulisust, elujõudu ja inspiratsiooni.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodiddruzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Mangopuidust viirukihoidja mõõdud on ca 13x13x1,5 cm.
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.30€
Maksudeta:2.75€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
4.90€
Maksudeta:4.08€
POSITIIVSUSEVIIRUK on kokku pandud erinevatest taimedest, mis üheskoos viirukina põletatuna toovad esile hulgaliselt positiivset energiat, selles..
4.70€
Maksudeta:3.92€
Viiruk SPIRITUAALNE TERVENEMINE on loodud salajase retsepti järgi, mille koostisosadeks on vaid taimed. Erinevate taimede segud vallanda..
4.70€
Maksudeta:3.92€
PALO SANTO AURA viiruk koosneb tervendavast Palo Santost ja erinevates taimedest, mis aitavad puhastada sinu Aurat, vabastada selles olevaid energiabl..
4.30€
Maksudeta:3.58€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.40€
Maksudeta:2.83€
LA TENE kristallikomplektist leiad kolm kristalli, mis toovad Sinu lotopiletile lisaõnne ja aktiveerivad rahavoolu liikumise Sinu elus.Krist..
14.40€
Maksudeta:12.00€
VIIRUKIPUU eeterlik õli pärineb Boswellia taimest. LA TENE poodides on ka Boswellia küünalt võimalik endale soetada ja tegemist on tegelikult sama..
40.00€
Maksudeta:33.33€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.70€
Maksudeta:1.42€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.50€
Maksudeta:1.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.