55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE"

-10%
  • 19.90€
  • 17.91€

Toote detailid

  • Mudel: ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teha. Komplektis olevad kristallid tervendavad sinu Aurat ja aitavad sul armastust leida.
Komplektis on viis erinevat armastuse kristalli, millel kõigil on olemas omad erilised oskused armastuse õnne parandamise jaoks.

Nendeks kristallideks on Malahhiit, Roosa Kvarts, Jaad, Roosa Kaltsedon ja Krüsopraas. Komplekt on loodud roosat värvi riidest koti sisse.

"Armastuse külgetõmbe loomise kristallid aitavad avada sind armastusele, puhastades ära sinu Auras olevaid armastuse blokaade ja tuues sinu ellu armastuse õnne!"

 - Malahhiit on väga mitmekülgse väega kristall, millel on ka armastavad oskused olemas. Malahhiit on see kristall, mis aitab sinu armastuse magnetit võimsaks muuta. Armastuse magnet asub Südametšakra kohal ja kui see ei tööta, siis ei suuda sinu Aura sinu ellu armastust tuua. Malahhiit aitab avada seda kanalit, mille kaudu oskad sa ise ära tabada selle "õige" ja eemale hoida nendest, kes tegelikult toovad sulle kurbust. Malahhiit avab magneti, tänu millele sa tõmbad enda ellu armastusega seotud küllust. Malahhiit on kasulik kristall ka selleks, et see aitaks sind armastusega seotud ebaõnnest vabastada. Teised armastuse kristallid ei suuda tööd teha sinu Auras, kui seal on takistavaid energiaid töötamas sinu õnne kahjuks.

Roosa Kvarts puhastab sinu Auras olevaid emotsionaalseid probleeme, ebakõlasid, haavu ja närvilisust, mis on armastuse teemadega seotud. Roosa Kvarts aitab sinu hinge tervendada koos Malahhiidiga ja seejärel siis armastust sinu ellu kutsuda. Kuna Malahhiit on ka külluse ehk materiaalse edu kristall, siis tema kõrvale ongi vaja vaid armastuse energiaga seotud kristalli, et see suudaks maksimaalselt tööd teha vaid sinu suhete teemadel. Roosa Kvarts tõmbab ligi armastust, mis sulle liiga ei tee ja aitab sul leida see "õige" inimene üles, kellega sa suudad õnnelik olla.

Jaad on koos Roosa Kvartsiga üks tuntumaid armastuse kristalle ja kusjuures need on ka ühed vajalikumad kristallid, kui armastust elus ei eksisteeri. Jaad aitab sul oodata seda õiget ja lõpetada ära valede inimeste ellu laskmise puhtalt sellepärast, et sa ei kannata üksinda olla. Jaad õpetab kannatlikkust ja samal ajal aitab see armastust ligi kutsuda. Jaad töötab ideaalselt koos Roosa Kvartsi ja Malahhiidiga, aidates armastusel sinu ellu jõuda.

Roosa Kaltsedon on vägagi vajalik kristall selles komplektis, seda sellepärast, et see juhib Malahhiiti, Roosat Kvartsi ja Jaadi õiges suunas tööle. Roosa Kaltsedon blokeerib inimesi, kes on saatusekaaslased ja pigem tõmbab ligi rohkem neid inimesi, kes sulle muresid ei põhjusta. Roosa Kaltsedon aitab armastust ligi tõmmata sellises võtmes, et see armastaja ei oleks valu tekitav.

- Krüsopraas on teada-tuntud külluse ja materiaalse edu kristall. Kui Krüsopraasi kokku viia nende nelja kristalliga, siis Krüsopraas avab end armastuse õnnele. Krüsopraasi sees on armastuse energiat olemas ja kui sellele armastuse kristalle kõrvale panna, siis see avab inimese Auras oleva magneti, mis armastust ligi kutsub. Seega siin komplektis on Malahhiit ja Krüsopraas need, mis tõmbavad sinu ellu armastust ligi.

Armastuse külgetõmbe loomise kristallikomplekti kanna kaasas või aseta see enda magamistuppa voodi kõrvale/voodi alla. Kui sul on juba loodud enda isiklik armastuse kristallide komplekt, siis võid selle väikese maagiakotikese sinna peale asetada. Niiviisi töötavad selles komplektis olevad kristallid võimsamalt.

Soovitan kristallikomplekti sisse lisada enda pildi, mis on vahetult enne selle komplekti kasutusele võtmist tehtud. Seda selleks, et kristallid suudaksid sulle võimalikult kiirelt ja võimsalt armastuse õnne tuua.

Puhasta neid kristalle vähemalt ühel korral kuus Roosi viirukiga ja Palo Santo puu suitsuga. Kõige õigem aeg selle komplekti puhastamiseks on Noore Kuu või Kuu esimese veerandi loomise päev.

Kristalle ei tohi ennem komplektis välja võtta ja nendele uut ülesannet anda, kui armastus ei ole sinu juurde tulnud. Kohe, kui sa oled kellegi kalli endale leidnud, siis vabastad need kristallid kotist ning aseta need aluse peale, kuhu hakkad enda armastuse kristallide komplekti looma või lisa olemasoleva armastuse kristallide komplekti sisse.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE, tooted, komplektid, armastuse külgetõmbe loomine, la tene komplekt, la tene armastuse külgetõmbe loomine, armastus, armastuse leidmine, kaaslase leidmine, malahhiit, roosa kvrats, jaad, roosa kaltsedon, krüsopraas,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja